Alvilág, tővis...

Éedeklődnék, hogy mikor lesz újra eme két kaland? 

Nem tudok haladni az eredményeknél a pontokkal ha lehetőséget sem biztosítanak rá.

• UrielUriel Bejegyzések: 2,688Moderator
    Duzu (HU2) mondta:
    Éedeklődnék, hogy mikor lesz újra eme két kaland? 

Nem tudok haladni az eredményeknél a pontokkal ha lehetőséget sem biztosítanak rá.
    Szia!
    Mások is hiányolják, meg is kérdeztem, csak választ várok.
    Uriel
  • Hvim (HU2)Hvim (HU2) Bejegyzések: 41HU2
    Adjon az Isten!
    Igen én voltam az egyik akinek feltünt hogy eltüntek kalandok ill a sötét alak a játékból Választ nemigen kaptam de várom továbbra is Ha viszont eltüntek az eredménykupát is át kell majd szabni
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 785HU2
    Nem egyszer kérdeztem odaát a német fórumon, hogy mi a helyzet az alvilági kalandokkal, de nagy a csend.
    Arról volt korábban szó, hogy az alvilági kalandok cuccait kicsit átdolgozzák, és novemberben beteszik a Penge-partot, majd minden hónapban sorban a többit is. Most már január vége van.
    Végül is nem írták, hogy melyik év novemberében fogják betenni.
    Sziasztok!
    Valójában senki sem tud erről biztosat. Maguk az üzemeltetők sem tudják, hogy mi lenne a jó. Visszatenni, vagy a gyűjtött pontokat átszámítani. Sajnos pontosat egyenlőre én sem tudok mondani ezért.
    Uriel
  • Duzu (HU2)Duzu (HU2) Bejegyzések: 55HU2
    Átszámolják?

Mire? Megint valami nesze semmi fogd meg jól megoldás lesz...., van egy halom pontom mindkét eventben, nem véletlenül..., ha háborúra kerülne a sor akkor nagyon jól jöhet...

A másik nagy bajom ez a GGE matek. Hogy a büdös p-be bukik egymás után 3x-5x a kém úgynannál a cp-nél???

Sokat kell még gyakorolnia ennek a .....brigádnak a matekot!!!
  • AJStyles (HU2)AJStyles (HU2) Bejegyzések: 2
    Van bármi új info a tövis, pengepart, alvilág kalanadokról? 

Olvastam, hogy az ott meglévő pontok átszámításán gondolkodnak, de ez nem lenne fair a játékosokkal szemben. Igazából nem tudnak semmi olyat felkínálni, ami korrekt módon kárpótolná a játékosokat az elvett pontokért. Ha annyira át akarják variálni, vagy megszüntetni az eventet, adják meg a játékosoknak a lehetőséget a most meglévő pontjaik elköltésére, ahogy a játékos akarja és ne az legyen, hogy ők kitalálják, hogy adnak érte aranyat vagy valami haszontalan dolgot.

A legjobb megoldás az lenne, ha hagynák, hogy menjen tovább a kaland, csak a felszereléseket felturbóznák, hogy legyen értelme kiszedni a sok eventes pari szett mellett.
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) Bejegyzések: 162HU2
    Van bármi új info a tövis, pengepart, alvilág kalanadokról? 

Olvastam, hogy az ott meglévő pontok átszámításán gondolkodnak, de ez nem lenne fair a játékosokkal szemben. Igazából nem tudnak semmi olyat felkínálni, ami korrekt módon kárpótolná a játékosokat az elvett pontokért. Ha annyira át akarják variálni, vagy megszüntetni az eventet, adják meg a játékosoknak a lehetőséget a most meglévő pontjaik elköltésére, ahogy a játékos akarja és ne az legyen, hogy ők kitalálják, hogy adnak érte aranyat vagy valami haszontalan dolgot.

A legjobb megoldás az lenne, ha hagynák, hogy menjen tovább a kaland, csak a felszereléseket felturbóznák, hogy legyen értelme kiszedni a sok eventes pari szett mellett.
    Szia!

Hol olvastad ezeket az infókat mert nekem az utolsó infóim erről igencsak mások... de persze mint minden gyorsan változnak a dolgok és az én infóim sem túl frissek... sőt... mondhatni már ősiek :)
    XelysaX @ hu 2
    Mikor lesz a következő alvilági event?
    Mab (HU2) mondta:
    Mikor lesz a következő alvilági event?
    Szia!
    Egyenlőre nem közölték, de amint lesz erről információm, azonnal megosztom veletek. Esetleg hétfőn meg tudom kérdezni.
    Uriel
    Köszi.
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 260HU2
    A Penge-part (és társai) jutalmai már nagyon elavultak.
    Nem kéne egy kicsit fejleszteni rajtuk?
    Lorant96 @ hu 2
    A Penge-part (és társai) jutalmai már nagyon elavultak.
    Nem kéne egy kicsit fejleszteni rajtuk?
    Szia!
    Lehetséges, erről is volt már szó. Rengeteg mindent kellene még fejleszteni, de egyszerre nem megy minden. Reméljük, hogy ebben is lesz változtatás.
    Uriel
Sign In to comment.