Deres versus Rendellenes, Fehér-Holló, Survivor, Kezdet

13»

• UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    Samak (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Örömmel látom, hogy felfrissült a fórum. Rengetegen jegyeztek be a jelenlegi helyzetről. Szeretném megkérni az összes fórumra írót, hogy olvassa el ezt a részletet a fórum szabályzatából ( esetleg az egészet is ):

"...1. Nevek és megszégyenítések

A. magyarázat

I. Nem megengedett a fórumon más játékosok / szövetségek / a szövetségek cselekvéseinek és magatartásának nyilvános megbeszélése. Ez magában foglalja más játékosok, tagok / szövetségek / paktumok és MNT-k vádolását bírálását is...."

Nem szeretném az egész témát törölni, mert azt gondolom, hogy meg lehet beszélni mindent, normális emberi módon. Volt három olyan bejegyzés is, amikben szerkesztenem kellett, s figyelmeztető levelet is küldtem, a nem megfelelő szóhasználat miatt. Ezt a levelet azért írom, hogy ne szabaduljanak el az indulatok. Ne személyeskedjetek, s főleg ne sértegessétek egymást. Ismét nehéz helyzetet teremtett a jelenlegi háború, de ettől még megadhatjuk a  tiszteletet a társainknak. Köszönöm a figyelmeteket.

Uriel

Köszönöm Uriel, valószínűleg nekem is szól, majd figyelek erre a továbbiakban! A téma nyitójaként, kérlek zárold is, mert elmegy a beszélgetés egy olyan irányba, amit nem szerettem volna! További témát tud nyitni, aki akar, és ott folytathatják, ha akarják, de ne itt! Köszönöm!
    Szia!
    Rendben, zároltam a témát a kérésedre.
    Uriel
Ez a beszélgetés lezárult..