Egyéni problémák

13752

• UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    icu1 (HU2) mondta:
    Warrior!

You fought bravely for days and weeks. Your deeds of valor were heard in many lands.

Thanks to your efforts, you successfully completed our Long Term Event... (twice!?) Congratulations!

To complete the reward set you earned for this accomplishment, you’ve just received the following: 

1 x Molten helm
    1 x Scorched rock

Thank you very much for your participation in our event! 

Best regards,
    Your Empire Family   Ezt a levelet kaptam a rendszertől ,ez mind szép és jó ,de a felszereléseknél még mindig hiányzik a relikvia megjelenés a kis kék kocka ,segitségedet kértem ,de sajnos választ sem kaptam erre a problémára . Bocs a zavarásért . 
    Szia!
    Nem értem sajnos a kérdést. Nálam sincs és senkinél nincs egyenlőre Relikvia. Ezért sem válaszolam rá, mert kerestem, hogy miről van szó.
     A többi társadnál van, csak Nálad nincs?
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 569HU2
    szerkesztette ezt: 04.05.2019
    icu1 (HU2) mondta:
    Warrior!

You fought bravely for days and weeks. Your deeds of valor were heard in many lands.

Thanks to your efforts, you successfully completed our Long Term Event... (twice!?) Congratulations!

To complete the reward set you earned for this accomplishment, you’ve just received the following: 

1 x Molten helm
    1 x Scorched rock

Thank you very much for your participation in our event! 

Best regards,
    Your Empire Family   Ezt a levelet kaptam a rendszertől ,ez mind szép és jó ,de a felszereléseknél még mindig hiányzik a relikvia megjelenés a kis kék kocka ,segitségedet kértem ,de sajnos választ sem kaptam erre a problémára . Bocs a zavarásért . 
    Szerintem emiatt nem találod még nálunk ezt a funkciót:
    Uriel mondta:

Bátor harcosok,

Van több izgalmas hírünk is a számotokra: valami rendkívüli jön Nektek, a fantasztikus új relikvia rendszerrel!

Ez az új rendszer a Norvégia / Dánia / Finnország / Svédország szerverei számára lesz egyenlőre elérhető, hogy végleges ellenőrzés után adjuk ki ezt a szervereinken. Ez lehetőséget biztosít számunkra, hogy a Relikvia teljesítménye megfeleljen a szabványoknak. Természetesen a fórumon frissen közöljük a híreket a folyamatban lévő eljárásban!

@Uriel légyszíves megkérdeznéd, hogy a szövetségi városba fektetett sok százmillió cuccos elsikkasztásával mi a helyzet? :D Azért az lenne a minimum szerintem, ha az erőforrásokat, aranyat, rubint minden szövetség kasszájba visszajuttatnák. Aztán még ott van az a 2 féle gyűjtögethető dolog, amit még tartogattunk magunknál, vagy a szövetségi kasszában...
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    Sziasztok!
    A szövetségi főváros miatt is írtam jelentést, hogy a befektetett nyersanyagok és megszerzett gyűjtögethető dolgok elvesztését kárpótolják.
    Uriel
  • Xhante (HU2)Xhante (HU2) Bejegyzések: 12HU2
    szerkesztette ezt: 11.05.2019

Üdv!

A jó szokást megtartva, megint sikerült elrontani dolgokat, de a pozitívum - hogy többet mint ami jól működne a játékban. :)

Kaland küldtéseknél nem lehet teljesíteni a varjús küldit, amiért jár relikvia, mert nem veszi be az aranyat - de természetesen levonja. GG.

X_

Xhante @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Helyettes
  • Pajlee-Hun (HU2)Pajlee-Hun (HU2) Bejegyzések: 5HU2
    Én is így jártam :(
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 795HU2
    Egy másik témánál írtam, hogy a német fórumon jeleztem, de többet egyelőre nem tudok.
  • csenge32 (HU2)csenge32 (HU2) Bejegyzések: 33HU2
    Én szintén így jártam.:(

csenge32 @ hu 2
  • kiskopasz (HU2)kiskopasz (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    Figyelmetlenségem miatt 2-300000 pénzt levett tőlem is és nem adott semmit és továbblépni sem engedett.
    Spóroltam erre a pénzre rendesen, most hipp-hopp oda minden ajándék nélkül.........
    Kártalanítva gondolom nem leszek, de hányszor és mikor próbáljuk újra? (hiába???)
  • Fekete Szakál (HU1)Fekete Szakál (HU1) Bejegyzések: 11HU1
    Jó reggelt.
    Valami probléma van e relikvia begyüjtéssel . A varjunál nem lehet a relikviákat be gyüjteni . Az aranyat levonja de nem lép tovább többször próbáltam mire rá jöttem , hogy csak az aranyat vonja le de nem adja meg az aktuális relikviákat. Jó lenne ha sürgősen kijavítanák és az aranyat amit levontak azt vissza töltenék a kasszámba :(
  • icka (HU2)icka (HU2) Bejegyzések: 129HU2
    Mégnagyobb gond, hogy a kovácsműhely csak relikviát enged kovácsolni, nincs váltási lehetőség normál kovácsolásra! Természetesen rengeteg aranyat vesztettem, mire rájöttem a hibára!
    icka @ hu 2
  • csinty (HU2)csinty (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Sziasztok!
    Ez az arany téma nálam is gond.
    De csűrt fejlesztettem és nem lépett szintet!?
    Akkor ne csináljunk semmit hetekig amíg nem jön üzi, hogy javítva?
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) Bejegyzések: 158HU2

A Küldetésekben található "A háborús kassza feltöltése" nálam bug-os.
    Az átadott pénz opció nem működik, hiába okézom le, nem adja át a pénzt.

SzinesGeza @ hu 2
    Újabb gyöngyszem a távoli világokban... :D:D:D 
    Ugye nem csak én vagyok részeg és más is kettőt lát belőle? :D 

Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • icka (HU2)icka (HU2) Bejegyzések: 129HU2
    Nálam is kettő van, rajta vannak a promléma javításán! :)

icka @ hu 2
    rotkiv (HU2) mondta:
    Újabb gyöngyszem a távoli világokban... :D:D:D 
    Ugye nem csak én vagyok részeg és más is kettőt lát belőle? :D 

Aki későn ébred, ugye, annak a lerágott csont is új. :D   
    A német fórumon történt bejelentés alapján többek között a fenti hiba, a viharos, a beris, a varjas-relikviás, az erődök feladása - várak költöztetése és a rosszul kiírt élelemfogyasztás hibájának megoldása is folyamatban van.
    Mab (HU2) mondta:
    A német fórumon történt bejelentés alapján többek között a fenti hiba, a viharos, a beris, a varjas-relikviás, az erődök feladása - várak költöztetése és a rosszul kiírt élelemfogyasztás hibájának megoldása is folyamatban van.
    Végül is, több mint 10 nap van még az eventből, minek sietni? :D 

rotkiv (HU2) mondta:
    Mab (HU2) mondta:
    Végül is, több mint 10 nap van még az eventből, minek sietni? :D 
    A lassú víz partot mos elvet követik szerintem. Hogy közben lefutott pár event... így jártunk :D:D 
    Ez az esemény az egyik erődömben történt és mivel ki-be lépés után is így néz ki, azt hiszem ez már örökre így marad :D (Nagyjából 2 hónapja nyúltam hozzá az elrendezéshez utoljára)

Sign In to comment.