FŇĎoldal‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüďß Nem kapsz E-mailt a Supportt√≥l? Mi lehet a baj? ūüďß

UrielUriel Bejegyzések: 2,654
szerkesztette ezt: 18.09.2020 itt: Technikai problémák és bugok
Sziasztok
Rengetegen irtak, hogy nem kapnak E-mailt a Supportt√≥l. Ez sokszor az√©rt lehets√©ges, mert a levelez√©sben a szŇĪrŇĎ be√°ll√≠t√°sa nem engedi megnyitni ezeket.¬†
Uriel
Post edited by BM Rot on
¬ę1

• pube1954 (HU2)pube1954 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 76
    Szia Uriel. De én arról se kaptam e-mailt, hogy tegnap miért lettem letiltva a játékról.
    pube1954 @ hu 2
  • pube1954 (HU2)pube1954 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 76
    Nekem is egy váram van mégis kaptam.
    Nagyobb gondom az, hogy az √ľgyf√©l-szolg√°latnak nem tudok √≠rni, mert se n√©met√ľl, se angolul nem tudok.
    pube1954 @ hu 2
  • John1979 (HU2)John1979 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 65
    Nagyobb gondom az, hogy az √ľgyf√©l-szolg√°latnak nem tudok √≠rni, mert se n√©met√ľl, se angolul nem tudok.
    A multizás nem csak azt jelenti, hogy 1 esetleg több várad van.
    Ez sajnálatos mód tév hit :(
    Igaz dr√°ga j√≥ √∂reg elvt√°rsunk nem a TI probl√©m√°itokkal van elfoglalva sokal fontosabb neki, a p√∂ceg√∂dŇĎr fel√°s√°sa :(
    - A játék szabály szerint tilos másokkalmegosztani a belépési adatokat. tilos más játékosok kastélyába bejárkálni. :(
    Magyar√°n ha TE bel√©psz m√°sik j√°t√©kos t√°rsadhoz v√©deni, toborozni, etetni, eventezni vagy csak a f√ľvet lekasz√°lni akkor m√°r v√©tesz a j√°t√©k szab√°ly ellen √©s ugyan√ļgy tilt√°st kapsz mintha multizn√°l.
    Nyilván ezt is rá lehet fogni a Szakaszra, nyilván ennek is a Szakasz az oka. Ezt majd az elvtárs megmondja csak még amig elég mélyre ássa magát a szennyvízben addig kitalálja még, hogyan is foghatná ezt is a Szakaszra.
    De nem kell f√©lteni az elvt√°rsunkat majd a "kedves vezetŇĎ" kiadja neki utasit√°sba, hogy tal√°ljon ki erre is valami bŇĎd√ľletesen nagy hazugs√°ghalmazt amivel majd ut√°na minden topicott ism√©t v√©gig fr√∂cs√∂ghett....
    Zs.P.
  • NorbikaPlayer (HU2)NorbikaPlayer (HU2) Bejegyz√©sek: 2

fordito program

NorbikaPlayer :cool:
  • neogabi (HU2)neogabi (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 6
    Kedves Uriel
    K√©rlek seg√≠ts freemail-re regisztr√°ltam r√©gen :-( ide soha semmilyen lev√©l nem √©rkezik a GGE-tŇĎl.
    Mi a megold√°s?
    Már írtam a supportnak hogy szeretném megváltoztatni az e-mail címet de eddig semmi.

elŇĎre is k√∂sz√∂nettel:neo

• UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    szerkesztette ezt: 08.12.2017
    Szia!
    ¬†ErrŇĎl nyitottam ezt a bejegyz√©st.¬†
    Sajnos többet én sem tudok tenni, csak is a Support foglalkozik ilyenekkel.
    Uriel
  • Sziasztok,
    Szeretném megváltoztatni a mailcimemet, hogy kell irni a supportnak,mert csak az angol verziót találom.
    Sziasztok,
    Szeretném megváltoztatni a mailcimemet, hogy kell irni a supportnak,mert csak az angol verziót találom.
    Szia!
    Ez az√©rt van, mert nincs magyar verzi√≥. Csak angolul, vagy n√©met√ľl tudnak seg√≠teni. Sajn√°lom, de ez nem magyar j√°t√©k, s √©n is csak √∂nk√©ntesen csin√°lom itt a ford√≠t√°sokat, h√≠reket, s tan√°csot adok, ha tudok.
    Uriel
  • Uriel mondta:
    Sziasztok,
    Szia!
    Ez az√©rt van, mert nincs magyar verzi√≥. Csak angolul, vagy n√©met√ľl tudnak seg√≠teni. Sajn√°lom, de ez nem magyar j√°t√©k, s √©n is csak √∂nk√©ntesen csin√°lom itt a ford√≠t√°sokat, h√≠reket, s tan√°csot adok, ha tudok.
    Uriel

Pff.. régebben pedig volt magyar support :( és válaszoltak kérdésekre, ha kellett.

• kicsi1963 (HU2)kicsi1963 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 14
    Ňźszint√©n felh√°borit rengeteg Magyar j√°t√©kos √©s nincs aki seg√≠tsen? Nem kaptam meg k√∂vet, v√°toztatnom kellet mail cimet mert amirŇĎl regiztem felt√∂rt√©k. √ćrtam de v√°lasz nem j√∂tt :(((¬†
    kicsi1963 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 24.01.2018
    Szia!
    Biztosan van, aki tud neked seg√≠teni. √Čn a tan√°csokat √©s lehetŇĎs√©geket tudom ide le√≠rni. √Črdemben seg√≠teni nem tudok, nincs hozz√°f√©r√©sem semmihez, csak a f√≥rum sz√∂veg√©vel foglalkozok. Sokszor az√©rt kell v√°rni egy v√°laszra, mert rengeteg levelet kapnak, s mindre v√°laszolni sok idŇĎbe telik. Legy√©l t√ľrelemmel, vagy k√ľldj minden nap egy levelet a Supportnak. Szerintem v√°laszt is fogsz kapni.
    Uriel
    Post edited by Uriel on
  • Aninuscsalas (HU1)Aninuscsalas (HU1) Bejegyz√©sek: 14
    Uriel van olyan hogy unbann?
    Ha van ird le hogy lehet.
    Hogy szójak hogy a családban többen játszanak és kinek?

NINCS mostm√°r semmin!!!!
    !!! felf√ľgesztett√©k a karakterem !!!
    ¬† A semmi√©rt!!! Hagya mindenki abba ezt a l√ľke j√°t√©kot!!!!

Uriel van olyan hogy unbann?
    Ha van ird le hogy lehet.
    Hogy szójak hogy a családban többen játszanak és kinek?

Szia!
    Nem tudom, hogy ez mit jelent. A csal√°dban, ha t√∂bben is j√°tszanak, nem hinn√©m, hogy probl√©ma lehetne. Gondolom nem 15-en vagytok. Ha √ļgy √©rzed, hogy szerinted sokan j√°tszotok, akkor a Supportnak kell egy levelet √≠rni, amiben sz√°m szerint √©s csal√°di kapcsolatokkal jelented, hogy mennyien j√°tszotok.
    Uriel
  • Aninuscsalas (HU1)Aninuscsalas (HU1) Bejegyz√©sek: 14
    k√∂szi az unnbann kitilt√°s megsz√ľntet√©s√©t jelenti.
    NINCS mostm√°r semmin!!!!
    !!! felf√ľgesztett√©k a karakterem !!!
    ¬† A semmi√©rt!!! Hagya mindenki abba ezt a l√ľke j√°t√©kot!!!!

k√∂szi az unnbann kitilt√°s megsz√ľntet√©s√©t jelenti.
    Szia!
    Akkor term√©szetesen l√©tezik ilyen. Volt m√°r , akit visszatettek a j√°t√©kba. Mint √≠rtam, a Supportnak kell levelet k√ľldeni.
    Uriel
  • julianna lantos (HU2)julianna lantos (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 6
    Kedves Uriel! A supportnak¬† m√°r t√∂bbsz√∂r √≠rtam,t√ľzesen eltŇĪnt faluim miatt..azt √≠g√©rt√©k kivizsg√°lj√°k,de semmi nem t√∂rt√©nt. Kaptam levelet t√∂bbsz√∂r is,amiben megk√©rdezt√©k hogy el√©gedett vagyok e. H√°t nem vagyok el√©gedett! Annyi bug van n√°lam sokszor,hogy m√°r fel sem sorolom!¬† 10 falum tŇĪnt el t√ľzesen,a szemem l√°tt√°ra! Nem vett√©k el,nem volt cser√©m.¬† 5 f√°s,√©s 5 k√∂ves.√Čs senki nem csin√°lt semmit! Akkor tŇĪntek el, mikor az utols√≥ hi√°nyz√≥ falumat is¬† megszereztem.Hi√°ba √≠rk√°lok a probl√©m√°immal a supportnak,egyszerŇĪen el s√∂prik ..M√°r komolyan fontol√≥ra vettem hogy abba hagyom a j√°t√©kot..sorozatos kitol√°sok t√∂meg√©vel tal√°lkozom,√©s m√©g magyarul sem √≠rhatok egy √°ll√≠t√≥lag magyar j√°t√©k supportj√°nak!!Juli¬†
    julianna lantos @ hu 2
    Kedves Uriel! A supportnak¬† m√°r t√∂bbsz√∂r √≠rtam,t√ľzesen eltŇĪnt faluim miatt..azt √≠g√©rt√©k kivizsg√°lj√°k,de semmi nem t√∂rt√©nt. Kaptam levelet t√∂bbsz√∂r is,amiben megk√©rdezt√©k hogy el√©gedett vagyok e. H√°t nem vagyok el√©gedett! Annyi bug van n√°lam sokszor,hogy m√°r fel sem sorolom!¬† 10 falum tŇĪnt el t√ľzesen,a szemem l√°tt√°ra! Nem vett√©k el,nem volt cser√©m.¬† 5 f√°s,√©s 5 k√∂ves.√Čs senki nem csin√°lt semmit! Akkor tŇĪntek el, mikor az utols√≥ hi√°nyz√≥ falumat is¬† megszereztem.Hi√°ba √≠rk√°lok a probl√©m√°immal a supportnak,egyszerŇĪen el s√∂prik ..M√°r komolyan fontol√≥ra vettem hogy abba hagyom a j√°t√©kot..sorozatos kitol√°sok t√∂meg√©vel tal√°lkozom,√©s m√©g magyarul sem √≠rhatok egy √°ll√≠t√≥lag magyar j√°t√©k supportj√°nak!!Juli¬†
    Szia!
    Nagyon sajn√°lom, ami t√∂rt√©nt, de ebben az esetben val√≥ban csak a Support tud seg√≠teni. √Čn a f√≥rumot moder√°lom, s tan√°csokat tudok adni, de int√©zkedni azt sajnos nem tudok. A j√°t√©k azonban nem magyar, ez√©rt nincs magyar Support sem.
    M√°st nem tudok aj√°nlani, csak azt hogy tov√°bbra is k√ľldj levelet a Supportnak, ez r√°juk tartozik.
    Uriel
  • gatijoz (HU2)gatijoz (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 106
    sziasztok akkor nem csak nekem √©s fef√©nek t√ľntek el falui nekem 6-6 sivin √©s t√ľz√∂n fef√©nek is √©n is irtam b√°r v√°lasz semmi sajnos:-(

gatijoz @ hu 2
  • Varga J√≥zsefn√© (HU2)Varga J√≥zsefn√© (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 90
    Sziasztok !!V√°laszt ne v√°rjatok semmire csak vegyetek j√≥ sok rubint,mert ez a j√°t√©k m√°r arr√≥l sz√≥l.M√©g ilyen nem volt kar√°csonyra se lett havas¬† a t√°j azzal is sp√≥rolnak.√Čn m√°r nagyon r√©gen j√°tszom de egyre unalmasabb ,annak a t√°voli vil√°gnak se tudom mi √©rtelme ,mindig h√°bor√ļ z√ļznak mindenhol.
    zsó
  • Hal√°loszt√≥ (INT1)Hal√°loszt√≥ (INT1) INT1 Bejegyz√©sek: 21
    Szia Uriel.
    A tavoli vilag versenybe a top 10.000 be vegeztem  az elelem termeleot es a disztargyat meg kaptam de az epitkezesi zsetonokat nem  es a fejleszteshez  valot  sem.
Sign In to comment.