Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Hiba

Nem jön be a játék,pedig más minden rendben...
«13

• .Crow. (HU2).Crow. (HU2) Bejegyzések: 12
    Helló

Lehet,hogy rosszul láttom de nem jönnek az idegenek támadása!
    Idegen vagy varjú ellen a kémkedésem 70 es létemre 500 alatti védö sereget kapok trónfosztásal max 700 
    Hogy is müködik ez?
    Egy 30 as szintű kap 2000 védöset? TRÓNFOSZTÁS NÉLKÜL!!! 
    Én? 0= egyenlöt!!
    Ezzen nem lehetne javítani???
    Lassan elmegy a kedvem az egész játéktól!!!
    Javíthatnák a hibákat!
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 459
    Az idegen és a varjú már nem támad.
    A váraik mindig is többnyire 500-asok, vagy az alattiak voltak. Ritkán, van ezres, kétezres. Kicsiknél sincs több nagy védős kastély.
    Mindössze annyi a változás, hogy most már megerősítéssel kaphatsz valamivel több védőt. Vagy száműzéssel lecserélheted a vár védőit.
    Amiket felsoroltál, azok nem hibák, amiket javítani kellene, hanem szándékosan így lett megtervezve.
    Lorant96 @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Sziasztok!
    Köszönöm Lorant96-nak a pontos választ. Én sem tudnék többet mondani erről. A decemberi frissítésben benne van, hogy az Idegen/Vérvarjú eventek alatt nem lesz már támadás felőlük. A védők száma pedig, mindig is kevésnek bizonyult a játékosok számára, ezért tették be a trónfosztás és megerősítés lehetőségét.
    Uriel
    Helló

Köszönöm a felvilágosítást!
    Nem támad a varjú/idegen...szamu eddig sem..kánt ha csak hívom.
    Akkor mi értelme van a játéknak?
    Szövetségeket nem lehet támadni mert csak nyafogás megy ! :s:s
    Akkor?
    Uriel

Hassál már a fejlesztőkre,hogy hozzák vissza az idegeneket de valami normális támadást produkáljanak!
    Szigeten is kéne valami újítást végre hajtani.
    Miért nem fejlesztik a játékot?
    Sziasztok!
    Azt azért nem mondanám, hogy nem fejlesztik a játékot. Az egyik fejlesztés maga az, hogy nem támadnak az Idegen/Vérvarjak event alatt többet. A játékosok kérésére tették meg ezt, nem azért hogy visszacsinálják. S most a többségről beszélek, a nagy szerverekről, ahol több ezer 70/800-as szintű játékos játszik, s ahol több százan jelentenek a fórumjukon, hogy mit kellene fejleszteni. A többség szava mindig döntő. Mi kis szerver vagyunk, kevés játékossal, s még kevesebb az ide jegyzett írások száma. 
    A "szövetségeket támadni nem lehet, mert nyafogás lesz", ezt sem értem. Erről szól a játék, lehet és kell támadni, mert az kell a fejlődéshez. Nem hinném, hogy az 1 event alatti 1 támadás az Idegenek/Vérvarjak-tól olyan sokat jelentene, hogy szükség lenne rá. Különösen nem, ha éjjel jönnek.
    Uriel
    Helló

Ha megnézed a legtöbb szövetség kiírását "csak eventezzünk" ne támadj mert a legnagyobb spanomat küldöm rád!"
    A fejlesztök elrontották ott hogy benyomták a sok eventeket és ami a játék lényege lenne meg volt még ano amikor létre jött, elfolytották!
    Két magyar szervert kéne össze hangolni! VAN RÁ LEHETÖSSÉG?
    .Crow. (HU2) mondta:
    Helló

Ha megnézed a legtöbb szövetség kiírását "csak eventezzünk" ne támadj mert a legnagyobb spanomat küldöm rád!"
    A fejlesztök elrontották ott hogy benyomták a sok eventeket és ami a játék lényege lenne meg volt még ano amikor létre jött, elfolytották!
    Két magyar szervert kéne össze hangolni! VAN RÁ LEHETÖSSÉG?
    Szia!
    A szövetségek leírása szabdon választott. Lehet igaz és lehet nem az. Nem a leírástól függ, hogy mi történik, hanem az emberek viselkedésétől. Nem tudom, mit jelentene a hangolás. Ha összvonást értesz ezalatt , ez akkor lenne lehetséges, ha a mindkét magyar szerverről sokan szeretnék ezt. Egyenlőre Te vagy az egyetlen, akinek ilyen ötlete van. Megkérdezem, hogy van-e erre lehetőség, s amint választ kapok felteszem ide.
    Uriel
  • gatijoz (HU2)gatijoz (HU2) HU2 Bejegyzések: 117
    sziasztok. a két szerver összevonása jó ötlet kicsit felpezsdülne töle az élet:-) szerintem sokan támogatják
    gatijoz @ hu 2
    sziasztok. Ma reggel még ki tudtam lépni a külsö világokba de kb 1 órája  9.30 sajnos ismét nem tudok kimenni kidobott és vége:-(
    gatijoz @ hu 2
  • tirerama (HU1)tirerama (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    igen

a távoli világokba való belépés elég random mód müködik
    vagy sikerül vagy nem:)
    de 2-3 dik ra azért mindíg sikerülni szokott, ugyhogy érdemes próbálkoznod.

Valahogy nem sikerült üzembiztosra ez az elem sem a játékban
    megszoktuk sajnos ;)
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
    sajnos reggel 9.30óta nekem nem sikerül :-( ezt a napot buktam ha az ember du tános nem tud mit tenni sajnálom hogy ilyen igy nem sok értelme van:-(
    gatijoz @ hu 2
    Sziasztok!
    A Távoli Vilgokba való belépés hibáját jelentettem, de más szervereken is adódott ez a probléma. Reméljük mielőbb helyrehozzák.
    Uriel
    szia Uriel. Köszi reméljük orvosolni fogják a hibát ma egyenlöre rendbe át tudtam lépni. 
    üdv Józsi
    gatijoz @ hu 2
  • szabi7601 (HU2)szabi7601 (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Szia Uriel!
    Még nem kérdezték meg töled a gorék miért csapan a rubis bevételeitek?
    Mivel még mindig nincs se egyéni se közös prime rubi akcioim:-)És biztos vagyok benne nem vagyok egyedül.
    Szerintem ha igy folytatják lehuzhatják a rolot rövid idön belül gondoltam ujra szolok.
    Ezáltal ebben az évbe én személy szerint null rubint vettem eddig ha továbra se lesz változás énis lehuzom a rolot 6év után a játékba:-)

üdv
    Szabi
    Szia Uriel!
    Még nem kérdezték meg töled a gorék miért csapan a rubis bevételeitek?
    Mivel még mindig nincs se egyéni se közös prime rubi akcioim:-)És biztos vagyok benne nem vagyok egyedül.
    Szerintem ha igy folytatják lehuzhatják a rolot rövid idön belül gondoltam ujra szolok.
    Ezáltal ebben az évbe én személy szerint null rubint vettem eddig ha továbra se lesz változás énis lehuzom a rolot 6év után a játékba:-)

üdv
    Szabi
    Szia!
    Nem kérdezték még ezt tőlem, de nem is lenne értelme. Én csak a Fórumot moderálom, a bejegyzéseket teszem fel és a szövegeket ellenőrzöm, ez a dolgom. Nem vagyok a GGE munkatársa, nem fizetésért, hanem önkéntesen teszem ezt. Vagyis a gazdasági helyzethez semmi közöm, mert nem is részesülök belőle.
    Uriel
  • szabi7601 (HU2)szabi7601 (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Szia !
    Bocs de nem sértésnek szántam csak szolni hogy valami nem oké.
    Ugy néz ki megtört a jég:-)

szép napot

Szabi
  • TITANNN (HU2)TITANNN (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Sziasztok,
    Csak szeretnék segítséget kérni abban, hogy a szerencsekeréken, jackpot pörgetés során több egyedi felszerelést nyertem, de mégsem került be a felszerelés raktáramba az összes. Ennek mi lehet az oka? Később megkapom azokat? Előre is köszönöm a segítséget!
    Szép napot!
    TITANNN @ hu 2
    Sziasztok,
    Csak szeretnék segítséget kérni abban, hogy a szerencsekeréken, jackpot pörgetés során több egyedi felszerelést nyertem, de mégsem került be a felszerelés raktáramba az összes. Ennek mi lehet az oka? Később megkapom azokat? Előre is köszönöm a segítséget!
    Szép napot!
    Szia!
    Sajnos pontosan nem tudom, hogy mi történt, mennyit pörgettél, miket kaptál és nem kaptál meg, de ha tele volt a raktárad, akkor nem fértek be. Nem biztos, hogy ez történt, mondom hiszen nem láttam a folyamatot. Azonban a Support mindent vissza tud követni. Kérlek nekik küldj levelet pontos adatokkal ( mikor történt, mennyit pörgettél, és mit nem kaptál meg), mert náluk megvannak az adatok. Hallotam olyan esetről is, hogy valakinek odaadták az ajándékokat, akkor is ha a raktára tele volt. Mindenképpen a Support a megoldás. Remélem sikerül megkapnod mindent.
    Uriel
  • Tomey (HU2)Tomey (HU2) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 23.02.2019
    Sziasztok!

A vérvarjú be tudja aktiválni a nyitott kaput? Azért kérdezem, mert ma kémkedés alapján kicsit kevesebb, mint 400 védőnek kellett volna várnia, a támadás utáni üzeneten még kiírja a 373 védőt, de a részleteknél már 0-t ír mint középre, mint a szárnyakra, mint az udvarra. A támadás során sem a támadóim, sem a védők nem sérültek, ezközt nem vesztettem, csak nyersanyagot kaptam, aranyat és dp-t nem. A támadás, ahogy már leírtam, vérvarjú ellen történt.

Tomey

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt