Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kérdés

Hátha valaki tudja,hogy mi a külömbség,az árok,és a várárok közt?
Mert hogy mind kettőt lehet fejleszteni.
«1310

• MC15 (HU2)MC15 (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Az árok ugye egy talajba ásott mélyedés. A várárok pedig direkt a várnak az árkára utal. A játékban valószínű nem akarták ugyan olyan névvel illetni. Ezért találták ki azt hogy a erőforrásba kerülő legyen árok a rubintba pedig várárok. Mert a árok is lehet várárok mert a várra kerül az árok. :D Még ez lehet valószínű.
  • Király_2Király_2 HU2 Bejegyzések: 27
    Hátha valaki tudja,hogy mi a külömbség,az árok,és a várárok közt?
    Mert hogy mind kettőt lehet fejleszteni.
    Az a különbség, hogy míg az árok 10%-ot, a várárok 20%-ot ad bónusznak várárok védelme közben, ha bejövő támadásod van.
    Warriors
  • TsabaGamer (HU2)TsabaGamer (HU2) HU2 Bejegyzések: 61
    Egy feltört fiókkal való beszélgetés, az acc jelszava nem lett kiadva !!!

[11:22] iron dealer: XDD
    [11:22] iron dealer: téged is felfoglak törni
    [11:22] TsabaGamer: most meg miről beszélsz? :(
    [11:26] iron dealer: majd meglátod
    [11:26] iron dealer: Jucikát is sikerült majdnem
    [11:26] iron dealer: a priviben ott hagyott jelik mind itt vannak
    [11:27] iron dealer: sajna sok nem jó
    [11:27] iron dealer: de ez még igen
    [11:28] iron dealer: szovibol kidobtam mindenkit
    [11:32] iron dealer: 66milka pénz
    [11:32] iron dealer: tetszom
    [11:32] iron dealer: elkoltom mindet
    [11:32] iron dealer: XDDD
    Tsaba @ hu 1
    ma délben elindítottam minden törvényes eszközt, hogy megtaláljuk a tettest. sosem akartam igénybe venni a T E K - s kapcsolatomat, de most azt is felkértem, hogy segítsen.
    Egyenlőre 200k rubin és 25 tag elvesztése a kár. de ennek jogi folytatása lesz
    Tsaba @ hu 1
  • Arész (HU1)Arész (HU1) Bejegyzések: 64
    Hali
    Az új idegen/varjú frissítéssel 70 alatt megszerezhető lett a megszálló pk.
    Legalábbis azt hittük , ugyanis az előző , legelső újféle varjún 2 megszálló pk darabot meg lehetett szerezni.
    Most ugyanazt a 2 darabot adja az idegen.
    Kérdés: Ez valami bug , direkt van így , szóval a GGE nagyeszű fejlesztői nem mentek el a kezelésre , vagy mivel 70 felett is szét lett választva jobban a varjú és az idegen, 70 alatt mindkét dp-s eventen külön lehet megszerezni , szóval a körforgás
    nem központi lesz , hanem mindkettőnél külön-külön? 

• Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    Uriel , esetleg rákérdezhetnél a modik csetjén
    ( Arész vagyok , ez a 2-es akkom)
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Mr.D (HU2) mondta:
    Uriel , esetleg rákérdezhetnél a modik csetjén
    ( Arész vagyok , ez a 2-es akkom)
    Szia!
    Megkérdezem, holnap, mert csak most értem rá este, amikor már nem voltak.
    Uriel
  • Arész (HU1)Arész (HU1) Bejegyzések: 64
    Ok , köszi.
    Szeretném megkérdezni, hogy a főkastélyon kívül máshol miért nem tudom az élelmiszer raktár kapacitását 96k - ra ?
    Elvileg minden meg van hozzá.

köszönöm

Tsaba
    Tsaba @ hu 1
    Szeretném megkérdezni, hogy a főkastélyon kívül máshol miért nem tudom az élelmiszer raktár kapacitását 96k - ra ?

köszönöm

Tsaba
    Szia!
    A Pékségre kell minimum 9 -es szintű építési elemet tenni. Azt a választ kaptam, hogy akár 113.000 is lehet a kapacitás.
    Uriel
    Arész (HU1) mondta:
    Ok , köszi.
    Szia!
    Erre a kérdésre még nem kaptam választ, de várom.
    Uriel
    Uriel mondta:

köszönöm

Tsaba
    Szia!
    A Pékségre kell minimum 9 -es szintű építési elemet tenni. Azt a választ kaptam, hogy akár 113.000 is lehet a kapacitás.
    Uriel
    a kutató toronyban minden kész, de nem tudom tovább fejleszteni épületelemmel
    Tsaba @ hu 1
    Nálam azt írja a kutatótorony, hogy a fejlesztés max + 12000
    Tsaba @ hu 1
    A kutatótoronyban nem lehet annál tovább , de különböző helyeken lehet nyerni
    szerkesztette ezt: 18.05.2018
    Nálam azt írja a kutatótorony, hogy a fejlesztés max + 12000
    Szia!
     A nomádnál, a szerencsekeréknél, a királyi küldetésnél lehet 8-as, 9-es vagy 10 es szintű élelmiszerraktár épületelemet szerezni. Annál kisebbel nem lesz meg a 100.000 feletti tárolás.
    Uriel
    frankón elsiklottunk az eredeti kérdésemtől, de mindegy
    Tsaba @ hu 1
    frankón elsiklottunk az eredeti kérdésemtől, de mindegy
    Szia!
    Te a kérdésedben 96,000 tárolási kapacitásról írsz. Ennél van többre is lehetőség, vagyis nem érted el a maximumot. Ezért nem is tudom, hogy hol mennyi épületelemed van, milyen szintűek, mert ettől függ, hogy tudsz-e a világokban, sőt az erődökben is , akár 96,000-nél is több élelmet tárolni. Ehhez legalább 8-as szintű élelmiszertermelés épületelemek kellenek a pékségre. 
     A kérdésed ez volt : Szeretném megkérdezni, hogy a főkastélyon kívül máshol miért nem tudom az élelmiszer raktár kapacitását 96k - ra?
    A válasz az, hogy tudod és még többre is a pékségre rakott magas szintű  épületelemekkel,
     Az "elvileg minden megvan hozzá", nem tudom mit takar, de biztosan kell lennie különbségnek.
    Uriel
    Hali
    Uriel, meg tudnád kérdezni ,hogy a tesztet mikor rakják be? 21-24-e között szokott jönni valamikor , ám még mindig sehol.
    az alakváltónál a 4. támadás indításánál az alábbi üzenetet kaptam.

A célpont elfoglalt lesz, amikor megérkezel, várj és próbáld meg újra később.

ez miért van?
    Tsaba @ hu 1
    szerkesztette ezt: 29.05.2018
    az alakváltónál a 4. támadás indításánál az alábbi üzenetet kaptam.

A célpont elfoglalt lesz, amikor megérkezel, várj és próbáld meg újra később.

ez miért van?
    Szia!
    Ez akkor történik, ha egy másik játékos megtámadja ugyanazt az alakváltó tábort, és a támadása 30 percen belül ér be. Ez a másik játékos támadásának következménye.
    Uriel

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt