FŇĎoldal‚Äļ Sz√∂vets√©g bemutatkoz√°sok √©s keres√©s

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūü§Ě Sz√∂vets√©g keres√©s ūü§Ě

Sziasztok! :)

KIZ√ĀR√ďLAG olyan j√°t√©kosok posztoljanak ide, akik sz√∂vets√©get KERESnek! A sz√∂vets√©gek bemutatkoz√°sait NE ide √≠rj√°tok!

Köszönöm. :)
Post edited by BM Rot on

• Issei (HU2)Issei (HU2) Bejegyz√©sek: 1
    Sziasztok.Most kezdtem a játékot és szövetséget keresek.
    Fórumon vagy privátban lehet írni.
    Költözést nem vállalok!!!
  • Dollodon (HU2)Dollodon (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 21
    Sziasztok! 

Sz√∂vit keresek, ahol meg tudom √°llni a helyem, √©s nem raknak ki 24 √≥ra eltelt√©vel minden ok n√©lk√ľl!¬†
    A kastir√≥l √©rdemes tudni, hogy nagyon gyenge, mert sehol nem kaptam megfelelŇĎ inform√°ci√≥t arra vonatkoz√≥an hogyan tudn√©k v√©dekezni √©s t√°madni!

Aktiv j√°t√©kos vagyok, 30 √©ves felnŇĎtt csajszi! A botr√°nyokat ker√ľl√∂m, √°m a probl√©m√°kat diplomatiksu m√≥don tudom kezelni, ez√°ltal sok bar√°tra tettem szert a 4 √©vem alatt!

Van olyan szövi ami szivesen látna tagjai között?

Koordim: 441:900
    Hozz√°m k√∂zeli sz√∂vets√©get keresek, nem 500-600 egys√©gnyire tŇĎlem!
    Köszönettel, Zandagort
    Dollodon
    A nyugis játékos
  • HAL√°l. (HU2)HAL√°l. (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 53
    szerkesztette ezt: 04.03.2017
    Sziasztok.
    Valami j√≥ kis pihenŇĎ sz√∂vets√©get keresn√©k vagy egy akad√©mi√°t, ahol nem kell szinte semmit se csin√°lni, de nem l√°togatj√°k m√°sok. N√©ha bet√°madok egy-egy nom√°dot/szamur√°jt.
    Nincs már nagy kedvem játszani, de a kastélyt sajnálom otthagyni és egyszer hátha megint belekezdek.
    Farmkast√©ly nem lesz belŇĎle, olyan aj√°nlatot nem k√©rek.
    A játékban vagy itt írhatnak nekem.

HAL√°l.
    "Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
    -Accelerator
    Main accom: Accelerator01 (Hu1)
  • adrns (HU2)adrns (HU2) Bejegyz√©sek: 1
    √údv !
    S√∂vets√©get keresek fejlŇĎd√©shez tippeket tan√°csokat sz√≠vesen fogadn√©k.
    Napi szinten bejelentkezek de nem vagyok onlinne egész nap.
    607:695  Grnpc

• Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 177
    adrns (HU2) mondta:
    √údv !
    S√∂vets√©get keresek fejlŇĎd√©shez tippeket tan√°csokat sz√≠vesen fogadn√©k.
    Napi szinten bejelentkezek de nem vagyok onlinne egész nap.
    607:695  Grnpc

Keresd az akad√©mi√°nkat: Kenta√ļrok √©s irj Joebacsi -nak.

Vagy nekem is irhatssz a meghívó miatt.

Természetesen ha még érvényes a kérésed.

- Biby -

Biby - Hu2
  • BMester (HU2)BMester (HU2) Bejegyz√©sek: 1
    Sziasztok,
    Szövetséget keresek Magyar 2-es szerveren.
    18 éves vagyok, naponta 7-8 órát tudok lenni, hétvégén többet is.
    160e erŇĎpontom van, 3 kaj√°s erŇĎd√∂m. Ink√°bb az eventeket csin√°ltam, de nem √°ll messze tŇĎlem a h√°bor√ļ sem. Nevem a j√°t√©kban: BMester. Jelentkezni lehet itt is √©s a j√°t√©kban is. Kisebb sz√∂vets√©gbe NEM megyek, mint ahol most vagyok.

UI: Kedden tudok csak menni, mert addig nincs netem :)
  • A Vez√©r (HU2)A Vez√©r (HU2) Bejegyz√©sek: 16
    √údv!
    Kast√©lyomhoz k√∂zeli sz√∂vets√©get keresek, melynek akt√≠v, hŇĪs√©ges tagja lehetek. Minden nap felmegyek egy √≥r√°csk√°t munka ut√°n, sokat eventezek.
  • Dominus (INT3)Dominus (INT3) INT3 Bejegyz√©sek: 1
    Sziasztok 
    Arr√≥l √©rdeklŇĎdn√©k hogy van-e magyar k√∂z√∂ss√©g a nemzetk√∂zi 3-as szerveren?
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 54
    Szia Ugy tudom van!

• .Vince. (HU2).Vince. (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 4
    √údv!
    Kast√©lyomhoz k√∂zeli sz√∂vets√©get keresek, melynek akt√≠v, hŇĪs√©ges tagja lehetek. Minden nap felmegyek egy √≥r√°csk√°t munka ut√°n, sokat eventezek.
    Szia! Az √öj Legend√°k sz√∂vets√©g ide√°lis lehet sz√°modra. Ha meg√≠rod a felhaszn√°l√≥ nevedet akkor k√ľld√ľnk megh√≠v√≥t! :)
  • BaliWarrior (HU2)BaliWarrior (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 51
    Halihó!
    Szövetséget keresek :)
    A játékban írjatok, ott hamarabb látom..
    Tapasztalatom van, k√∂lteni is tudok a j√°t√©kra, ha sz√ľks√©ges.

Név: BaliWarrior
    Szövetség: UNION OF ANGELS
    Szint: 70/800

Sign In to comment.