Szeptemberi frissítés- kiegészítés

Új épület elemek:
Két további épület elemet adunk az eddigiekhez
1, Kutató torony épület eleme
maximális szint: 10
maximális hatás:  -18%-al csökkenti a kutatási költségeket
2, Építő mester épület elem
maximális szint: 10
maximális hatás: +32%-al növeli az építéseknél kapott XP-k számát

A szeptember 18-án kezdődő Nomád Invázió alatt is lesz Kán Bosszúja 

• badface (HU2)badface (HU2) Bejegyzések: 43HU2
    Mi az, hogy vége ennek az eventnek? El sem kezdődött... (varjú)
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 141HU2
    Mit is várhatna mást a bizakodó játékos a GGE-től?  A fejlesztők ismét hozzák a formájukat. Ezúton is nagyon nagy gratula nekik!
  • Zapa (HU2)Zapa (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Vissza esett a legendás szintem 129-ről, 103-ra. Nem tudom mi történt, semmi tájékoztatást nem kaptam. De eddig nem is hallottam ilyesmiről. Valaki esetleg tud valamit?
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,680Moderator
    Zapa (HU2) mondta:
    Vissza esett a legendás szintem 129-ről, 103-ra. Nem tudom mi történt, semmi tájékoztatást nem kaptam. De eddig nem is hallottam ilyesmiről. Valaki esetleg tud valamit?
    Szia!
    Eddig ilyenről én sem hallottam. Holnap lesznek bent dolgozók a szerkesztőknél, meg fogom kérdezni, hogy lehetséges ez.
    Uriel
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,680Moderator
    Uriel mondta:
    Zapa (HU2) mondta:
    Szia!
    Eddig ilyenről én sem hallottam. Holnap lesznek bent dolgozók a szerkesztőknél, meg fogom kérdezni, hogy lehetséges ez.
    Uriel
    Szia!
    Azt a választ kaptam, hogy a Supportnak kell jelenteni. Sajnos a moderátorok csak tanácsokat tudnak adni, az ilyen technikai kérdésekre csak a Support tud megoldást.
    Uriel
  • donald a bator (HU1)donald a bator (HU1) Bejegyzések: 3HU1
    sziasztok a frisitesnek koszonheto hogy 130 katonat vesztetem mivel nem tudtam tamadast inditani , at csoportositast vegeztem a csapatokal a fejlesztesek erdekeben. miert nem csinaljak ejel a frisiteseket olyankor kevesebben vanak jatekban.
  • bicorp (HU2)bicorp (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    szerkesztette ezt: 30.11.2019
    Nálam a nomádok nem jelentek meg az evettel, de folyamatosan "40" mp-ként kapok levelet hogy nomád megszállás a rendszertől ha megnyitom akkor azt irja hogy ez már nem érvényes....Nagyon idegesítő, mi lehet a gond?

• Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 260HU2
    Lépj szintet!
    Mert a probléma csak a 30-39 szint köztieket  érinti.
    Lorant96 @ hu 2
Sign In to comment.