Eltévedt rendszerüzenet (?)

Valószínű, hogy minden játékos megkapta ezt az igencsak elgondolkodtató rendszerüzenetet...  Első gondolataim, hogy a GGE  fejlesztői és készítői,... a programozók nem igazán állnak helyzetük magaslatán--- DE  világosítsatok már fel, hogy hol is található az Eric király az üzenet szerint, - amikor jelenleg a Lótusz király fesztiválja van Lótusz királlyal az élen?

Ezek után mit is várhat az ember?....  NEM sok jót....  Pláne, hogy reggel 10 órakor be kellett volna tenniük a nomád eventet.... A GGE egyre inkább elveszti a játékosok bizalmát... el kellene gondolkodniuk ezen...

• XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) Bejegyzések: 162HU2

Valószínű, hogy minden játékos megkapta ezt az igencsak elgondolkodtató rendszerüzenetet...  Első gondolataim, hogy a GGE  fejlesztői és készítői,... a programozók nem igazán állnak helyzetük magaslatán--- DE  világosítsatok már fel, hogy hol is található az Eric király az üzenet szerint, - amikor jelenleg a Lótusz király fesztiválja van Lótusz királlyal az élen?

Ezek után mit is várhat az ember?....  NEM sok jót....  Pláne, hogy reggel 10 órakor be kellett volna tenniük a nomád eventet.... A GGE egyre inkább elveszti a játékosok bizalmát... el kellene gondolkodniuk ezen...

Ez nem egy eltévedt rendszerüzenet... Ma lett vége a nemzetek csatájának... az más kérdés hogy mi már jóval korábban elvéreztünk... de mint tájékoztatás szerintem nem akkora gond :) az már más kérdés hogy a győztes szerver nevét feltüntethették volna :)

A nomád holnaptól lesz kb 1 hete lehetett tudni... itt is fent volt fórumon... 
    XelysaX @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,582Moderator

Ez nem egy eltévedt rendszerüzenet... Ma lett vége a nemzetek csatájának... az más kérdés hogy mi már jóval korábban elvéreztünk... de mint tájékoztatás szerintem nem akkora gond :) az már más kérdés hogy a győztes szerver nevét feltüntethették volna :)

A nomád holnaptól lesz kb 1 hete lehetett tudni... itt is fent volt fórumon... 
    Köszi a tisztázást, igen a bejelentéseket, és a frissítéseket most már magyarul is el lehet olvasni. A Nemzetek Csatáját a Német1 es szerver nyerte.
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2
    Köszönöm a hasznos infót  Xelysax!    Főképpen a nomádokkal kapcsolatosan....  nem kifejezetten vagyok buzgó fórumlátogató....  csak feltünt az event hiánya....   meg a szerencseérmék és a rubinpörgetés hiánya is a szerencsekeréken....-  száz szónak is egy a vége a mondás szerint,....  a GGE  fél kezével ad,.... két kézzel meg elvesz...  egyre inkább kezd bennünket ellehetetleníteni!
  • NewHope (HU2)NewHope (HU2) Bejegyzések: 40HU2
    Köszönöm a hasznos infót  Xelysax!    Főképpen a nomádokkal kapcsolatosan....  nem kifejezetten vagyok buzgó fórumlátogató....  csak feltünt az event hiánya....   meg a szerencseérmék és a rubinpörgetés hiánya is a szerencsekeréken....-  száz szónak is egy a vége a mondás szerint,....  a GGE  fél kezével ad,.... két kézzel meg elvesz...  egyre inkább kezd bennünket ellehetetleníteni!
    Mire gondolsz amikor azt írod ellehetetleníteni ? Amikor Én és gondolom jó páran vannak még (KB 2012) kezdtem játszani ,semi se volt . Ha jött egy támadás volt egy parid ,persze felszerelés még nuku és imádkoztál hogy ne égj ,legyen elég védőd. Ma már ha valaki elkezd játszani sokkal  nagyobb előnyei vannak , olyan felszereléseket és katonákat kaphat ajándékba ,amiről Mi anno álmodoztunk. Építés ... egy torony 24 óra nézted míg kész nincs , manapság 24 óra alatt fél kastélyt felhúzol :) 
    NewHope @ hu 2
  • kigyosa (HU2)kigyosa (HU2) Bejegyzések: 32HU2
    Mire gondolsz amikor azt írod ellehetetleníteni ? Amikor Én és gondolom jó páran vannak még (KB 2012) kezdtem játszani ,semi se volt . Ha jött egy támadás volt egy parid ,persze felszerelés még nuku és imádkoztál hogy ne égj ,legyen elég védőd. Ma már ha valaki elkezd játszani sokkal  nagyobb előnyei vannak , olyan felszereléseket és katonákat kaphat ajándékba ,amiről Mi anno álmodoztunk. Építés ... egy torony 24 óra nézted míg kész nincs , manapság 24 óra alatt fél kastélyt felhúzol :) 
    Ez igy igaz, pillanatok alatt fel lehet egy kastélyt húzni 70-es szintre. Anno nekem 1 év alatt sikerült, és mennyire örültem neki :) . Valóban nem voltak fesztiválok ahol időátugrást, felszereléseket, komplett védő és támadó parikat lehetett megszerezni... de megtanultuk közben hogy kell támadni, tanultuk a védelmet, és nem picsogtunk ha megtámadtak minket. Hozzáteszem még mindig van mit tanulni pedig 2013-ban kezdtem a játékot. 
    Hát ennyit a nosztalgiázásról.....
    kigyosa @ hu 2
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2
    No szevasztok harcostársak!  Örülök a hozzászólásaitoknak.... - Ellehetetlenítés alatt csupán azt sérelmezem,  hogy megvonták tőlünk a szerencseérmét, hogy  termelhetnénk egy kis rubint, mivel nem engedhetem meg magamnak, hogy rubinozzak ( ezt megteszik helyettem a nagy multisok...  )  ezen felűl már a szerencsekeréken sem lehet rubint pörgetni, ami gondolkodóba ejti a játékost, hogy a GGE  már kőkemény üzletet csinált ebből a játékból és lassan elmosódik a játék varázsa....  Ebből következik, hogy hiába is igyekeznél felhúzni azt a kasst'  fél nap alatt, ha nincs miből  :-D  mert sok fejlesztés rubint kíván...  Egyébként tudom, hogy miről beszéltek, mert én sem ma kezdtem a játékot és az a valami, ha a váradat és a hozzá tartozó erődöket a nulláról húzod fel  és nem egyből örökölsz egy magas szintű legendás objektumot...  Igen,  megtanultátok a játékot  és  megtanultatok becsűlni.... megbecsüini azt, amitek van.... ést ezt kevesen mondhatják el magukról....
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,582Moderator
    Itt nagyon sok igazság van a mondatokban. Ezt mint magán személy mondom, hiszen és is ugyan abban a cipőben járok, mint Ti. A játékban szerzett rubin nagyon kevés, és nagy érvágás mindenkinek, hogy ezeket a lehetőségeket megszüntették.   Viszont azt is be kell látnom, hogy ezt a hatalmas játékot fent is kell tudni tartani. Amennyiben senki sem vesz rubint, vagy bármit valódi pénzért, akkor ez a játék nem is lehetne. Vagyis azok tartják életben a szervert, akik komolyan költenek erre. Nem tudom, hogy mi lenne a jó megoldás, de a GGE folyamatosan azt próbálja, hogy hogyan tud egy egy eventből, vagy újításból a maga számára hasznosat kihozni. Talán egy éves tagdíj, vagy belépési díj, ezt én nem tudom, de mivel kell a pénz szerverekre , kezelőkre, fejlesztőkre, ezért kell az igazi pénz is bele.
    Akik több éve játszanak. azok emlékeznek arra, hogy milyen alapszintű volt a kezdet. Azóta rengeteg új dolog van, némelyek hasznosak, némelyek bosszantóak, de valahogy mégis haladunk, s játszunk.
    Én is nagyon ragaszkodok a saját erőből felépített váramhoz, megküzdöttem érte, és nem cserélném el még egy sokkal erősebbre sem, mert amim van, azt én hoztam össze.
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) Bejegyzések: 162HU2
    Helló!

"ezen felűl már a szerencsekeréken sem lehet rubint pörgetni" Ez mikortól fog életbe lépni? Ez valahogy kimaradt nálam :)
    XelysaX @ hu 2
  • Abiqwyx (HU2)Abiqwyx (HU2) Bejegyzések: 51HU2
    Remélem azt azért nem veszik el
    :#  , mert az goromba lenne.
    Abiqwyx @ hu 2
  • Dávid 2010 (HU2)Dávid 2010 (HU2) Bejegyzések: 114
    nálam van már rubin a keréken :)

Sign In to comment.