FŇĎoldal‚Äļ Bejelent√©sek √©s h√≠rek megbesz√©l√©se

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüí• Egy√©ni probl√©m√°k ūüí•

UrielUriel Bejegyzések: 2,654
Sziasztok!
Ide irjatok, ha valami probl√©ma mer√ľl fel a j√°t√©kban. Minden olyan t√©m√°t, ami a szerver kezelŇĎinek a dolga, √©n tov√°bb√≠tom fel√©j√ľk.
Uriel
Post edited by BM Rot on
¬ę1357

• soma404 (HU2)soma404 (HU2) Bejegyz√©sek: 2
    Szia Uriel!!
    Bár nem nagyon ide tartózik de egy kérdéssel fordulnék hozzád:
    Berimondi megsz√°ll√°s, kir√°lyi fŇĎv√°rosos mikor lesz??

√údv! Soma.
  • D√°vid 2010 (HU2)D√°vid 2010 (HU2) Bejegyz√©sek: 114
    Szia Uriel!!

√údv! Soma.
    √Čn √ļgy hallottam hogy kir√°lyi fŇĎv√°rosi csata nem lesz , mert a nagyobbaknak √©rte meg csak , a kisebbek¬† 1280 v√©dŇĎt nem tudnak be√ľtni √°tlagban¬† de persze belehet nem azt mondom hanem, hogy nem nagyon kedvezŇĎ nekik , persze ha van egy j√≥ pk-d akkor nincs baj , mondjuk a sivatagissal kis vesztes√©ggel lehet √ľtni .¬†

• Martal√≥cok (HU1)Martal√≥cok (HU1) Bejegyz√©sek: 31
    √Čs belsŇĎ berimond Uriel arr√≥l tudsz valamit ?:) )
  • UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    Szia Uriel!!

√údv! Soma.
    szia!
    Berimond elvileg holnap j√∂n, a fŇĎv√°ros elleni csata m√°r nem lesz egyenlŇĎre.
    Uriel
  • alexander lanca (HU2)alexander lanca (HU2) Bejegyz√©sek: 1
    Az mi√©rt van, hogy feljebb l√©ptem fŇĎhercegi c√≠mre ami√©rt 1000 rubint j√°rt volna √©s nem kaptam semmit?
    √Čs belsŇĎ berimond Uriel arr√≥l tudsz valamit ?:) )
    Szia!
    Ezt még nem közölték pontosan. 
    Uriel
  • dnorbi0514 (HU2)dnorbi0514 (HU2) Bejegyz√©sek: 12
    Szia. Ez sem pont idetartozik, de egy kicsit bosszant az hogy belefutottam a 6 √≥r√°s dupl√°z√≥ba, de 4:30-kor v√©ge lett a szamu eventnek, √©s sehol a k√∂vetkezŇĎ. Az idŇĎ meg csak ketyeg feleslegesen. Ezzel nem tudnak valamit kezdeni? Ha m√°r havi event van akkor folyamatosan lehessen csin√°lni ne keljen f√©l napokat v√°rni hogy folytassuk. √údv.
    dnorbi0514 @ hu 2
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyz√©sek: 159
    d√°vid 2010 , a sivatagi pk nagyo gyenge a fŇĎv√°ros ellen:!!ne feledd ,hogy ami nem npc,az ellenind√∂ssze20az udvarereje
  • robi2 (HU2)robi2 (HU2) Bejegyz√©sek: 9
    Szia Uriel! √Čn is irtam hogy t√∂bb eszk√∂z nem j√∂tt meg,nos a kŇĎrakt√°ram is tele volt oda m√©gis meg√©rkezett mind a 4kŇĎ amit a sivatagi event adott de az eszk√∂z nem,teh√°t ez bug.Javaslatom az lenne hogy ez a sok eszk√∂z egy 800asnak m√°r nyŇĪg,mi√©rt kapunk z√∂ld,lila sŇĎt barna eszk√∂zt? Semmi sz√ľks√©g r√°.Mi√©rt nem lehet egy gombnyom√°ssal ki√ľriteni a felszerel√©srakt√°rakat?Sok mindent nem jol csin√°l m√°r a support p√°r √©ve nem volt ennyi hiba,mintha kicser√©lt√©k vlna a szem√©lyzetet.
    Szia. Ez sem pont idetartozik, de egy kicsit bosszant az hogy belefutottam a 6 √≥r√°s dupl√°z√≥ba, de 4:30-kor v√©ge lett a szamu eventnek, √©s sehol a k√∂vetkezŇĎ. Az idŇĎ meg csak ketyeg feleslegesen. Ezzel nem tudnak valamit kezdeni? Ha m√°r havi event van akkor folyamatosan lehessen csin√°lni ne keljen f√©l napokat v√°rni hogy folytassuk. √údv.
    Szia!
    Nagyon kedvesek n√©ha a szavak, amiket √≠rtok. Olyan egy√©ni probl√©m√°k miatt, mint a Tied is nem hiszem, hogy megv√°ltoztatn√°k az eg√©sz rendszert, hogy aki 9-kor elmegy lefek√ľdni aludni, annak is j√≥ legyen. Esetleg, aki v√°s√°rolni kell menjen, annak le√°llhatna az idŇĎ addig. A "torta" egy j√≥ dolog, fel kell r√° k√©sz√ľlni, ki kell sz√°molni, hogy mikor √©rdemes beleesni. Ezek annyira szem√©lyre szabott probl√©m√°k, hogy nem a mŇĪk√∂dtetŇĎkre tartozik. Mindenki tudhatja, hogy mi mennyi ideig tart, hogy¬† mikor kezdŇĎdik az event, ezeket a h√≠reket azonnal leford√≠tom. Azt √≠rod:¬† Az idŇĎ ketyeg feleslegesen, ki√©? A rendszer ideje pontosan sz√°mol, 4:30-kor v√©ge a szamur√°jnak, √©s 10:00 kor indul az idegen, √©s a Berimond. √ďri√°si kies√©s, f√©l napokat v√°rni , ami jelen eseteben 5 √©s f√©l √≥ra, √©s hajnalban , amikor gondolom nem sokan vannak fent. Rettenetes lehet ilyen temp√≥ban j√°tszani, hogy ekkora gondot okoz p√°r √≥ra, s nem f√©l nap kihagy√°s.¬†
    Ui: Ezt a topicot nem pont ezért nyitottam, de ha már ebbe írtatok, maradjon ez a beszélgetés.
    Uriel
    robi2 (HU2) mondta:
    Szia Uriel! √Čn is irtam hogy t√∂bb eszk√∂z nem j√∂tt meg,nos a kŇĎrakt√°ram is tele volt oda m√©gis meg√©rkezett mind a 4kŇĎ amit a sivatagi event adott de az eszk√∂z nem,teh√°t ez bug.Javaslatom az lenne hogy ez a sok eszk√∂z egy 800asnak m√°r nyŇĪg,mi√©rt kapunk z√∂ld,lila sŇĎt barna eszk√∂zt? Semmi sz√ľks√©g r√°.Mi√©rt nem lehet egy gombnyom√°ssal ki√ľriteni a felszerel√©srakt√°rakat?Sok mindent nem jol csin√°l m√°r a support p√°r √©ve nem volt ennyi hiba,mintha kicser√©lt√©k vlna a szem√©lyzetet.
    Szia!
    Tudod, √©n is j√°tszom, √©s¬† v√©gig mentem a L√≥tusz Fesztiv√°lon, s minden eszk√∂z√∂m √©s k√∂vem megvan. Megkaptam mindet, vagyis n√°lam nem jelentkezett a hiba. Az eszk√∂zt√°rat √©n is sz√≠vesen ki√ľr√≠ten√©m egy mozdulattal, √©s m√©g sok mindent m√°shogy szeretn√©k. V√©gtelen idŇĎ√°tugr√°s bank, a d√≠szt√°rgyakat √°tvinn√©m a vil√°gokba, elcser√©ln√©m a l√©tr√°kat pajzsra, meg√°ll√≠tan√°m az idŇĎb√≥nuszt. ha el kell mennem, vagy √©ppen csak akkor ind√≠tan√°m a tort√°t, amikor nekem el√©g az idŇĎm stb. Remek √∂tletek, de sajnos mint Te is l√°tod, ezek egy√©ni helyzetek, s nem biztos, hogy evvel tudn√°nak foglalkozni. Azt esetleg megtehetn√©k, hogy 70-es szint felett ne kapjon az ember sz√ľrke-z√∂ld-lila eszk√∂zt, vagy k√∂vet. Ezt az √∂tleted tov√°bb√≠tom.¬†
    Uriel
    Az mi√©rt van, hogy feljebb l√©ptem fŇĎhercegi c√≠mre ami√©rt 1000 rubint j√°rt volna √©s nem kaptam semmit?
    Szia!
    Csak egyszer kaphatod meg ezt az ajándékot. Vagyis, ha már voltál egyszer valaha ezen a szinten, és onnan visszaestél, s ismét eljutottál eddig, akkor már nem jár.
    Uriel
  • TsabaGamer (HU2)TsabaGamer (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 61
    Szia,

meg lehet, hogy¬† az alacsony matematikai IQ - m az oka, de szeretn√©m megtudni, hogy amikor visszaesik a dicspont 10 % - kal, mint p√©ld√°ul a tegnapi 701 ezerrŇĎl, akkor a ma reggeli bel√©p√©skor mi√©rt mutat 525 ezret? Minek a 10 % - val cs√∂kkent, hogy ez j√∂tt ki?
    Tsaba @ hu 1
    Szia,

meg lehet, hogy¬† az alacsony matematikai IQ - m az oka, de szeretn√©m megtudni, hogy amikor visszaesik a dicspont 10 % - kal, mint p√©ld√°ul a tegnapi 701 ezerrŇĎl, akkor a ma reggeli bel√©p√©skor mi√©rt mutat 525 ezret? Minek a 10 % - val cs√∂kkent, hogy ez j√∂tt ki?
    Szia!
    Ezek a pontok nem csak a 10% al cs√∂kkennek, hanem sok f√ľgg az akkori √°llapott√≥l is. Vagyis, hogy mennyi katon√°d van, mit √©p√≠tett√©l, vagy bontott√°l, vagy a VIP idŇĎ nem akt√≠v vagy visszaesett.
    Uriel
    ok√©s, a VIP idŇĎm 457,8 napig akt√≠v, bont√°s √©p√≠t√©s nem volt √©s toborz√°s sem
    valami konkrét válasz jó lenne vagy hagyjuk a fenébe az egészet és ne zvarjalak

Tsaba @ hu 1
    ja √©s term√©szetesen v√°rom a " random" 500 k√∂r√ľli idegen kastokat
    Tsaba @ hu 1
    ok√©s, a VIP idŇĎm 457,8 napig akt√≠v, bont√°s √©p√≠t√©s nem volt √©s toborz√°s sem
    valami konkrét válasz jó lenne vagy hagyjuk a fenébe az egészet és ne zvarjalak

Szia!
    √Čn konkr√©t v√°laszt nem tudok, hiszen csak moder√°tor vagyok. Te vagy az elsŇĎ, aki ezt jelentette, ez√©rt m√©g nincs tapasztalatom egy ilyen esetre. Jelenleg h√©tv√©g√©n m√©g megk√©rdezni sem tudom, mert nincsenek kezelŇĎk. Sz√≠vesen seg√≠tek, s holnap megk√©rdezem ŇĎket.
    Uriel 
  • D√°vid 2010 (HU2)D√°vid 2010 (HU2) Bejegyz√©sek: 114
    ja √©s term√©szetesen v√°rom a " random" 500 k√∂r√ľli idegen kastokat
    neked még jó! nekem 300-400 dob  :s
  • LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 275
    Uriel mondta:
    Szia!
    Nagyon kedvesek n√©ha a szavak, amiket √≠rtok. Olyan egy√©ni probl√©m√°k miatt, mint a Tied is nem hiszem, hogy megv√°ltoztatn√°k az eg√©sz rendszert, hogy aki 9-kor elmegy lefek√ľdni aludni, annak is j√≥ legyen. Esetleg, aki v√°s√°rolni kell menjen, annak le√°llhatna az idŇĎ addig. A "torta" egy j√≥ dolog, fel kell r√° k√©sz√ľlni, ki kell sz√°molni, hogy mikor √©rdemes beleesni. Ezek annyira szem√©lyre szabott probl√©m√°k, hogy nem a mŇĪk√∂dtetŇĎkre tartozik. Mindenki tudhatja, hogy mi mennyi ideig tart, hogy¬† mikor kezdŇĎdik az event, ezeket a h√≠reket azonnal leford√≠tom. Azt √≠rod:¬† Az idŇĎ ketyeg feleslegesen, ki√©? A rendszer ideje pontosan sz√°mol, 4:30-kor v√©ge a szamur√°jnak, √©s 10:00 kor indul az idegen, √©s a Berimond. √ďri√°si kies√©s, f√©l napokat v√°rni , ami jelen eseteben 5 √©s f√©l √≥ra, √©s hajnalban , amikor gondolom nem sokan vannak fent. Rettenetes lehet ilyen temp√≥ban j√°tszani, hogy ekkora gondot okoz p√°r √≥ra, s nem f√©l nap kihagy√°s.¬†
    Ui: Ezt a topicot nem pont ezért nyitottam, de ha már ebbe írtatok, maradjon ez a beszélgetés.
    Uriel
    Mondjuk igen a s√ľti el√©g √©rdekes j√°t√©kszer mert vagy √ļgy csin√°lod h a 18-b√≥l 18-√≥r√°t v√©gig szamuz√≥l √©s ha m√°kod van az alatt csin√°l mondjuk 2500 pontot ugyanez a 6√≥r√°sn√°l is csak ott ugye kevesebb pont viszont ugye 1 √≥r√°ra is neh√©z elŇĎre tervezni nemhogy 18√≥r√°ra b√°rmikor b√°rmi k√∂zbej√∂het √©s azzal mondjuk egyet √©rtek h amikor event hi√°ny van √©s valakinek akkor megy a s√ľtije akkor azt meg√°ll√≠tani h ne menjen k√°rba mert nem az√©rt "szenvedett" od√°ig h azt√°n a 6√≥r√°b√≥l 4 √≥ra eventhi√°ny legyen
    #FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

Sign In to comment.