Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Nem kapsz E-mailt a Supporttól? Mi lehet a baj?

Sziasztok
Rengetegen irtak, hogy nem kapnak E-mailt a Supporttól. Ez sokszor azért lehetséges, mert a levelezésben a szűrő beállítása nem engedi megnyitni ezeket. 
Uriel
«1

• pube1954 (HU2)pube1954 (HU2) HU2 Bejegyzések: 76
    Szia Uriel. De én arról se kaptam e-mailt, hogy tegnap miért lettem letiltva a játékról.
    pube1954 @ hu 2
  • pube1954 (HU2)pube1954 (HU2) HU2 Bejegyzések: 76
    Nekem is egy váram van mégis kaptam.
    Nagyobb gondom az, hogy az ügyfél-szolgálatnak nem tudok írni, mert se németül, se angolul nem tudok.
    pube1954 @ hu 2
  • John1979 (HU2)John1979 (HU2) HU2 Bejegyzések: 65
    Nekem is egy váram van mégis kaptam.
    Nagyobb gondom az, hogy az ügyfél-szolgálatnak nem tudok írni, mert se németül, se angolul nem tudok.
    A multizás nem csak azt jelenti, hogy 1 esetleg több várad van.
    Ez sajnálatos mód tév hit :(
    Igaz drága jó öreg elvtársunk nem a TI problémáitokkal van elfoglalva sokal fontosabb neki, a pöcegödőr felásása :(
    - A játék szabály szerint tilos másokkalmegosztani a belépési adatokat. tilos más játékosok kastélyába bejárkálni. :(
    Magyarán ha TE belépsz másik játékos társadhoz védeni, toborozni, etetni, eventezni vagy csak a füvet lekaszálni akkor már vétesz a játék szabály ellen és ugyanúgy tiltást kapsz mintha multiznál.
    Nyilván ezt is rá lehet fogni a Szakaszra, nyilván ennek is a Szakasz az oka. Ezt majd az elvtárs megmondja csak még amig elég mélyre ássa magát a szennyvízben addig kitalálja még, hogyan is foghatná ezt is a Szakaszra.
    De nem kell félteni az elvtársunkat majd a "kedves vezető" kiadja neki utasitásba, hogy találjon ki erre is valami bődületesen nagy hazugsághalmazt amivel majd utána minden topicott ismét végig fröcsöghett....
    Zs.P.
  • Nekem is egy váram van mégis kaptam.

fordito program

NorbikaPlayer :cool:
  • neogabi (HU2)neogabi (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Kedves Uriel
    Kérlek segíts freemail-re regisztráltam régen :-( ide soha semmilyen levél nem érkezik a GGE-től.
    Mi a megoldás?
    Már írtam a supportnak hogy szeretném megváltoztatni az e-mail címet de eddig semmi.

előre is köszönettel:neo

• UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    szerkesztette ezt: 08.12.2017
    Szia!
     Erről nyitottam ezt a bejegyzést. 
    Sajnos többet én sem tudok tenni, csak is a Support foglalkozik ilyenekkel.
    Uriel
  • Sziasztok,
    Szeretném megváltoztatni a mailcimemet, hogy kell irni a supportnak,mert csak az angol verziót találom.
    Sziasztok,
    Szeretném megváltoztatni a mailcimemet, hogy kell irni a supportnak,mert csak az angol verziót találom.
    Szia!
    Ez azért van, mert nincs magyar verzió. Csak angolul, vagy németül tudnak segíteni. Sajnálom, de ez nem magyar játék, s én is csak önkéntesen csinálom itt a fordításokat, híreket, s tanácsot adok, ha tudok.
    Uriel
  • Uriel mondta:
    Sziasztok,
    Szia!
    Ez azért van, mert nincs magyar verzió. Csak angolul, vagy németül tudnak segíteni. Sajnálom, de ez nem magyar játék, s én is csak önkéntesen csinálom itt a fordításokat, híreket, s tanácsot adok, ha tudok.
    Uriel

Pff.. régebben pedig volt magyar support :( és válaszoltak kérdésekre, ha kellett.

• kicsi1963 (HU2)kicsi1963 (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    Őszintén felháborit rengeteg Magyar játékos és nincs aki segítsen? Nem kaptam meg követ, vátoztatnom kellet mail cimet mert amiről regiztem feltörték. Írtam de válasz nem jött :((( 
    kicsi1963 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 24.01.2018
    Szia!
    Biztosan van, aki tud neked segíteni. Én a tanácsokat és lehetőségeket tudom ide leírni. Érdemben segíteni nem tudok, nincs hozzáférésem semmihez, csak a fórum szövegével foglalkozok. Sokszor azért kell várni egy válaszra, mert rengeteg levelet kapnak, s mindre válaszolni sok időbe telik. Legyél türelemmel, vagy küldj minden nap egy levelet a Supportnak. Szerintem választ is fogsz kapni.
    Uriel
    Post edited by Uriel on
  • Aninuscsalas (HU1)Aninuscsalas (HU1) Bejegyzések: 14
    Uriel van olyan hogy unbann?
    Ha van ird le hogy lehet.
    Hogy szójak hogy a családban többen játszanak és kinek?

NINCS mostmár semmin!!!!
    !!! felfügesztették a karakterem !!!
      A semmiért!!! Hagya mindenki abba ezt a lüke játékot!!!!

Uriel van olyan hogy unbann?
    Ha van ird le hogy lehet.
    Hogy szójak hogy a családban többen játszanak és kinek?

Szia!
    Nem tudom, hogy ez mit jelent. A családban, ha többen is játszanak, nem hinném, hogy probléma lehetne. Gondolom nem 15-en vagytok. Ha úgy érzed, hogy szerinted sokan játszotok, akkor a Supportnak kell egy levelet írni, amiben szám szerint és családi kapcsolatokkal jelented, hogy mennyien játszotok.
    Uriel
  • Aninuscsalas (HU1)Aninuscsalas (HU1) Bejegyzések: 14
    köszi az unnbann kitiltás megszüntetését jelenti.
    NINCS mostmár semmin!!!!
    !!! felfügesztették a karakterem !!!
      A semmiért!!! Hagya mindenki abba ezt a lüke játékot!!!!

köszi az unnbann kitiltás megszüntetését jelenti.
    Szia!
    Akkor természetesen létezik ilyen. Volt már , akit visszatettek a játékba. Mint írtam, a Supportnak kell levelet küldeni.
    Uriel
  • julianna lantos (HU2)julianna lantos (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Kedves Uriel! A supportnak  már többször írtam,tüzesen eltűnt faluim miatt..azt ígérték kivizsgálják,de semmi nem történt. Kaptam levelet többször is,amiben megkérdezték hogy elégedett vagyok e. Hát nem vagyok elégedett! Annyi bug van nálam sokszor,hogy már fel sem sorolom!  10 falum tűnt el tüzesen,a szemem láttára! Nem vették el,nem volt cserém.  5 fás,és 5 köves.És senki nem csinált semmit! Akkor tűntek el, mikor az utolsó hiányzó falumat is  megszereztem.Hiába írkálok a problémáimmal a supportnak,egyszerűen el söprik ..Már komolyan fontolóra vettem hogy abba hagyom a játékot..sorozatos kitolások tömegével találkozom,és még magyarul sem írhatok egy állítólag magyar játék supportjának!!Juli 
    julianna lantos @ hu 2
    Kedves Uriel! A supportnak  már többször írtam,tüzesen eltűnt faluim miatt..azt ígérték kivizsgálják,de semmi nem történt. Kaptam levelet többször is,amiben megkérdezték hogy elégedett vagyok e. Hát nem vagyok elégedett! Annyi bug van nálam sokszor,hogy már fel sem sorolom!  10 falum tűnt el tüzesen,a szemem láttára! Nem vették el,nem volt cserém.  5 fás,és 5 köves.És senki nem csinált semmit! Akkor tűntek el, mikor az utolsó hiányzó falumat is  megszereztem.Hiába írkálok a problémáimmal a supportnak,egyszerűen el söprik ..Már komolyan fontolóra vettem hogy abba hagyom a játékot..sorozatos kitolások tömegével találkozom,és még magyarul sem írhatok egy állítólag magyar játék supportjának!!Juli 
    Szia!
    Nagyon sajnálom, ami történt, de ebben az esetben valóban csak a Support tud segíteni. Én a fórumot moderálom, s tanácsokat tudok adni, de intézkedni azt sajnos nem tudok. A játék azonban nem magyar, ezért nincs magyar Support sem.
    Mást nem tudok ajánlani, csak azt hogy továbbra is küldj levelet a Supportnak, ez rájuk tartozik.
    Uriel
  • gatijoz (HU2)gatijoz (HU2) HU2 Bejegyzések: 103
    sziasztok akkor nem csak nekem és fefének tüntek el falui nekem 6-6 sivin és tüzön fefének is én is irtam bár válasz semmi sajnos:-(

gatijoz @ hu 2
  • Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) HU2 Bejegyzések: 89
    Sziasztok !!Választ ne várjatok semmire csak vegyetek jó sok rubint,mert ez a játék már arról szól.Még ilyen nem volt karácsonyra se lett havas  a táj azzal is spórolnak.Én már nagyon régen játszom de egyre unalmasabb ,annak a távoli világnak se tudom mi értelme ,mindig háború zúznak mindenhol.
    zsó
  • Halálosztó (INT1)Halálosztó (INT1) INT1 Bejegyzések: 21
    Szia Uriel.
    A tavoli vilag versenybe a top 10.000 be vegeztem  az elelem termeleot es a disztargyat meg kaptam de az epitkezesi zsetonokat nem  es a fejleszteshez  valot  sem.
Sign In to comment.