Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

💥 Egyéni problémák 💥

16063

• icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 227
    szerkesztette ezt: 18.02.2021
    A Viharon 200-as körzeten belül alig van egy-kettő erőd, azok is 40-esek, üres akvás szigetet se találni! Szünnap van?
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,590
    icka (HU2) mondta:
    A Viharon 200-as körzeten belül alig van egy-kettő erőd, azok is 40-esek, üres akvás szigetet se találni! Szünnap van?
    Ellenkezőleg. :)
    Erődök azért nincsenek, mert 10 ütés után eltűnnek, a szigetek meg azért foglaltak, mert befoglaltam a térkép felét :D 
    BM Rot mondta:
    icka (HU2) mondta:
    Ellenkezőleg. :)
    Erődök azért nincsenek, mert 10 ütés után eltűnnek, a szigetek meg azért foglaltak, mert befoglaltam a térkép felét :D 
    Sejtettem! :) Tényleg alig van erőd, ennél sokkal több szokott lenni! Vegyünk rubinért azt is? :)
    icka @ hu 2
    szerkesztette ezt: 18.02.2021
    Akkor ez a frissítés eredménye lehet, ezek szerint a szigeteket kell ellopkodni egymástól! Illetve az akvamarint a többiektől! Gratula a frissítéshez! Semmi értelme így a viharon játszani!
    Post edited by icka (HU2) on
    icka @ hu 2
  • _Zsóka_ (HU2)_Zsóka_ (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Nekem a játékba valaó fizetési gondom van eddig tudtam kártyával fizetni vásárláskor  de már nem tudok :( nem fogadja el 
     nem tudom jelenteni a supportnak mert nem tudom elvégezni azokat a tevékenységeket amit kérnek :((a számítástechnikához nem értek, angolul se tudok igy egyedi a problémám :) van e valamilyen megoldás ?
  • Tahmászp (HU2)Tahmászp (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    BM Rot mondta:
    Még egyszer és utoljára nekifutok. Ha nem vagytok képesek kezelni és megoldani a problémát, hát megoldom én. A magam módján. A telefonomban és az archivumban minden mentve van. Játszani akarok!!! Nagy kérés, hogy hagyjátok??????Hogy letiltsatok olyan barmokat, akik nem hagyják, hogy játszak? Óriásbabbal és az összes acc-jával tegyetek valamit, kérem. Mert tovább nem tűröm. Nem írok, nem kérdezek többet,  de választ várok. Bárhonnan, akárkitől, minél hamarabb. Köszönöm!
    Szia

Csak a support tud letiltani játékosokat, amennyiben bizonyíthatóan szabályellenes a tevékenységük. Én csak ennyit tudok segíteni, hogy oda irányítalak. A fórum moderátora vagyok, de a játékban nekem is ugyanazok a funkciók érhetőek el, mint bármelyik másik játékosnak.

Rot
    Szia! A Supportnak ötször írtam, részletesen. Az acc-omba bárki, bármikor beléphet. Szóra sem méltattak. Mindent archiváltam, lefényképeztem. Ez itt mindenki játéka. Ha valaki szabályt szeg, ki kell tiltani. Nem létezik, hogy egy mocsok miatt emberek nem tudják élvezni a játékot. Ha Te moderátor vagy, olvastad a panaszom. Azt is, hogy miként reagált a support. Kérlek, írj a supportnak. Végülis Te vagy a kapocs közöttünk. Köszönöm!
    szerkesztette ezt: 22.02.2021
    BM Rot mondta:
    Még egyszer és utoljára nekifutok. Ha nem vagytok képesek kezelni és megoldani a problémát, hát megoldom én. A magam módján. A telefonomban és az archivumban minden mentve van. Játszani akarok!!! Nagy kérés, hogy hagyjátok??????Hogy letiltsatok olyan barmokat, akik nem hagyják, hogy játszak? Óriásbabbal és az összes acc-jával tegyetek valamit, kérem. Mert tovább nem tűröm. Nem írok, nem kérdezek többet,  de választ várok. Bárhonnan, akárkitől, minél hamarabb. Köszönöm!
    Szia

Csak a support tud letiltani játékosokat, amennyiben bizonyíthatóan szabályellenes a tevékenységük. Én csak ennyit tudok segíteni, hogy oda irányítalak. A fórum moderátora vagyok, de a játékban nekem is ugyanazok a funkciók érhetőek el, mint bármelyik másik játékosnak.

Rot
    Szia! A Supportnak ötször írtam, részletesen. Az acc-omba bárki, bármikor beléphet. Szóra sem méltattak. Mindent archiváltam, lefényképeztem. Ez itt mindenki játéka. Ha valaki szabályt szeg, ki kell tiltani. Nem létezik, hogy egy mocsok miatt emberek nem tudják élvezni a játékot. Ha Te moderátor vagy, olvastad a panaszom. Azt is, hogy miként reagált a support. Kérlek, írj a supportnak. Végülis Te vagy a kapocs közöttünk. Köszönöm!

Szia! A support csak akkor tud ezzel foglalkozni, ha a privát levelezéseidről készült fényképeket elküldöd nekik. Az account tevékenységek 99%-a látható a support számára, a privát levelek ebbe pont nem tartoznak bele. Én hiába írnék más ügyével kapcsolatban, nekem nem adnának ki információt és valószínűleg csak annyi választ kapnék, hogy az érintett játékosnak kell intéznie a dolgot. Rot
  • pista papa (HU1)pista papa (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Siasztok    A jeges bajnokságban bent voltam  250 ben     De nem kaptam meg a Kereskedelmi központot 
    Siasztok    A jeges bajnokságban bent voltam  250 ben     De nem kaptam meg a Kereskedelmi központot 
    Szia

Elvileg a dísztárgy raktár alján kell lennie.

Rot
  • zoliku (HU2)zoliku (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    viharon nem ártana javítani egy kicsit:
    -több 80-as erőd és akvás sziget kéne hogy megjelenjen minél gyakrabban
    -erődök 10-nél jóval több támadás után tűnjenek  el
    a nyeremények megváltozása és a frissítések miatt többen és aktívabban csinálják ezért még a létező leggyorsabb parancsnokkal sem lehet odaérni, így értelmetlen az egész, mert így csak a kaját falják viharon a katonák
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 308
    Mi történt a fórummal, mert szinte semmi hozzászólás ill. megjegyzés nem történik újabban elég hetente 1szer feljönni 5 percre és mindenen átrághatja magát az ember.
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 403
    Mi történt a fórummal, mert szinte semmi hozzászólás ill. megjegyzés nem történik újabban elég hetente 1szer feljönni 5 percre és mindenen átrághatja magát az ember.
    Kevés az aktív játékos,és nem is történik sok minden érdekes,ezért van kevés bejegyzés.
    Hu1
    Szint:70+950
    Szövi: Kerecsensólyom
  • kicsi1963 (HU2)kicsi1963 (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    Kérdésem lenne!
    Már nem először írok mail cím változtatás miatt de sikertelen!
    Freemail cím törölve lett amivel regiztem, most szeretném gmail címre átíratni kasimat.
    Valakinek sikerült már ilyen problémát megoldani???
    Csak nekem nem sikerül és értetlenkednek? Már fotót is küldtem képernyőről beállítások hírlevél ahol régi freemail cím van. Elvagyok keseredve lemaradok ajándékokról.
    Kodos sem adta meg utalványt. :(
    kicsi1963 @ hu 2
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 402
    Csak a Support tudja meg változtatni az email címed. Nekik kell írni angol vagy német nyelven.
  • kicsi1963 (HU2)kicsi1963 (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    Írtam már többször! 
    Megadtam vásárlásnál használt telefonszámot is . :(

kicsi1963 @ hu 2
  • gatijoz (HU2)gatijoz (HU2) HU2 Bejegyzések: 117
    felejsd el én 3 éve probálom átiratni semmi
    gatijoz @ hu 2
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 402
    A Supportnál  gürgess le a lap aljára és add a játékos adataidat. A SUBJECT -nél ki kell választani az ACCOUNT MANAGEMENT -et és ott kell kérni.
     Oda kell azt is írni, hogy a régi emailod meg szünt, és be írni az újat ahol fel vehetik veled a kapcsolatot
    Majd küldenek válasz emailt amiben meg mondják mi a további teendő.

Q: What changes do you need to your account?
    A: I want to change my mail, because the old no longer exists.
    This is my new email address where you can contact me:
    [email protected]

Ezzel a szöveggel probálkozz - hátha sikered lessz.
  • barbi74 (HU1)barbi74 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    szia
    miért nem lehet paysafecard a l fizetni a játékban?
    eddig lehetett?
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 140

Szia Zoli!

Mivel a mi szövinkbe játszottál végig és minket is meg említettél ezért írok 1 kisebb helyesbítést és a korrekt tényeket is közölném!

Tények:

Te 2-3 hónapja mint írt le vettél 1 pihenő szöviből rom-tól erődöket!

Majd ugyebár most kérték volna vissza tőled!

Amiket pluszba le írtál sok hiányosságot és kisebb ferdítéseket is tettél illetve el mentél dolgok felett is!

A tag miután téged meg keresett az erőd miatt hogy szeretné vissza kérni te folyamatosan flegmán elutasítóan írogattál vissza!

Majd ryan6-l is fel vetted a kapcsolatot akivel odáig jutottatok hogy az erődöket meg tarthatod nem fognak bántani se!

Csak halkan meg jegyzem ha nem lettél volna nálunk a nagy képű levelezéseid miatt valószínű 1-2 napon belül le kapkodták volna rólad az erődöket!

No de a lényeg és egy fontos tény miután ryan(Andris)-l lerendezted az erődöket hogy maradhatnak nálad talán 2 nap múlva se szó se beszéd írtál 1 búcsú levelet egybekötve szembesültem hogy a ’lopott’ erődeidet fel adtad!

Majd ki léptél tőlünk!

Azért ehhez elég komoly arc kell hogy egy bármilyen szinten is fel húzott nem saját erődöket így el dobj!

Majd jössz a fórumra és le akarsz járatni 1 szövetséget + ryan6-t is!Miután  békés úton rendeztük volna ezt az ügyet!( épp elég a problémánk nélküled is jelenleg)

Ezt a részedről nem pont így kellett volna rendezned ezek után amit kapsz vagy kaptál már eddig is azt magadnak köszönheted!

Üdv -go-

gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 389

Szerintem, ha a pihenő szövi vezetőjének írsz, mielőtt elveszed az erődöket, akkor most nem lenne miről beszélni.... Esetleg az anya szövi diplomatájának. Szó nélkül elvenni olyan tagból bármit aki bár rom, de szövetségben van, veszélyes dolog.

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus

Sign In to comment.