Főoldal Játékos bemutatkozások

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Uriel új moderátor

UrielUriel Bejegyzések: 2,654
szerkesztette ezt: 30.08.2017 itt: Játékos bemutatkozások
Sziasztok! Uriel vagyok , s amennyiben megfelelek a helyzetnek, én leszek a Moderátor itt a Magyar Fórumon. Sokan és sokáig hiányoltak egy magyar nyelven is beszélő valakit erre a feladatra, ezért jöttem most én. Több, mint 4 éve játszom, ismerem a játékot, bár tanulni valóm még mindig van. Remélem tudok nektek segíteni, hogy a játék még élvezetesebb legyen. Jó játékot, Uriel
Post edited by Uriel on
«1

• kigyosa (HU2)kigyosa (HU2) HU2 Bejegyzések: 32
    Szia! Üdvözlünk mi is!  :)
    kigyosa @ hu 2
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    szia
  • NewHope (HU2)NewHope (HU2) HU2 Bejegyzések: 40
    szerkesztette ezt: 30.08.2017
    Üdv ! Remélem sokan értékelik is majd a munkádat és nem csak  negatív támadások lesznek majd ,mint sokszor látható volt . Sok sikert és kitartást 
    NewHope @ hu 2
  • Lali B (HU2)Lali B (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Szia hol késik a következő event?

• anyuci681 (HU1)anyuci681 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Szia üdvözlünk remélem kicsit így tájékozottabbak leszünk a segítségeddel hogy gondolták  a fejlesztők egy nap event nélkül mit kezdünk a katijainkal? Kaja gond lesz pár helyen az tuti
    anyuci681 @ hu 1
  • gatijoz (HU2)gatijoz (HU2) HU2 Bejegyzések: 106
    szia üdv örülünk hogy vagy :-) és kitartás
    gatijoz @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Szia üdvözlünk remélem kicsit így tájékozottabbak leszünk a segítségeddel hogy gondolták  a fejlesztők egy nap event nélkül mit kezdünk a katijainkal? Kaja gond lesz pár helyen az tuti

• icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Szia Uriel! Jó munkát kívánok itt neked! Abban bízom, hogy választ tudsz adni egy kérdésemre! Hogyan lehet erőforrásfalut szerezni, ha nincsenek új üresek? Úgymond lopni meg nem lehet, vagyis lehet, de az általában tarolással jár! 18 hónapja játszom és csupán 1-2 erőforrásfalum van, véletlenül találtam több hónapja! Köszi a válaszod vagy más valaki válaszát! icka
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
    icka (HU2) mondta:
    Szia Uriel! Jó munkát kívánok itt neked! Abban bízom, hogy választ tudsz adni egy kérdésemre! Hogyan lehet erőforrásfalut szerezni, ha nincsenek új üresek? Úgymond lopni meg nem lehet, vagyis lehet, de az általában tarolással jár! 18 hónapja játszom és csupán 1-2 erőforrásfalum van, véletlenül találtam több hónapja! Köszi a válaszod vagy más valaki válaszát! icka
    • Új falvak terjedésének rendszere van, de ez csak akkor következik be, ha több kastély jelenik meg a Királyságok térképén, mint eltűnik. Tehát  új falvakat nem szórnak, ha nincs elég új játékos. Ebben a játékban minden szervernek problémája van a falvakkal. Mivel nem tudjuk megváltoztatni a terjedési rendszert (túl bonyolult és időigényes), úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a játékosoknak, hogy falu bónuszokat vásároljanak, így szinte semmit sem veszítenek el.
       ( hogy ez a falu bónusz mikor lesz , azt nem írták. Uriel) 
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Köszi a választ Uriel! icka
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • Abiqwyx (HU2)Abiqwyx (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 31.08.2017
    Szia Uriel.
    Nagyon jó, hogy most már magyarul is megkapjuk azonnal a hireket. Főleg nekem őriási könnyités :D . Üdv itt, s remélem nem lesz velünk sok bajod.
    Abiqwyx @ hu 2
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 318
    Szia Uriel.
    Nagyon jó, hogy most már magyarul is megkapjuk azonnal a hireket. Főleg nekem őriási könnyités :D . Üdv itt, s remélem nem lesz velünk sok bajod.
    Ettől függetlenűl köszönjük neked az eddigieket!
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

• Abiqwyx (HU2)Abiqwyx (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
     Szai Uriel,
    Kérhetnénk, hogy az új szamuráj, nomád és egyéb felszereléseket láthassuk egyben? Az angol fórumon fent van, csak ide még nem került fel. Köszönjük. 
    Abiqwyx @ hu 2
     Szai Uriel,
    Kérhetnénk, hogy az új szamuráj, nomád és egyéb felszereléseket láthassuk egyben? Az angol fórumon fent van, csak ide még nem került fel. Köszönjük. 
    A legutolsó három parancsnokot feltettem. Amelyikről kellene még tájékoztató, írjátok meg. Uriel
  • kaszas830 (HU2)kaszas830 (HU2) Bejegyzések: 37
    És az új nomád várpari egyes darabjait (a szamurájhoz hasonlóan) szintén a top 100 játékos szerezheti meg? 
    Egyébként köszi, nagyon jól átlátható hogy milyen a bónusz alapból és max szinten :smile:
    kaszas830 @ hu 2
    Igen, valószínű ott lehet őket begyűjteni a nomád event alatt, gondolom. Uriel
  • Zorba (HU1)Zorba (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 12.09.2017
    Szia Uriel!

Bár nem ide való téma, de azért rákérdezek...  :) 

A Német fórumon valami kárpótlásról írnak... Tudsz valami bővebb infót róla?

Előre is köszönöm!

Alex
    Zorba (HU1) mondta:
    Szia Uriel!

Bár nem ide való téma, de azért rákérdezek...  :) 

A Német fórumon valami kárpótlásról írnak... Tudsz valami bővebb infót róla?

Előre is köszönöm!

Alex
    Szia Zorba!
     Az 1 napos kiesés miatt minden játékosnak adtak egy csomagot.Kaptunk rengeteg élelmet és 3 órás bónuszt. Evvel kárpótoltak mindenkit. Esetleg valami más miatt kellene kárpótolni?
     Uriel
Sign In to comment.