FŇĎoldal‚Äļ Hungarian‚Äļ Bejelent√©sek √©s h√≠rek megbesz√©l√©se

Csatlakozz a hivatalos Goodgame Discordhoz még ma!

Szeretnél olyan, hasonlóan gondolkodó játékosok közösségéhez csatlakozni, akikkel megvitathatod kedvenc játékaidat? Ne keress tovább, csatlakozz a GoodGame Empire Csoport Discord szerveréhez!

A szerver√ľnk a t√∂k√©letes hely, hogy kapcsolatba l√©pj m√°s j√°t√©kosokkal a vil√°g minden t√°j√°r√≥l. Ak√°r strat√©gi√°r√≥l szeretn√©l besz√©lgetni, ak√°r tippeket √©s tr√ľkk√∂ket szeretn√©l megosztani m√°sokkal, vagy csak √ļj bar√°tokat szerezn√©l, a k√∂z√∂ss√©g√ľnkben mindezekre lehetŇĎs√©ged van.

√Čs ez m√©g nem minden - Discord szerver√ľnk tagjak√©nt exkluz√≠v nyerem√©nyj√°t√©kokhoz √©s m√°s k√ľl√∂nleges esem√©nyekhez is hozz√°f√©rhetsz. Ez a t√∂k√©letes m√≥dja annak, hogy naprak√©sz maradj a GoodGame Studios leg√ļjabb h√≠reirŇĎl √©s friss√≠t√©seirŇĎl.

Szóval mire vársz még? Csatlakozz még ma a GoodGame Empire Csoport Discord szerveréhez, és kezdj el kapcsolatot teremteni harcostársaiddal a világ minden tájáról. Csak látogass el a https://discord.gg/goodgamestudios oldalra, hogy csatlakozz a mókához!

ūüí• Egy√©ni probl√©m√°k ūüí•

13464

• icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 228
    Szia. Uriel.¬† Van a szerveren egy j√°t√©kos aki bel√©p a sz√∂vikbe √©s csal√°rd mod√≥n jelszavakat k√©r el egy m√°sik kast√©ly√©rt cser√©be¬† .Hogyan lehetne¬† ŇĎt letiltan,hogy ne zaklassa a sz√∂viket √©s a j√°t√©kosokat. A j√°t√©kos neve amivel fent van a k√∂vetkezŇĎ.¬† feri007 bera kir√°ly√°g¬† koda2 broskow.
    Igen, ha csak ennyi lenne vele a gond j√≥ lenne! Hekkerkedik, felt√∂ri a kast√©lyok jelszavait, ellopja a d√≠szt√°rgyakat, felszerel√©seket, erŇĎforr√°sokat, rubint, aranyat, h√°bor√ļt ind√≠t a nev√ľnkben! N√°lunk m√°r t√∂bbt√≠zmilli√≥s k√°rokat okozott! A list√°hoz kell √≠rni ezeket is:¬† ¬†ferenc30, samsung33,¬† empire99¬† ¬†Kb. 30-40 lopott kast√©lya van!¬† ¬†icka
    icka @ hu 2
    A Haz√°√©rt! sz√∂vets√©g vezetŇĎje
  • UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    icka (HU2) mondta:
    Szia. Uriel.¬† Van a szerveren egy j√°t√©kos aki bel√©p a sz√∂vikbe √©s csal√°rd mod√≥n jelszavakat k√©r el egy m√°sik kast√©ly√©rt cser√©be¬† .Hogyan lehetne¬† ŇĎt letiltan,hogy ne zaklassa a sz√∂viket √©s a j√°t√©kosokat. A j√°t√©kos neve amivel fent van a k√∂vetkezŇĎ.¬† feri007 bera kir√°ly√°g¬† koda2 broskow.
    Igen, ha csak ennyi lenne vele a gond j√≥ lenne! Hekkerkedik, felt√∂ri a kast√©lyok jelszavait, ellopja a d√≠szt√°rgyakat, felszerel√©seket, erŇĎforr√°sokat, rubint, aranyat, h√°bor√ļt ind√≠t a nev√ľnkben! N√°lunk m√°r t√∂bbt√≠zmilli√≥s k√°rokat okozott! A list√°hoz kell √≠rni ezeket is:¬† ¬†ferenc30, samsung33,¬† empire99¬† ¬†Kb. 30-40 lopott kast√©lya van!¬† ¬†icka
    Szia!
    Sajn√°lom, ha nem √©rted meg, de ennek a k√∂zz√©t√©tele nem a F√≥rumra tartozik. Mivel nem is tudom √©n megoldani, ez√©rt a Supportnak kell levelet k√ľldeni. Nagyon sajn√°lom, ami t√∂rt√©nt, de ha val√≥ban felt√∂ri a kast√©lyokat, s nem az√©rt tud bemenni, mert valakik megadt√°k a bel√©p√©si k√≥dokat, akkor ezt a Support el tudja int√©zni. Ha megadt√°k a bel√©p√©si k√≥dot b√°rkinek, egym√°snak, valakiknek, akkor ez sajnos azok hib√°ja( a szab√°lyok szerint), aki odaadta a k√≥dj√°t. Ez esetben jelenleg ez csak megv√°dol√°sa valakinek, a bizony√≠t√©k a Supportn√°l van.
    Uriel
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 228
    Szia Uriel! Köszi! Leginkább a többi játékos tájékoztatása volt ezzel a célom! Természetesen a Supporthoz fordulunk a probléma megoldásáért!  icka
    icka @ hu 2
    A Haz√°√©rt! sz√∂vets√©g vezetŇĎje
  • Karesz53 (HU2)Karesz53 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 53
    Szia Uriel!

"Az elsŇĎ elsŇĎ fut√°s ut√°n megism√©telj√ľk a Kir√°lys√°g Lig√°j√°t, √©s ezt erŇĎsen befoly√°solta a visszajelz√©s, amit nek√ľnk adtatok. A Kir√°lys√°g Lig√°ja csoport sorsol√°sa oly m√≥don lett optimaliz√°lva, hogy jobban kiegyens√ļlyozott legyen (ahogy a m√ļlt h√©ten bejelentett√©k) ."

A probl√©ma csak az, hogy √∂sszerakt√°k a kicsiket a nagyokkal. M√≠g 70-es szint alatt nem t√°madhat√≥ a K√°n t√°bor, es√©lye nincs az 70 alattinak esetleg egy egy j√°t√©kot nyerni. A k√°n m√©rgel√©s√©vel ak√°r 20x annyi pont szerezhetŇĎ mint a kicsiknak alaphelyzetben. De ugyan ez a probl√©ma minden eventn√©l.60-as szint alatt 3 hull√°mmal neh√©z felvenni a versenyt a 70-es 4-5-6 hull√°mos j√°t√©kosokkal (idegen/varjak eset√©ben). A zs√°km√°ny f√ľgg a sereg l√©tsz√°m√°t√≥l, √©s f√ľgg a sereg minŇĎs√©g√©tŇĎl. Legal√°bb 70-es szint alatt ezt figyelembe kellene venni. Nem a hatalompont alapj√°n √∂ssze√°ll√≠tani a csoportokat. Vagy adon a j√°t√©k szorz√≥t a kir√°lys√°gi versenyen a szinthez k√©pest, a pontsz√°m√≠t√°sn√°l, ha m√°r √∂sszerakj√°k a kicsiket a nagyokkal. Bonyolult kicsit, de ez √≠gy lenne igazs√°gos.¬†

Power
    Szia Uriel!

"Az elsŇĎ elsŇĎ fut√°s ut√°n megism√©telj√ľk a Kir√°lys√°g Lig√°j√°t, √©s ezt erŇĎsen befoly√°solta a visszajelz√©s, amit nek√ľnk adtatok. A Kir√°lys√°g Lig√°ja csoport sorsol√°sa oly m√≥don lett optimaliz√°lva, hogy jobban kiegyens√ļlyozott legyen (ahogy a m√ļlt h√©ten bejelentett√©k) ."

A probl√©ma csak az, hogy √∂sszerakt√°k a kicsiket a nagyokkal. M√≠g 70-es szint alatt nem t√°madhat√≥ a K√°n t√°bor, es√©lye nincs az 70 alattinak esetleg egy egy j√°t√©kot nyerni. A k√°n m√©rgel√©s√©vel ak√°r 20x annyi pont szerezhetŇĎ mint a kicsiknak alaphelyzetben. De ugyan ez a probl√©ma minden eventn√©l.60-as szint alatt 3 hull√°mmal neh√©z felvenni a versenyt a 70-es 4-5-6 hull√°mos j√°t√©kosokkal (idegen/varjak eset√©ben). A zs√°km√°ny f√ľgg a sereg l√©tsz√°m√°t√≥l, √©s f√ľgg a sereg minŇĎs√©g√©tŇĎl. Legal√°bb 70-es szint alatt ezt figyelembe kellene venni. Nem a hatalompont alapj√°n √∂ssze√°ll√≠tani a csoportokat. Vagy adon a j√°t√©k szorz√≥t a kir√°lys√°gi versenyen a szinthez k√©pest, a pontsz√°m√≠t√°sn√°l, ha m√°r √∂sszerakj√°k a kicsiket a nagyokkal. Bonyolult kicsit, de ez √≠gy lenne igazs√°gos.¬†

Power
    Szia!
    Nagyon sokat pr√≥b√°lkoznak, hogy valamennyire kiegyenl√≠tett legyen a besorol√°s. T√∂bbsz√∂r is jeleztem, s nem csak √©n ( moder√°torok), hogy a jelenlegi besorol√°si rendszer nem a val√≥s aktivit√°sok alapj√°n t√∂rt√©nik. T√∂rt√©nt is valami v√°ltoztat√°s, de egyenlŇĎre m√©g nem teljesen pontos, hogy ki kivel ker√ľlj√∂n egy csoportba.
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 569
    szerkesztette ezt: 26.02.2019
    Uriel mondta:
    Szia Uriel!

Power
    Szia!
    Nagyon sokat pr√≥b√°lkoznak, hogy valamennyire kiegyenl√≠tett legyen a besorol√°s. T√∂bbsz√∂r is jeleztem, s nem csak √©n ( moder√°torok), hogy a jelenlegi besorol√°si rendszer nem a val√≥s aktivit√°sok alapj√°n t√∂rt√©nik. T√∂rt√©nt is valami v√°ltoztat√°s, de egyenlŇĎre m√©g nem teljesen pontos, hogy ki kivel ker√ľlj√∂n egy csoportba.
    Uriel
    Ez a rangsorol√°s m√©g mindig borzalmasan rossz, tal√°n m√©g rosszabb, mint a m√ļltkor. Most a nom√°dn√°l ahogy l√°tom, a sorsol√°s alapja az lett, hogy kinek mennyi √©s milyen med√°lja van. Vannak, akiknek most is v√©rt izzadva kell hajtania, ha szeretne eredm√©nyt el√©rni, m√°snak pedig 10 illetve 13 szintŇĪ j√°t√©kosok vannak a csoportj√°ban (1 milla erŇĎpontos j√°t√©kosok mellett). Azt sem √©rtem, hogy mi√©rt csak az ker√ľl fel a rangsorra, akinek van arany med√°lja? √Čn hi√°ba csin√°lok mondjuk 3 milli√≥ dicset, meg 200 ezer nom√°d pontot minden egyes eventen, ha ezzel 2.-n√°l egyszer sem vagyok jobb, akkor semmit nem √©r az eg√©sz. Ha valaki szerez pl. 2 arany med√°lt, az mi√©rt √©rt√©kesebb 1 aranyn√°l √©s 13 ez√ľstn√©l?
    L√©tezik 10000+ helyez√©si jutalom is, de minek, ha csak 3000 ember ker√ľl ki a list√°ra? Sokkal jobb lenne, ha azt is √©rt√©keln√©k, akiknek nincs arany med√°lja √©s valami √©sszerŇĪbb √©rt√©kel√©ssel, ami a med√°lok mennyis√©g√©t is n√©zi, nem csak a minŇĎs√©g√©t, mert szerintem t√∂bbet √©r 1 elsŇĎ √©s 13 m√°sodik hely 2 elsŇĎ helyn√©l.
    De ami nem megy, azt nem kell erŇĎltetni. L√°tszik, hogy a GG-nek √∂tlete sincs, hogy mik√©pp lehetne rendbe hozni ezt az eventet, de az√©rt beteszik pr√≥b√°lgatni, h√°tha most megtetszik az, ami a m√ļltkor se j√∂tt be. A visszajelz√©seink pedig hi√°baval√≥k, ha meghallgatj√°k, de nem tesznek semmit. Ha k√©ptelenek megoldani, hogy igazs√°gos keretek k√∂z√∂tt fusson az event, akkor ink√°bb hanyagolj√°k. Most m√©g csin√°lj√°k p√°ran, de amint rubinos lesz a b√©rlet, ebben a form√°ban ez az event senkit nem fog t√ļls√°gosan √©rdekelni.
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Tippek √ļj f√≥rumoz√≥knak¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Gyorsabb j√°t√©kmenet¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    √Čs m√©g sok m√°s √ļtmutat√≥...
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 88
    Rotkiv teljesen igazad van :)
  • Karesz53 (HU2)Karesz53 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 53
    Szia Rotkiv,

Osztom a v√©lem√©nyed,de a GG v√°lasza pofon egyszerŇĪ: - lehetŇĎs√©get adunk mindenkinek a fejlŇĎd√©sre.

Nagyon kevés dolog van, amit javasoltak a játékosok, és be is tették a játékba. 

A t√°voli vil√°gok beharangoz√≥ja pedig katasztr√≥fa lesz, ha az √ļgy lesz, ahogy le√≠rt√°k.

Karesz
    Karesz¬† mi√©rt mondod a sok fanatikus ***** majd ki√©li mag√°t ott, hogy sz√©t csaphatja az embereket elgondolkozom ki menjek √©s k√∂ltsek r√° ism√©telten..Volt egy j√≥ dolog amit ism√©t elrontanak mint az idegen s varj√ļ am√≠g nem ny√ļltak hozz√° alapban l√°ttam 8ezres idegent most ha rubi√©rt veszek¬† se l√°ttok 2ezrest !! VisszafejlŇĎdt√ľnk m√©g eml√©kszem az elej√©n mekkora szt√°r volt aki 1mill√°t ki√ľt√∂tt most ism√©t annyit kell harcolni 1mill√°√©rt :D¬† ErrŇĎl kellene el√©gedetts√©gi¬† tesztet k√©rni√ľk s nem arr√≥l milyen a j√°t√©k heti szinten t√∂ltj√ľk a nyavaly√°jukat de azt nem k√©rdezik meg mi a gondunk...

A magyar support is el kellene ismét mert levelezz az angollal némettel jó vicc amikor be vannak havazva s alig kapsz választ 3-4 hét mire megkapod.. DE a pénzt nyomjuk bele jah igen az önkéntes :D
  • M√°tra (HU2)M√°tra (HU2) Bejegyz√©sek: 10
    √Črtem √©n..A t√°voli vil√°gok olyan mint a beri. Fejletlen falak, tornyok, nem v√©delemre vannak. Viszont m√©g a d√≠szt√°rgyak is tudnak √©gni, √©s ami √©g, arra nem ad pontot. IdŇĎ√°tugr√≥ minim√°lis az olt√°shoz, csak rubinok√©rt, vagy oltasz rubinnal. Van m√©g k√©rd√©s??
    √Črtem √©n..A t√°voli vil√°gok olyan mint a beri. Fejletlen falak, tornyok, nem v√©delemre vannak. Viszont m√©g a d√≠szt√°rgyak is tudnak √©gni, √©s ami √©g, arra nem ad pontot. IdŇĎ√°tugr√≥ minim√°lis az olt√°shoz, csak rubinok√©rt, vagy oltasz rubinnal. Van m√©g k√©rd√©s??
    Ez mind bedŇĎlt m√°r teljesen √ļj elk√©pzel√©ssel j√∂n vissza !
  • M√°tra (HU2)M√°tra (HU2) Bejegyz√©sek: 10
    Bibi (HU2) mondta:
    Ezt nem teljesen √©rtem..¬† Mi az √ļj elk√©pzel√©s? Gy√ļjtogassuk egym√°st¬† azt√°n rubinert oltsunk, ha pontot akarunk kapni, nekem ez j√∂n le, id√©tlen magyar√°zatba csomagolva.... "√∂r√∂ks√©g pont"
    Bibi (HU2) mondta:
    Ezt nem teljesen √©rtem..¬† Mi az √ļj elk√©pzel√©s? Gy√ļjtogassuk egym√°st¬† azt√°n rubinert oltsunk, ha pontot akarunk kapni, nekem ez j√∂n le, id√©tlen magyar√°zatba csomagolva.... "√∂r√∂ks√©g pont"
    √ćgy van t√∂k j√≥ lesz nem ? :D de majd j√∂n hogy vehetsz x rubi√©rt olyat hogy nem √©gsz... alig v√°rom m√°r .... (ir√≥nikus)
  • .Crow. (HU2).Crow. (HU2) Bejegyz√©sek: 12
    Uriel

Szia

Segíts nekem feltörték a váramat és feladták az erödeimet.
    Kinek kell ilyen esettbe írni?
    .Crow. (HU2) mondta:
    Uriel

Szia

Segíts nekem feltörték a váramat és feladták az erödeimet.
    Kinek kell ilyen esettbe írni?
    Szia!
    A Supportnak kell √≠rni. Min√©l elŇĎbb, angolul, vagy n√©met√ľl.
    Uriel
  • GORANGA4 (HU2)GORANGA4 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 8
    Szia Uriel!

Nekem egy olyan k√©rd√©sem lenne hogy nem-e tudn√°d megk√©rdezni mikor v√°rhat√≥ az alakv√°t√≥s v√°rparik. Vagy a GG- m√°r megint az alakv√°lt√≥ v√©g√©n az utols√≥ 10-15 percben lehet majd megszerezni ŇĎket? Egy k√©pet be rakorok amit te √≠rt√°l. ElŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m a v√°laszt. √údv Hajdu Zsolt
  • Sfinx (HU1)Sfinx (HU1) Bejegyz√©sek: 1
    Sziasztok! a HTML át állás igazi katasztrófa,semmivel sem fut rendesen,leragad,lefagy,szóval azt hiszem ezzel megint az lett elérve még többen abba hagyjuk a játékot ,mert ez nem hogy élvezhetetlen,szó szerint bosszantó.
    Szia Uriel!

Nekem egy olyan k√©rd√©sem lenne hogy nem-e tudn√°d megk√©rdezni mikor v√°rhat√≥ az alakv√°t√≥s v√°rparik. Vagy a GG- m√°r megint az alakv√°lt√≥ v√©g√©n az utols√≥ 10-15 percben lehet majd megszerezni ŇĎket? Egy k√©pet be rakorok amit te √≠rt√°l. ElŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m a v√°laszt. √údv Hajdu Zsolt
    Szia!
    Ann√°l t√∂bbet √©n sem tudok, mint amit az ismertetŇĎben √≠rtak. M√°rciusban szerintem, amikor a hossz√ļ t√°v√ļ esem√©nyn√©l lesz alakv√°lt√≥.
    Uriel
    Sfinx (HU1) mondta:
    Sziasztok! a HTML át állás igazi katasztrófa,semmivel sem fut rendesen,leragad,lefagy,szóval azt hiszem ezzel megint az lett elérve még többen abba hagyjuk a játékot ,mert ez nem hogy élvezhetetlen,szó szerint bosszantó.
    Szia!
    M√°r k√©t k√ľl√∂n bejegyz√©s is van errŇĎl. √Čn minden hib√°t jelentettem, s a kezelŇĎk is tudnak minden hib√°r√≥l.
    Uriel
  • TsabaGamer (HU2)TsabaGamer (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 61
    Fantasztikusan jó és élvezetes játékot kívánok mindenkinek firefoxon

Tsaba @ hu 1
Sign In to comment.