Egyéni problémák

UrielUriel Bejegyzések: 2,582Moderator
szerkesztette ezt: 01.10.2017 itt: Bejelentések és hírek megbeszélése
Sziasztok!
Ide irjatok, ha valami probléma merül fel a játékban. Minden olyan témát, ami a szerver kezelőinek a dolga, én továbbítom feléjük.
Uriel
Post edited by Uriel on
«1350

• soma404 (HU2)soma404 (HU2) Bejegyzések: 2
    Szia Uriel!!
    Bár nem nagyon ide tartózik de egy kérdéssel fordulnék hozzád:
    Berimondi megszállás, királyi fővárosos mikor lesz??

Üdv! Soma.
  • Dávid 2010 (HU2)Dávid 2010 (HU2) Bejegyzések: 114
    Szia Uriel!!

Üdv! Soma.
    Én úgy hallottam hogy királyi fővárosi csata nem lesz , mert a nagyobbaknak érte meg csak , a kisebbek  1280 védőt nem tudnak beütni átlagban  de persze belehet nem azt mondom hanem, hogy nem nagyon kedvező nekik , persze ha van egy jó pk-d akkor nincs baj , mondjuk a sivatagissal kis veszteséggel lehet ütni . 

• Martalócok (HU1)Martalócok (HU1) Bejegyzések: 31
    És belső berimond Uriel arról tudsz valamit ?:) )
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,582Moderator
    Szia Uriel!!

Üdv! Soma.
    szia!
    Berimond elvileg holnap jön, a főváros elleni csata már nem lesz egyenlőre.
    Uriel
  • Az miért van, hogy feljebb léptem főhercegi címre amiért 1000 rubint járt volna és nem kaptam semmit?
    És belső berimond Uriel arról tudsz valamit ?:) )
    Szia!
    Ezt még nem közölték pontosan. 
    Uriel
  • dnorbi0514 (HU2)dnorbi0514 (HU2) Bejegyzések: 12
    Szia. Ez sem pont idetartozik, de egy kicsit bosszant az hogy belefutottam a 6 órás duplázóba, de 4:30-kor vége lett a szamu eventnek, és sehol a következő. Az idő meg csak ketyeg feleslegesen. Ezzel nem tudnak valamit kezdeni? Ha már havi event van akkor folyamatosan lehessen csinálni ne keljen fél napokat várni hogy folytassuk. Üdv.
    dnorbi0514 @ hu 2
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 160
    dávid 2010 , a sivatagi pk nagyo gyenge a főváros ellen:!!ne feledd ,hogy ami nem npc,az ellenindössze20az udvarereje
  • robi2 (HU2)robi2 (HU2) Bejegyzések: 9
    Szia Uriel! Én is irtam hogy több eszköz nem jött meg,nos a kőraktáram is tele volt oda mégis megérkezett mind a 4kő amit a sivatagi event adott de az eszköz nem,tehát ez bug.Javaslatom az lenne hogy ez a sok eszköz egy 800asnak már nyűg,miért kapunk zöld,lila sőt barna eszközt? Semmi szükség rá.Miért nem lehet egy gombnyomással kiüriteni a felszerelésraktárakat?Sok mindent nem jol csinál már a support pár éve nem volt ennyi hiba,mintha kicserélték vlna a személyzetet.
    Szia. Ez sem pont idetartozik, de egy kicsit bosszant az hogy belefutottam a 6 órás duplázóba, de 4:30-kor vége lett a szamu eventnek, és sehol a következő. Az idő meg csak ketyeg feleslegesen. Ezzel nem tudnak valamit kezdeni? Ha már havi event van akkor folyamatosan lehessen csinálni ne keljen fél napokat várni hogy folytassuk. Üdv.
    Szia!
    Nagyon kedvesek néha a szavak, amiket írtok. Olyan egyéni problémák miatt, mint a Tied is nem hiszem, hogy megváltoztatnák az egész rendszert, hogy aki 9-kor elmegy lefeküdni aludni, annak is jó legyen. Esetleg, aki vásárolni kell menjen, annak leállhatna az idő addig. A "torta" egy jó dolog, fel kell rá készülni, ki kell számolni, hogy mikor érdemes beleesni. Ezek annyira személyre szabott problémák, hogy nem a működtetőkre tartozik. Mindenki tudhatja, hogy mi mennyi ideig tart, hogy  mikor kezdődik az event, ezeket a híreket azonnal lefordítom. Azt írod:  Az idő ketyeg feleslegesen, kié? A rendszer ideje pontosan számol, 4:30-kor vége a szamurájnak, és 10:00 kor indul az idegen, és a Berimond. Óriási kiesés, fél napokat várni , ami jelen eseteben 5 és fél óra, és hajnalban , amikor gondolom nem sokan vannak fent. Rettenetes lehet ilyen tempóban játszani, hogy ekkora gondot okoz pár óra, s nem fél nap kihagyás. 
    Ui: Ezt a topicot nem pont ezért nyitottam, de ha már ebbe írtatok, maradjon ez a beszélgetés.
    Uriel
    robi2 (HU2) mondta:
    Szia Uriel! Én is irtam hogy több eszköz nem jött meg,nos a kőraktáram is tele volt oda mégis megérkezett mind a 4kő amit a sivatagi event adott de az eszköz nem,tehát ez bug.Javaslatom az lenne hogy ez a sok eszköz egy 800asnak már nyűg,miért kapunk zöld,lila sőt barna eszközt? Semmi szükség rá.Miért nem lehet egy gombnyomással kiüriteni a felszerelésraktárakat?Sok mindent nem jol csinál már a support pár éve nem volt ennyi hiba,mintha kicserélték vlna a személyzetet.
    Szia!
    Tudod, én is játszom, és  végig mentem a Lótusz Fesztiválon, s minden eszközöm és kövem megvan. Megkaptam mindet, vagyis nálam nem jelentkezett a hiba. Az eszköztárat én is szívesen kiüríteném egy mozdulattal, és még sok mindent máshogy szeretnék. Végtelen időátugrás bank, a dísztárgyakat átvinném a világokba, elcserélném a létrákat pajzsra, megállítanám az időbónuszt. ha el kell mennem, vagy éppen csak akkor indítanám a tortát, amikor nekem elég az időm stb. Remek ötletek, de sajnos mint Te is látod, ezek egyéni helyzetek, s nem biztos, hogy evvel tudnának foglalkozni. Azt esetleg megtehetnék, hogy 70-es szint felett ne kapjon az ember szürke-zöld-lila eszközt, vagy követ. Ezt az ötleted továbbítom. 
    Uriel
    Az miért van, hogy feljebb léptem főhercegi címre amiért 1000 rubint járt volna és nem kaptam semmit?
    Szia!
    Csak egyszer kaphatod meg ezt az ajándékot. Vagyis, ha már voltál egyszer valaha ezen a szinten, és onnan visszaestél, s ismét eljutottál eddig, akkor már nem jár.
    Uriel
  • TsabaGamer (HU2)TsabaGamer (HU2) Bejegyzések: 50HU2
    Szia,

meg lehet, hogy  az alacsony matematikai IQ - m az oka, de szeretném megtudni, hogy amikor visszaesik a dicspont 10 % - kal, mint például a tegnapi 701 ezerről, akkor a ma reggeli belépéskor miért mutat 525 ezret? Minek a 10 % - val csökkent, hogy ez jött ki?
    Tsaba @ hu 1
    Szia,

meg lehet, hogy  az alacsony matematikai IQ - m az oka, de szeretném megtudni, hogy amikor visszaesik a dicspont 10 % - kal, mint például a tegnapi 701 ezerről, akkor a ma reggeli belépéskor miért mutat 525 ezret? Minek a 10 % - val csökkent, hogy ez jött ki?
    Szia!
    Ezek a pontok nem csak a 10% al csökkennek, hanem sok függ az akkori állapottól is. Vagyis, hogy mennyi katonád van, mit építettél, vagy bontottál, vagy a VIP idő nem aktív vagy visszaesett.
    Uriel
    okés, a VIP időm 457,8 napig aktív, bontás építés nem volt és toborzás sem
    valami konkrét válasz jó lenne vagy hagyjuk a fenébe az egészet és ne zvarjalak

Tsaba @ hu 1
    ja és természetesen várom a " random" 500 körüli idegen kastokat
    Tsaba @ hu 1
    okés, a VIP időm 457,8 napig aktív, bontás építés nem volt és toborzás sem
    valami konkrét válasz jó lenne vagy hagyjuk a fenébe az egészet és ne zvarjalak

Szia!
    Én konkrét választ nem tudok, hiszen csak moderátor vagyok. Te vagy az első, aki ezt jelentette, ezért még nincs tapasztalatom egy ilyen esetre. Jelenleg hétvégén még megkérdezni sem tudom, mert nincsenek kezelők. Szívesen segítek, s holnap megkérdezem őket.
    Uriel 
  • Dávid 2010 (HU2)Dávid 2010 (HU2) Bejegyzések: 114
    ja és természetesen várom a " random" 500 körüli idegen kastokat
    neked még jó! nekem 300-400 dob  :s
  • LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) Bejegyzések: 275HU2
    Uriel mondta:
    Szia!
    Nagyon kedvesek néha a szavak, amiket írtok. Olyan egyéni problémák miatt, mint a Tied is nem hiszem, hogy megváltoztatnák az egész rendszert, hogy aki 9-kor elmegy lefeküdni aludni, annak is jó legyen. Esetleg, aki vásárolni kell menjen, annak leállhatna az idő addig. A "torta" egy jó dolog, fel kell rá készülni, ki kell számolni, hogy mikor érdemes beleesni. Ezek annyira személyre szabott problémák, hogy nem a működtetőkre tartozik. Mindenki tudhatja, hogy mi mennyi ideig tart, hogy  mikor kezdődik az event, ezeket a híreket azonnal lefordítom. Azt írod:  Az idő ketyeg feleslegesen, kié? A rendszer ideje pontosan számol, 4:30-kor vége a szamurájnak, és 10:00 kor indul az idegen, és a Berimond. Óriási kiesés, fél napokat várni , ami jelen eseteben 5 és fél óra, és hajnalban , amikor gondolom nem sokan vannak fent. Rettenetes lehet ilyen tempóban játszani, hogy ekkora gondot okoz pár óra, s nem fél nap kihagyás. 
    Ui: Ezt a topicot nem pont ezért nyitottam, de ha már ebbe írtatok, maradjon ez a beszélgetés.
    Uriel
    Mondjuk igen a süti elég érdekes játékszer mert vagy úgy csinálod h a 18-ból 18-órát végig szamuzól és ha mákod van az alatt csinál mondjuk 2500 pontot ugyanez a 6órásnál is csak ott ugye kevesebb pont viszont ugye 1 órára is nehéz előre tervezni nemhogy 18órára bármikor bármi közbejöhet és azzal mondjuk egyet értek h amikor event hiány van és valakinek akkor megy a sütije akkor azt megállítani h ne menjen kárba mert nem azért "szenvedett" odáig h aztán a 6órából 4 óra eventhiány legyen
    #FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

Sign In to comment.