A szavazás eredménye a következő eventen megszerezhető parancsnokra

Üdv Harcosok!
Megszületett az eredmény a szavazásban. Az összesített szavazatok:
I. Sivatagi homok kincsei     2260 szavazat
II. Lótusz Király                   1758 szavazat
III. Kala Misztériuma             374 szavazat
«1

• Nem bánnám ga a tetves generált varjak meg idegenekkel csinálnátok valamit mert 500  védelemel ez kamu 
  • LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) Bejegyzések: 275HU2
    szerkesztette ezt: 13.11.2017
    Uriel mondta:
    Üdv Harcosok!
    Megszületett az eredmény a szavazásban. Az összesített szavazatok:
    I. Sivatagi homok kincsei     2260 szavazat
    II. Lótusz Király                   1758 szavazat
    III. Kala Misztériuma             374 szavazat

A mostaniról lehet majd szavazni?
    #FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

• UrielUriel Bejegyzések: 2,690
    Szia!
    A mostani egy teljesen új parancsnok lesz , erre nem tudunk szavazni.
    Uriel
    Nem bánnám ga a tetves generált varjak meg idegenekkel csinálnátok valamit mert 500  védelemel ez kamu 
    Szia!
    Köszönjük a hozzászólásodat. Kicsit ingerült vagy, de mégsem hiszem, hogy bármit is tennének, akik tenni tudnának, mert már többször is írtam, hogy ez egy automata rendszer. Különösen, ha ilyen stílusban írsz.
    Uriel
    Uriel mondta:
    Szia!
    A mostani egy teljesen új parancsnok lesz , erre nem tudunk szavazni.
    Uriel
    Szia

Ennek örülök és ez vp vagy pk lesz?
    #FearTheDeer

Szia!
    Parancsnok lesz,vagyis pk.
    Uriel
    rendben köszi
    #FearTheDeer

• DarkJózsefistva (HU2)DarkJózsefistva (HU2) Bejegyzések: 63HU2
    sziasztok.. elhangzott itt egy mondat.. miszerint a varjak és az idegenek nevetségesen kevés védőket  tartanak.. nos ezzel én is egyet értek..  de volt rá válasz is.. hogy ezt egy automata generálja..   nos.. akkor ez az automata ismeri a játékosokat mert mindég azoknak dobja a nagy védő számú kastikat.. akár név szerint is meg tudjam nevezni őket.. azért jó lenne ha a gge átgondolná ezt a dolgot mert a játékosok jelentős része kezd ezen eventek után közömbös lenni.. tulajdonos váltás volt... nos akkor itt a lehetőség hogy az új tulajok kicsit érdeklődjönek hogy még is mit és hogyan merre induljon el  az új  játék stílus.. lehetne nyitni egy oldat erre is .. mindenki elmondhatná a véleményét.. majd őssze gyúrni  és  az eredményt megmutatni a gge új vezetőségének... 

jozsó
    DarkJózsefistva @ hu 2
    Szia!
    Mindenki azt gondolja, hogy csak neki nem jönnek azok a nagy idegen várak, vagy varjúvárak, mindig csak másnak. Valóban több esélye van egyeseknek, mégpedig azoknak, akik többet támadnak. A valószínűség szabályai szerint 100-150 támadás után biztosan bedob egy nagyot is. Nyilván való, hogy aki keveset támad, nem biztos, hogy beleesik egy nagyobba. Avval, hogy átvette egy másik cég a vezetést, az alkotók ugyanazok maradtak. A véleményeket pedig összegyűjtöm és továbbítom a kezelők felé, és van erről is bejegyzés, ahol a véleményeket, ötleteket elmondhatjátok.
    Uriel
  • Jozsika 1 (INT2)Jozsika 1 (INT2) Bejegyzések: 9
    Hello,

A varjakkal én is egyetértek, nincs gond velük addig amíg 2 bizonyos szeró ellen van. Nálunk ez a közel-kelet és a nemzetközi1, viszont a többi mint pl a kínai a hozzászólóhoz kapcsolódva nagyon gagyik, és nem érvényes a szabályod rá. legutóbb vagy 400-szor is megtámadtam és a legnagyobb 600-as volt az is tele támadóval. 11. voltam az összesítésben alig 1,5millió diccsel. Pedig annyi kínai van a világon - a lakosság 1/3-a. Hehe. Persze az is igaz amikor a rossz szerók vannak akkor azért páran kapnak jó kastélyokat is, és az is igaz hogy ugyanazok. És ha már írogatunk a következő kérdés, miért tűntek el a 5 ill. 24 órás időcsökkentők? A kán táborhoz kellenének ott az idő felmegy 24ó-ra, ha állandóan támadja az ember. És a mostani ajándék építész is jó, de az időcsökkentő nélkül ez is nehezebb. Így marad 1 nap 1 épület. Pedig nyersi az volna a nomádokból.

Józsi
    Jozsika 1 @ WWW 2
    Szia!
    Amit írtam, nem szabály, mivel azt is írtam, hogy az egy automata rendszer, vagyis nincs benne szabályosság. Csak a nagy számok törvényére hivatkoztam. Az időcsökkenés pedig határozottan ilyenné lett alakítva. A miértet a kezelők tudják igazán, hogy ettől valami jobb lesz, azt én nem tudhatom. Ők biztosan azt várják, hogy minél többen vegyenek minél több rubint, hiszen ebből van bevételük.
    Uriel
  • kicsi1963 (HU2)kicsi1963 (HU2) Bejegyzések: 12HU2
    Úgy látszik az automatának szeme van és ugyanazoknak dobálja nagyokat!!! Sajna ezt tapasztalom és látom sokan vagyunk hasonlo véleményen.
    Ideje lenne már valami változást tapasztalni!  Felhívnám az üzemeltewtők figyelmét fogy a türelem több játékosnak is. 
    kicsi1963 @ hu 2
  • kicsi1963 (HU2)kicsi1963 (HU2) Bejegyzések: 12HU2
    Míg nincs változás elmarad rubin vétel is ! Minek dobáljam ki pénzem ha semmi értelme?  Felólem lehet automata azt is ember üzemeli be ugy variálja ahogy neki tetszik. 
    kicsi1963 @ hu 2
  • dragover (HU2)dragover (HU2) Bejegyzések: 2
    Visszatérő játékos vagyok.Ismét csalódnom kell mivel csak a rubinéhséget tapasztaltam.Alakváltók,fúzió, több százezres ideiglenes felszerelések... stb.. nem a játékosok játékélményét cézozzák meg hanem a pénztárcájukat. A varjak,idegenek régebben is annak adtak nagyobb ellenfeleket aki többet tud támadni.ebben semmi változást nem látok. Hetente töltök rubint de csak az épület fejlesztésekre vagy szakértőkre költöm.A szerencse kereket is a rubinszerzés miatt kellet 30-ra emelni.Egy szolgáltatásért elvárható volna,hogy élvezetesebb legyen a játék.
  • Jozsika 1 (INT2)Jozsika 1 (INT2) Bejegyzések: 9
    Visszatérő játékos vagyok.Ismét csalódnom kell mivel csak a rubinéhséget tapasztaltam.Alakváltók,fúzió, több százezres ideiglenes felszerelések... stb.. nem a játékosok játékélményét cézozzák meg hanem a pénztárcájukat. A varjak,idegenek régebben is annak adtak nagyobb ellenfeleket aki többet tud támadni.ebben semmi változást nem látok. Hetente töltök rubint de csak az épület fejlesztésekre vagy szakértőkre költöm.A szerencse kereket is a rubinszerzés miatt kellet 30-ra emelni.Egy szolgáltatásért elvárható volna,hogy élvezetesebb legyen a játék.
    Egy üzleti dolognak nem az élvezet a lényege hanem a pénzszerzés. Ez egy üzlet és más semmi. Ezért nem ad nekem az automata jobb varjú kastélyokat mert nem költök a játékba. És hiába a papolás minél többet támadsz annál jobbat ad. Ez csak a néphülyítés. most fejeződött be, és a tapasztalatom az: 36. voltam a ranglistán 5,3 milla diccsel és nem kaptam 8e kastélyt, tán 2,6e volt a legnagyobb az is 2x. A csapattársam 88. 2,8millával de nála 2x is láttam a 8e feletti védős csapást szerintem csak azt a kettőt támadta meg meg pár kisebbet. 1db 8e kastély támadásával 1,3 milla pontot lehet szerezni. Akkor hol van most az igazság?sehol.

Józsi
    Jozsika 1 @ WWW 2
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) Bejegyzések: 158HU2

Józsi!

Azt mondod:
    "Egy üzleti dolognak nem az élvezet a lényege hanem a pénzszerzés. Ez egy üzlet és más semmi."

Csak az a gond, hogy ha a játékban résztvevők nem élvezik a szolgáltatást, akkor nem költenek rubinra sem.
    Így ez a pénzszerzési üzletpolitika bukta, mert nem lesz bevételük belőle.
    SzinesGeza @ hu 2
  • Balaknox (HU2)Balaknox (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    szia
    Csak annyi lenne a kérdésem , hogy miért nem lehet berakni a relikviahőst a várparancsnokokhoz?
  • 2002jani (HU2)2002jani (HU2) Bejegyzések: 33HU2
    Szia!
    Az a probléma, hogy egy várparancsnokon, és ez a parancsnokokra is vonatkozik egyszerre csak relikvia, vagy nem relikvia felszerelések, illetve drágakövek lehetnek. Gondolom a ligából kaptad azt a hőst, és biztosan elég erősnek tűnik, de most el kell döntened, hogy csak azt a hőst akarod használni más cucc nélkül, vagy inkább nem relikvia cuccokat. Javaslom, hogy inkább hagyd azt a hőst még, majd, ha lesz mellé parancsnoki fegyvered, akkor használd. U.I.: a távoli világokban tudsz még relikvia cuccokat szerezni.
    szerkesztette ezt: 01.08.2019
    Sziasztok!
    A relikviás parancsnokok/várparancsnokok mellé csak szintén relikviás eszközöket és drágaköveket lehet feltenni. A relikviás nem keverhető az általános darabokkal, s ezért a relikviás köveket sem lehet feltenni az általános szettekbe. Ezeket a relikvia darabokat a "Kalandküldetések-Háborús kassza feltöltések"-nél, a Szövetség kovácsműhelyében (minden nap 80,000 aranyért reggel egy, s minden további már többe kerül), és a Távoli Világok helyezéseiért lehet megkapni. Mivel ezek csak +70 szinttől érhetőek el, ezért valóban várni kell, amíg ezt a szintet el nem éri valaki. Addig sajnos önmagukban nem sokat érnek.
    Uriel
  • Balaknox (HU2)Balaknox (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    sziasztok
    Az lenne a kérdésem miért vettétek ki a játékból a szerencse érméket?
Sign In to comment.