Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

💥 Egyéni problémák 💥

13564

• kolli12 (HU1)kolli12 (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 05.03.2019
    Szia Uriel!
    A szövinkben többeknek is problémái vannak a html5-re való áttérés óta...Ma reggel beléptem és konkrétan 10percig tartott mire kinyomtam az összes ráklámot...majd elkezdtem játszani...felpakolni 4sereget szamurájokra 5percig tartott... 8x kell rákattintani valamire és/vagy nagyon lassan reagál...lehetetlen így játszani
    (Chrome)
    Üdv: k12
  • dániel50 (HU2)dániel50 (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    szia amiota a HTML5 van nem tudok belépni a játékba mert ahogy betöltődik egyböl lefagy és ujra kell inditani a gépet

• dániel50 (HU2)dániel50 (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    :'(:s
  • slywer (HU2)slywer (HU2) Bejegyzések: 6
    Uriel mondta:
    Uriel ?
    te melyik szérón játszol ?
    mi a neved ott?

Uriel mondta:
    Teljesen magánvélemény, amit most írok. Amikor a tortához közelítek, nagyon figyelek arra, hogy vagy szamuráj, vagy nomád legyen ezalatt. Délután hazatérve, s az időt erre fordítva, 6 óra körül belekezdek a tortába, kb 3-4, aki tud több órára. Éjjelre alvás, aztán reggel 7 körül még egy nekifutás. Ez a 18 órással van, s persze van aki egyben lenyomja az egészet. A 6 órás már egyszerűbb, de itt is szamuráj, vagy nomád event legyen. Az első tortával kell igazán megnyomni, szinte szárnyal a pont, és még van lendület is  :)
    Uriel 

Szia!
    Ezt inkább nem mondanám el. Így egyeztünk meg a GGE moderátori csapatjával, hogy nem használja senki a játékbeli karakterét , mint moderátor. Vagyis, bizonyos fokig ez titkos.
    Uriel

slywer @ hu 2
  • slywer (HU2)slywer (HU2) Bejegyzések: 6
    Szép napot Uriel.
    Ne haragudj,hogy ide írok,de a "közösbe" nem tudtam beírni, A "problémám,hogy ha megnyitom a játékot,mindig elölről akarja kezdeni:kezdjek új játékot,pedig már több éve játszom.

A levélcímemre érkezett üzenetekben küldik,hogy nézzek vissza ----ahol már régen voltam,mert nem tudok belépni---,de ha rákattintok, csak hirdetéseket és még több origo játékot ajánl,amivel lehet/ne játszani. A legutóbb érkezett levélben is be akartam lépni (ahol rubintokat kaphattunk),de itt is  a játékra kattintva pedig kiírta?:"Oops! Your credit voucher has already been redeemed!"-

slywer @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    szerkesztette ezt: 31.03.2019
    slywer (HU2) mondta:
    Szép napot Uriel.
    Ne haragudj,hogy ide írok,de a "közösbe" nem tudtam beírni, A "problémám,hogy ha megnyitom a játékot,mindig elölről akarja kezdeni:kezdjek új játékot,pedig már több éve játszom.

A levélcímemre érkezett üzenetekben küldik,hogy nézzek vissza ----ahol már régen voltam,mert nem tudok belépni---,de ha rákattintok, csak hirdetéseket és még több origo játékot ajánl,amivel lehet/ne játszani. A legutóbb érkezett levélben is be akartam lépni (ahol rubintokat kaphattunk),de itt is  a játékra kattintva pedig kiírta?:"Oops! Your credit voucher has already been redeemed!"-

Szia!
    Az első kérdésre, hogy mindig új játékot akar elindítani, ott az lehet a hiba, hogy esetleg más IP címről regisztráltál, vagy másik böngészőből, vagy nem erősítetted meg az E-mail címedet, s arra kaptál levelet.
    Az E-mail-ra érkezett jelentés, valószínűleg egy általad létrehozott vár, amit már nem használsz, esetleg egy másik szerveren(HU1, INT3).
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Ezt a dolgot nem lehetne kijavítani? Évek óta így néz már ki, annyira nem lenne nagy dolog szerintem kijavítani. A szövetségi taglista alján található...
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) HU2 Bejegyzések: 54
    Sziasztok! Ha támadást inditok nem mutatja , hogy menek a katik!
    ica146 (HU2) mondta:
    Sziasztok! Ha támadást inditok nem mutatja , hogy menek a katik!
    Szia!
    Jelentettem, de úgy tűnik, nem Te vagy az egyetlen, vagyis ez egy bug, amit javítani fognak hamarosan. Tudnak a hibáról.
    Uriel
    rotkiv (HU2) mondta:
    Ezt a dolgot nem lehetne kijavítani? Évek óta így néz már ki, annyira nem lenne nagy dolog szerintem kijavítani. A szövetségi taglista alján található...
    Szia!
    Talán most, hogy már nem lesz főváros, s nem lesz ehhez kapcsolódó esemény sem, talán kiveszik. Jelentettem minden esetre.
    Uriel
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) HU2 Bejegyzések: 54
    Köszönőm!
    Uriel mondta:
    rotkiv (HU2) mondta:
    Szia!
    Talán most, hogy már nem lesz főváros, s nem lesz ehhez kapcsolódó esemény sem, talán kiveszik. Jelentettem minden esetre.
    Uriel
    Nem hinném, hogy a szövetségi hatalompontoknak van köze a fővároshoz. :) Nem kell kiszedni, csak megoldani, hogy az utolsó számjegy is látszódjon.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    rotkiv (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    rotkiv (HU2) mondta:
    Szia!
    Uriel
    Nem hinném, hogy a szövetségi hatalompontoknak van köze a fővároshoz. :) Nem kell kiszedni, csak megoldani, hogy az utolsó számjegy is látszódjon.
    Szia!
    Bocsánat, de elsőre nem értettem, hogy mi a gond. 
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 897
    szerkesztette ezt: 04.04.2019
    A Viharon az erőforrás-szigeteket nem lehet azonnal elnevezni. Sok ugyanolyan nyersis sziget foglalásánál zavaró.

Úgyis jó lenne, ha a koordinátájukat kapnák meg névnek, csak ne egyformán Erőforrás sziget-nek legyenek elnevezve. Köszi.
    Mab (HU2) mondta:
    A Viharon az erőforrás-szigeteket nem lehet azonnal elnevezni. Sok ugyanolyan nyersis sziget foglalásánál zavaró.

Úgyis jó lenne, ha a koordinátájukat kapnák meg névnek, csak ne egyformán Erőforrás sziget-nek legyenek elnevezve. Köszi.
    @Uriel légyszi kérdezz erre a problémára fejlesztőknél, köszi.
  • Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) HU2 Bejegyzések: 91
    Sziasztok.Elnézést ,hogy ide irok ,de sehol nem találok semmit arról,hogy miért nem támadnak az idegenek és a varjak.A védőket meg kapjuk már nem tudni őket hova rakni.Lassan már csak védők lesznek mindenhol mert nem győzni őket kajával.
     Várom a választ.:Köszönöm:
    zsó
    Sziasztok.Elnézést ,hogy ide irok ,de sehol nem találok semmit arról,hogy miért nem támadnak az idegenek és a varjak.A védőket meg kapjuk már nem tudni őket hova rakni.Lassan már csak védők lesznek mindenhol mert nem győzni őket kajával.
     Várom a választ.:Köszönöm:
    Szia!
    Van erről is információ, de azt, hogy miért, azt sosem mondják meg, csak azt hogy ez van. Az erről szóló bejelentés ebben a bejegyzésben van:
    A védőkről és a katonák túltengéséről saját maguknak a játékosoknak kell gondoskodni. Van akinek a támadó túl sok, s van akinek egyik sem elég. Attól függ, hogy hogyan játszol.
    Uriel
  • Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) HU2 Bejegyzések: 91
    Köszönöm a választ Uriel,ez nem  vigasz  ,inkább támadót adnának mint védőt annak több hasznát vennénk.
    zsó
    Kár, hogy nem egy köbgyök függvény kiintegrálásával kapjuk meg azt az értéket, ameddig a megjelenés érvényes :D 

rotkiv (HU2) mondta:
    Kár, hogy nem egy köbgyök függvény kiintegrálásával kapjuk meg azt az értéket, ameddig a megjelenés érvényes :D 

Most mé'? Bajod van a számolással? :D:D:D Egyébként is milyen izgi lenne már egy jó kis integrálegyenlet, nem? :D
Sign In to comment.