Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Egyéni problémák

13653

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    A távoli világokban találtam.
    Érdekes...
    Védett mód itt ugye nem vehető, a tiltásos galamb meg 2000 nap körüli. És ez micsoda?
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    rotkiv (HU2) mondta:
    Érdekes...
    Védett mód itt ugye nem vehető, a tiltásos galamb meg 2000 nap körüli. És ez micsoda?
    Szia!
    Megkérdezem hétfőn, amikor lesznek bent kezelők. 
    Uriel
    Uriel mondta:
    rotkiv (HU2) mondta:
    Érdekes...
    Szia!
    Megkérdezem hétfőn, amikor lesznek bent kezelők. 
    Uriel
    köszi
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 137
    Tegnap délután óta eltünt a HTML5, helyette megint flash-ben fut a játék! Mi történt?
    icka @ hu 2
    icka (HU2) mondta:
    Tegnap délután óta eltünt a HTML5, helyette megint flash-ben fut a játék! Mi történt?
    Szia!
    Tudnak róla, jelentettem. Más bejegyzések is voltak erről a hétvégén.
    Uriel
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 137
    Köszönöm Uriel!
    icka @ hu 2
    Sziasztok!

Itt egy link a hibákról:Uriel
  • Nymeria (HU2)Nymeria (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 01.05.2019
    :smiley:
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 797
    A szigeteket a viharon továbbra sem lehet elnevezni, a koordinátájukat sem adja a rendszer, csak annyit ír ki: "Erőforrás sziget". Több sziget egyszerre történő foglalásakor nagyon zavaró, hogy például melyikről kell visszahívnom a sereget.
  • Asinne (HU2)Asinne (HU2) HU2 Bejegyzések: 63
    Mab (HU2) mondta:
    A szigeteket a viharon továbbra sem lehet elnevezni, a koordinátájukat sem adja a rendszer, csak annyit ír ki: "Erőforrás sziget". Több sziget egyszerre történő foglalásakor nagyon zavaró, hogy például melyikről kell visszahívnom a sereget.
    Szia, megvan rá a megoldás. Mikor elfoglaltad utána frissítsd a böngészőt, tehát jelentkezz be megint, utána kéri hogy adj neki nevet.
    - Játékban - Duplakeresztes (hu2) -
    - Ötletelő -

szerkesztette ezt: 01.05.2019
    Asinne (HU2) mondta:
    Mab (HU2) mondta:
    Szia, megvan rá a megoldás. Mikor elfoglaltad utána frissítsd a böngészőt, tehát jelentkezz be megint, utána kéri hogy adj neki nevet.
    Frissítettem, akkor sem engedi. Régen azonnal el lehetett nevezni.

Update: ha foglalás után közvetlen frissítek, akkor el lehet nevezni, de a régebbieket nem engedi, csak a legfrissebbeket.
    Post edited by Mab (HU2) on
  • zoli1956 (HU2)zoli1956 (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    Szia Uriel! Már sokszor jeleztem, de még mindig nem működik a királyságok közötti erőforrás szállítás. Kérem segítségedet. Kösz.
    További szép napot!
  • robi25 (HU1)robi25 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Üdvözöllek Uriel!
    Kérdésem az lenne hogy hol lehet előállítani, vagy vásárolni a birtok, istálló, malom, raktár épületelemeket?
    Amennyiben egyenlőre még nem lehet, akkor mikortól lesznek ezek elérhetőek?
    Milyen hatással lesz pl. a birtokra az épületelem felrekása?
  • icu1 (HU2)icu1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 15
    Űdv Uriel,a mostani frissitésetek után ,nállam hiányzik a felszereléseknél a Relikvia ,azaz a 6 kocka ami kék szinű ,  nem is vettem volna észre ,ha a társaim nem beszélnek róla . Segitségedet kérem ez űgyben .Várom a válaszod. Maradok tisztelettel Icu 
    icu1 @ hu 2
    robi25 (HU1) mondta:
    Üdvözöllek Uriel!
    Kérdésem az lenne hogy hol lehet előállítani, vagy vásárolni a birtok, istálló, malom, raktár épületelemeket?
    Amennyiben egyenlőre még nem lehet, akkor mikortól lesznek ezek elérhetőek?
    Milyen hatással lesz pl. a birtokra az épületelem felrekása?
    Azokra csak megjelenéses elem van :)

Szövi szintű probléma nálunk, hogy a csűrök termelése, teljesítménye összekeveredett, például nálam egy 19-es szintű csűr 3%-os lett, és ugyanabban a kastban egy 8-as szintű csűr meg 31%-os. Nem mindegy.
  • Dénes (HU1)Dénes (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Kedves Uriel!

A kérdésem a Nemzetközi 3 szerverrel kapcsolatos, viszont mivel csak itt van magyar közösségi itt teszem fel.
    Mikor várhatóak eventek ezen a szerveren?
    Dénes (HU1) mondta:
    Kedves Uriel!

A kérdésem a Nemzetközi 3 szerverrel kapcsolatos, viszont mivel csak itt van magyar közösségi itt teszem fel.
    Mikor várhatóak eventek ezen a szerveren?
    Én úgy tudom, hogy ott nincsenek eventek.
    Sziasztok!
    A tesztszerveren nincs, és nem is lesznek eventek. Ez a szerver csak az új frissítések tesztelése miatt van.
    Uriel
  • icu1 (HU2)icu1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 15
    Warrior!

You fought bravely for days and weeks. Your deeds of valor were heard in many lands.

Thanks to your efforts, you successfully completed our Long Term Event... (twice!?) Congratulations!

To complete the reward set you earned for this accomplishment, you’ve just received the following: 

1 x Molten helm
    1 x Scorched rock

Thank you very much for your participation in our event! 

Best regards,
    Your Empire Family   Ezt a levelet kaptam a rendszertől ,ez mind szép és jó ,de a felszereléseknél még mindig hiányzik a relikvia megjelenés a kis kék kocka ,segitségedet kértem ,de sajnos választ sem kaptam erre a problémára . Bocs a zavarásért . 
    icu1 @ hu 2
Sign In to comment.