Egyéni problémák

14452

• UrielUriel Bejegyzések: 2,682Moderator
    Mab (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    Mab (HU2) mondta:
    Javasolnám, hogy a rubi-ajánlatos ikonokat a képernyő aljára tegyék egymás mellé. Szerintem, elférnének simán úgy, ha az új webshopos ikont kisebbre vennék pár pixellel (meg a többit is).
    Ahogy most van a négy ikon egymáson, az borzalom.
    Köszi előre is Uriel.
    Szia!
    Ezt a javaslatot is több alkalommal jelentettem már, mióta a webshop megjelent. A zavaró ajánlat oszlopot is a felugró reklámokat is, és az ajánlatoknak a jelentésekben való megjelenését is.
    Uriel
    Gondoltam. Előbb-utóbb csak tesznek valamit.
    Gondolom, a Ctrl, a C, meg a V billentyűk lassan lekopnak a billentyűzetedről :D 
    Szia!
    Szorgos alkalmazásban vannak. :)
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 557HU2
    Amúgy, miért kell még bejelentést is kiadni arról, hogy 150% rubin akció lesz? Minden nap szokott lenni. :D 

Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    rotkiv (HU2) mondta:
    Amúgy, miért kell még bejelentést is kiadni arról, hogy 150% rubin akció lesz? Minden nap szokott lenni. :D 

Szia!
    Mint írtam, általában a "miért" kérdésekre nem nagyon van válasz. Esetleg az, hogy a bevétel azaz a rubinvásárlások miatt.
    Uriel
  • LORD POK (HU2)LORD POK (HU2) Bejegyzések: 40HU2
    Kedves Uriel!
    Miért tűnnek el a csatajelentések??? .Hiába van még hely az üzeneteknek a reggeli támadások ,már törlődnek  délutánra.
    Hasznos lenne a vitás ügyek rendezésében,ha tudnánk használni az üzeneteket.
    Tisztelettel:Pok
    LORD POK @ hu 2
  • BNndr_ (HU2)BNndr_ (HU2) Bejegyzések: 12HU2
    Sziasztok!

A cincogó mellett probléma az is (nem tudom másnál is így van-e), de nem tudok semmilyen követ felrakni a megjelenésekre. Azt írja ki, hogy: "érvénytelen felszerelésválasztás" (nem, nem relikviásat akarok kövezni).
    Egyéni probléma lenne vagy más se tud?
    Kedves Uriel!
    Miért tűnnek el a csatajelentések??? .Hiába van még hely az üzeneteknek a reggeli támadások ,már törlődnek  délutánra.
    Hasznos lenne a vitás ügyek rendezésében,ha tudnánk használni az üzeneteket.
    Tisztelettel:Pok
    Szia!
    Sajnos a miért kérdésre nem tudom a választ. Én csak tanácsokat tudok adni, vagy megfelelő helyre való irányítást. Én nem a megoldás vagyok, hanem a közvetítő. Jelentem az esetet. ennyi amit tenni tudok.
    Uriel
  • Litania (HU2)Litania (HU2) Bejegyzések: 15HU2
    Sziasztok!
    Ha már a másik topikban tollat, illetve billentyűzetet ragadtam, ide is írok.

Uriel, nekem is probléma az "egér probléma". A legrosszabb a M. Edgében az felejtős egyébként is, de a most használt és eddig a legjobban teljesítő Avast böngészőben is megbolondul időnként. Az ajánlatok beterítik a térképet és így nehézkes azokat kikerülni és játszani. 
    Ajánlatok bedobásakor figyelhető meg, a lefagyással együtt, illetve egyébként is, de még nem jöttem rá, hogy azt, mi indukálja.

Ami viszont jó, hogy idegennél - varjúnál 500-as alatt már nincs kast. 
    Nóra

Litania @ hu 2
    Sziasztok!
    Az egérrel való problémát ezen a héten is jelentettem. A térkép elcsúszását, a másik helyre átdobást is. Természetesen a felugró, belógó és kellemetlen ajánlatokat is.
    Uriel
  • Litania (HU2)Litania (HU2) Bejegyzések: 15HU2
    Szia Uriel!
    Írtam a supportnak egy levelet, röviden annyit ha az ajánlatok kitakarják a térképet, nem lehet játszani, ha nem lehet játszani, rubin se fogy:-) 
    Többen jelezték nálunk is a csata jelentések eltűnését. 
    Most jelentkezett megint az a bug, hogy az erőforrás szigetet csak újbóli belépés után hagyja elnevezni, gondolom falunál ugyanez van.
    Köszi, szép estét
    Litania @ hu 2
    Szia Uriel!
    Írtam a supportnak egy levelet, röviden annyit ha az ajánlatok kitakarják a térképet, nem lehet játszani, ha nem lehet játszani, rubin se fogy:-) 
    Többen jelezték nálunk is a csata jelentések eltűnését. 
    Most jelentkezett megint az a bug, hogy az erőforrás szigetet csak újbóli belépés után hagyja elnevezni, gondolom falunál ugyanez van.
    Köszi, szép estét
    Szia!
    Nagyon jó, hogy írtál nekik, mert minél többen teszik, annál biztosabb, hogy felfigyelnek rá, s tesznek majd valamit. Én természetesen jelentem a dolgot, de a játékosok véleménye a fontos, a Ti szavaitok, személyes leveleitek sokat nyomnak a latban.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 784HU2
    szerkesztette ezt: 26.09.2019
    @Uriel az akciósan frissen vásárolt Ragyogás kürtje és az Egek ura megjelenésekbe nem enged követ betenni. :(

• Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) Bejegyzések: 43HU2
    Mab (HU2) mondta:
    @Uriel az akciósan frissen vásárolt Ragyogás kürtje és az Egek ura megjelenésekbe nem enged követ betenni. :(

Lehet hogy a kő berakása is rubintba fog kerülni. :D
    Danger:D // HU2

70/200+

~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

Sziasztok!
    Jelentettem én is, más moderátorok is és holnap javítani is fogják.
    Itt van az erről szóló bejelentés:

A topic címével ellentétben remélem nem egyéni a problémám...
    A szamuráj eventnél a fő lapon ezt írja: ''1 Busidó-pontot kapsz minden gyűjtött szamurájmedálért vagy -zsetonért." Ez támadásnál igaz is, viszont a védésben szerzett medálokat nem számolja bele az egyéni (és szerintem az összesített szövetségi) pontszámba sem. Ez vagy egy bug, vagy a kiírás van nagyon rosszul megadva. 
    Egyébként is, szerintem amellett, hogy a védésben szerzett medáloknak is pontot kellene érnie, több pontot kellene érnie a medáloknak, mint a zsetonoknak, mert ezeket sokkal nagyobb bukóval lehet csak támadni/védeni. A nomádoknál is 7x annyi pontot ér a medál, mint a tábla, itt meg semmi pontot nem ér. :) 

Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • icka (HU2)icka (HU2) Bejegyzések: 126HU2
    Az ajándékok ilyen szintű megváltoztatása szemétség a nem fizető játékosokkal szemben!  A megszokott ajándékok nem jönnek, csak megvásárolhatók! Ennyi a véleményem!  icka
    icka @ hu 2
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) Bejegyzések: 43HU2
    icka (HU2) mondta:
    Az ajándékok ilyen szintű megváltoztatása szemétség a nem fizető játékosokkal szemben!  A megszokott ajándékok nem jönnek, csak megvásárolhatók! Ennyi a véleményem!  icka
    Csak a pénz fontos már sajna...
    Danger:D // HU2

70/200+

~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

• Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 216HU2

Icka, ez a játék már nagyon régen nem a nem fizető játékosokról szól....

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
    Jujj, ezek a fránya függőleges, meg vízszintes tengelyek... :joy:

• toklászlo (HU2)toklászlo (HU2) Bejegyzések: 13HU2
    szerkesztette ezt: 11.10.2019
    Üdv.

ma elkezdett futni a kán tábla bónuszom,de kán sehol. ugye ezt azért odafent figyelik,h vmit megint elrontottak?
    Post edited by Uriel on
  • DeuTor (HU2)DeuTor (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    szerkesztette ezt: 11.10.2019
    Uriel, olvastam a legfrissebb frissítést, ezekről az ezüstdarabokról, és aranydarabokról.
    Ezzel semmi problémám, már nyertem is jópárat, de nincs hol elköltsem, vegyek belőle valamit.
    Ilyenkor mi van?
    Nincs meg az aranysátor, nincs sehol
Sign In to comment.