FŇĎoldal‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüöę Kitilt√°sok , bannol√°sok, letilt√°sok ūüöę

124¬Ľ

• timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 34
    UGRIN (HU2) mondta:
    icka (HU2) mondta:
    UGRIN (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Szerintem nem arr√≥l van sz√≥, hogy nem l√©phet be senki egy m√°sik kast√©lyba. A l√©nyeg, hogy az egy helyen mŇĪk√∂dŇĎ g√©prŇĎl j√°tsz√≥ emberek, jelents√©k azt, hogy a csal√°dban t√∂bben is j√°tszanak ugyan arr√≥l a c√≠mrŇĎl. Evvel elej√©t veszik a probl√©m√°nak. Ezt term√©szetesen a Supportnak kell meg√≠rni, f√©nyk√©pet csatolni, amin l√°tszanak a g√©pek, s f√©nym√°solatot a csal√°d tagjainak igazolv√°nyair√≥l, akik egy√ľtt j√°tszanak. Bonyolult dolog, de ez a hivatalos m√≥dja.
    Uriel
    Kedves Uriel!
    Ez vicc remélem!
    Kim√°soltam magamnak!!!
    Dr.UUUUUUUgrin:-)))
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†√ľgyv√©d
    Ez hal√°losan komoly!
    Nekem m√°r egyszer be kellett szkennelnem a szem√©lyim √©s lakc√≠mk√°rty√°m, hogy val√≥ban √©n vagyok! M√©g azzal is meggyan√ļs√≠tottak, hogy csalok! Teh√°t ez komoly dolog! :)
    Legyen m√°r egy kis eszetek!
    Idézet a GG adatvédelmi szabályzatából 

Az online aj√°nlatainkhoz elvileg a szem√©lyes adatai felfed√©se n√©lk√ľl is hozz√°f√©rhet. Minden esetben √Ėn d√∂nti el, hogy megosztja-e vel√ľnk a szem√©lyes adatait. Az√©rt gyŇĪjt√ľnk adatokat √ĖntŇĎl, hogy teljes√≠teni tudjuk az √Ėnnel k√∂t√∂tt felhaszn√°l√≥i szerzŇĎd√©st. A felhaszn√°l√°si felt√©telek √©s a j√°t√©kok szab√°lyai betart√°s√°nak figyelemmel k√≠s√©r√©se mellett fontos ide tartoz√≥ elem a befizet√©sek megfelelŇĎ kezel√©se.
    Dr.UUUUUUgrin:-))))
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†√ľgyv√©d

Elvileg...

A z√°rol√°st elker√ľlend√∂ √≠rtam az akkor m√©g l√©tez√∂ magyar suppnak, hogy a csal√°db√≥l t√∂bben is j√°tszunk egyazon ip-c√≠mr√∂l. Onnan j√∂tt egy lev√©l amiben k√©rt√©k a csal√°dtag megjel√∂l√©s√©t, a v√°r nev√©t, √©s az adatainkat, az ezeket igazol√≥ okm√°nyok bem√°sol√°s√°val... Na itt hagytam abba ezt a c√©c√≥t, ha z√°rolnak csak mert a gyerek is j√°tszik akkor ez van, de az iratainkat, adatainkat nem vagyok hajland√≥ kiadni egy √°ll√≠t√≥lag n√©vtelen√ľl j√°tszhat√≥ valami√©rt....

timcsi
  • Bakker101 (HU2)Bakker101 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 6
    Szép estét!
    Másolok ide egy levelet, okulásul! Ma érkezett!
    Szia!
    Eln√©z√©st ha zavarlak csak egy fontos √ľgyben irtam neked.
    Most ebben a perceb tal√°ltam a goodgame studios oldal√°n egy olyan ,,f√ľlt,, ahol azt irj√°k hogy most kar√°csonyi aj√°nd√©kokat lehet szerezzni.
    Persze ezek olyanok hogy kapsz egy csomó rubint,pénzt,nyersit meg ilyenek.
    Ehez hogy megkapd csak annyit kell tenned hogy a jelszavadat 123455 re kell megváltozztatnod és utánna én beirom neked a nevedet meg a jelszavadat ami MOST a jelszód oda az oldalra rányomok hogy CONFIRM és utánna pár perc alatt max.10 perc alatt megcsinálja neked és majd utánna visszalépsz a játékba akkor majd kiirja hogy megkaptad a karácsonyi ajándékokat és hogy rákell nyomnod az igenre és utánna el is fogadtad.
    √Čs mehet is .
    Persze ha nem tetszik akkor csak szolsz nekem és le is szedem az accontodról ezt.
    De ez kinek nem tetszene.
    Remélem benne vagy.
    Nagyon jól járnál.
    ( Leszeretn√©m sz√∂vegzzni hogy felnŇĎtt vagyok csak most csin√°ltam egy m√°sik v√°rat a m√°sik nevem Kopasz49 csak most gondoltam mivel kar√°csony van mi√©rt ne lehetne ezt valakinek megadni
    √Čs mi√©rt neked? Mivel te nagyon j√≥l √°lsz √©s neked √©ri meg.
    Hidd el NEM vagyok várlopó mert nem vagyok érzéketlen tapló és felteszem a nagykarimat hogy nem veszem el a váradat.
    Lehetne ? 
    Mas
    Bakker101 @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    Szép estét!
    Szia!
    Most ebben a perceb tal√°ltam a goodgame studios oldal√°n egy olyan ,,f√ľlt,, ahol azt irj√°k hogy most kar√°csonyi aj√°nd√©kokat lehet szerezzni.
    Ehez hogy megkapd csak annyit kell tenned hogy a jelszavadat 123455 re kell megváltozztatnod és utánna én beirom neked a nevedet meg a jelszavadat ami MOST a jelszód oda az oldalra rányomok hogy CONFIRM és utánna pár perc alatt max.10 perc alatt megcsinálja neked és majd utánna visszalépsz a játékba akkor majd kiirja hogy megkaptad a karácsonyi ajándékokat és hogy rákell nyomnod az igenre és utánna el is fogadtad.
    √Čs mehet is .
    Persze ha nem tetszik akkor csak szolsz nekem és le is szedem az accontodról ezt.
    Remélem benne vagy.
    Nagyon jól járnál.
    ( Leszeretn√©m sz√∂vegzzni hogy felnŇĎtt vagyok csak most csin√°ltam egy m√°sik v√°rat a m√°sik nevem Kopasz49 csak most gondoltam mivel kar√°csony van mi√©rt ne lehetne ezt valakinek megadni
    Hidd el NEM vagyok várlopó mert nem vagyok érzéketlen tapló és felteszem a nagykarimat hogy nem veszem el a váradat.
    Lehetne ? 
    Mas
    Szia!
    Ez egy√°ltal√°n nem hivatalos dolog. √Čn semmik√©ppen sem v√°laszoln√°k r√°, s nem tenn√©m. Ehhez a GGE-nek semmi k√∂ze.
    Uriel
  • ValidID (HU2)ValidID (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 11
    szerkesztette ezt: 30.12.2017
    Szép estét!
    Szia!
    √Čs mehet is .
    Remélem benne vagy.
    Nagyon jól járnál.
    Lehetne ? 
    Mas
    K√≠v√°ncsi lenn√©k, hogy melyiknek vagy a multiaccountja. Szedd √∂ssze magad fi√ļ, mert ez √≠gy m√©g kev√©s lesz!
    Post edited by Uriel on
  • Roni35 (HU1)Roni35 (HU1) Bejegyz√©sek: 1
    Sziasztok!

Karaktert hogyan lehet törölni????

Roni35
    Roni35 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

Karaktert hogyan lehet törölni????

Roni35
    Szia!
    Mostan√°ban nem szoktak t√∂r√∂lni. Meg kell v√°rni, m√≠g rom lesz, az kb 3 h√≥nap. Addig nem szabad hozz√°ny√ļlni.
    Uriel
  • UGRIN (HU2)UGRIN (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 19
    Sziasztok
    √ćrj√°l az √ľgyfelesnek "leiratkoz√°s" c√≠men.N√©v szerver email c√≠m legyen benne.

Dr.UUUUUUUUUUgrin
  • Aninuscsalas (HU1)Aninuscsalas (HU1) Bejegyz√©sek: 14
    Sajnos nem tudom hogy hol jelendsem a testvérem is játsza az empiet ebgem meg letiltottak  :'( mit tegyek?

NINCS mostm√°r semmin!!!!
    !!! felf√ľgesztett√©k a karakterem !!!
    ¬† A semmi√©rt!!! Hagya mindenki abba ezt a l√ľke j√°t√©kot!!!!

• Aninuscsalas (HU1)Aninuscsalas (HU1) Bejegyz√©sek: 14
    letiltotak mit tegyek??
    33 szint√ľkari nyekk
    NINCS mostm√°r semmin!!!!
    !!! felf√ľgesztett√©k a karakterem !!!
    ¬† A semmi√©rt!!! Hagya mindenki abba ezt a l√ľke j√°t√©kot!!!!

• Nymeria (HU2)Nymeria (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 9
    Sziasztok!
    A mai nap vettem sz√∂vets√©gi elŇĎfizet√©st, ahogy megvettem a j√°t√©k letiltott √©s most egy olyan k√©p fogad, hogy a "fi√≥kodat felf√ľggesztett√ľk"... meg szeretn√©m k√©rdezni, hogy ki tudna nekem ebben seg√≠teni? Hogy mi t√∂rt√©nhetett?

Azt is √≠rja, hogy bŇĎvebben majd e-mailben t√°j√©koztat, azonban e-mail nincs, nem kaptam e-mailt. Nem vett vagy kapott kast√©lyom van, hanem saj√°t, saj√°t e-maillel!

Megköszönném, ha segítenétek :(
    Sziasztok!
    A mai nap vettem sz√∂vets√©gi elŇĎfizet√©st, ahogy megvettem a j√°t√©k letiltott √©s most egy olyan k√©p fogad, hogy a "fi√≥kodat felf√ľggesztett√ľk"... meg szeretn√©m k√©rdezni, hogy ki tudna nekem ebben seg√≠teni? Hogy mi t√∂rt√©nhetett?

Azt is √≠rja, hogy bŇĎvebben majd e-mailben t√°j√©koztat, azonban e-mail nincs, nem kaptam e-mailt. Nem vett vagy kapott kast√©lyom van, hanem saj√°t, saj√°t e-maillel!

Megköszönném, ha segítenétek :(
    Szia!
    Sajnos nem Te vagy az egyetlen, akivel ez t√∂rt√©nt. Kapt√°l E-mailt, csak a b√∂ng√©szŇĎben be kell √°ll√≠tani a GGE felŇĎl √©rkezŇĎ levelek enged√©lyez√©s√©t. Egy√©bk√©nt jelentettem m√°r, hogy ez m√°s j√°t√©kosokkal is megesett. V√°rom a v√°laszt, csak az a baj, hogy h√©tv√©ge van, s ilyenkor senki sincs bent a kezelŇĎk k√∂z√ľl, csak √ľgyelet van.
    Uriel
  • DarkJ√≥zsefistva (HU2)DarkJ√≥zsefistva (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 102
    j√≥ azoknak aki tud venni.. sz√∂vets√©gi¬† vagy egy√©ni elŇĎfizet√©st.. sajnos √©n egyiket sem tudok venni.. addig enged m√©g megl√°tom hogy mi mennyibe ker√ľl.. de mikor r√°nyomok a 1000 ft / sz√∂vets√©gi elŇĎfizet√©sre/ semmit nem csin√°l..¬†
    DarkJózsefistva @ hu 2
    j√≥ azoknak aki tud venni.. sz√∂vets√©gi¬† vagy egy√©ni elŇĎfizet√©st.. sajnos √©n egyiket sem tudok venni.. addig enged m√©g megl√°tom hogy mi mennyibe ker√ľl.. de mikor r√°nyomok a 1000 ft / sz√∂vets√©gi elŇĎfizet√©sre/ semmit nem csin√°l..¬†
    Szia!
    Fizetési problémákkal, meg nem kapott dolgokkal, vásárlással a Support foglalkozik. Sajnos én erre nem tudok megoldást.
    Uriel
  • Rajmund0404Play (HU2)Rajmund0404Play (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 99
    Sziasztok

EgyszerŇĪ a falu t√©ma.(na nem mindenkin√©l).Rengeteg rom van,mely inaktiv,de a sz√∂vets√©gek √ļgymond √©letben tartj√°k,gondolok itt az erŇĎd√∂kre.Nagyon sok fullon van falukb√≥l.Na m√°r most,meg kell sz√ľntetni a rom accontokat,√©s jut egy kev√©ske levegŇĎ a nem multiz√≥s √©s nem 800-as j√°t√©kosoknak.Az,hogy ki mennyi ideje j√°tszik,nem j√°tszik,mennyit inveszt√°lt a j√°t√©k√°ba,egy√©ni szoc problem.Amennyiben t√∂rlik ŇĎket,m√°r pedig mi√©rt ne lehetne,megold√≥dott egy szitu.K√©t pont k√∂z√∂tt a legr√∂videbb az .........! Gondolom p√°r sz√∂vin√©l √©rv√°g√°s lenne,! Emlitsd meg Uriel a legk√∂zelebbi konferenci√°n.
  • Arn_The_Gothia (HU2)Arn_The_Gothia (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 6
    Sziasztok nekem van egy r√©gi karakteren azt szeretn√©m t√∂r√∂lni mert kezdtem egy √ļjat amiben rem√©lhetŇĎleg nem k√∂vetem el ugyanazokat a hib√°kat

• Arn_The_Gothia (HU2)Arn_The_Gothia (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 6
    de nemtudom hol lehet törölni
    illetve ha egy ip cimrŇĎl vagyok azt ny√≠lv√°n l√°tj√°k ha nyersanyagot √©s katon√°t nem k√ľld√∂k akkor nem fognak kicsapni?

de nemtudom hol lehet törölni
    illetve ha egy ip cimrŇĎl vagyok azt ny√≠lv√°n l√°tj√°k ha nyersanyagot √©s katon√°t nem k√ľld√∂k akkor nem fognak kicsapni?

Szia!
    Val√≥j√°ban az lenne a legjobb, ha √≠rn√°l a Supportnak. Azonban, amit mondasz az nem olyan komoly, hogy emiatt kitiltan√°nak. A r√©gi kast√©lyt nem t√∂rlik, csak megv√°rj√°k am√≠g rom lesz (kb 1-3 h√≥nap). Egy csal√°dban t√∂bben is j√°tszhatnak, b√°r ezt r√©gebben jelenteni kellett, de szerintem nem ilyen szigor√ļak a kezelŇĎk.
    Uriel 

Hagyj √ľzenetet!

VastagDŇĎlt√Āth√ļzottOrdered listSz√°mozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt