FŇĎoldal‚Äļ Hungarian‚Äļ Bejelent√©sek √©s h√≠rek megbesz√©l√©se

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüí• Egy√©ni probl√©m√°k ūüí•

15963

• BM RotBM Rot Moderator Bejegyz√©sek: 1,588
    BM Rot mondta:
    A szamur√°j inv√°zi√≥ k√∂zben kil√©ptem abb√≥l a sz√∂vets√©gbŇĎl, amiben a kezd√©skor voltam. Ezut√°n tŇĎlem eltŇĪntek a daimj√≥k √©s a telep√ľl√©sek (vagy nem tudom mi a neve, azoknak a valamiknek, amiket v√©deni kell). Ez norm√°lis? Vagy mi√©rt van ez?
    Szia!

A daimj√≥k kalandnak elŇĎfelt√©tele, hogy egy sz√∂vets√©g tagja legy√©l.

Rot
    Utána beléptem máshová, de akkor sem volt :( 
    Ilyen esetben kizárnak az aktuális kalandból és csak a legközelebbi esemény során vehetsz részt benne. :(

• patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 307
    legk√∂zelebb keresd a vezetŇĎ kast√©ly√°nak k√∂zel√©ben, a t√°vols√°g miatt ne aggodj, mert csal√≥ka.
  • maximalista (HU2)maximalista (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 26
    Sziasztok
    Ne haragudjatok de nem tal√°ltam erre sehol √ļj inform√°ci√≥t
    Az sms rendel√©s fel f√ľggeszt√©s√©rŇĎl lenne sz√≥
    Nos kaptam infót miszerint a szolgáltatókkal kell egyeztetni
    De Januárra volt ígérve és sehol semmi
    Nem vagyok egyed√ľl vele de azt a p√°r forintomat ha szeretn√©m √Čn √©s rajtam k√≠v√ľl m√©g sokan m√°sok r√° k√∂lteni hadd tegy√ľk
    Evvel kapcsolatba akkor addig várjunk amíg csoda történik?  :blush:
  • lovas72 (HU2)lovas72 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 16
    erre én is kíváncsi vagyok
  • egy j√°t√©kos (HU2)egy j√°t√©kos (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 111
    vegyetek  paysefcard ot  azt nem kell sms  ezni

√ļjs√°gosokn√°l, benzink√ļton tudtok venni

Amugy  olcsóbb  is  mint  sms  ben rubint  venni

Akinek nincs bankkártyája, vagy nagyon nem akar  azzal  vásárolni, azoknak ott  van a paysafecard...:)
  • lovas72 (HU2)lovas72 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 16
    √©s az mibe f√°j? vagy mennyibe ker√ľl?¬† vagy hogy is van?
  • egy j√°t√©kos (HU2)egy j√°t√©kos (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 111
    a  google a  barátod  Matyikám:)
  • lac√≥72 (HU2)lac√≥72 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 15
    Sziasztok!

Ism√©t j√∂tt egy √ļj kaland, s sajnos vele a probl√©m√°k is !! Bejelentkeztem √©s gondoltam sz√©tn√©zek az akci√≥k k√∂z√∂tt!
    Sajnos mikor az Akci√≥ ikonra kattintok akkor a k√©z amit az eg√©rrel ir√°ny√≠tunk nyilacsk√°ra v√°lt, √©s nem tudok semmit csin√°lni. R√∂vid idŇĎ ut√°n azt √≠rja ki a k√©pernyŇĎre,hogy " A goodgamestudios.lemonstand.org t√ļl hossz√ļ ideje nem v√°laszol" .
    Ak√°rh√°nyszor klikkelek az Akci√≥ ikonra mindig ez a t√ľnet.¬† Esetleg lehet tudni ennek az ok√°t???¬† Tal√°n tudjuk be a programoz√≥k "profizmus√°nak" ??
    ElŇĎre is k√∂szi a seg√≠ts√©get!!

lacó72 @ hu 2
    Sziasztok!

Ism√©t j√∂tt egy √ļj kaland, s sajnos vele a probl√©m√°k is !! Bejelentkeztem √©s gondoltam sz√©tn√©zek az akci√≥k k√∂z√∂tt!
    Sajnos mikor az Akci√≥ ikonra kattintok akkor a k√©z amit az eg√©rrel ir√°ny√≠tunk nyilacsk√°ra v√°lt, √©s nem tudok semmit csin√°lni. R√∂vid idŇĎ ut√°n azt √≠rja ki a k√©pernyŇĎre,hogy " A goodgamestudios.lemonstand.org t√ļl hossz√ļ ideje nem v√°laszol" .
    Ak√°rh√°nyszor klikkelek az Akci√≥ ikonra mindig ez a t√ľnet.¬† Esetleg lehet tudni ennek az ok√°t???¬† Tal√°n tudjuk be a programoz√≥k "profizmus√°nak" ??
    ElŇĎre is k√∂szi a seg√≠ts√©get!!

Szia

Nem hallottam m√©g ilyen hib√°r√≥l, esetleg van errŇĎl valamilyen k√©pernyŇĎfelv√©tel vagy hasonl√≥ ami szeml√©lteti ezt a hib√°t?

Rot
    Szia Rot!
    Ezt a k√©pernyŇĎk√©pet tudom csak prezent√°lni! Ezt adta be p√°r m√°sodperc ut√°n.
    lacó72 @ hu 2
    Szia Rot! 
    Most l√©ptem be √©s megn√©ztem a hiba elm√ļlt.
    Igaz reggel még megvolt :)
    A supportnak is √≠rtam,de ŇĎk v√°laszra sem m√©ltattak:(
    Azért kiváncsi lennék mi okozhatta.
    Üdv:lacó
    lacó72 @ hu 2

Akinek nincs bankkártyája, vagy nagyon nem akar  azzal  vásárolni, azoknak ott  van a paysafecard...:)

Szia
    Köszönöm szépen tanácsodat ismerem adták tanácsként h ez jobb mint az sms rendelés
    Csak tudod még mindig itt a nagy kérdés? SMS rendelés hol van?
    Mert ugye nincs arr√≥l sz√≥ hogy meg szŇĪnne vagy hasonl√≥
    Azért csak több mint két hónap el telt és igazán vmit most már tehetnének
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyz√©sek: 400
    szerkesztette ezt: 07.02.2021

Szia
    Köszönöm szépen tanácsodat ismerem adták tanácsként h ez jobb mint az sms rendelés
    Csak tudod még mindig itt a nagy kérdés? SMS rendelés hol van?
    Mert ugye nincs arr√≥l sz√≥ hogy meg szŇĪnne vagy hasonl√≥
    Azért csak több mint két hónap el telt és igazán vmit most már tehetnének
    A Magyarorsz√°gi telefont√°rsas√°goktol f√ľgg nem a Gge. tŇĎl.
    A telefont√°rsas√°gok sz√ľntett√©k meg ezt a v√°s√°rl√°si lehetŇĎs√©get, √©s csak t√∂ll√ľk f√ľgg mikort√≥l enged√©lyezik √ļjra.
    Tisztelt Várurak és Várhölgyek!

December 2-√°n felf√ľggesztik az SMS-sel t√∂rt√©nŇĎ v√°s√°rl√°s lehetŇĎs√©g√©t Magyarorsz√°gon. A szab√°lyv√°ltoz√°sok arra k√©nyszer√≠tett√©k a szolg√°ltat√≥kat, hogy felf√ľggessz√©k az emeltd√≠jas SMS-eket √©s √°tt√©rjenek a k√∂zvetlen szolg√°ltat√≥i sz√°ml√°z√°sra. A rendszert janu√°rban √ļjraaktiv√°lj√°k, a szolg√°ltat√≥k √°ltal meghat√°rozott idŇĎpontban.

Birodalmi Csapat
    Post edited by BM Rot on 02.12.2020

Higgyétek el nem vagyok érthetetlen
    De a fenti írást ugye nem én adtam ki

• HeavyGabor88 (HU2)HeavyGabor88 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 1
    sziasztok aki 70 es legend√°s szinten van m√©rt nem lehet nekik el√©rhetŇĎv√© teni a metropoliszokat¬†
    J√°t√©kosonk√©nt mindenbŇĎl egy hogy ne veszen k√°rba a rengeteg katon√°i
    √©s mikor¬† t√°mad√°st innditasz 70 es szint√ľ v√°rbol¬†
    csak 1800 katonát enged 
    ez lehetne tŇĎbb is¬† kb3-5000 katon√°val igy tal√°n √©rdekeseb volna a¬†
  • Tahm√°szp (HU2)Tahm√°szp (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 7
    M√©g egyszer √©s utolj√°ra nekifutok. Ha nem vagytok k√©pesek kezelni √©s megoldani a probl√©m√°t, h√°t megoldom √©n. A magam m√≥dj√°n. A telefonomban √©s az archivumban minden mentve van. J√°tszani akarok!!! Nagy k√©r√©s, hogy hagyj√°tok??????Hogy letiltsatok olyan barmokat, akik nem hagyj√°k, hogy j√°tszak? √ďri√°sbabbal √©s az √∂sszes acc-j√°val tegyetek valamit, k√©rem. Mert tov√°bb nem tŇĪr√∂m. Nem √≠rok, nem k√©rdezek t√∂bbet,¬† de v√°laszt v√°rok. B√°rhonnan, ak√°rkitŇĎl, min√©l hamarabb. K√∂sz√∂n√∂m!
    M√©g egyszer √©s utolj√°ra nekifutok. Ha nem vagytok k√©pesek kezelni √©s megoldani a probl√©m√°t, h√°t megoldom √©n. A magam m√≥dj√°n. A telefonomban √©s az archivumban minden mentve van. J√°tszani akarok!!! Nagy k√©r√©s, hogy hagyj√°tok??????Hogy letiltsatok olyan barmokat, akik nem hagyj√°k, hogy j√°tszak? √ďri√°sbabbal √©s az √∂sszes acc-j√°val tegyetek valamit, k√©rem. Mert tov√°bb nem tŇĪr√∂m. Nem √≠rok, nem k√©rdezek t√∂bbet,¬† de v√°laszt v√°rok. B√°rhonnan, ak√°rkitŇĎl, min√©l hamarabb. K√∂sz√∂n√∂m!
    Szia

Csak a support tud letiltani j√°t√©kosokat, amennyiben bizony√≠that√≥an szab√°lyellenes a tev√©kenys√©g√ľk. √Čn csak ennyit tudok seg√≠teni, hogy oda ir√°ny√≠talak. A f√≥rum moder√°tora vagyok, de a j√°t√©kban nekem is ugyanazok a funkci√≥k √©rhetŇĎek el, mint b√°rmelyik m√°sik j√°t√©kosnak.

Rot
  • Bence750 (HU2)Bence750 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 10
    Az alakváltók kimaradnak ebben a hónapban?
  • hattila24 (HU2)hattila24 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 24

Mondjuk nekem nem igaz√°n hi√°nyzik az alakv√°lto √©n meg voltam eddig is n√©lk√ľl√ľk ūüėÄ

hattila24 @ hu 2
Sign In to comment.