Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

💥 Egyéni problémák 💥

13957

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Ide irjatok, ha valami probléma merül fel a játékban. Minden olyan témát, ami a szerver kezelőinek a dolga, én továbbítom feléjük.
    Uriel
    Sziasztok.lehethogy nem jo helyre irok de szeretnék kitiltatni a játékbol egy játékost.a neve szabi vára szabolcs.tölünk kilépett másik szövibe ment át.szabotáltam azota nyomdafestéket nem türöen szidja az anyámat amit nem türök el.legyetek szivesek és tiltsátok ki a játékbol.  elöre is köszönöm.  zoli489
    Szia!
    Sajnos ilyen fajta tevékenységet nem kontrolálhat senki. Nem tiltható le emiatt senki, neked kell őt letiltanod a levelezésben. A magán levél azért magán, mert csak rátok tartozik, és nagyon megkérlek, hogy ne tegyél fel ide semmilyen magánlevelet, mert tiltja a szabályzat.
    Uriel
  • LORD POK (HU2)LORD POK (HU2) HU2 Bejegyzések: 39
    Szia Uriel!
    Valamit csináljatok a kurzor eltűnik nem lehet csinálni semmit!!!!
    Az újítás botkormányra fog kijönni!!!! nem tudok kaját küldeni,soroljam........................

Pok
    LORD POK @ hu 2
  • zoli489 (HU2)zoli489 (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Szia.
    Rendben.és köszönöm.és bocsánat hogy ide irtam.
  • soma1 (HU2)soma1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Az a pont hogy "nem lesz lehetséges az ajándékozás" pontosan hogy értendő? Küldjük el gyorsba az összeset mielőtt eltűnik?
    ica146 (HU2) mondta:
    a Kovács inas hová tünt el?
    elbújt szégyenében, ahogy elrontották :) de most már tudja, hogy jobb lesz neki, úgyhogy visszajött.
    Továbbá volt szerencsém bekukkantani egy várba, ami 70 feletti, és az eventes relikvia küldetések nem jelennek meg. Olyankor mi a teendő? Előbb el kell végezni az összes hercegnő relikviái témát?
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    Már idejét se tudom mióta rossz a kaja termelés a csűröknél. Értem én, hogy most már harmadszorra lett javítva, de csak elméletben mert gyakorlatban még most is bugos. Karácsonyig van rá esély, hogy kijavítják?
  • Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 19.06.2019
    Tronfosztás.

Szép napot Egy kérdésem lenne. Ha a kán láda vagy a szamurály zseton el fogy. Mert Tronfosztánst szerettem volna csinálni Ki irta mind a kettő el fogyott. De 1200 rubinért lehet csinálni.
    Kérdésem az ha a szami zseton és a kán tábla is el fogy. Akkor aranyért miért nem lehet Tronfosztást csinálni.
    Csak rubinért. És ha nincs annyi rubinom vagy sajnálom érte kiadni.
    Akkor ha 400 katitkem dek Akkor azt támadjam nevetséges. Miért nem lehet fizetni arannyal érte.
    Nem értem  Választ előre is köszönöm.

üdv Bella1.

Post edited by Uriel on
  • pepe59 (HU2)pepe59 (HU2) HU2 Bejegyzések: 22
    Hello!

Nekem azon problémám lenne jelen pillanatban hogy ugye a többség ugy készül a havi eventekre hogy egy minimum kört befejezzen rajta,vagy ha az ideje és ereje ugy adja akkor netán 2kört. Viszont ugyebár a mostani havi event gyüjtéseinél ugy készült a többség hogy ha 1kör kész akkor a köviben megint lesz pont duplázó jutalomként (én így készültem)és így esetleg egy 2. kört is megcsinálok,azaz több érmét gyüjtünk. De és itt a problémám a dolgokkal kapcsolatban hogy most lejjebb lett rakva a pont határ az első körre ez oké,de azt nem tudtuk hogy ezután már nem lesz pont duplázó jutalomként!
    És mivelhogy nincsen így esély több és nagyobb mennyiségű érme szerzésére (mert baromi sok pont kellene hozzá) így nincs rá esély se hogy bármi értelmi dolgot tudjak/tudjunk venni a Kovács-inasnál,úgy gondolom más is így van ezzel nem csak én!
    Nem azt várom el hogy mindent belehessen húzni a havi eventen de legalább egy értesítés lehetett volna erről hogy nem lesz több pont duplázó csak ez a 2 az első körben.
    @Uriel ha nem zavarlak akkor létszíves említsd ezt meg egy-két fejlesztőnek,vagy valakinek aki legalább értelmezi ezen problémám! :wink:

Köszönöm a válaszokat!
    Pepe
  • Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 30
    Bella1 (HU1) mondta:
    Tronfosztás.

Szép napot Egy kérdésem lenne. Ha a kán láda vagy a szamurály zseton el fogy. Mert Tronfosztánst szerettem volna csinálni Ki irta mind a kettő el fogyott. De 1200 rubinért lehet csinálni.
    Kérdésem az ha a szami zseton és a kán tábla is el fogy. Akkor aranyért miért nem lehet Tronfosztást csinálni.
    Csak rubinért. És ha nincs annyi rubinom vagy sajnálom érte kiadni.
    Akkor ha 400 katitkem dek Akkor azt támadjam nevetséges. Miért nem lehet fizetni arannyal érte.
    Nem értem  Választ előre is köszönöm.

üdv Bella1.

Bella1 (HU1)

Azért nem lehet aranyért trónfosztást csinálni mert pár hónapja változtattak rajta,ami szerint a trónfosztást mindig csak 2 fajta "pénz nemmel" (zseton,tábla,kán medál,arany) lehet elvégezni,ez minden Vérvarjú és Idegen event idején cserélődik,hol aranyért és kán medálért lehet,hol pedig szamu zsetonért,és kán tábláért lehet. Vagy ugye a rubinos változat.

Pepe
    pepe59 (HU2) mondta:
    Hello!

Nekem azon problémám lenne jelen pillanatban hogy ugye a többség ugy készül a havi eventekre hogy egy minimum kört befejezzen rajta,vagy ha az ideje és ereje ugy adja akkor netán 2kört. Viszont ugyebár a mostani havi event gyüjtéseinél ugy készült a többség hogy ha 1kör kész akkor a köviben megint lesz pont duplázó jutalomként (én így készültem)és így esetleg egy 2. kört is megcsinálok,azaz több érmét gyüjtünk. De és itt a problémám a dolgokkal kapcsolatban hogy most lejjebb lett rakva a pont határ az első körre ez oké,de azt nem tudtuk hogy ezután már nem lesz pont duplázó jutalomként!
    És mivelhogy nincsen így esély több és nagyobb mennyiségű érme szerzésére (mert baromi sok pont kellene hozzá) így nincs rá esély se hogy bármi értelmi dolgot tudjak/tudjunk venni a Kovács-inasnál,úgy gondolom más is így van ezzel nem csak én!
    Nem azt várom el hogy mindent belehessen húzni a havi eventen de legalább egy értesítés lehetett volna erről hogy nem lesz több pont duplázó csak ez a 2 az első körben.
    @Uriel ha nem zavarlak akkor létszíves említsd ezt meg egy-két fejlesztőnek,vagy valakinek aki legalább értelmezi ezen problémám! :wink:

Köszönöm a válaszokat!
    Pepe
    Szia!
    Megemlítem a hozzászólásod a heti jelentésemben. Reméljük, hogy csak a frissítésnél veszett el valahogy.
    A kovácsinasnál eltűnt dolgok helyett, jelenleg rendkívül kedvező áron lehet venni eszközöket, katonákat. A relikviás eszközök bevezetésével az eddigi parancsnokok/várparancsnokok "kora" lejárt. Valamennyit és darabokat persze meg lehet szerezni még, de alapjában a relikviás eszközök és hősök jönnek majd egyre jobban. Elég nagy változásokat hoztak mostanában, s tudom, hogy sok ezek közül inkább bosszantó, mint hasznos. 
    Azt, viszont, hogy ki hogyan készül egy eseményre, nem lehet általánosítani. Van akinek meg se kottyan egy LTPE, lehet egy nap alatt is megcsinálni, aztán még párszor, s van akinek egy teljes kör csak álom. Természetesen abban igazad van, hogy valamiféle veszteség ért minket, de ez csak azokra igaz, akik nagyobb lendülettel, és aktívabban játszanak.
    Mint írtam, jelentem a problémát.
    Uriel
    pepe59 (HU2) mondta:
    Bella1 (HU1)

Azért nem lehet aranyért trónfosztást csinálni mert pár hónapja változtattak rajta,ami szerint a trónfosztást mindig csak 2 fajta "pénz nemmel" (zseton,tábla,kán medál,arany) lehet elvégezni,ez minden Vérvarjú és Idegen event idején cserélődik,hol aranyért és kán medálért lehet,hol pedig szamu zsetonért,és kán tábláért lehet. Vagy ugye a rubinos változat.

Pepe
    Sziasztok!
    Ez sajnos az üzletpolitikai része a játéknak. A miértek általában a GGE bevételének kedvező újdonságok miatt vannak. A rubinos változatok sokkal erősebbek, vagy jobbak a hatásaik, ami természetes is. Tudom, hogy sok változás nem éppen kedvező, de ebbe a részébe nagyon kis beleszólásunk van.
    Uriel
  • senki77 (HU2)senki77 (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    Sziasztok!
    Hát a dátumok, vagy a ma és holnap értelmezése nem jön össze a GGE-nek. A mára meghírdetett 190%-os akció elmaradt, illetve feltételezem tegnap volt. 
    Köszönöm az email üzenetet, ami felhívta tegnap a mai akcióra a figyelmet...
    Uriel talán jelezhetnéd nekik, hogy a fogyasztóknak nem kéne megtévesztő reklámot küldeniük.

üdv: 
    senki
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) HU2 Bejegyzések: 62
    Sziasztok!
    Hát a dátumok, vagy a ma és holnap értelmezése nem jön össze a GGE-nek. A mára meghírdetett 190%-os akció elmaradt, illetve feltételezem tegnap volt. 
    Uriel talán jelezhetnéd nekik, hogy a fogyasztóknak nem kéne megtévesztő reklámot küldeniük.

üdv: 
    senki
    Elszámolták magukat biztos :D
    ~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

Uriel mondta:
    pepe59 (HU2) mondta:
    Hello!

Köszönöm a válaszokat!
    Pepe
    "Szia!
    Megemlítem a hozzászólásod a heti jelentésemben. Reméljük, hogy csak a frissítésnél veszett el valahogy.
    A kovácsinasnál eltűnt dolgok helyett, jelenleg rendkívül kedvező áron lehet venni eszközöket, katonákat. A relikviás eszközök bevezetésével az eddigi parancsnokok/várparancsnokok "kora" lejárt. Valamennyit és darabokat persze meg lehet szerezni még, de alapjában a relikviás eszközök és hősök jönnek majd egyre jobban. Elég nagy változásokat hoztak mostanában, s tudom, hogy sok ezek közül inkább bosszantó, mint hasznos. 
    Azt, viszont, hogy ki hogyan készül egy eseményre, nem lehet általánosítani. Van akinek meg se kottyan egy LTPE, lehet egy nap alatt is megcsinálni, aztán még párszor, s van akinek egy teljes kör csak álom. Természetesen abban igazad van, hogy valamiféle veszteség ért minket, de ez csak azokra igaz, akik nagyobb lendülettel, és aktívabban játszanak.
    Uriel"

Szia!
    Köszi a választ,és az esetleges megoldását netán kárpotlását a dolgoknak!
    Teljes mértékben igazad van,és igazából én is tegnap kezdtem el és jutottam rajta végig.Csak mint írtam ugy készültem hogy végig viszem és utána egyből egy második kört de amint megláttam hogy nincsen pont duplázó inkább hagytam is a dolgot!Abban is igazad van hogy az esetleges pk-kat/vpk-kat felváltják lassan a relikviás készletek,de a most fellelhető egyik legjobb vpk-t is meglehet szerezni ami azért a relikviás készletek mellett is elég jelentős készlet.Viszont nem ragozom tovább a dolgot!

Köszönöm a segítségedet :)

Pepe
    szerkesztette ezt: 20.06.2019
    pepe59 (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    pepe59 (HU2) mondta:
    Hello!

Köszönöm a válaszokat!
    Pepe
    "Szia!
    Uriel"

Szia!
    Köszi a választ,és az esetleges megoldását netán kárpotlását a dolgoknak!
    Teljes mértékben igazad van,és igazából én is tegnap kezdtem el és jutottam rajta végig.Csak mint írtam ugy készültem hogy végig viszem és utána egyből egy második kört de amint megláttam hogy nincsen pont duplázó inkább hagytam is a dolgot!Abban is igazad van hogy az esetleges pk-kat/vpk-kat felváltják lassan a relikviás készletek,de a most fellelhető egyik legjobb vpk-t is meglehet szerezni ami azért a relikviás készletek mellett is elég jelentős készlet.Viszont nem ragozom tovább a dolgot!

Köszönöm a segítségedet :)

Pepe
    Sziasztok!
    Miután rákérdeztem a második körben eltűnt növelőkre, szembesülnöm kellett a saját szavaimmal. A Júniusi frissítésekben sajnos pontosan benne van. Ez áll ott:
    "A szokásos jutalmak helyett hamarosan képesek lesztek kovácsinas zsetonokat szerezni a hosszú távú eseményeink során. Ezeket a zsetonokat a kovácsinasnál költhetitek el az ott szerezhető dolgokra. Csak huszonhét jutalom lesz elérhető, amikor egyszerű módban játszotok, amelyek közül huszonöt jutalomnál elérhetőek a zsetonok, a fennmaradó kettőben pedig LTPE (hosszú távú esemény) növelők. Harminchat hardcore módú jutalmazási szint van, amelyek közül mindért zsetonokat kaphattok."
    Azt hiszem ez tiszta, és én nem voltam eléggé figyelmes, amikor megpróbáltam valamit tenni az ügy érdekében, arra gondolva, hogy csak úgy elvették ezeket, minden bejelentés nélkül.
    Uriel
    Ohh!
    Hát akkor én nem olvastam el eléggé a dolgot.Azért köszönöm szépen a segítségedet és hogy időt áldoztál a dologra @Uriel !
    Köszönöm szépen a fáradozást!

Pepe
  • Sorosp (HU2)Sorosp (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Sziasztok!

üdv: 
    senki
    Elszámolták magukat biztos :D
    Szerintem nem számolták el magukat. Az angol fórum: https://community.goodgamestudios.com/empire/en/discussion/365117/time-to-go-berserk-190-prime-time
    Jól félre lettünk tájékoztatva 3 csatornán is: email, belépő üzenet, fórum.
    Nem tudom ki felel a fordításért, de ez elég gáz. Jó lenne ha a közel jövőben nem fordulna elő vagy ennyi erővel maradhat az angol szöveg is. A google fordító is tudja, hogy a today, az nem tomorrow. 

Sorosp
    Sorosp @ hu 2
    Sons of Odin
    szerkesztette ezt: 22.06.2019
    Sziasztok!
    Először is elnézést, hogy csak ilyen későn válaszolok erre a bejegyzésre, de  nem értettem egyből a dolgot, aztán még egyszer utána néztem és mostanra tisztázódott a probléma. 
    Azt a bejegyzést, amiben ez az ajánlat van,  már lefordítva kaptam meg. Ez ritkán fordul elő, mert most  egy szövegszerkesztőből kellett kimásolnom. Máskor angol szöveget kapok, s azt kell lefordítanom.  Pontosan tettem fel, s igazán nem is figyeltem a szövegben lévő időpontra. Aznap este volt egy 190%-os ajánlat, de fel sem tűnt, hogy nem  a megfelelő időben. Szerencsére Sorosp bejegyzésében van az angol link, amiben a "today" azaz a ma van írva. Az én szövegemben egyértelműen "holnap" van írva. Jelentettem a közösségi vezetőnél ( community manager ), és azt a választ kaptam, hogy visszatérünk rá hétfőn. 
    Én minden képpen addig fogok írni, amíg meg nem kapjuk a megérdemelt jutalom bónuszt. Természetesen megírtam, hogy a közösségünk (HU szerverek) nem tudott erre időben felkészülni, hiszen egy nappal a bejelentett időpontnál előbb volt az ajánlat.
    Uriel 
Sign In to comment.