FŇĎoldal‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüďß Nem kapsz E-mailt a Supportt√≥l? Mi lehet a baj? ūüďß

2¬Ľ

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 569
    szerkesztette ezt: 04.01.2019
    Szia Uriel.
    A tavoli vilag versenybe a top 10.000 be vegeztem  az elelem termeleot es a disztargyat meg kaptam de az epitkezesi zsetonokat nem  es a fejleszteshez  valot  sem.
    Szia

Szerintem megkaptad, csak a top 10 ezer√©rt m√©g nem j√°r annyi zseton, amibŇĎl egy √©p√ľletet meg tudsz √©p√≠teni, ez√©rt gondolod azt, hogy nem kapt√°l semmit. :)¬†
    Egy√©bk√©nt meg az √≠g√©ret√ľk alapj√°n 10 napba is telhet, sz√≥val akkor sem kell felt√©tlen√ľl agg√≥dni, ha m√©g t√©nyleg nem kaptad meg.
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Tippek √ļj f√≥rumoz√≥knak¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Gyorsabb j√°t√©kmenet¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    √Čs m√©g sok m√°s √ļtmutat√≥...
  • giovi (HU2)giovi (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 1
    PANASZOM VOLNA NEM KAPTAM MEG A JUTALMAMAT A T√ĀVOLI VIL√ĀGOK J√ĀT√ČKB√ďL. PEDIG 9700 K√ĖR√úLI EREDM√ČNYT √ČRTEM EL.A M√ĀSIK MEG ELT√úNT 10000 K√ĖR√úLI RUBINOM √ČS NEM TUDOM HOV√Ā LETT.
  • UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    Sziasztok!
    EgyenlŇĎre az aj√°nd√©kok kioszt√°sa folyik. Mindenki meg fogja kapni, ami j√°r neki. Akik benne voltak a 10,000-ben, azoknak¬† 90 √©p√≠t√©si zseton √©s 300 fejleszt√©si zseton j√°r. A Relikvia √úvegh√°z fel√©p√≠t√©s√©hez 120 √©p√≠t√©si zseton kell. Minden el nem k√∂lt√∂tt rubin √°t fog ker√ľlni a fŇĎv√°rba. K√©rlek Titeket legyetek t√ľrelemmel.
    Uriel
  • Hal√°loszt√≥ (INT1)Hal√°loszt√≥ (INT1) INT1 Bejegyz√©sek: 21
    Szia Uriel .
    Meg kaptam az epitesi zsetonokat   es a fejlesztesi zsetont is .
    De nem engedi hogy fel epitsem az uveghazat pedig pont meg van a 90 epitesi zseton es van 300 fejlesztesi zseton .
    Udvozlet :Halaloszto.
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 426
    120 kéne hozzá.
    Lorant96 @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    Szia Uriel .
    De nem engedi hogy fel epitsem az uveghazat pedig pont meg van a 90 epitesi zseton es van 300 fejlesztesi zseton .
    Szia!
    Az építésnél a pirossal írt 90/120 azt jelenti, hogy 90 zsetonod van, és 120 kell az építéshez.
    Uriel
  • Hal√°loszt√≥ (INT1)Hal√°loszt√≥ (INT1) INT1 Bejegyz√©sek: 21
    Uriel mondta:
    Szia Uriel .
    Szia!
    Az építésnél a pirossal írt 90/120 azt jelenti, hogy 90 zsetonod van, és 120 kell az építéshez.
    Uriel
    Koszonom a valaszt .
    Udvozlet:Halaloszto .
Sign In to comment.