FŇĎoldal‚Äļ Hungarian‚Äļ Bejelent√©sek √©s h√≠rek megbesz√©l√©se

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüí• Egy√©ni probl√©m√°k ūüí•

16264¬Ľ

• quenn66 (HU2)quenn66 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 1
    szerkesztette ezt: 23.10.2022
    Szia jelentenék egy embert de nem tudom hogy kell
  • Sanya74 (HU2)Sanya74 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 2
    szerkesztette ezt: 24.10.2022

Sziasztok! 

Nem szoktam panaszkodni, ide √≠rni, de m√°r rettentŇĎen elegem van ebbŇĎl a dologb√≥l, mint ahogy j√≥p√°r j√°t√©kosnak szint√©n.¬†
    Konkrétan arról lenne szó, hogy nem tudok támadást indítani mert jön a felugró ablak, és közli  hogy error 240 stb, stb
    mielŇĎtt b√°rki b√°rmit¬† :) mindegy hogy h√°ny hull√°mmal, mindegy hogy milyen elŇĎbe√°ll√≠t√°ssal t√∂kmindegy mif√©le eszk√∂z√∂kkel ind√≠tom, az √©ppen aktu√°lis event kast√©lyaira, t√°boraira nem indul semmi. sima rabl√≥v√°rra megy persze, de miattuk ugyeb√°r nem k√∂lt az ember sp√©ci cuccokra, meg t√∂bb ezres seregre sem .
    Bocsi de j√≥magam √©s j√≥p√°r j√°t√©kost√°rsam sem szenvedni j√°r ide . legyetek kedvesek tov√°bb√≠ts√°tok a "fejlesztŇĎk" fel√© ezt a dolgot
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 897

Sziasztok! 

Nem szoktam panaszkodni, ide √≠rni, de m√°r rettentŇĎen elegem van ebbŇĎl a dologb√≥l, mint ahogy j√≥p√°r j√°t√©kosnak szint√©n.¬†
    Konkrétan arról lenne szó, hogy nem tudok támadást indítani mert jön a felugró ablak, és közli  hogy error 240 stb, stb
    mielŇĎtt b√°rki b√°rmit¬† :) mindegy hogy h√°ny hull√°mmal, mindegy hogy milyen elŇĎbe√°ll√≠t√°ssal t√∂kmindegy mif√©le eszk√∂z√∂kkel ind√≠tom, az √©ppen aktu√°lis event kast√©lyaira, t√°boraira nem indul semmi. sima rabl√≥v√°rra megy persze, de miattuk ugyeb√°r nem k√∂lt az ember sp√©ci cuccokra, meg t√∂bb ezres seregre sem .
    Bocsi de j√≥magam √©s j√≥p√°r j√°t√©kost√°rsam sem szenvedni j√°r ide . legyetek kedvesek tov√°bb√≠ts√°tok a "fejlesztŇĎk" fel√© ezt a dolgot
    Felpakol√°s ut√°n n√©zd v√©gig a hull√°mokat, milyen eszk√∂z√∂k vannak fent. A dicsŇĎs√©gtorony eszk√∂zkorl√°tos 20 db-os, vagy megerŇĎs√≠tett falt√∂rŇĎ kost, szint√©n eszk√∂zkorl√°tos, tesz fel sz√©lre.
  • Sanya74 (HU2)Sanya74 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 2
    Mab !
    K√∂sz√∂n√∂m a v√°laszod. Val√≥ban tett fel dicsŇĎs√©g tornyot.
    val√≥sz√≠nŇĪleg nyerhettem, minthogy nem volt tudom√°som a megl√©t√©rŇĎl.
    Köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmet. 
  • kisgomboc (HU2)kisgomboc (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 3
    "leg√∂rd√ľlŇĎ men√ľk" - falu √©s vil√°gv√°laszt√°s
    sszia!
    ez így elfogadhatatlan
    √©lvezhetetlen a kontroll√°lhat√≥s√°g n√©lk√ľl a j√°t√©k
    r√°ad√°sul egyre t√∂bb helyen nem mŇĪk√∂dik

lakoma
    vihar
    kl√°n erŇĎforr√°s felt√∂lt√©s
    eventekben csapatk√ľld√©s
    s még sorolhatnám

ez √≠gy nagyon amatŇĎr √©s dilett√°ns
    r√°ad√°sul az egyetlen j√≥ gy√ľjt√∂getŇĎst - szellem/l√©lek - kilŇĎtt√©tek, pedig gyakorolni is j√≥ volt
    egyre élvezhetelenebb a játék
  • fantomharcos (HU2)fantomharcos (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 43
    m√©g meglehet √©rteni hogy van p√°r probl√©ma a frissit√©ssel de azt m√°r nem hogy lassan 3 hete √©s 1 kisseb v√°ltoz√°s volt a j√≥ fel√©, persze t√∂b probl√©ma elŇĎhozatal√°val¬† ha ennyi gondvan vele mi√©rt nem lehet viiszarakni a r√©gi v√°ltozatot √©s akkor betenni ezt ha k√©szen√°l a j√°t√©kra elsŇĎ h√©ten volt kisseb k√°rpotl√°s de k√©rd√©s az eg√©sz k√°r√©rt amit v√©gleg elkel szenvedn√ľnk mijet kapunk vagy nyelj√ľkle hogy a p√©z√ľnket idŇĎnket csakugy elcseszik? meddig kel v√°rnunk hogy v√©gleg be√°ljonm√°r eza frissit√©s mert eddig amit √©szre lehetet vanni sz√°nalmas , siralmas √©s igy lessan¬† t√©nyleg elfelejthetj√ľk ezt a j√°t√©kot ha igy reag√°lnak a fejlesztŇĎk a j√°t√©kosok fel√©¬†

fantomharcos @ hu 2
  • MACHETE-3 (HU2)MACHETE-3 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 4
    A mai frissit√©ssel v√©gre siker√ľlt a t√°bornok √©s a farkas k√ľldet√©st v√©gig csin√°lnom
    megkaptam a fogadóban is az eredeti ajcsikat, csak ami a kárpotlásban volt a 6-4-2 ingyen ajcsi az maradt el.

BM Kata köszönöm a közbenjárást

• Darius2023 (HU2)Darius2023 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 1
    Szia!
    √ČrdeklŇĎdn√©k,hogy h√°nyas szinttŇĎl jelennek meg az eventek? Nekem m√©g egy sem jelent meg, csak az ha v√©ge. Jelenleg szint: 15.
  • janigo (HU2)janigo (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 5
    Szia!
    Nekem az lenne a probl√©m√°m, hogy vettem szamuzseton n√∂velŇĎ b√≥nuszt 400%-osat, de sehol nem tapasztaltam, hogy b√°rmit is n√∂velt volna.

• zuzka57 (HU2)zuzka57 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 21
    ,,√©n a m√ļltkor nom√°d n√∂velŇĎt vettem,de semmit sem √©rt,,azt hiszem,v√©gleg abbahagyom ezt a j√°t√©kot,,nem √©r m√°r egy fabatk√°t sem ! Egyre rrosszabb √ļj√≠t√°sokat hoznak,mostani nom√°dot sehogysem √©rtem,pedig t√∂bbsz√∂r pr√≥b√°lkoztam √≠gy is ,√ļgy is,,m√©gis minden hull√°mot egyes√©vel kell felt√∂lteni,,ezt √©n nem b√≠rom ,,sz√©p lassan le√©p√ľl√∂k a j√°t√©kr√≥l !
    zuzka57 @ hu 2
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyz√©sek: 449
    Az event n√∂velŇĎk az alap szintre √©rv√©nyesek √©s ez√©rt el√©gg√© eleny√©szŇĎek.
    Csak azt az alapot n√∂veli amit kapn√°l egy csat√°ban: eszk√∂z ,¬† c√≠mer , √©s minden egy√©bb n√∂velŇĎ n√©lk√ľl.
  • mokus624 (HU2)mokus624 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 2
    sziasztok ! 
    az en problemem , norby1999 nevu jatekos aki tobb karaktert birtokol es azokrol tamadasokat intez napi 24oraban ! azonkivul , tragar beszed , arogancia es fenyegetes zomevel erkezik tole ! 
     kerem segitsetek mert azt fontolom hogy abba hagyom a jatekot mert mar idegolo mikor belepek es latom a szamtalan tamadast ! 
      elore koszonom a segitseget 
        Tisztelettel   
        Mokus624 
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyz√©sek: 449
    sziasztok ! 
    az en problemem , norby1999 nevu jatekos aki tobb karaktert birtokol es azokrol tamadasokat intez napi 24oraban ! azonkivul , tragar beszed , arogancia es fenyegetes zomevel erkezik tole ! 
     kerem segitsetek mert azt fontolom hogy abba hagyom a jatekot mert mar idegolo mikor belepek es latom a szamtalan tamadast ! 
        Tisztelettel   
        Mokus624 
    A fenyegtŇĎ , tr√°g√°r leveleket a supportnak kell el k√ľldeni.
    Azon k√≠v√ľl nem igaz√°n van mit kezdeni az ilyenekkel. Egy er√∂s sz√∂vets√©g, vagy j√°t√©kos v√©delm√©t k√©rheted-keresheted.
  • Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyz√©sek: 92
    Kedves  GG.

A t√°voli¬† vil√°gba kaptunk aj√°nd√©kot k√∂zrendet katikat √©s 5 db bŇĎs√©gjegyet de egy vele a gond a t√°voliba nincsen bŇĎsŇĎgjegyet pŇĎrgetŇĎ. Akkor m√©gis hogyan tudjuk bev√°ltani √©rdekes ez a k√©rd√©s de tŇĎbben szeretn√©nk tudni.

√ľdv Bella.HU1.¬†
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 320
    A csod√°latos √ļj nyerem√©ny esŇĎn bel√ľl mi√©rt is kell olyan dolgokat teljes√≠tenem amit nem √©rtek mivel angolul √≠rj√°k.

• BM_KataBM_Kata Moderator Bejegyz√©sek: 73
    A csod√°latos √ļj nyerem√©ny esŇĎn bel√ľl mi√©rt is kell olyan dolgokat teljes√≠tenem amit nem √©rtek mivel angolul √≠rj√°k.

Szia! :)
    Annyi a teendŇĎd, hogy csatlakozol a discord szerver√ľnkre, r√°kattintasz a linkre, amit itt a f√≥rumon a bejelent√©sben √≠rtam, √©s ott amit megnyit csatorn√°n r√° kell kattintani a "Participate" gombra √©s m√°r r√©szt is veszel rajta. :)
    Forum SignatureDiscordFacebookSupport
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 320
    Sziasztok!

M√°sn√°l is fordult elŇĎ √©hhal√°l teli √©lelmiszer rakt√°r mellett?
    Ma reggel majd 5000 katon√°m b√°nta p√°r √≥r√°ra r√° m√°r csak 10 √©s akkor is teli volt a rakt√°r (erŇĎdben t√∂rt√©nt az eset √°tcsoportos√≠t√°st k√∂vetŇĎen).

Stewe
  • N√©r√≥ (HU2)N√©r√≥ (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 43
    BM Yoda mondta:
    sziasztok ! 
        Tisztelettel   
        Mokus624 
    A fenyegtŇĎ , tr√°g√°r leveleket a supportnak kell el k√ľldeni.
    Azon k√≠v√ľl nem igaz√°n van mit kezdeni az ilyenekkel. Egy er√∂s sz√∂vets√©g, vagy j√°t√©kos v√©delm√©t k√©rheted-keresheted.
    Ez azt√°n a nagy k√∂zbenj√°r√°s, utols√≥ senki emberek sz√≥rakozhatnak b√ľntetlen√ľl m√°sok √°ltal felh√ļzott, elhagyott, √°tadott/eladott v√°rakb√≥l, arc n√©lk√ľl, nincs olyan erŇĎs sz√∂vets√©g egy sem aki tud b√°rmit tenni, szabot√°lni b√°rmikor tud v√©gtelen√ľl am√≠g nem siker√ľl, a buk√°st√≥l nem kell f√©lnie, hisz felv√°llalja a n√©vtelen v√°rat, mitŇĎl is tartana, hi√°ba is √©getik ezren nagy erŇĎs sz√∂vets√©gek az nem az ŇĎ v√°ra, nincs t√©tje. M√©lyre s√ľllyedt ez a j√°t√©k a mocs√°rba. Az meg nem megold√°s, hogy kib√ļjnak mit tehetn√©nk sz√∂veggel, itt egy tisztess√©gtelen probl√©ma, tal√°ljanak megold√°st.
Sign In to comment.