rubinos ajánlatok

Sziasztok...
A gge nagy ígérete nem igazán jött be,hogy ajánlatok bedobálásával nem fogja zavarni a játékot,
hát ez a mai nap finoman szólva is elvette a játék kedvét az embernek...

• UrielUriel Bejegyzések: 2,426Moderator
    Sziasztok!
    Tudnak természetesen a hibáról, én is jelentettem, de sokan mások is ( moderátorok) a többi szerverről. Sajnos tényleg nincs hétvégén senki, aki megoldhatná a problémát. Tehát erre legelőbb hétfőn lehet számítani.
    Uriel
  • tirerama (HU1)tirerama (HU1) Bejegyzések: 119HU1
    szerkesztette ezt: 28.10.2018
    Miért kell ugyanazokat az ajánlatokat 10 percenként az arcunkba tolni?
    Mász se csínál az ember mint ezeket az ablakokat csukogatja be amikor játékban van

Kéne szólni a zseninek aki ezt kitalálta hogy ez eléggé nem kóser így...
    Rakja be az ajánlatát és hagyja pár órán át bent
    Nem vesz senki azért rubint 10 percenként mert tíz percenként az arcába tolják ezeket az írrítáló felugró ablakokat.
    Post edited by Uriel on
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 453HU2
    szerkesztette ezt: 28.10.2018
    Miért kell ugyanazokat az ajánlatokat 10 percenként az arcunkba tolni?
    Mász se csínál az ember mint ezeket az ablakokat csukogatja be amikor játékban van

Kéne szólni a zseninek aki ezt kitalálta hogy ez eléggé nem kóser így...
    Rakja be az ajánlatát és hagyja pár órán át bent
    Nem vesz senki azért rubint 10 percenként mert tíz percenként az arcába tolják ezeket az írrítáló felugró ablakokat.
    Elvileg ez egy hiba, bár nem igazán zavarja a goodgamet.
    Post edited by Uriel on
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 235HU2
    Nem hinném, hogy ez hiba.
    Szerintem szándékos.
    Most próbálnak gyűjteni a karácsonyi prémiumukra.
    Akciósan meg lehet most venni az elavult parancsnokokat és egyebeket, amik a következő frissítéssel teljesen haszontalanná válnak, amikor kijönnek az új fejleszthető parancsnokok.
    Lorant96 @ hu 2
  • Milkmen1974 (HU2)Milkmen1974 (HU2) Bejegyzések: 4
    Nem hinném, hogy ez hiba.
    Szerintem szándékos.
    Most próbálnak gyűjteni a karácsonyi prémiumukra.
    Akciósan meg lehet most venni az elavult parancsnokokat és egyebeket, amik a következő frissítéssel teljesen haszontalanná válnak, amikor kijönnek az új fejleszthető parancsnokok.
    Karácsonyi prémium... Nincs így is tele a zsebük? Hova harácsolnak már....
    Inkább az ajándékunkra gyúrnának.. Mert azt viszont ritkán kapunk. Nem mint ha rá szorulnék de egy szép gesztus lenne. :smile: :smile:
    Milkmen1974 @ hu 2
    70/800
    Árnylovagok & Ébredés

"Csakis magam miatt tettem amit megtettem
    Megdolgoztam mindenért és én nem elvettem
    Magamtól megyek el innen ha el kell mennem
    És nem azért mert nem akarnak látni egy-ketten"

• dida1 (HU2)dida1 (HU2) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Tudnak természetesen a hibáról, én is jelentettem, de sokan mások is ( moderátorok) a többi szerverről. Sajnos tényleg nincs hétvégén senki, aki megoldhatná a problémát. Tehát erre legelőbb hétfőn lehet számítani.
    Uriel 
    2018.10.28.
    Nem egészen értem, hogy ezt a 3 percenként felugró ajánlatokat miért kell hibának minősíteni, amikor egyszer szándékos!? természetesen nem elég, hogy a postaláda tele van ajánlatokkal, amelyeket törölni sem lehet...és a monitor közepére is oda vannak 'biggyesztve' a keveseket érdeklő ajánlatok ezzel lcsökkentve a játék élvezetét és minőségét,....  3-5 percenként tolják az ember képébe erőszakos módon az ajánlatokat, megzavarva ezzel a játékost.  Sajnos azt kell tapasztalnom, hogy a gge  nemigazán foglalkozik a játékosok érdekeivel,.. sőt!... egyáltalán nem is érdekli!  Nincs aki képviselje az ittlévő játékosok érdekeit...  
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 198HU2
    Én úgy látom, Uriel megfelelő módon képviseli az ittlévő játékosok érdekeit. Ő is egy játékos, aki munka mellett, a saját játéka mellett segít nekünk, immár hosszú ideje, és nem is keveset. Azon kívűl, hogy jelenti az észrevételeinket, mást nem igazán tehet, lévén ő egy moderátor, nem support. Azt mondom, köszönjük meg önzetlen munkáját, ne cseszegessük,mert megunja, abbahagyja esetleg, és akkor még ennyi segítségünk sem lesz!Én még emlékszem a moderátor nélküli időkre... Na akkor voltunk igazán magunkra hagyva.
    Ettől függetlenűl ezek a 3 percenkénti ajánlatok tényleg dűhítőek, és pont ellenkező hatást érnek el vele, szerintem..
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
    Sziasztok!
    Jelenleg én vagyok a Ti összeköttetésetek a kezelőkkel. Rengeteg bejegyzésetek jut el feléjük, mert nekünk (moderátorok) minden héten egy visszajelzést kell küldenünk egy megadott linken keresztül, amibe az adott hét problémáit, ötleteit, kritikáit le kell írnom. Ezen felül minden újítás, frissítés után egy erre szerkesztett lapon kell kitöltenem, hogy hányan adtak róla véleményt, ebből mennyi pozitív és mennyi negatív, mik az ötletek és min és hogyan kellene változtatni. 
    Sajnos most jön a lényeg! A magyar fórumon egy egy témába kb 5-10 beleszólás a maximum. Egy német angol vagy amerikai szerveren 50-150. Amit a többség ír, kér vagy jelent, az lesz a fontos, és emiatt érezzük úgy, hogy miránk senki sem figyel. Igen is figyelnek a játékosokra ( ebbe a sok rubint vásárló nagy szerverek játékosai is benne vannak), és nekik kedvezve készülnek az újabb frissítések, és újdonságok. Érthetően nekünk ez nem mindig jó, sőt lehet hogy éppen rossz. Viszont akik sokat költenek és többen vannak egy szerveren, azok számára lehet, hogy ezek előnyösek. Hiába írom 5000 játékos kérését ( ami egyébként egy két személy bejegyzései), amikor vannak ahol 50-100 ezer játékos érdekeit kell képviselni.
    A felugró ablakok hibáját azért írtam hibának, mert azt viszont megígérték, hogy támadás felrakása közben, és még pár esetben nem lesznek, s mégis vannak. Ezt jelentettem hibaként, erre írtam, amit írtam.
    Uriel
  • Thor070 (HU2)Thor070 (HU2) Bejegyzések: 3
    Most vettem 16 ezer rubinért kastélymegjelenést.
    A rubint levonták de a megjelenést nem kaptam meg.
    Kérem vissza a rubinokat. Mikor kapom vissza?
  • Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 147HU2

Szia Uriel - Sziasztok.

Sajnos ujra meg ölik a játék élményt ezzel a sok felugró ajánlattal.

Komolyan mondom, minden kedvem el megy mikor azzal kell töltenem a játékidőmet, hogy zárogatom be az ajánlatokat amik 5 percenként ugranak fel :(

Mellesleg ki fagy a játék még akkor is ha a háttérben jönnek fel(pedig nem gyenge gépról és nem gyenge nettel játszok)

És ami még rosszabb ez sajnos várhatóan igy is marad hétfőig :(

Azért minden esetre légyszíves jelentsd nekik ezt a problémát - bár szerintem ez nem véletlen.

Az utobbi időben elég gyakran meg esik, hogy hétvégére ilyen ajánlat zápor esik reánk.

Köszönettel:

- Biby -

Biby - Hu2
    Biby (HU2) mondta:

Szia Uriel - Sziasztok.

Sajnos ujra meg ölik a játék élményt ezzel a sok felugró ajánlattal.

Komolyan mondom, minden kedvem el megy mikor azzal kell töltenem a játékidőmet, hogy zárogatom be az ajánlatokat amik 5 percenként ugranak fel :(

Mellesleg ki fagy a játék még akkor is ha a háttérben jönnek fel(pedig nem gyenge gépról és nem gyenge nettel játszok)

És ami még rosszabb ez sajnos várhatóan igy is marad hétfőig :(

Azért minden esetre légyszíves jelentsd nekik ezt a problémát - bár szerintem ez nem véletlen.

Az utobbi időben elég gyakran meg esik, hogy hétvégére ilyen ajánlat zápor esik reánk.

Köszönettel:

- Biby -

Szia!
    Többször is jelentve lett, hogy a felugró ajánlatok bosszantóak. Szinte minden héten megteszem, mert én is játszok, és engem is idegesít. Volt egy kósza próbálkozás, hogy támadások közben nem lesznek ilyenek, de ez mintha nem működne rendesen. A támadás indítása után meg 8 ajánlat, és jelentés ugrik fel, én is látom. Nagyon sokszor kértük (moderátorok), hogy tegyenek valamit ezzel kapcsolatban. Sajnos én ennél többet nem tudok csinálni. Ismét, és ismét jelentem.
    Uriel
  • Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 147HU2

Köszönjük Uriel ez elég is ha állandóan jelzed nekik. Lehet a sok Jelentést fogják majd meg unni :)

Én nem is reád vagyok mérges emiatt - fére ne érts.

- Biby -

Biby - Hu2
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) Bejegyzések: 38HU2
    szerkesztette ezt: 27.01.2019
    Nem rég cseréltem én is itthon egy elég jó asztali gépet! Amikor támadás inditáskor ugranak be még itt is be akad a game futása! 

Azért ehhez tényleg kell pofa a programozoknak hogy benn hagyják! :D Nem új keletü probléma, tudnak róla mégse javítják! Gratula :(
    @Uriel
    Lenne egy javaslatom a fejlesztők felé. Ha semmi remény nincs arra, hogy ne tolják a képünkbe az ajánlatokat folyamatosan, legalább annyit megtehetnének, hogy egyforma méretűre szabják az ajánlatok felületét. Így ha egyszerre bejön pl. 7 darab nem 7 különböző helyen lenne az x, hanem ugyanott lenne mindegyik ajánlatnál és csak egy helyben kéne gyorsan lekattintani egy sort.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 198HU2

Nem véletlen a különböző méret, így rá kell nézned míg keresed az x-et

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 704HU2
    Ha jól tudom, a bot programot használók miatt különböző nagyságúak az ajánlatok, mert így a program nem tudja kiikszelni.
    Mab (HU2) mondta:
    Ha jól tudom, a bot programot használók miatt különböző nagyságúak az ajánlatok, mert így a program nem tudja kiikszelni.
    Milyen bot program? :blush:  
    (privátban megbeszélhetjük ezresér) :D 

Sziasztok!
    Úgy látom, hogy nélkülem is kiderült a dolog. Sajnos az ezerszeri kérés ellenére sem tették félre a felugró ajánlatokat. Továbbra is küldöm nekik a heti visszajelzésemben, hogy jó lenne a reklámokat másképpen megoldani. Nem nagyon akarnak ezen változtatni. A fent leírtak miatt az ablakok sem lesznek egyformák, sajnos. Hetente írom, hogy a különböző támadások legyenek különböző színekkel jelölve. Erre sem léptek még semmit. Ezek után már nehéz azt kérni, hogy legyen más zene a játék közben.  :)
    Uriel 
Sign In to comment.