Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kérdés

1810

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    szerkesztette ezt: 16.02.2019
    .Crow. (HU2) mondta:
    Rotkiv!

Lehet,hogy jobban örülnék neki. :)
    Tudod amikor te voltál pici még volt értelme a játéknak annak idején még nem volt sugárkezelt zöld fúzios park.
    Idegenbe is több élvezetett találtál mint most.

A mostani picik potom pontokért szerezhetnek tök jó parancsnokokat az idegenen, ha jól tudom a megszállós parit osztogatják ott (legutóbbi értesülésem szerint). 70-esen most 7,5 millió dicst kéne csinálnunk 3x ahhoz, hogy egy szett meglegyen. Sokkal nem jobb ami kijön egy jól felkövezett megszállós parancsnoknál. A régi jó parancsnokokat pedig megvehetjük a boltban. Elég nevetséges, hogy jelenleg egy 10. szintű hozzáfér ahhoz a nyereményhez, ami sokáig 70 felett volt jutalom. A mostani 70-eseknek valóban röhejesek a jutalmak. 9 millió dicsinél pl. 2 db anyagos zsák van. :) Ha már annyi pontot kell csinálni, lehetne valami motiválóbb jutalom. :)
    A sugárkezelt parknak örülj, sokkal rosszabb is van. :) Egyébként ezeket utólag adták hozzá és nem lett tőle kevesebb jutalom.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Elysium (HU1)Elysium (HU1) HU1 Bejegyzések: 21

Szia!

A kérdésem az lenne ,hogy relikvia-üvegházat csak  1/ kastély? vagy  lehet többet is egy kastélyba?

üdv zozo6

• UltimateChris (HU2)UltimateChris (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    esetleg meg tudnád mondani uriel, hogy email cimet hogy lehet cserélni, a jelenlegit akarom újra cserélni a karakteremhez, előre is köszönöm

üdv: chris
  • Kinizsi20 (HU2)Kinizsi20 (HU2) HU2 Bejegyzések: 25
    Üdv! 
    Még most szúrtam ki az eseménynaptár változását és szeretnék érdeklődni, hogy van-e bármilyen oka annak, hogy csütörtökön nem a zöld berimond fog jönni hanem a másik? 
    A havi eventben továbbra is zöldberit jelez, már kíváncsi vagyok miféle fennforgások következnek majd ebből adódóan a héten :)
    esetleg meg tudnád mondani uriel, hogy email cimet hogy lehet cserélni, a jelenlegit akarom újra cserélni a karakteremhez, előre is köszönöm

Szia!

Habár nem én vagyok Uriel, de ő is csak azt tudná mondani, hogy a supportnak írj ilyennel kapcsolatban, mert ők foglalkoznak ilyennel.

Üdv! 
    Még most szúrtam ki az eseménynaptár változását és szeretnék érdeklődni, hogy van-e bármilyen oka annak, hogy csütörtökön nem a zöld berimond fog jönni hanem a másik? 
    A havi eventben továbbra is zöldberit jelez, már kíváncsi vagyok miféle fennforgások következnek majd ebből adódóan a héten :)
    Szia!

Az oka annyi, hogy fenntartják a jogot maguknak a változtatásra. :)
    És az, hogy február 21-től lesz újból a királysági liga event, amiben nem szerepel a zöld beri, ami szintén ekkor kezdődött volna, ezért gondolom betették a másikat helyette, hogy lehessen gyűjteni hősiességpontot.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    zozo6 (HU1) mondta:

Szia!

A kérdésem az lenne ,hogy relikvia-üvegházat csak  1/ kastély? vagy  lehet többet is egy kastélyba?

üdv zozo6

Szia!
    Egyenlőre azt láttam, hogy 2 darabot lehet letenni. Meg fogom pontosan kérdezni. Azt viszont minden képpen tudnotok kell, hogy egy teljes értékű csűrt cserél le, vagyis a termelésben előrébb áll az üvegház, ezért a legkisebbek már nem fognak csak alapot termelni. Lehet ez most bonyolultnak tűnik, de a lényeg, hogy ha 20 csűrötök van, s a legkissebbek kiesnek a termelésből, mert az üvegház veszi át.
    Uriel
    rotkiv (HU2) mondta:

Szia!

Habár nem én vagyok Uriel, de ő is csak azt tudná mondani, hogy a supportnak írj ilyennel kapcsolatban, mert ők foglalkoznak ilyennel.

Üdv! 
    Szia!

Az oka annyi, hogy fenntartják a jogot maguknak a változtatásra. :)
    És az, hogy február 21-től lesz újból a királysági liga event, amiben nem szerepel a zöld beri, ami szintén ekkor kezdődött volna, ezért gondolom betették a másikat helyette, hogy lehessen gyűjteni hősiességpontot.
    Sziasztok!
    Pontosan ez történt. Mivel a Királyi Ligában nem szerepel az Inváziós Berimond, ezért ebben a hónapban nem is lesz, csak kinti Berimond. Direkt rákérdeztem, s ez volt a válasz: nem lesz ebben a hónapban Inváziós Berimond. Az eredeti eseménynaptárban még volt, de megváltoztatták a fenti ok miatt.
    Uriel
  • tirerama (HU1)tirerama (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    akkor most mikor lesz berimond?:)
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
    akkor most mikor lesz berimond?:)
    Szia!
    A következő Berimond Csatája február 21-25 között lesz. A Következő Berimond Inváziót még nem közölték, mivel még nincs márciusi eseménynaptár. Egy viszont biztos, hogy a Királyi Liga esmény eredeti kiírásában sem szerepel a Berimond Invázió, ezért ez az esemény nem várható a Királyi Liga futása alatt egyenlőre.
    Uriel
    Uriel mondta:
    zozo6 (HU1) mondta:

Szia!

üdv zozo6

Szia!
    Egyenlőre azt láttam, hogy 2 darabot lehet letenni. Meg fogom pontosan kérdezni. Azt viszont minden képpen tudnotok kell, hogy egy teljes értékű csűrt cserél le, vagyis a termelésben előrébb áll az üvegház, ezért a legkisebbek már nem fognak csak alapot termelni. Lehet ez most bonyolultnak tűnik, de a lényeg, hogy ha 20 csűrötök van, s a legkissebbek kiesnek a termelésből, mert az üvegház veszi át.
    Uriel
    Sziasztok!
    Még egy pontosabb információ erről. Minden helyen, ahol építeni tudtok Relikvia Üvegházat ( kastély, erőd, világok kastélyai), 2 darabot tudtok lettenni. Ez a limit, ennél több egy helyen egyenlőre nem lehet.
    Uriel
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 140
    Kedves Uriel,
    miért a nomád inváziót adják zsínórban, és miért maximum csak egyszer a szamurájt egy hónapban? Ha ilyen gyakoriak lesznek a nomádos eventek, meg fogjuk unni. Így is értetlenül állunk, miért van csak alig a szamuráj event, attól félünk, el fogják venni!
    Előre is köszönöm válaszodat.
    Rhiannon

szerkesztette ezt: 21.02.2019
    Kedves Uriel,
    miért a nomád inváziót adják zsínórban, és miért maximum csak egyszer a szamurájt egy hónapban? Ha ilyen gyakoriak lesznek a nomádos eventek, meg fogjuk unni. Így is értetlenül állunk, miért van csak alig a szamuráj event, attól félünk, el fogják venni!
    Előre is köszönöm válaszodat.
    Rhiannon

Szia!
    A Szamuráj esemény csökkenését jelentettük (moderátorok), mert az eddigi ritmus valóban teljesen felbomlott. A Berimond Invázió kimaradása a Királyi Liga esemény miatt van. Annak a kiírásában nem szerepel a "zöld" Berimond, azaz a Berimond Invázió. Mivel ez egy más rendszeren alapuló esemény, ezért csak a Berimond Csatája alatt működik. Mások is és én is jelentettem ezt, egyenlőre várjuk a választ, vagy a változást.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 897
    @Uriel légy szíves jelezd a GGS felé, hogy a márciusi eseménynaptárat jobban szerkesszék meg.

A királyi ligával folyamatosan elégedetlenek a játékosok, ezért javasolnám, hogy az építési/fejlesztési zsetonokat inkább a hosszúevent keretében lehessen megszerezni, valamint a Távoli világokban, és ne legyen Királyi liga, mert szerintem nem lehet igazságos rendszert felállítani.
    Jobb lett volna, ha a királyi küldetést dolgozták volna át, kevesebb lenne az elégedetlenkedés, meg a zavaró eseményikon.

A túl sok monoton eseménybe is bele lehet unni, a játékosok hamarabb fogják abbahagyni a játékot, a kevesebb event több lenne. Köszi.
    Azért a karbantartással megvárhatták volna a nomád végét, főleg úgy, hogy pontos dátumot nem adtak ki, csak hogy ezen a héten lesz karbantartás. 30 percet csak kibírtak volna még a GGS-nél.
    Pontosan be nem jelentett karbantartás második felvonás. Varjak eddig sehol. A királyi ligát simán ki lehetne hagyni szerintem.
    szerkesztette ezt: 21.02.2019
    A felszerelés-raktáron is dolgozhatnának, hogy ne írjon ki mindenféle error kódot minden marhaságért, meg ne bugoljon be minden lépés után. Tegnap 40 másodperccel bejövő előtt akartam várparancsnokot átpakolni, egy részt sikerült is, aztán beduplikálta az egyik felszerelést, amivel pont betelt a raktár és így nem tudtam se levenni, se feltenni felszerelést, csak ha frissítek, vagy eladok valamit. Pár másodperccel csata előtt. 2 fél várparancsnokkal pedig nem volt túl izgi védeni. És félretehetnék egy kicsit a pénzéhségüket és megadhatnák ezt az automatikus eladási funkciót mindenkinek, amit most pénzért lehet megtenni. Amilyen pénzéhesek, szerintem még be is lassították a felszerelés eladást is és ez is olyan, ami minden lépés után error kódot ír ki, hogy 3x annyi időbe teljen.

Szia Uriel!

Szeretnék kérdezni a dicsőségemlékmű amit a kastélyba lehet tenni . A  varjúhoz és az idegen támadásokhoz is ad Dicsőség pontot

zozo6 (HU1) mondta:

Szia Uriel!

Szeretnék kérdezni a dicsőségemlékmű amit a kastélyba lehet tenni . A  varjúhoz és az idegen támadásokhoz is ad Dicsőség pontot

Szia!
    Ne haragudj, de nem tudom, hogy hol lehet megnézni, hogy ez honnan szerezhető meg. Meg fogom holnap kérdezni, de ha Te tudod, hogy hol van a játékban, akkor talán én is tudok válaszolni.
    Uriel

Szia!

az építési részen van  minden királyságba lehet venni rubinért , és fejleszteni 100 as szintig rubinnal A zöldön, sivatagon, és a tűzön,

zozo6

jégen is

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt