Ez itt a REKLÁM! helye?

Eventezésnél a katikat  és a szükséges eszközöket manuálisan pakolom fel, ami tényleg nem sok időt vesz igénybe...

Viszont... ez idő alatt  legalább  kettő de az átlagot tekintve  inkább három  vásárlási reklámot nyom be a GGE, ami engem speciel nagyon idegesít és  fogadni mernék rá, hogy ezzel nem vagyok egyedűl...

Urieltől kérdezem, hogy ezen lehet-e változtatni, mert  tuti, hogy ez direkte módon van így megalkotva....  Mivel  a GGE  még választási lehetőséget sem kínál nekünk, miképpen kér-e valaki reklámot, avagy nem kér reklámot? Jó lenne ezt egyénileg szűrni...  Úgy, amikor a ' szórólapos' emberke  hordja szét a szórólapokat és a postaládára kibiggyesztjük, hogy: szórólapot nem kérünk!

• Paramed (HU2)Paramed (HU2) Bejegyzések: 101
    A monitor képernyőjére ki kell biggyeszteni a feliratot hogy reklámot nem kérsz :D:D 
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2
    A beszólásaidtól kímélj meg tudálékos okostojás. Te meg a nekem írt anyázós leveleidet biggyeszd ki a monitorodra pubi...  :-p        :-
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,587Moderator
    Sziasztok!
    Tudom, hogy ez így működik, de hogy ez probléma lenne, azt nem gondoltam. Reklámok ugranak fel? Esetleg ajánlatok ugranak fel a játékban szerezhető dolgokkal. Nagyon jól látható, hogy ezek akkor ugranak fel, amikor valaki aktív, vagyis éppen játszik, azaz direkt van ez. Márpedig, ha direkt van, akkor nem hinném, hogy változtatnának ezen. Lehet egy kicsit bosszantó, hogy oda kell kattintani, de ennél kellemetlenebb dolgok is vannak a játékban. Kicsit oda kell figyelni, mint azt valaki éppen jelezte, hogy a kántábort véletlen rubinért oltotta el, mert annak a gombja is a másik mellett van pont.
    Uriel
    Nem a reklámokkal,  azaz a felugró kínálatokkal van bajom Uriel, hanem  az időzítéssel...  - mert kifejezetten akkor  ugrik fel kettő-három is egymás után, amikor éppen  a támadásra pakolok fel....  Ez zavar....  És ez nem egyszeri, vagy kétszeri alkalom, hanem  állandó....    Miért nem lehet úgy megcsinálni, hogy pl.  más egyéb teendők alatt,  pl. a csapatok útbaindítása után, vagy visszatéréskor,  vagy kémkedéskor,  vagy  bármikor, csak ne akkor, amikor éppen  pakolok....  ez az, ami roppant idegesítő!  Bármely más egyéb időpontban jöhet felőlem  percenként akár 10 ajánlat is, de ne akkor, amikor az ember éppen odafigyel, hogy jól pakolja fel a katikat és a cuccosokat...
    Szerintem felesleges győzködnöd, Uriel.
    Furcsamód több ezer, tízezer játékos közül őt zavarja, a felugró ablak ideje. És a vicc hogy nem a felugró ablakkal van problémája hanem az idejével. Nem tudom miért lenne jobb egy másik műveletnél plussz egy kattintást elvégezni mint a pakolásnál :D 
    De lehet mi vagyunk laikuask, és nem ajánlatok vannak neki ahogy írod, hanem tényleges reklámok ahol milka csokit kínálnak féláron, és a tesco eheti kedvezményét mutatják be neki :dizzy:
    Egyébként is olyan mint a rossz öreg nyugdíjas, aki havonta egyszer meglátogatja a fórumot mikor megjön neki, és beleköt élőbe élettelenbe. Mélységes tiszteletem a Tied Uriel hogy van türelmed és energiád ezekre válaszolni nem is egy két szavas válaszokkal.

A plüssmedvének meg figyelmébe ajánlanám hogy próbáljon meg empattikusabb lenni, mert attól hogy kötözködik itt mindennel, és mindenkivel nem lesznek még attól barátai.
    Normális hangnem nem pedig kioktató, vagy kék pirula és más weboldal, a receptem erre az esetre.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,587Moderator
    Nem a reklámokkal,  azaz a felugró kínálatokkal van bajom Uriel, hanem  az időzítéssel...  - mert kifejezetten akkor  ugrik fel kettő-három is egymás után, amikor éppen  a támadásra pakolok fel....  Ez zavar....  És ez nem egyszeri, vagy kétszeri alkalom, hanem  állandó....    Miért nem lehet úgy megcsinálni, hogy pl.  más egyéb teendők alatt,  pl. a csapatok útbaindítása után, vagy visszatéréskor,  vagy kémkedéskor,  vagy  bármikor, csak ne akkor, amikor éppen  pakolok....  ez az, ami roppant idegesítő!  Bármely más egyéb időpontban jöhet felőlem  percenként akár 10 ajánlat is, de ne akkor, amikor az ember éppen odafigyel, hogy jól pakolja fel a katikat és a cuccosokat...
    Szia!
    Látom nagyon belementél ebbe a dologba. Akkor egy teljesen pontos leírást adok arról, hogy miért akkor ugranak fel az ajánlatok, amikor éppen támadást pakolsz fel. Azért, mert egy rendszer éppen azt érzékeli, hogy ebben a pillanatban több időt tölt a játékos a gép előtt ( s nem csak be van kapcsolva a gép, hanem aktivitás észlelhető ), mint általában. Vagyis a figyelme biztosan a gépen van, nem egy másik ablakban böngészik, vagy chat-el. Tehát szabályosan és pontosan akkor kell felugrania az ajánlatnak, amikor annak értelme van.
    Uriel

Paramednek:  Öngólt lőttél magadnak kispofám, mert vica-verza' ahogyan mondani szokták, mivel ha már megemlítetted ezt a több ezer játékost,  te vagy az egyetlen közülük, akik az idióta megjegyzéseivel kóstolgat...  - Honnan tudod te, hogy én hányszor jövök fel a fórumra olvasgatni  tudálékossága?  :-)  neked viszont  betehséged, hogy  itt lógsz naphosszat  és emberekbe kötsz bele....  Nálad súlyos mentális és személyiségi zavarok vannak  :-D  Tényleg úgy kell hozzád viszonyúlnom, mint egy nagyon-nagyon beteg emberhez  :-D

Urielnek:  Köszönöm a kielégítő  és kimerítő válaszodat  .... 

Paramednek:  Öngólt lőttél magadnak kispofám, mert vica-verza' ahogyan mondani szokták, mivel ha már megemlítetted ezt a több ezer játékost,  te vagy az egyetlen közülük, akik az idióta megjegyzéseivel kóstolgat...  - Honnan tudod te, hogy én hányszor jövök fel a fórumra olvasgatni  tudálékossága?  :-)  neked viszont  betehséged, hogy  itt lógsz naphosszat  és emberekbe kötsz bele....  Nálad súlyos mentális és személyiségi zavarok vannak  :-D  Tényleg úgy kell hozzád viszonyúlnom, mint egy nagyon-nagyon beteg emberhez  :-D

Jaj szegény plüssmacit megtalálta a feltüzelt kutyus az ágyikóba. Furcsa mód mások nem állnak nekem hogy én beléjük kötök. Az hogy beléd mégis beléd kötök, az érdekes mert más nem azt veszi észre csak azt látja hogy szeretsz provokálni, aztán mártírkodni :D 

Igaz kis plüss? mikor már a fél szervert állítólag én irányítottam és mikor a 20-adik nagy játékos is ellent mondott a véleményeddel akkor még az a 20-ik nagy vár is az én kezem alatt volt. :D Na ez a beteges, paranoiás rettegés, és a milliónyi tévképzet hogy mindent egy ember irányít. :D:D:D 
Sign In to comment.