FŇĎoldal‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüöę Kitilt√°sok , bannol√°sok, letilt√°sok ūüöę

13

• John1979 (HU2)John1979 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 65
    icka (HU2) mondta:
    Nos √°ltal√°ban az√©rt j√°tszanak t√∂bb kast√©llyal, mert √≠gy p√≥tolj√°k azt a vesztes√©get, amit az okoz, hogy a r√©gieknek lehet t√≠pusonk√©nt ak√°r 75 erŇĎforr√°sfaluja is, az √ļjonnan √©rkezŇĎk abszol√ļt nem jutnak erŇĎforr√°sfalukhoz, max 1-2-h√∂z! A GGE hib√°ja, hogy ezt √≠gy hagyta, m√°r legelŇĎsz√∂r limit√°lni kellett volna, mint az erŇĎd√∂kn√©l! Lopni ugye nem lehet, k√∂zben pedig feladat! Semmi k√°rp√≥tl√°st nem kaptunk emiatt! El kell t√∂r√∂lni a duplik√°ci√≥s szab√°lyt √©s nem √©rv√©nyre juttatni! ErrŇĎl ennyit!
    M√°r megbocs√°ss de korl√°tozva vannak a falvak is mint az erŇĎd√∂k.
    Nem √©rtem mi√©rt lenne k√∂teless√©ge a GGE-nek az hogy minden j√°t√©kos alapvetŇĎ joga legyen hogy csak √ļgy a semmi√©rt meglegyen mindene. Ezzel a lend√ľlettel mi√©rt nem amiatt panaszkodtok hogy amikor regisztr√°l valaki a j√°t√©kba akkor mi√©rt kell az elsŇĎ szinttŇĎl kezdenie mikor m√°r vannak a j√°t√©kba legend√°s 800-as j√°t√©kosok, mi√©rt nem r√∂gt√∂n egy legend√°s 800-as kast√©lyt ad a j√°t√©kosnak a rendszer amely ugyan√ļgy ki van √©p√≠tve mint az√© aki √©vek √≥ta j√°tszik?
    Az√©rt ez egy kicsit nevets√©ges. Amiatt s√≠rni mert van egy j√°t√©k amin√©l meg kell k√ľzdeni bizonyos javak√©rt.¬†
    Mi is itt a baj? Harcolni k√©ne egy p√°r falu√©rt? El√©gg√© meglepŇĎ egy h√°bor√ļs strat√©giai j√°t√©kba nemde? :D¬†

Ami azt illeti engem is teljesen meglep hogy egy√°ltal√°n itt lehet t√°madni a m√°sikat, itt el lehet veszteni √©s meg lehet szerezni bizonyos javakat. √Čn is √ļgy kezdtem el ezt a H√ĀBOR√öS STRAT√ČGIAI j√°t√©kot hogy azt hittem itt kis √°llatokat kell majd gondozni √©s simogatni. Itt mindent az √∂lembe fognak rakni √©s semmi√©rt nem kellesz megk√ľzdenem, semmit nem kellesz megv√©denem mert ez egy olyan cuki j√°t√©k ahol mindened megvan egy csettint√©sre √©s semmidet nem vehetik el.
    Teljesen egyet értek veled bár ez elég ritka olvasván a bejegyzéseidet.
    B√°r annyit m√©g hozz√° fŇĪzn√©k hozz√° tenn√©k, hogy aki az erŇĎforr√°s faluk hi√°nya miatt visz t√∂bb¬† kastott, multizik h√°t most nagyon finoman fogok fogalmazni de az bolond.
    A másik dolog meg ami mindig is bicska nyitogató volt számomra. Az a falu "lopás".
    Nah ez mindig kiveri (nah nem azt amire most gondoltok sokan) a biztosítékot. :(
    Lop√°s ? egy j√°t√©kban ?? FŇĎleg falu lop√°s ?? Gyerekek hol √©ltek ??
    Ha valakinek el lopt√°k a faluj√°t h√ļz√≥n be a rendŇĎrs√©gre √©s tegyen √©rte feljelent√©st. Hisz a lop√°s bŇĪncselekm√©ny.
    Valamint legyetek m√°r tiszt√°ba egy alapvetŇĎ fogalommal:
    Ebben a játékban nincs mit el lopni  másiktól mert itt semmi sem a tied!
    A rubin az arany, a kastély, a falu, a katona, az eszköz és még napestig sorolhatnám semmi sem a tied!!!!
    Minden a GGE tulajdona! TE csak haszn√°latba kapod mikor regisztr√°lsz √©s a GGE b√°rmikor b√°rmikor meg foszthat, b√°rmikor, b√°rmit el vehet tŇĎled. A j√°t√©k adotts√°gaib√≥l ad√≥d√≥an pedig sz√°mos olyan dolog van (falu) amit m√°s j√°t√©kosok is elvehetnek, meg szerezhetnek tŇĎled!!!
    Itt csak is egyed√ľl a GGE-nek van tulajdona. A j√°t√©kosoknak semmij√ľk nincs! Ezzel k√©ne tiszt√°ba lenni. A GGE hozott egy szab√°lyt (√ĀSZF) ezt k√∂teles mindenki betartani. Ezenfel√ľl pedig mindenki maga d√∂nti el, hogy, hogyan, mik√©nt √©s milyen st√≠lusban k√≠v√°n j√°tszani.¬†
    A faluk kapcs√°n pedig. Senkinek nincs saj√°t faluja. Mindenki aki tud¬† foglal, szerez de az nem lesz az √∂v√©. Az ŇĎ birtok√°ban lesz mind addig am√≠g azt megtudja ŇĎrizni. Ha nem tudja meg ŇĎrizni mert elveszik tŇĎle ? Ez a j√°t√©k r√©sze √©s a j√°t√©k szab√°ly ezt nem tiltja sŇĎt....
    MielŇĎtt pedig b√°rki, b√°rmikor k√©ts√©geket √°polna ezek felŇĎl olvassa el az √ĀSZF -et. FŇĎleg az a r√©sz √©rdekes ahol azt taglalja a GGE, hogy ha a GGE √ľzemeltetŇĎi √ļgy gondolj√°k, hogy b√°rmikor leh√ļzhatj√°k a redŇĎnyt m√©g ak√°r elŇĎzetes √©rtes√≠t√©s n√©lk√ľl is egyik pillanatr√≥l a m√°sikra egy vagy ak√°r t√∂bb esetleg minden szerveren. Mindenf√©le jog k√∂telezetts√©g illetve k√°rt√©r√≠t√©s esetleg kompenz√°ci√≥ megfizet√©s√©re nem k√∂telezhetŇĎ m√©g ezut√°n sem.¬†

Ezek után a falus sztori hát...... :) 

J.
    Zs.P.
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 225
    Kedves Paramed! Ez nem s√≠r√°s volt, csak t√©nyk√∂zl√©s! 5 db-ra kell korl√°tozni a falvak sz√°m√°t, a 75 db nem korl√°t! A falvak hi√°ny√°t fosztogat√°ssal p√≥tolom megv√≠vott t√∂bbt√≠zezer csat√°ban, teh√°t a h√°bor√ļs j√°t√©k miben l√©t√©rŇĎl nem engem kell kioktatnod! Tov√°bbi j√≥ j√°t√©kot!
    icka @ hu 2
    A Haz√°√©rt! sz√∂vets√©g vezetŇĎje
    Ok John! Tehát nem panasz volt, tényközlés! A tények pedig makacsak! Köszi
    icka @ hu 2
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 202
    icka (HU2) mondta:
    Kedves Paramed! Ez nem s√≠r√°s volt, csak t√©nyk√∂zl√©s! 5 db-ra kell korl√°tozni a falvak sz√°m√°t, a 75 db nem korl√°t! A falvak hi√°ny√°t fosztogat√°ssal p√≥tolom megv√≠vott t√∂bbt√≠zezer csat√°ban, teh√°t a h√°bor√ļs j√°t√©k miben l√©t√©rŇĎl nem engem kell kioktatnod! Tov√°bbi j√≥ j√°t√©kot!
    A 75db is tényközlés?
    Egy személynél már láttam ilyet, 3X75 falu! Lehet, hogy korlátlan?

icka @ hu 2
    Egy√©bk√©nt meg nem panaszkodom, csak felvetettem egy probl√©m√°t, amit a GGE nem fog tudni megoldani! LegegyszerŇĪbb letiltani a multiaccontokat!
    icka @ hu 2
  • Paramed (HU2)Paramed (HU2) Bejegyz√©sek: 101
    ElŇĎsz√∂r is √∂r√ľl√∂k John hogy ebben egyet √©rt√ľnk m√©gha sokmindenben eddig nem is voltunk k√∂z√∂s nevezŇĎn:)

Másodszor Icka ha valakinek nem maximum 5 hanem maximum 75 faluja lehet az miért nem számít már korlátozásnak?

Vagyis ha látsz egy kressztáblát amin az áll hogy maximum 100-al vezethetsz az még nem korlátozás csak ha olyat látsz ahol 30 a megengedett sebesség?

3*75 falu valakin√©l? K√©rlek √≠rd m√°r le annak a j√°t√©kosnak a nev√©t akin√©l ilyet l√°tt√°l, ha le tudod √≠rni √©s val√≥ban ennyi van n√°lla akkor megemelem elŇĎtted a kalapom √©s tal√°n m√©g falvat is hajland√≥ vagyok neked adni √©rte.
    Nem azt mondtam hogy sírtál mert ha tényközlés is az írásod és nem sírás akkor is ugyan ez a véleményem.

"A h√°bor√ļs j√°t√©k miben l√©t√©rŇĎl nem engem kell kioktatnod"

Nem állt szándékomba kioktatni senkit, viszont ez eléggé sántít miszerint inkább kéne engem mint Téged kedves Icka.
    Ha nem kellene kioktat√°s a h√°bor√ļs j√°t√©kr√≥l akkor t√©nyk√∂zl√©s k√©nt sem √≠rn√°l olyat hogy milyen cs√ļnya dolog mikor valami√©rt meg kell harcolni ut√°nna pedig ezt meg is kell v√©deni.

Továbbá a multivárakat sokmindenre használják/használták de erre hidd el hogy szinte senki hogy a falvak hiányát pótolja :) 
    Persze ha csak nincsennek kir√°lyi nyersanyagot termelŇĎ falvak mert akkor jogos a felvet√©s miszerint azoknak a hi√°ny√°t p√≥tolj√°k vele.

√ćgy utolj√°ra csak egy k√©rd√©sem lenne m√©g. Ha a falvak p√≥tl√°s√°ra szolg√°lna a multiv√°r, √©s az√©rt van ennyi multiz√≥ j√°t√©kos, akkor mi√©rt van az hogy a multiv√°rak tulajdonosainak a t√∂bbs√©g√©n√©l megvan a maximum falusz√°m? Esetleg mert nem a falvak p√≥tl√°s√°t igyekszik bet√∂lteni a multiv√°r?¬†
    Oké, semmi gond Paramed! Természetesen sok más oka is lehet a multizásnak, van aki csak unatkozik egy vár mellett és olyan is aki visszaél a multizással! 

icka @ hu 2
  • Paramed (HU2)Paramed (HU2) Bejegyz√©sek: 101
    icka (HU2) mondta:
    Oké, semmi gond Paramed! Természetesen sok más oka is lehet a multizásnak, van aki csak unatkozik egy vár mellett és olyan is aki visszaél a multizással! 

√Čn legink√°bb arra akartam c√©lozni hogy ann√≥ m√©g a multik arra szolg√°ltak hogy a kir√°lyi nyersanyagot k√∂nnyen √©s gazdas√°gosan meg lehessen szerezni k√∂nnyŇĪ szerrel √≠gy gyors√≠tva a rengeteg fejleszt√©s menetel√©t.

• talicska1 (HU2)talicska1 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 17
    remelem ezt elolvassa URIEL!!!

Egyik tarsunkat zaroltak " bankkartya csalas" gyanujaval. Kertek tole a kartya masolatat es a nevhez tartozo szemelyi masolatat. Amikor ez el lett kuldve galambala tettek. Azota semmi hir egy valaszt nem kap emailben. Kozbe a megjelenesekre felrakott/zoldon 4db/ 8as kovek mentek a lecsoba.

Mi ilyenkor a teendo????  Termeszetesen a szemelyi es a bankkartya nev megegyezik

• UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    remelem ezt elolvassa URIEL!!!

Egyik tarsunkat zaroltak " bankkartya csalas" gyanujaval. Kertek tole a kartya masolatat es a nevhez tartozo szemelyi masolatat. Amikor ez el lett kuldve galambala tettek. Azota semmi hir egy valaszt nem kap emailben. Kozbe a megjelenesekre felrakott/zoldon 4db/ 8as kovek mentek a lecsoba.

Mi ilyenkor a teendo????  Termeszetesen a szemelyi es a bankkartya nev megegyezik

Szia!
    Term√©szetesen elolvasom. Ez egy teljesen technikai probl√©ma. Nem a j√°t√©kkal kapcsolatos, hanem egy v√°s√°rl√°ssal √©s annak k√∂vetkezm√©nyeivel. A Support tilt le valakit, √©s meg is szokt√°k magyar√°zni. Esetleg a levelez√©s szŇĪrŇĎj√©ben le lett blokkolva a GGE felŇĎl √©rkezŇĎ E-mailek fogad√°sa. Vagyis √©n semmit sem tudok tenni, azon k√≠v√ľl, hogy sajn√°lom, ami t√∂rt√©nt, √©s rem√©lem a Support kiel√©g√≠tŇĎ magyar√°zatot √©s esetleges k√°rp√≥tl√°st fog adni neked.
    Uriel
  • talicska1 (HU2)talicska1 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 17
    Koszonom valaszod.

Egyik cspaattarsam kastelyat zaroltak aztan galamboztak be.
    Attol felunk 3 nap meg a galamb, hogy utanna mi lesz ha nem aktivaljak magukat GGEnel.

Talicska

• Sp√°rta98 (HU2)Sp√°rta98 (HU2) Bejegyz√©sek: 2
    Sziasztok!
    Olyan probl√©m√°nk lenne,hogy az egyik sz√∂vets√©ges√ľnk v√°r√°t felf√ľggesztet√©k!
    Ilyen √ľzenetett √≠r ki mikor megprob√°l bel√©pni:"A fi√≥kodat felf√ľggesztet√ľk!Felf√ľggeszt√©s v√©ge:{0}.E-mailt k√ľldt√ľnk neked a tilt√°ssal kapcsolatos tov√°bbi inform√°ci√≥kkal.Tov√°bbi k√©rd√©sek eset√©ben,k√©rj√ľk,forduljon az √úgyf√©lszolg√°lathoz!"
    A j√°t√©kos nem csatlakoztata az e-mail fi√≥kj√°t a j√°t√©khoz,gondoljuk ez√©rt lett felf√ľggesztve,de √≠gy nem is kaphatott e-mailt a tilt√°ssal kapcsolatban!
    Tudjuk hogy ez nem az √úgyf√©lszolg√°lat de nem tudjuk pontossan hogy kell √ľzenetett √≠rni nekik,ez√©rt is √≠rtam ide.Mit kell tenni ilyenkor hogy feloldj√°k az accountot? :/
    Szeretnénk mihamarabb választ kapni a kérdésre és megbeszélni a problémánkat!
    További szép estét! :)
    Szia!
    A j√°t√©kon bel√ľl nyomsz egy jobb gombot, akkor felugrik egy ablak, abban van a Support, arra r√°kattintasz, √©s onnan megy tov√°bb. Persze angolul kell nekik √≠rni, vagy n√©met√ľl.
    Uriel
  • Sp√°rta98 (HU2)Sp√°rta98 (HU2) Bejegyz√©sek: 2
    Köszönöm a választ Uriel! :)
  • I.Szent Cussius (HU2)I.Szent Cussius (HU2) Bejegyz√©sek: 1
    nem tudom a régi karakteremnek se a jelszavát se a freemailját
    nem tudom a régi karakteremnek se a jelszavát se a freemailját
    Szia!
    Akkor nincs mit tenni. En√©lk√ľl a kettŇĎ n√©lk√ľl karaktered sincs.
    Uriel
  • UGRIN (HU2)UGRIN (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 19
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Szerintem nem arr√≥l van sz√≥, hogy nem l√©phet be senki egy m√°sik kast√©lyba. A l√©nyeg, hogy az egy helyen mŇĪk√∂dŇĎ g√©prŇĎl j√°tsz√≥ emberek, jelents√©k azt, hogy a csal√°dban t√∂bben is j√°tszanak ugyan arr√≥l a c√≠mrŇĎl. Evvel elej√©t veszik a probl√©m√°nak. Ezt term√©szetesen a Supportnak kell meg√≠rni, f√©nyk√©pet csatolni, amin l√°tszanak a g√©pek, s f√©nym√°solatot a csal√°d tagjainak igazolv√°nyair√≥l, akik egy√ľtt j√°tszanak. Bonyolult dolog, de ez a hivatalos m√≥dja.
    Uriel
    Kedves Uriel!
    Ez vicc remélem!
    Kim√°soltam magamnak!!!
    Dr.UUUUUUUgrin:-)))
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†√ľgyv√©d
    UGRIN (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Szerintem nem arr√≥l van sz√≥, hogy nem l√©phet be senki egy m√°sik kast√©lyba. A l√©nyeg, hogy az egy helyen mŇĪk√∂dŇĎ g√©prŇĎl j√°tsz√≥ emberek, jelents√©k azt, hogy a csal√°dban t√∂bben is j√°tszanak ugyan arr√≥l a c√≠mrŇĎl. Evvel elej√©t veszik a probl√©m√°nak. Ezt term√©szetesen a Supportnak kell meg√≠rni, f√©nyk√©pet csatolni, amin l√°tszanak a g√©pek, s f√©nym√°solatot a csal√°d tagjainak igazolv√°nyair√≥l, akik egy√ľtt j√°tszanak. Bonyolult dolog, de ez a hivatalos m√≥dja.
    Uriel
    Kedves Uriel!
    Ez vicc remélem!
    Kim√°soltam magamnak!!!
    Ez hal√°losan komoly!
    Nekem m√°r egyszer be kellett szkennelnem a szem√©lyim √©s lakc√≠mk√°rty√°m, hogy val√≥ban √©n vagyok! M√©g azzal is meggyan√ļs√≠tottak, hogy csalok! Teh√°t ez komoly dolog! :)
    icka @ hu 2
  • UGRIN (HU2)UGRIN (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 19
    icka (HU2) mondta:
    UGRIN (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Uriel
    Kedves Uriel!
    Ez vicc remélem!
    Kim√°soltam magamnak!!!
    Ez hal√°losan komoly!
    Nekem m√°r egyszer be kellett szkennelnem a szem√©lyim √©s lakc√≠mk√°rty√°m, hogy val√≥ban √©n vagyok! M√©g azzal is meggyan√ļs√≠tottak, hogy csalok! Teh√°t ez komoly dolog! :)
    Legyen m√°r egy kis eszetek!
    Idézet a GG adatvédelmi szabályzatából 

Az online aj√°nlatainkhoz elvileg a szem√©lyes adatai felfed√©se n√©lk√ľl is hozz√°f√©rhet. Minden esetben √Ėn d√∂nti el, hogy megosztja-e vel√ľnk a szem√©lyes adatait. Az√©rt gyŇĪjt√ľnk adatokat √ĖntŇĎl, hogy teljes√≠teni tudjuk az √Ėnnel k√∂t√∂tt felhaszn√°l√≥i szerzŇĎd√©st. A felhaszn√°l√°si felt√©telek √©s a j√°t√©kok szab√°lyai betart√°s√°nak figyelemmel k√≠s√©r√©se mellett fontos ide tartoz√≥ elem a befizet√©sek megfelelŇĎ kezel√©se.
    Dr.UUUUUUgrin:-))))
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†√ľgyv√©d

Hagyj √ľzenetet!

VastagDŇĎlt√Āth√ļzottOrdered listSz√°mozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt