Főoldal Szövetség bemutatkozások és keresés

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Hiénák toborzás!

Sziasztok!

Csapatunk keres új tagokat a magyar 2es szerveren. Amit tudni kell rólunk, hogy egy összeszokott banda keres újabb játékosokat a brigádba. A nagy háborúkból igyekszünk kimaradni, eventezünk amennyit csak tudunk. A szokásos segítségek alap dolognak számítanak (erőforrás küldés, védelem támogatás, stb).
Elsősorban legendás játékosokat várunk, akik
- rendelkeznek 100 ezer hatalomponttal minimum
- részt vesznek az eventekben
- kultúráltan használják a chatet
- értelmes jelentkező levelet bír írni (nem csak annyit, hogy "szevasz, csatlakoznék")
- legendás várúrtól elvárható heti fosztás

Jelentkezni elsősorban nálam lehet, a vezetőséggel való megvitatás után megkapod a teljes szabályzatunkat (tök normális dolgokról van szó), amikre ha Te is rábólintasz, már a csapatunk tagja is lehetsz.
Ha költözöl, erődöt tudunk biztosítani, de mivel nem vagyunk átjáróház, ha lelépsz bukod azokat.

Köszönöm, hogy elolvastad, gyere csatlakozz hozzánk!
«1

• BelfegorPlayer (HU2)BelfegorPlayer (HU2) HU2 Bejegyzések: 156
    Remélem lány vagy!
    BelfegorPlayer @ hu 2
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) HU2 Bejegyzések: 200
    Remélem lány vagy!

BelfegorPlayer!:  Kizárólagosan a megjelent felhívásra vonatkozólag kérünk hozzászólásokat! Egyéb más nem ide tartozó 'beszólásoktól'  kímélj!....

Üdv...

BelfegorPlayer @ hu 2

belfegorplayer,... Kicsi a bors szöviből!

Nem szégyen az komám, ha  ' más vagy', csak egy kicsit kellemetlen.... :-DDD

Látom neked is kiváló érdemeid lehettek nyelvtanból!Kisgyerek!
    BelfegorPlayer @ hu 2
  • csakati (HU2)csakati (HU2) Bejegyzések: 95
    Elég értelmes szövetségről van szó. Remélem senki nem veszi komolyan és átérzi az iróniát :wink:

Bizony,  én a nyomodban sem érhetek ' nyelvtanból', mivel az ilyen alpári egyéneknek, mint amilyen te is vagy - szokott bokáig érni a nyelvük.....   " pöcörő"    :-D   Ui.:  Mondatok között  szóközt illene hagyni te kis 'nyelvtanzseni'.... :-D

Bizony,  én a nyomodban sem érhetek ' nyelvtanból', mivel az ilyen alpári egyéneknek, mint amilyen te is vagy - szokott bokáig érni a nyelvük.....   " pöcörő"    :-D   Ui.:  Mondatok között  szóközt illene hagyni te kis 'nyelvtanzseni'.... :-D
    Neked pedig alapvető szabályokat illene betartanod a szövetségeddel. Ha ez sikerülne nem kellene tagokat keresgélned a szövidbe :joy:
    Úgy nem is fog megmaradni nállatok egy játékos sem ha megpróbáltok szemétkedni a nagyobb szövikkel :joy:

Az a nagy harci helyzet, hogy én sem most kezdtem a játékot és valamelyeset azért kapisgálom, hogyan kell egy szövetséget irányítgatni... Azt viszont nem értem, hogy alapvető előzmények ismerete nélkűl, honnan veszed azt, hogy---  nem maradnak meg nállunk az emberek és hogy mi szemétkedünk a nagyobb szövikkel?

Mondj erre egyetlen egy konkrét példát a szemétkedéssel kapcsolatosan és amennyiben helytállóak feltevéseid, úgy fejet hajtok személyed előtt...

Ez az egyik oldala a dolognak... a másik pedig az, hogy inkább kézenfekvő az a tény, hogy a nagy szövik dobálgatják maguktól kifele az emberkéket, akik csak egy picivel is lemaradnak  a ( pihent agy által ) kitalált kvótától.... Arról nem is beszélve, hogy a nagy szövik élnek vissza a nagyságukkal, hatalmukkal, mondhatni - a monopol helyzetükkel....

De ezzel sem mondtam újjat, mert lerágott csont....

Soroljam még?....

Ui.    csakati!...... vasárnap délután van  és  a heti 0!  fosztásoddal nem kellene itt az észt osztogatnod!

Ahelyett, hogy beleártod magadat abba, amihez nincs túl sok közöd, inkább eventezzél és szedjél össze némi pontot!

• jozsyyy (HU2)jozsyyy (HU2) HU2 Bejegyzések: 81

Az a nagy harci helyzet, hogy én sem most kezdtem a játékot és valamelyeset azért kapisgálom, hogyan kell egy szövetséget irányítgatni... Azt viszont nem értem, hogy alapvető előzmények ismerete nélkűl, honnan veszed azt, hogy---  nem maradnak meg nállunk az emberek és hogy mi szemétkedünk a nagyobb szövikkel?

Mondj erre egyetlen egy konkrét példát a szemétkedéssel kapcsolatosan és amennyiben helytállóak feltevéseid, úgy fejet hajtok személyed előtt...

Ez az egyik oldala a dolognak... a másik pedig az, hogy inkább kézenfekvő az a tény, hogy a nagy szövik dobálgatják maguktól kifele az emberkéket, akik csak egy picivel is lemaradnak  a ( pihent agy által ) kitalált kvótától.... Arról nem is beszélve, hogy a nagy szövik élnek vissza a nagyságukkal, hatalmukkal, mondhatni - a monopol helyzetükkel....

De ezzel sem mondtam újjat, mert lerágott csont....

Soroljam még?....

Talán onnan veszi, hogy nemrégiben ezt a hozzászólást tetted közzé: belfegorplayer,... Kicsi a bors szöviből!

Nem szégyen az komám, ha  ' más vagy', csak egy kicsit kellemetlen.... :-DDD

Én ebből "szemétkedést/kikezdést" értelmeznék. 

De mindenki máshogyan gondolja. 

HU2
                                                                                                             Szint:70+                                                                                                            

Figyelmedbe ajánlom az első 2 strófát!

BelfegorPlayer @ hu 2
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    Macika szerintem igen is valós dolgokat állítok és úgy tudom volt már bajod is emiatt az éven is.
    El is lettél püffölve érte, remélem kezded kapizsgálni miről is beszélek  :wink:
    És amit jozsyyy is kiemelt az is csak az én igazamat támasztja alá 

Én nem gondolom hogy bármely nagy szövetségből is csak úgy dobálgatnák kifele a játékosokat, pedig azért egy jópárat igen jól ismerek :kissing:

A fosztásomat ugye tudod nézegetni :blush: Bár a te 3 milliód sem egy nagy eredmény. :joy:
    De szeretem mikor az alapján válaszol nekem mindenki hogy milyen is a váram amiből írok :joy:
    Aztán jönne itt a nagy meglepetés mikor kiderül hogy az árnyékomhoz nem lenne méltó az aki a csakati vár megnézése után oly bátran és lenézően válaszol :joy::kissing_heart:
  • Anál inkább (HU2)Anál inkább (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Kedves Játékostársak!

Lesztek szívesek ezt befejezni, ennek a topicnak a témája a szövetségünkbe való tagtoborzás, nem pedig az amit itt műveltek. Legyetek annyira értelmesek, hogy nem fordul át a beszélgetés e-penis méregetésbe.

Köszönöm!
    Semmi gond....  csakatis.... még egy okostojás.....

U.i.:   Mellesleg leszel szives mellőzni a személyeskedést, mivel nem engedélyeztem a számodra ... ( macika)   legfőképpen hagyd el a tulajdon-név után biggyesztett kicsinyítőképzőt...  Én sem írtam azt, hogy:  csakatika....

Másrészről pedig nem igazán tartom gerincességnek, hogy kapsz egy accot és onnan, anonim  módban  írogatsz érdektelen dolgokat....

U.i.:   Mellesleg leszel szives mellőzni a személyeskedést, mivel nem engedélyeztem a számodra ... ( macika)   legfőképpen hagyd el a tulajdon-név után biggyesztett kicsinyítőképzőt...  Én sem írtam azt, hogy:  csakatika....

Másrészről pedig nem igazán tartom gerincességnek, hogy kapsz egy accot és onnan, anonim  módban  írogatsz érdektelen dolgokat....

Miért olyan emberek beszélnek a gerinctelenségről akik képesek a sajátjukat bárkinek eladni csak egy kis pénzt keressen vele?

Legutóbbi hozzászólásoddal, magadról írtál rövid, tömör és lényegretörő önéletrajzot  pubi....  :-D

Egyébként ahogy olvasgatok a fórumon, azt tapasztalom, miként előszeretettel írogatsz negatív hozzáállású pesszimista és okoskodó leveleket a fórunra írogatóknak.... leszűrvén a konzekvenciát, te itt éled ki kissebbségi komplexusodat....

Emberbaráti jótanácsként javallom, sűrgősen keressél fel egy psychiátert, mert nagyon nagy szükséged van rá!  :-DDD

Legutóbbi hozzászólásoddal, magadról írtál rövid, tömör és lényegretörő önéletrajzot  pubi....  :-D

Egyébként ahogy olvasgatok a fórumon, azt tapasztalom, miként előszeretettel írogatsz negatív hozzáállású pesszimista és okoskodó leveleket a fórunra írogatóknak.... leszűrvén a konzekvenciát, te itt éled ki kissebbségi komplexusodat....

Emberbaráti jótanácsként javallom, sűrgősen keressél fel egy psychiátert, mert nagyon nagy szükséged van rá!  :-DDD

Neked pedig őszinte gratulációm miszerint sikerült összehoznod fél hét alatt egy ilyen monológot, gondolom sok munkádba és erőfeszítésbe került az a pár latin szó jelentésének kikeresése és beépítése a hozzászólásodba.
    Talán jövőre már sikerül megtanulnod is belőle párat és könnyebben fog menni kettőnk között a párbeszéd :wink:

A gond az csupán, hogy az ilyen emberek csak itt mernek írogatni nekem, viszont a való életben csak annyira képesek hogy letérdeljenek elém és várják az utasításaimat :grin: Arra viszont már rég nem képesek az ilyen fajta emberek hogy a szemembe merjenek nézni és egy olyan mondatuk legyen ahol nem félnek a következménytől. Itt megy nekik a való életben már nem :love: 

Jó tanács, ha egy fél hetet szánsz egy ilyen rövid szöveg megírására akkor próbálj meg mondatot is értelmezni, továbbá javaslom előbb a való életben állj talpra és légy ember majd csak utána jöhet a fórum.
    Szeretettel az az ember akit a való életben esetleg uramnak szólítanál itt viszont már mered pubizni :love::kissing_heart:

Neked pedig őszinte gratulációm miszerint sikerült összehoznod fél hét alatt egy ilyen monológot, gondolom sok munkádba és erőfeszítésbe került az a pár latin szó jelentésének kikeresése és beépítése a hozzászólásodba.
    Talán jövőre már sikerül megtanulnod is belőle párat és könnyebben fog menni kettőnk között a párbeszéd :wink:

A gond az csupán, hogy az ilyen emberek csak itt mernek írogatni nekem, viszont a való életben csak annyira képesek hogy letérdeljenek elém és várják az utasításaimat :grin: Arra viszont már rég nem képesek az ilyen fajta emberek hogy a szemembe merjenek nézni és egy olyan mondatuk legyen ahol nem félnek a következménytől. Itt megy nekik a való életben már nem :love: 

Jó tanács, ha egy fél hetet szánsz egy ilyen rövid szöveg megírására akkor próbálj meg mondatot is értelmezni, továbbá javaslom előbb a való életben állj talpra és légy ember majd csak utána jöhet a fórum.
    Szeretettel az az ember akit a való életben esetleg uramnak szólítanál itt viszont már mered pubizni :love::kissing_heart:

Ki is nem meri felvállalni önmagát és egy  ajándékba kapott accból írogatsz  elbújva a névtelenségbe  "nyufika"  :-DDD

???

Plusszban van még az, miként  csakatis név alatt  azt írod nekem, hogy:  " egyem azt a csöpp kis szádat "...  ezek szerint nem csupán súlyosan értelmi fogyatékos, de még meleg is vagy, hogy  ' hímnemű"???  létedre ilyeneket írogatsz?

Szegény te..... :-D  

Valószínű ez az utolsó kommentem hozzád, mivel a továbbiakban értelmes emberekre fordítom az értékes időmet, nem pedig ilyen genetikailag félresikerűlt evolúciós zsákutcára, mint amilyen te vagy  nyufi  ....  :-DDD

Sign In to comment.