FŇĎoldal‚Äļ Bejelent√©sek √©s h√≠rek megbesz√©l√©se

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüí• Egy√©ni probl√©m√°k ūüí•

13757

• UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    icu1 (HU2) mondta:
    Warrior!

You fought bravely for days and weeks. Your deeds of valor were heard in many lands.

Thanks to your efforts, you successfully completed our Long Term Event... (twice!?) Congratulations!

To complete the reward set you earned for this accomplishment, you’ve just received the following: 

1 x Molten helm
    1 x Scorched rock

Thank you very much for your participation in our event! 

Best regards,
    Your Empire Family¬† ¬†Ezt a levelet kaptam a rendszertŇĎl ,ez mind sz√©p √©s j√≥ ,de a felszerel√©sekn√©l m√©g mindig hi√°nyzik a relikvia megjelen√©s a kis k√©k kocka ,segits√©gedet k√©rtem ,de sajnos v√°laszt sem kaptam erre a probl√©m√°ra . Bocs a zavar√°s√©rt .¬†
    Szia!
    Nem √©rtem sajnos a k√©rd√©st. N√°lam sincs √©s senkin√©l nincs egyenlŇĎre Relikvia. Ez√©rt sem v√°laszolam r√°, mert kerestem, hogy mirŇĎl van sz√≥.
     A többi társadnál van, csak Nálad nincs?
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 569
    szerkesztette ezt: 04.05.2019
    icu1 (HU2) mondta:
    Warrior!

You fought bravely for days and weeks. Your deeds of valor were heard in many lands.

Thanks to your efforts, you successfully completed our Long Term Event... (twice!?) Congratulations!

To complete the reward set you earned for this accomplishment, you’ve just received the following: 

1 x Molten helm
    1 x Scorched rock

Thank you very much for your participation in our event! 

Best regards,
    Your Empire Family¬† ¬†Ezt a levelet kaptam a rendszertŇĎl ,ez mind sz√©p √©s j√≥ ,de a felszerel√©sekn√©l m√©g mindig hi√°nyzik a relikvia megjelen√©s a kis k√©k kocka ,segits√©gedet k√©rtem ,de sajnos v√°laszt sem kaptam erre a probl√©m√°ra . Bocs a zavar√°s√©rt .¬†
    Szerintem emiatt nem találod még nálunk ezt a funkciót:
    Uriel mondta:

B√°tor harcosok,

Van t√∂bb izgalmas h√≠r√ľnk is a sz√°motokra: valami rendk√≠v√ľli j√∂n Nektek, a fantasztikus √ļj relikvia rendszerrel!

Ez az √ļj rendszer a Norv√©gia / D√°nia / Finnorsz√°g / Sv√©dorsz√°g szerverei sz√°m√°ra lesz egyenlŇĎre el√©rhetŇĎ, hogy v√©gleges ellenŇĎrz√©s ut√°n adjuk ki ezt a szervereinken. Ez lehetŇĎs√©get biztos√≠t sz√°munkra, hogy a Relikvia teljes√≠tm√©nye megfeleljen a szabv√°nyoknak. Term√©szetesen a f√≥rumon frissen k√∂z√∂lj√ľk a h√≠reket a folyamatban l√©vŇĎ elj√°r√°sban!

@Uriel l√©gysz√≠ves megk√©rdezn√©d, hogy a sz√∂vets√©gi v√°rosba fektetett sok sz√°zmilli√≥ cuccos elsikkaszt√°s√°val mi a helyzet? :D Az√©rt az lenne a minimum szerintem, ha az erŇĎforr√°sokat, aranyat, rubint minden sz√∂vets√©g kassz√°jba visszajuttatn√°k. Azt√°n m√©g ott van az a 2 f√©le gyŇĪjt√∂gethetŇĎ dolog, amit m√©g tartogattunk magunkn√°l, vagy a sz√∂vets√©gi kassz√°ban...
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Tippek √ļj f√≥rumoz√≥knak¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Gyorsabb j√°t√©kmenet¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    √Čs m√©g sok m√°s √ļtmutat√≥...
  • UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    Sziasztok!
    A sz√∂vets√©gi fŇĎv√°ros miatt is √≠rtam jelent√©st, hogy a befektetett nyersanyagok √©s megszerzett gyŇĪjt√∂gethetŇĎ dolgok elveszt√©s√©t k√°rp√≥tolj√°k.
    Uriel
  • Xhante (HU2)Xhante (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 12
    szerkesztette ezt: 11.05.2019

√údv!

A j√≥ szok√°st megtartva, megint siker√ľlt elrontani dolgokat, de a pozit√≠vum -¬†hogy t√∂bbet mint ami j√≥l mŇĪk√∂dne a j√°t√©kban. :)

Kaland k√ľldt√©sekn√©l nem lehet teljes√≠teni a varj√ļs k√ľldit, ami√©rt j√°r relikvia, mert nem veszi be az aranyat - de term√©szetesen levonja. GG.

X_

Xhante @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Helyettes
  • Pajlee-Hun (HU2)Pajlee-Hun (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 8
    √Čn is √≠gy j√°rtam :(
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 861
    Egy m√°sik t√©m√°n√°l √≠rtam, hogy a n√©met f√≥rumon jeleztem, de t√∂bbet egyelŇĎre nem tudok.
  • csenge32 (HU2)csenge32 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 33
    √Čn szint√©n √≠gy j√°rtam.:(

csenge32 @ hu 2
  • kiskopasz (HU2)kiskopasz (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 3
    Figyelmetlens√©gem miatt 2-300000 p√©nzt levett tŇĎlem is √©s nem adott semmit √©s tov√°bbl√©pni sem engedett.
    Sp√≥roltam erre a p√©nzre rendesen, most hipp-hopp oda minden aj√°nd√©k n√©lk√ľl.........
    K√°rtalan√≠tva gondolom nem leszek, de h√°nyszor √©s mikor pr√≥b√°ljuk √ļjra? (hi√°ba???)
  • Fekete Szak√°l (HU2)Fekete Szak√°l (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 11
    Jó reggelt.
    Valami probl√©ma van e relikvia begy√ľjt√©ssel . A varjun√°l nem lehet a relikvi√°kat be gy√ľjteni . Az aranyat levonja de nem l√©p tov√°bb t√∂bbsz√∂r pr√≥b√°ltam mire r√° j√∂ttem , hogy csak az aranyat vonja le de nem adja meg az aktu√°lis relikvi√°kat. J√≥ lenne ha s√ľrgŇĎsen kijav√≠tan√°k √©s az aranyat amit levontak azt vissza t√∂lten√©k a kassz√°mba :(
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 219
    M√©gnagyobb gond, hogy a kov√°csmŇĪhely csak relikvi√°t enged kov√°csolni, nincs v√°lt√°si lehetŇĎs√©g norm√°l kov√°csol√°sra! Term√©szetesen rengeteg aranyat vesztettem, mire r√°j√∂ttem a hib√°ra!
    icka @ hu 2
    A Haz√°√©rt! sz√∂vets√©g vezetŇĎje
  • csinty (HU2)csinty (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 1
    Sziasztok!
    Ez az arany téma nálam is gond.
    De csŇĪrt fejlesztettem √©s nem l√©pett szintet!?
    Akkor ne csin√°ljunk semmit hetekig am√≠g nem j√∂n √ľzi, hogy jav√≠tva?
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 158

A K√ľldet√©sekben tal√°lhat√≥ "A h√°bor√ļs kassza felt√∂lt√©se" n√°lam bug-os.
    Az √°tadott p√©nz opci√≥ nem mŇĪk√∂dik, hi√°ba ok√©zom le, nem adja √°t a p√©nzt.

SzinesGeza @ hu 2
    Itt már leírtam, hogy mit írt ki a német modi tegnap.
    https://community.goodgamestudios.com/empire/hu/discussion/comment/5049113/#Comment_5049113
    Újabb gyöngyszem a távoli világokban... :D:D:D 
    Ugye nem csak √©n vagyok r√©szeg √©s m√°s is kettŇĎt l√°t belŇĎle? :D¬†

¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Tippek √ļj f√≥rumoz√≥knak¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Gyorsabb j√°t√©kmenet¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 219
    N√°lam is kettŇĎ van, rajta vannak a proml√©ma jav√≠t√°s√°n! :)

icka @ hu 2
    A Haz√°√©rt! sz√∂vets√©g vezetŇĎje
    rotkiv (HU2) mondta:
    Újabb gyöngyszem a távoli világokban... :D:D:D 
    Ugye nem csak √©n vagyok r√©szeg √©s m√°s is kettŇĎt l√°t belŇĎle? :D¬†

Aki k√©sŇĎn √©bred, ugye, annak a ler√°gott csont is √ļj. :D¬† ¬†
    A n√©met f√≥rumon t√∂rt√©nt bejelent√©s alapj√°n t√∂bbek k√∂z√∂tt a fenti hiba, a viharos, a beris, a varjas-relikvi√°s, az erŇĎd√∂k felad√°sa - v√°rak k√∂lt√∂ztet√©se √©s a rosszul ki√≠rt √©lelemfogyaszt√°s hib√°j√°nak megold√°sa is folyamatban van.
    Mab (HU2) mondta:
    A n√©met f√≥rumon t√∂rt√©nt bejelent√©s alapj√°n t√∂bbek k√∂z√∂tt a fenti hiba, a viharos, a beris, a varjas-relikvi√°s, az erŇĎd√∂k felad√°sa - v√°rak k√∂lt√∂ztet√©se √©s a rosszul ki√≠rt √©lelemfogyaszt√°s hib√°j√°nak megold√°sa is folyamatban van.
    V√©g√ľl is, t√∂bb mint 10 nap van m√©g az eventbŇĎl, minek sietni? :D¬†

rotkiv (HU2) mondta:
    Mab (HU2) mondta:
    V√©g√ľl is, t√∂bb mint 10 nap van m√©g az eventbŇĎl, minek sietni? :D¬†
    A lass√ļ v√≠z partot mos elvet k√∂vetik szerintem. Hogy k√∂zben lefutott p√°r event... √≠gy j√°rtunk :D:D¬†
    Ez az esem√©ny az egyik erŇĎd√∂mben t√∂rt√©nt √©s mivel ki-be l√©p√©s ut√°n is √≠gy n√©z ki, azt hiszem ez m√°r √∂r√∂kre √≠gy marad :D (Nagyj√°b√≥l 2 h√≥napja ny√ļltam hozz√° az elrendez√©shez utolj√°ra)

Sign In to comment.