Főoldal Szövetség bemutatkozások és keresés

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

DUZGURU tagtoborzás....

Sziasztok!

Megnyitott a Duzguru Ts!  Várunk mindenkit szeretettel aki egy kellemes és építő jellegű beszélgetésre vágyik a játékkal kapcsolatban. Nem titkolt szándékunk, hogy megismertessük a szövetségünk jelenlegi és jövőbeli szándékait a szerver játékosaival, tagtoborzás céljából. Alapvetően nem a háború a célunk, hanem az eventekben elérhető minél magasabb helyezés, de szeretnénk felkészíteni a tagjainkat a csatákra is, hogy ha szükséges megtudjuk védeni magunkat. 

Nincsenek hatalmas elvárások hiszen mindannyian tudjuk ez csak egy játék, de azért szükségét érezzük, hogy csak az aktív tagokat vegyük fel ha haladni akarunk, ezért jó a szóbeli egyeztetés, hogy eloszlassuk a tévhiteket miszerint csak óriási teljesítménnyel bíró játékosok érdekelnek bennünket.

Amennyiben szeretnél csapatunkhoz tartozni, akkor írj a toborzónknak és Ő megadja a Ts elérhetőségünket illetve időpontot egyeztet amikor Mi is fent tudunk lenni Ts-en.

Sok szeretettel várunk mindenkit, de nem mindenkit veszünk fel. Igyekezz nehogy beteljen a szövi!

További jó szórakozást és köszönöm a figyelmet! 

DDD Duzu

• tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) HU1 Bejegyzések: 131
    Miután a Rend ből szakasz2 öt akartál csínálni, de ez nem jött össze, most megint megpróbálod?
    Vagy mi a  Duzguru szövetség más szövetségekhez való viszonyulása?
    Mert ez sem elhanyagolható kérdés...
  • Martalócok (HU1)Martalócok (HU1) Bejegyzések: 31
    pubi (HU1) mondta:
    Miután a Rend ből szakasz2 öt akartál csínálni, de ez nem jött össze, most megint megpróbálod?
    Ebben van valami..
    de mi van ha szeretne tényleg egy erős együttműködő szövetséget?
  • Dávid 2010 (HU2)Dávid 2010 (HU2) Bejegyzések: 114
    pubi (HU1) mondta:
    Ebben van valami..
    de mi van ha szeretne tényleg egy erős együttműködő szövetséget?
    Mi van Duzu megalkotod a 2.-ik rendet :dizzy:
  • tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) HU1 Bejegyzések: 131
    Az Rend szövetséget nem Duzu alkotta.
    Ne essünk azért túlzásokba :)
    Ő csak a meg gyengítésében, vette ki a részét.
    Ha jól tudni Duzu az egykori Templomosok2 ben tanulta el az akkori rutinos játékosoktól hogy kell ezt a játékot játszani, közel se ő hozta létre az a szövetséget.
    De a majdnem teljes bukásában nagy szerepe van.
    Szerencsére nem sikerült neki, le is lépett onnan mikor elfogyott körülötte a levegő.
    Most meg nyílván zavarja hogy parkolópályán van, ezért próbál szervezni maga köré szövetséget.
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    pubi (HU1) mondta:
    Ha jól tudni Duzu az egykori Templomosok2 ben tanulta el az akkori rutinos játékosoktól hogy kell ezt a játékot játszani, közel se ő hozta létre az a szövetséget.
    Szerencsére nem sikerült neki, le is lépett onnan mikor elfogyott körülötte a levegő.
    Most meg nyílván zavarja hogy parkolópályán van, ezért próbál szervezni maga köré szövetséget.

miért nem válalod fel hu2-es accodat?
  • Martalócok (HU1)Martalócok (HU1) Bejegyzések: 31
    Jó van...

H2 accja az ami a neve itt fórumon Zür :)zürlény (HU2) mondta:
    pubi (HU1) mondta:

miért nem válalod fel hu2-es accodat?

• Duzu (HU2)Duzu (HU2) HU2 Bejegyzések: 55
    Ez roppant érdekes, írtam egy kommentet feljebb amiben megkérdeztem Urielt, hogy miként irkálhat butaságokat a Hu2 játékosainak témájához egy tökéletesen tájékozatlan Hu1-es acc..., eltünt....hmm  DDD

Sokszor nem igazán tudom eldönteni, hogy valaki ennyire nincs képben a játékkal vagy ennyi marhaságot elhisz a pletykákból..., no mindegy is aki a valóságot akarja tudni az jöjjön ts-re.

Akár még egy Hu1-es játékost is szívesen látunk, hátha tanul valamit....DDD
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Duzu (HU2) mondta:
    Ez roppant érdekes, írtam egy kommentet feljebb amiben megkérdeztem Urielt, hogy miként irkálhat butaságokat a Hu2 játékosainak témájához egy tökéletesen tájékozatlan Hu1-es acc..., eltünt....hmm  DDD

Sokszor nem igazán tudom eldönteni, hogy valaki ennyire nincs képben a játékkal vagy ennyi marhaságot elhisz a pletykákból..., no mindegy is aki a valóságot akarja tudni az jöjjön ts-re.

Akár még egy Hu1-es játékost is szívesen látunk, hátha tanul valamit....DDD
    Szia Duzu!
    Nem tudom, hogy melyik bejegyzésről van szó. Én csak akkor törlök valamit, ha abban sértő szavak, vagy trágárságok vannak.
    Uriel
Sign In to comment.