Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Upcoming events september - Szeptemberi eseménynaptár- Forditás

Hé harcosok,

Szeptemberben a következő események lesznek elérhetők az Empire-ban:

Nomad invázió és Khan bosszúja (szeptember 1-5.)
A vérvarjak háborúja (szeptember 5.-9.)
A Berimond-i csata (szeptember 5.-9.)
Szamuráj invázió (szeptember 9-14.)
A birodalmak háborúja (szeptember 14-18.)
Nomad Invázió (NINCS Khan Bosszúja) (szeptember 18-22.)
A vérvarjak háborúja (szeptember 22-27.)
Szamuráj invázió (szeptember 27 - október 1)
Ezen események mellett a Lotus Király-i Fesztivál hosszú távú eseményként fog visszatérni hétfőn, szeptember 18-tól szombatig, azaz október 14-ig. De Ön eldöntheti, hogy milyen jutalmat kap a következő hosszú távú eseményre.

Kattints ide és fogadd el a Lotus King következő fesztiválján elhelyezett felszerelést.

Üdvözlettel,

A Birodalom csapata
Abiqwyx @ hu 2

• Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    rohadtul nem értem ,miért szavaznak annyian a sivatagi pk -ra
    szart sem ér ,csak npc-re ,és nem csak npc re használja az ember a pk-it

• Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 881
    Mr.D (HU2) mondta:
    rohadtul nem értem ,miért szavaznak annyian a sivatagi pk -ra
    szart sem ér ,csak npc-re ,és nem csak npc re használja az ember a pk-it

Talán azért, mert az eventeken csak az NPC-k ütéséért kapsz pontokat, többek között erre a sivatagi a legjobb. Nem akarlak elkeseríteni, de nemcsak nálunk vezet toronymagasan a sivatagi pari.
  • Dávid 2010 (HU2)Dávid 2010 (HU2) Bejegyzések: 114
    Sziasztok ! és mivan akkor ha valaki  másikra nyomott mint amelyikre szeretett volna???!
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 881
    Sziasztok ! és mivan akkor ha valaki  másikra nyomott mint amelyikre szeretett volna???!
    Az szívás :D 
  • Abiqwyx (HU2)Abiqwyx (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
    Esetleg egy olyan szövitársad helyett szavazhatsz, aki nem akar szavazni . Mint látható, nem túl sokan szavaznak, bőven van hely.
    Abiqwyx @ hu 2
    az a vicces a szövimben csak én fórumozok :smiley:
  • Abiqwyx (HU2)Abiqwyx (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
    Nálunk sem mindenki. Érdekes, hogy a chaten mindig kérdeznek, de a Fórumot nem szeretik valamiért. Ez van.

Abiqwyx @ hu 2
    na igen ,  ha valami kell mennjek fel a fórumra és dobjam körlevélben , annyi fáradság már nincs hogy felnézzenek ! sőt mostanába még az angol szövegeket is leforditod  igy nem  is kell angol forditoba bedobni  igy még kevesebb idő lenne ! de ha nem akarnak megtudni sok mindent az az ő bajuk
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Nagyon jó lenne pedig, ha minél többen látogatnák a fórumot, én legalább is most ezért szorgoskodok itt. 
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165
    Helló!

A mai napon gondolom már nem lesz frissítés és semmi egyéb mini event mint a nemességi... gondolom holnap lesz egyszerre minden... erről van infó... (totál káosz lesz holnap) :)
    XelysaX @ hu 2
    Az eseménynaptárban pontosan van feltüntetve, hogy a Nomád invázió csak szeptember 1-én kezdődik.
    A nomád invázió az rendben van... az az előzetes infók alapján holnap lesz ez tiszta sor... de a frissítés... örültem volna neki ha nem event közben "csinálják" "szenvednek" vele... majd káosz eltűnések és egyéb bugok halmazát hagyják a hétvégére...

XelysaX @ hu 2
  • katalin1982 (HU2)katalin1982 (HU2) HU2 Bejegyzések: 15
    szia Urial. nekem lenne még egy kérdésem ha lehet.  a nomád téme már világos. :)  :)   csak annyit szeretnék kérdezni hogy a rubin duplázot nem akarják vissza tenni? lehet hüle kérdést tettem fe épp de egy probát meg ér. elöre si köszi a választ. jahh és még valami örülök hogy végre van egy magyar moderátorunk sok segitség ez nekünk.  :):)
    Sajnos a rubin duplázó egy elhibázott lépés volt a GGE szerint. Nem kerül vissza , sajnos, és ez biztos.
  • Maghun (HU2)Maghun (HU2) HU2 Bejegyzések: 27
    Üdv!
    Ezek szerint szeptember elseje van, ugyanis itt vannak a Nomádok... MH
    "Jegyezd vele az égre
     Örök tanúságúl:
     Habár fölűl a gálya,
     S alúl a víznek árja,
     Azért a víz az úr!"
                      (Petőfi)
    Maghun (HU2) mondta:
    Üdv!
    Ezek szerint szeptember elseje van, ugyanis itt vannak a Nomádok... MH
    időeltolódás... időeltolódás :)
    XelysaX @ hu 2
  • Maghun (HU2)Maghun (HU2) HU2 Bejegyzések: 27
    :smile:
    "Jegyezd vele az égre
     Örök tanúságúl:
     Habár fölűl a gálya,
     S alúl a víznek árja,
     Azért a víz az úr!"
                      (Petőfi)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt