Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Vélemények a januári frissítésről

Sziasztok Játékosok!

Itt mondhatjátok el észrevételeiteket a januári alakváltó frissítésről.
«134

• ica146 (HU2)ica146 (HU2) HU2 Bejegyzések: 54
    Az alakváltok támadása tul sok idő mikorra oda érsz!
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 227
    Előttem szólóhoz csatlakozom! Ez csak annak előnyös, akinek többezer katonája van plusszban!
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • EmpireWithMáté (HU2)EmpireWithMáté (HU2) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 09.01.2018
    Hosszú utazással egyetértek,75 is elég lenne.
    Parancsnok és a várparancsnok azok jók lesznek :)
    Jó ötlet lenne talizmányláda és szövetségi verseny és juti pontokért.

• Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    hali
    az m ,amikor azt írja , hogy a közel és táv harcerő bónusz új?
    eddig talán nem volt, vagy mi?
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Szeretem az idegent ?:-) Mondtam már? :-)
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Mr.D (HU2) mondta:
    hali
    az m ,amikor azt írja , hogy a közel és táv harcerő bónusz új?
    eddig talán nem volt, vagy mi?
    Szia
    Ami kifejezetten nagyurak ellen alkalmas csak.
    Uriel
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    aha
    iszonyat királyok lesznek a pk-k
  • Uriel,mikor ossza meg az januári eseménynaptárt?Kalandok rég óta voltak mikor lesznek megint?
    Szia!
    Kb a múlt hónapban tettem fel az eseménynaptárt. Tegnap a királyi küldetést külön is, mert valaki azt hiányolta. Én mindent azonnal megosztok, csak meg kellene találni.

Decemberi frissítés, eseménynaptár, bugfix, januári eventek

Uriel
  • Dundiégo papi (HU2)Dundiégo papi (HU2) Bejegyzések: 70
    Szia Uriel!
    Szeretnék egy információt kérni a jegesbajnokság parncsnokait a mostani támadó és a következő jegesbajnokság várparancsnok megtekíntését hol találom?
    Üdv:papi
    Uriel
    Tudsz valami támadási információt az alakváltók támadásáról?Mit hogyan kell mi a lényege mire kell figyelni meg stb.Bármilyen információ érdekel ezzel kapcsolatosan szeretném meg tanúlni meg gondolom többen is:))
    Üdv:Papi
    Szia Uriel!
    Szeretnék egy információt kérni a jegesbajnokság parncsnokait a mostani támadó és a következő jegesbajnokság várparancsnok megtekíntését hol találom?
    Szia!
    Itt :  Decemberi frissítések - előzetes bevezető
    Uriel
    szerkesztette ezt: 15.01.2018
    Uriel
    Tudsz valami támadási információt az alakváltók támadásáról?Mit hogyan kell mi a lényege mire kell figyelni meg stb.Bármilyen információ érdekel ezzel kapcsolatosan szeretném meg tanúlni meg gondolom többen is:))
    Szia!
    Ezt itt olvadhatod:

Uriel!!
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget meg nézem hátha tanulok belőle valamit:))
    Uriel 
    You tube-n hol lehet megnézni az élő adást a GGe EmpireTV-Élőadás I.rész. oldalon írja hogy ottan is meg lehet nézni hol keressem?
    Szia!
    Azt nem tudom sajnos, csak meg kell nézni, hogy a GGE címszó alatt mik vannak.
    Uriel
    Szia !
    Már nem megtekínthető nincsen fent ottan
    Papi
    Sziasztok!!
    ha van egy parim, ami mondjuk 90 távos, és a hős még adna hozzá + 29 % távot, az számít vagy pedig nem?
    tud valaki erre pontos informácíót adni?mind két parit kérdezem a támadót is meg a várparancsnokot is.
    Sziasztok!!
    ha van egy parim, ami mondjuk 90 távos, és a hős még adna hozzá + 29 % távot, az számít vagy pedig nem?
    tud valaki erre pontos informácíót adni?mind két parit kérdezem a támadót is meg a várparancsnokot is.
    Szia
    Igen, ez lehetséges, amit a hős ad hozzá, az plusz lesz, de arra figyelni kell, hogy a hős NPC-re, vagy nagyurak ellen jó.
    Uriel
    Szia Uriel!
    Van egy olyan kérdésem hogy támadásnál ha veszítek akkor miért nem lehet a jelentést részletesen meg nézni ahogy néztem csak kérdőjel van az ellenség védői és eszközei helyett.
    Ez végett tudnál intézni valamit? Mert jó lenne  mert akkor jobban tanúl az ember a saját támadásaiból és látja hogy mit csinált rosszul ami végett veszített.pédául alakváltóknál meg egyes támadásoknál fontos szerepet játszana ez az információ.
Sign In to comment.