Egyéni problémák

151

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 560HU2
    Egyébként a világból nem dobott ki, csak rárakta a karbantartásos ablakot, mint egy ajánlatot :D 
    Nem a legkellemesebb, hogy kattintani nem lehet, csak azt látom ahogy csöken a kaja :( 
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • tata13 (HU2)tata13 (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    szia Uriel olyan gondom van,nem enged a renszer rigisztrálni ahirlevélre.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             üdvözlettel tata13
    Mikor lesz a decemberi frissítés? :blush:
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,690
    rotkiv (HU2) mondta:
    Mikor lesz a decemberi frissítés? :blush:
    Szia!
    Én csak annyit tudok közzétenni, amennyit nekem odaadnak, s abban ez nem volt benne.
    Uriel
    tata13 (HU2) mondta:
    szia Uriel olyan gondom van,nem enged a renszer rigisztrálni ahirlevélre.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             üdvözlettel tata13
    Szia!
    Az eredeti IP címről regisztrált és az E-mail- en keresztül megerősített fióknak engednie kell a feliratkozást a hírlevélre. Megkérdezem ezt pontosabban holnap reggel, s ha valami hiba van, azt neked is megírom.
    Uriel
  • icka (HU2)icka (HU2) Bejegyzések: 127HU2
    Uriel mondta:
    tata13 (HU2) mondta:
    Szia!
    Az eredeti IP címről regisztrált és az E-mail- en keresztül megerősített fióknak engednie kell a feliratkozást a hírlevélre. Megkérdezem ezt pontosabban holnap reggel, s ha valami hiba van, azt neked is megírom.
    Uriel
    Igen, ezért nem enged engem sem ! A régi gépem IP-címe nem is lehet azonos az új gépével! Hiába azonos az E.mail-cím és a jelszó! Ez így vicc!
    icka @ hu 2
    icka (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    tata13 (HU2) mondta:
    Szia!
    Uriel
    Igen, ezért nem enged engem sem ! A régi gépem IP-címe nem is lehet azonos az új gépével! Hiába azonos az E.mail-cím és a jelszó! Ez így vicc!
    Nekem sem működött. Írj a supportnak, ők majd feliratkoztatnak manuálisan.

szerkesztette ezt: 13.12.2019
    A távolinál most sem jó a napi feladatok számlálója. Most nem állnak alaphelyzetbe a feladatok éjfélkor, így 40 pont a max. ami gyűjthető rajta.

• GamerGold9 (HU2)GamerGold9 (HU2) Bejegyzések: 10HU2
    FIGYELEM! A SZÖVETSÉGI JUTALMAK NÁLLAM HIBÁSAK !!!! 
  • napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) Bejegyzések: 69HU2
    FIGYELEM! A SZÖVETSÉGI JUTALMAK NÁLLAM HIBÁSAK !!!! 

porszem került  agépezetbe:)

De a rubin ajánlatok azok jönnek szépen egyszerre több is

az bezzeg nem "romlik el"

:D
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) Bejegyzések: 200HU2
    szerkesztette ezt: 17.12.2019
    Mindig történik valami hiba ha új d**t tesznek a játékba. Mondhatni a frissítéshez jár.
    Post edited by Uriel on
  • GamerGold9 (HU2)GamerGold9 (HU2) Bejegyzések: 10HU2
    Nem értem minek piszkálnak egy event forráskódjaihoz ha hozzá közel nem álló újitást vezetnek be ezáltal elrontják a jót is! :) 
    Az idegenek ellen nálam egy csata után azt írja, hogy a 72 szövetségi jutalom megszerezve! Azt hogy?
    icka @ hu 2
  • Ágota 2 (HU2)Ágota 2 (HU2) Bejegyzések: 30HU2
    Nem a szintnek (70+)  megfelelő jutik és pontok vannak szerintem azért... Az  amit látsz, szerintem  bőven 70 alatti juti, és a távoli miatt "átszkippelt.."   gondolom..  Tehát BUG :(
    Nem a szintnek (70+)  megfelelő jutik és pontok vannak szerintem azért... Az  amit látsz, szerintem  bőven 70 alatti juti, és a távoli miatt "átszkippelt.."   gondolom..  Tehát BUG :(
    Igen, szerintem is!

icka @ hu 2
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 786HU2
    szerkesztette ezt: 06.01.2020
    A szamurájos eventnél van-e olyan, mint a nomádoknál a fosztogatós láda, amit az udvarba lehet tenni, és zseton-bónuszt ad?
    A települések védelménél jól jönne.
    Én nem találtam.
    Mab (HU2) mondta:
    A szamurájos eventnél van-e olyan, mint a nomádoknál a fosztogatós láda, amit az udvarba lehet tenni, és zseton-bónuszt ad?
    A települések védelménél jól jönne.
    Én nem találtam.
    Nincs.
    Csak támadáshoz lehet pontnövelőt tenni, az alakváltóshoz hasonló megoldásban.
    Védésnél sok dolog jól jönne, ha másképp lenne. :D   

• Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 786HU2
    Akkor kérünk szépen szamus fosztogatós ládát, és hogy a szamus eszközöket lehessen használni a daimjók ellen. Köszi.

(Közben bezsákolok Dévényi Tibi bácsitól egy pöttyös labdát, hátha elintézi. :D   )
    Mab (HU2) mondta:
    Akkor kérünk szépen szamus fosztogatós ládát, és hogy a szamus eszközöket lehessen használni a daimjók ellen. Köszi.

(Közben bezsákolok Dévényi Tibi bácsitól egy pöttyös labdát, hátha elintézi. :D   )
    Szia!
    Én meg kiadok egy piros hangszórót, amit meg lehet nyerni, ha tudtok még ilyen egyszerű változtatást. Bocs a viccért, de ami nevetésre késztet, az humoros.
    Uriel
    Ez olyan vicces:  " hajózzunk ki A horizonton túlra a Kusza őserdőbe."
    icka @ hu 2
Sign In to comment.