Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Egyéni problémák

14053

• UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    Sziasztok!
    Megtettem, amit a hatáskörömben megtehettem. Jelentettem a Közösségi Vezetőnél (CM) és választ is kaptam. Sajnos külön a mi szerverünkre nem tudnak csinálni egy ajánlatot. Elnézést ezért, de azt írták, hogy nyugodtan mondjam meg, hogy ez egy fordítási hiba volt a részükről, és nem tudnak ezért kárpótlást adni. Azt is ígérték, hogy lesznek még ajánlatok( igaz nem 190%-os), és akkor jobban figyelnek erre. Erre írtam ezt:
    Uriel

uriel_em_hu [1:28 PM]
    Sorry, but this is not the same.
    Especially because it's not just the HU servers. This is not compensation in this form.
    Someone made a mistake with the translation. Because of this, many people could not take advantage of the opportunity. They'd like to get this back.

CM_Crom Cruach [1:32 PM]
    Well there won't be a special sale organised for Hungary. I will ask but the answer will 99% be no!

uriel_em_hu [1:32 PM]
    Thanx, I understud.
    I will tell it in the Forum.
    Can I tell them that this wasn't my fault, but the description was wrong? That's why they won't be happy.

CM_Crom Cruach [1:44 PM]
    Please let them know the translator was at fault

uriel_em_hu [1:44 PM]
    All right

CM_Crom Cruach [1:45 PM]
    :shitstorm:

uriel_em_hu [1:45 PM]
    :angry2:
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) HU2 Bejegyzések: 54
    Sziasztok! Az a gondom ahogy ki lépek a kastélybol vissza dob a kastélyba , vagy nem enged a térképen meni, néha a csuszkát sem engedi használni , ha küldeni akarok élelmet a főbe küldeni, vagy a támadásokhoz katikat akarok felrakni! Egyesvel+ gombal lehet de az rengeteg idő? Mit tudok tenni?
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) HU2 Bejegyzések: 54
    És a probléma a szöviben több játékosnál is fel merül!
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) HU2 Bejegyzések: 45
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Megtettem, amit a hatáskörömben megtehettem. Jelentettem a Közösségi Vezetőnél (CM) és választ is kaptam. Sajnos külön a mi szerverünkre nem tudnak csinálni egy ajánlatot. Elnézést ezért, de azt írták, hogy nyugodtan mondjam meg, hogy ez egy fordítási hiba volt a részükről, és nem tudnak ezért kárpótlást adni. Azt is ígérték, hogy lesznek még ajánlatok( igaz nem 190%-os), és akkor jobban figyelnek erre. Erre írtam ezt:
    Uriel

uriel_em_hu [1:28 PM]
    Sorry, but this is not the same.
    Especially because it's not just the HU servers. This is not compensation in this form.
    Someone made a mistake with the translation. Because of this, many people could not take advantage of the opportunity. They'd like to get this back.

CM_Crom Cruach [1:32 PM]
    Well there won't be a special sale organised for Hungary. I will ask but the answer will 99% be no!

uriel_em_hu [1:32 PM]
    Thanx, I understud.
    I will tell it in the Forum.
    Can I tell them that this wasn't my fault, but the description was wrong? That's why they won't be happy.

CM_Crom Cruach [1:44 PM]
    Please let them know the translator was at fault

uriel_em_hu [1:44 PM]
    All right

CM_Crom Cruach [1:45 PM]
    :shitstorm:

uriel_em_hu [1:45 PM]
    :angry2:
    Tipikus GGE.
    Danger:D // HU2

70/300+

~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

• bárdolatlan (HU2)bárdolatlan (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Ide irjatok, ha valami probléma merül fel a játékban. Minden olyan témát, ami a szerver kezelőinek a dolga, én továbbítom feléjük.
    Uriel
    Szia, a problémám a Távoli világban van, a napi megbízatás nálam (másik szövitársamnál is) üres. Mit lehet tenni?
    Hali, most már azt hiszem mindenhova megírtam a problémám, nem gyakorlott fórumozó lévén. Szóval akkor még egyszer :smile: a távoli világban a napi megbízatás mező üres. Mit lehet tenni ellene?
  • Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyzések: 177
    Hali, most már azt hiszem mindenhova megírtam a problémám, nem gyakorlott fórumozó lévén. Szóval akkor még egyszer :smile: a távoli világban a napi megbízatás mező üres. Mit lehet tenni ellene?
    Bal alsó sarokban a Távoli Világok - nál vannak , felül az utolsó kockában.
    Valami ujítás :smile:
    - Biby -
    Biby - Hu2
    Biby (HU2) mondta:
    Bal alsó sarokban a Távoli Világok - nál vannak , felül az utolsó kockában.
    Valami ujítás :smile:
    - Biby -

Köszi! Ezt tudom :) a távoli világok bal alsó sarok, arra rábök, megy a távoli világokba. ott van felül a jobb oldali ikon, amire ha rábök, akkor megnyílik a napi megbízásmenü, na ebben nincs nekem semmi írva, vagyis NINcs napi megbízásom. :((
  • Panzerheki (HU2)Panzerheki (HU2) HU2 Bejegyzések: 29
    A távoli világok mire jó? Néha átlépek, de igazából támadáson kívül nem tudok mit csinálni.
    szerkesztette ezt: 15.07.2019
    Sziasztok!
    A napi feladatok hiányát a Távoli Világban, jelentettem.
    Azt, hogy mire jó a Távoli Világ, azt mindenki maga tapasztalja meg, hogy neki mi a jó benne. Többféle változat is van. Van amikor építkezni kell, minél több XP-t szerezve (jelenleg ilyen fut), vigyázva arra, hogy ne égjenek az épületek, s van olyan, amikor támadni kell másokat, s ezért kapsz pontokat. Rengeteg építési és fejlesztési zsetont kapni ott, ami a relikvia épületekhez kell. Ezért mennek ki többnyire az emberek.
    Uriel
    Post edited by Uriel on
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 137
    A távoli világokban lévő gyors sorozás globális hatás nem működik a többi helyen! Miért? Csak nálam nem működik, vagy másoknál sem?  icka
    icka @ hu 2
    szerkesztette ezt: 15.07.2019
    A napi feladatokat én sem találom a távoli világokban! Ez annyira vicces, hogy semmi se működik ebben a játékban!

Post edited by Uriel on
    icka @ hu 2
    Sziasztok!
    Ezek a hibák jelentve lettek, más szerverekről is. Jelenleg dolgoznak a hiba javításán. 
    Uriel
    Egy kicsit módosítanom kellett icka bejegyzésében egy pontozást. Elnézést a változtatásért, de kérlek benneteket, hogy ne szegjétek meg a szabályokat.
    Köszi Uriel, én kérek elnézést!   icka
    icka @ hu 2
  • metalbandi (HU2)metalbandi (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Szia Uriel!

Izgatottan vártam a sok HTML-5-ös frissítés eredményét, de csalódnom kellett.

Továbbra is hibákkal tele jelenít meg, például a támadási képernyőt :

És ez nem 1 óra játék után, hanem teljesen friss belépéskor, gép indítás után.
    Flash verzióval ez sosem fordul elő. Úgyhogy váltok is vissza gyorsan.

Az a kérdés, mi lesz 2020-tól?

Így nem lehet játszani, tehát valószínűleg be kell fejeznem :(

• Kinizsi20 (HU2)Kinizsi20 (HU2) HU2 Bejegyzések: 14
    Sziasztok! 

Flash-ről játszok, de többed magammal tapasztaltuk, hogy a kattintásainkat duplán veszi néhol a rendszer, így a pipát hiába tesszük be mégsem aktivizálom az adott hatást, vagy például a pajzsot pakolom felfelé, kiválasztom, de azonnal visszateszi oda, ahonnan szeretném felvenni. A HTML5-ben még mindig vannak problémák, lefagyok rendszeresen és egyéb nyalánkságok. Ezeket lehetne orvosolni minél hamarabb? Főleg ezt a kattintós problémát! 
    Köszi, ha jelented Uriel! 

Kinizsi
    Szia!
    Minden problémát megpróbálnak orvosolni. Ezek elég régóta okoznak bosszúságot, természetesen jelentem.
    Uriel
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) HU2 Bejegyzések: 85

Az új gólemes eventben nem lehet senkit se megtámadni :) Akkor hogyan is jussunk előrébb  :D ?

Ez egy hiba vagy csal várni kell a megfelelő pilanatra ? :D

• Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 797
    Határozottan örülnék, ha az oszlopban egymás felett lévő eventek ikonjai is lapozhatóak lennének, mint az ajánlatok, és nem lógnának be az oldal feléig. 
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 298
    Vagy lehetnének csak fele ekkorák az ikonok.
    Lorant96 @ hu 2
Sign In to comment.