Főoldal Hungarian Goodgame Empire – Közösség

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Ügyfélszolgálattal kapcsolatos beszélgetés

SystemSystem Bejegyzések: 29,679
szerkesztette ezt: 22.06.2017 itt: Goodgame Empire – Közösség
A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: Eltűnések.
«1

• LORD POK (HU2)LORD POK (HU2) HU2 Bejegyzések: 43
    Sziasztok
    Ezért kell egy MAGYAR SUPPORT is !!!!!!!!!
    Tetszenek érteni:-)

Pok
    LORD POK @ hu 2
  • TündérkeresztanyaTündérkeresztanya Bejegyzések: 18
    Sziasztok
    Ezért kell egy MAGYAR SUPPORT is !!!!!!!!!
    Tetszenek érteni:-)

Pok

Szia Pok! :)

Megértem, hogy szükségesnek érzed, hiszen a legtöbb ember kizárólag a saját nyelvén képes kifejezni önmagát. De nem azért szűnt meg a magyar nyelvű támogatás, mert nem kérte senki közületek, hanem ez egy nagyon nehéz döntés végeredménye lett. A GGS tavaly nagyon sok dolgozójától megvált, mert fenn kell tartani a céget. Sajnos a kisebb szerverek ügyfélszolgálatai is ennek estek áldozatul. Ami itt nekünk (remélhetőleg) kikapcsolódás, az nekik a mindennapi megélhetésük forrása.

Bele lehet menni, mit kellene vagy kellett volna tegyen a GGS. De úgy gondolom, felesleges ezt jobban forszírozni. Mi innen nem látjuk át úgy a helyzetet, mint ők onnan. Mi játékos szemmel nézzük, hiszen játékosok vagyunk. Azonban ez komplexebb.

További nagyon jó szórakozást és fórumozást kívánok Neked! :)

Tündérkeresztanya
  • Ajven1 (HU2)Ajven1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 17
    Szia !  Ezzel mind egyet is értenék, ha kisebb szerverekről   is nem nagyon sok pénzt folyna be részükre. Mind az egyes mind a kettes magyar szerver játékosainak elég jelentős része nem kevés pénzt fektet bele ebbe   a játékba.  Ezért még ha nem is állandó  de hetente egy két nappal  elérhető magyar supportot igen is megérdemelnének.  

Ajven
  • Mr. Hankey (HU2)Mr. Hankey (HU2) HU2 Bejegyzések: 77
    ... vagy esetleg lehessen nekik magyarul is írni (játékostársaink nagyrészének még a magyar nyelv is nagyon-nagy kihívást jelent nem, hogy az angol vagy a német).
    Mr. Hankey, the Christmas Poo
  • Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    ... vagy esetleg lehessen nekik magyarul is írni (játékostársaink nagyrészének még a magyar nyelv is nagyon-nagy kihívást jelent nem, hogy az angol vagy a német).
    lehet nekik magyarul írni :D
  • Ajven1 (HU2)Ajven1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 17
    Nem lehet választani a magyar nyelvet a levelezés során.  A játékos pedig honnan tudják hogy ha magyarul írnak például  angol nyelvet választva az célba is ér ?  Mert erről tájékoztató sehol nem olvasható. 
    Ajven1 (HU2) mondta:
    Nem lehet választani a magyar nyelvet a levelezés során.  A játékos pedig honnan tudják hogy ha magyarul írnak például  angol nyelvet választva az célba is ér ?  Mert erről tájékoztató sehol nem olvasható. 

Szia! :)

Ez így van. Lehet nekik magyarul írni, de FELESLEGES. Vissza fognak írni, hogy a választható nyelvek valamelyikén ismételjétek meg. Tehát még mielőtt elindulna egy fals információ itt a fórumon, amit utána tovább vinnétek a játékos társaitoknak, szeretném, ha tisztán látnátok. :)

Tündérkeresztanya
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348

Ez így van. Lehet nekik magyarul írni, de FELESLEGES. Vissza fognak írni, hogy a választható nyelvek valamelyikén ismételjétek meg. Tehát még mielőtt elindulna egy fals információ itt a fórumon, amit utána tovább vinnétek a játékos társaitoknak, szeretném, ha tisztán látnátok. :)

Tündérkeresztanya
    Szia, és azt ugy nem lehetne hogy a moderátor(tehát te):) továbbitsd azokat a problémákat, amiket már többen észre vettek?

Tündérkeresztanya
    Szia, és azt ugy nem lehetne hogy a moderátor(tehát te):) továbbitsd azokat a problémákat, amiket már többen észre vettek?

Egy kicsit többet árulok el a dolgok működéséről, hátha ebből jobban megértitek, sajnos miért kell azt mondanom erre a kérdésedre, hogy nem. Megpróbálom rövidre fogni. :)

A GGS-nél egy közös csatornát használunk mi moderátorok, a CM-ek, a fejlesztők és a qa csoport tagjai is. Azonban azt tudni kell, minden játéknak megvan ezen a csatornán belül a saját csoportja, saját fejlesztőkkel, stb. Azt tudjátok már rólam, hogy én egy másik GGS játék moderátora vagyok, nem pedig Empire játéké. Engem csak felkért az egyik Empire CM, hogy segítsek be bizonyos körülmények miatt. A CM-ek átjárnak egyik csoportból a másikba, mert nekik egymást is helyettesíteni kell alkalomadtán, ha a helyzet megkívánja. De mi moderátorok csak a saját játékunk csoportjában vagyunk benne.
    Az Empire csoportba én nem látok bele. Nem látom a napi történéseket, a napi hibabejelentéseket, a napi megbeszéléseket, amiben a qa csoport és a fejlesztők is közreműködnek. A hibák között is különbséget kell tenni. Körbe kell először járni, hogy az adott játékosnál az miért fordulhatott elő. Magát a játékot sem ismerem, tehát ha a fejlesztő olyan kérdést tesz fel, még csak válaszolni sem tudnék neki. Ezek mind-mind plusz kommunikáció a játékos és a GGS szakemberei között, ahol nekem kellene közvetítenem. Erre pedig sem lehetőségem, sem plusz időm nincs. Nekem is van családom...két gyerekem. :) Nekik is szükségük van még rám, mert még nagyon messzire vannak a felnőtté válástól. :)

Nagyon sajnálom, de ebben nem tudok segíteni. :(

Tündérkeresztanya
    Sziasztok
    Jól értem,hogy a két szerveren nincs annyi haszon"$$$$"  ?

Pok
    LORD POK @ hu 2
  • lalobatya (HU2)lalobatya (HU2) Bejegyzések: 190
    Sziasztok
    Jól értem,hogy a két szerveren nincs annyi haszon"$$$$"  ?

Pok
    Hogyne volna. Csak "jó" multi szokás szerint meg van állapítva a haszonkulcs. Ha nincs rajta 150% haszon csak 149, a rendszer máris küldi az üzenetet a tulajok felé hogy nem rentábilis a buli. Úgy ahogy egy hitelbírálatnál is meg vannak a kondíciók, sírhatsz te az ügyintézőnek, toszhatod. Egy program dönt, bizonyos beállítások alapján, Ha nem felelsz meg simán elutasítanak. Na ez is valami hasonszőrű kula-bula.  Nyilván két-három nyomorult, közel sem európai fizetés amit adni kellett volna a supisoknak, na szerintük ez egyengeti az útjukat a szegényház felé. :D Úgyhogy a lótúrót nekünk ,aki akar így is csöngeti a pénzt befelé. Hja, hogy páran nehezményezik a dolgot és hiányolják a saját nyelvükön történő kommunikációt? Ugyan már! :# Megy befelé a zsozsó? Nyilván megy, a többi meg mellékes.
  • csakati (HU2)csakati (HU2) Bejegyzések: 95
    Természetesen mint magát a gazdaságot is így a játékot is elérte valamilyen szinten a gazdasági válság.
    Nem az lett mondva hogy nem folyik be a magyar szerverekről pénz, pusztán csak annyi hogy a kisebb szerverek supportosai lettek elengedve.
    Lehet hogy innen is ugyanannyi pénz folyik be mint egy szintén egyedülálló nyelvet beszélő országból csak épp háromszor több játékossal rendelkezik azon ország szervere. Így nagyobb az esélye hogy inkább kevesebb játékost érintő szerverről fogják elvenni a könnyebb kommunikáció előnyét.

De szerencsére a szerencsétlenségben, az angol nyelvű supportosok többsége igen segítőkész és türelmes :) 
    Nyugodtan lehet nekik írni egy olyan levelet is mely épp google fordítóval van lefordítva. Még ha esetenként nehezen is de megértik a levél tartalmát, ahol pedig homályos részt látnának vagy épp a nyelvükön egy picikét is sántit hogy valóban azt szeretted volna leírni természetesen küldenek egy levelet melyre egy újabb választ várnak lehetőleg kicsit másképp megfogalmazva hogy 100%-ig érthető és tiszta legyen a közlendő probléma.
    Tesztelve lett hónapokkal ezelőtt a support fele rengeteg probléma bejelentés és más téma google fordítóval lett közölve és olyan 90%os sikerrel, meg teljes türelemmel a support részéről működik a dolog így is. :)
    Ha valakinek szüksége van a support segítségére az a pár kattintás megéri épp csak a fordítóba kell leírnod a mondanivalód majd a lefordított szöveget átmásolva elküldöd :)
    szerkesztette ezt: 22.06.2017
    Sziasztok
    Erről beszélnék!
    Tessék figyelni,mert csalok!

A dátum jól látható remélem.

Úgy érzem teljesen mindegy milyen nyelvű a support!!!!!

Pok

Post edited by Tündérkeresztanya on
    LORD POK @ hu 2
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 872
     Azt tudjátok már rólam, hogy én egy másik GGS játék moderátora vagyok, nem pedig Empire játéké. Engem csak felkért az egyik Empire CM, hogy segítsek be bizonyos körülmények miatt. A CM-ek átjárnak egyik csoportból a másikba, mert nekik egymást is helyettesíteni kell alkalomadtán, ha a helyzet megkívánja. De mi moderátorok csak a saját játékunk csoportjában vagyunk benne.

Azóta sem jelentkezett senki moderátornak?
  • Mr. Hankey (HU2)Mr. Hankey (HU2) HU2 Bejegyzések: 77
    Hunor s Magor, két dalia, két egytestvér, Ménrót fia.
    Mr. Hankey, the Christmas Poo
    Mab (HU2) mondta:
     Azt tudjátok már rólam, hogy én egy másik GGS játék moderátora vagyok, nem pedig Empire játéké. Engem csak felkért az egyik Empire CM, hogy segítsek be bizonyos körülmények miatt. A CM-ek átjárnak egyik csoportból a másikba, mert nekik egymást is helyettesíteni kell alkalomadtán, ha a helyzet megkívánja. De mi moderátorok csak a saját játékunk csoportjában vagyunk benne.

Jelentkeztek néhányan, de csak kettő olyan személy volt, aki szóba is jöhet. :) Velük folyamatban van a dolog.

Tündérkeresztanya
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 872
    Mab (HU2) mondta:

Jelentkeztek néhányan, de csak kettő olyan személy volt, aki szóba is jöhet. :) Velük folyamatban van a dolog.

Tündérkeresztanya
    Szuper, akkor nincs veszve az ügy. :)
  • ryan6 (HU2)ryan6 (HU2) HU2 Bejegyzések: 105
    Most kezdjem el sajnálni őket vagy ráér később is??
    Itt nem arról van szó, hogy kevés a bevételük csupán a kiadásukat csökkentik..
    Ugyan akkor hónapokat várhatsz a válaszra már ha egyáltalán érkezik..

ryan6 @ hu 2
  • András1202 (HU2)András1202 (HU2) Bejegyzések: 46
    Sziasztok, teljesen friss tapasztalat. Leírtam a problémám magyarul, rám jellemzően jól túlcifrázva. Jött a válasz magyarul nem értenek, válasszak az alább felsorolt nyelvekből amiket felsoroltak, mert ugyan vették a panaszt, de idő míg értelmezik. A gyorsabb ügyintézés érdekében írjak más nyelven. (érthető, hiszen bonyolult vagyok:D:D) Hogy segítsek nekik, leírtam magyarul de egyszerűbben, kerülve a cifra mádzsár szavakat. Tehát "van, volt, hiba, kérem" és ehez hasonló egyszerű szavakat használva toldalék nélkül és a fordítóval angol nyelven is csatoltam. Rögtön jött a válasz(12 órán belül) hogy mi a probléma, mi a megoldás, sőt segítenek a fejlődésemben a veszteségeim miatt.  Mindent összevetve az én tapasztalatom az, hogy így is működhet a dolog, jól és rugalmasan.

Nem bántásnak szánom! Akinek gondot okoz a helyesírás, hiszen külföldön tanult, más országból játszik ezen a szerveren, illetve külföldi de most Magyarországon él, annak érdemes használni előtte egy fogalmazó programot ami javítja a helyesírási hibákat, esetleg a szórendeket is. Az aláhúzott szavakat javítja, szórendet cserél, vagy írásjelet keres már is hibátlan lesz az ő levele is. Ha ezt fordítja le fordítóval, akkor már biztos a siker.
    "Ki vagy te, hogy bíráld az életet amit élek? Nem vagyok tökéletes. Nem is azért élek, hogy azzá váljak, de mielőtt mutogatni kezdenél, győződj meg róla, hogy a te kezeid tiszták!" Bob Marley

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt