Rubin vásárlási probléma

lityi123 (HU2)lityi123 (HU2) Bejegyzések: 1
szerkesztette ezt: 02.06.2017 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban
vettem gyémántokat sms-ben a pénzt levonta a számlámról de nem kaptam meg a gyémántokat lityi123  vagyok
Post edited by Tündérkeresztanya on
«13

Válaszok

• ünnepmen (HU2)ünnepmen (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Vásároltam rubintot vasárnap.
    85000 ezret
     10ezer forint  pay safe-el fizettem
    Ez az ajánlat volt am ima is van 21:10 kor
    a rubintot megkaptam,de a  kiválasztott eszközöket  nem.
    Ilyenkor mi a teendő?
    Üdv Ünnepmen

• Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    Írsz a supportnak
  • Rácz Krisa7 (HU2)Rácz Krisa7 (HU2) Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 27.02.2017
    Sziasztok!
    A ritka ajánlatnál 6500 rubint kell vásárolni+ a kiválasztott ajándékot elmenteni.Elmentettem s mégsam kaptam meg az a. Utána tudnátok nézni? Elöre is köszönöm
    Post edited by Rácz Krisa7 (HU2) on
  • Suppy (HU2)Suppy (HU2) Bejegyzések: 2
    Üdv!
    Érdekes! Én sem kaptam meg az ajándékot! Valóban utána kellene nézni a hibának!
    Előre is köszi!
    Suppy @ hu 2
  • Blackheart (HU1)Blackheart (HU1) Bejegyzések: 11HU1
    Sziasztok ugyan ezzel a problémával szeretnék jelentést tenni.
    ű
    üdv előre is köszönöm
  • LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) Bejegyzések: 275HU2
    szerkesztette ezt: 28.02.2017
    szerintem ez a frissítéssel járó bug

#FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

persze értem ezt,de azért kicsit dühítő, hogy nem kapja meg az ember azt ami miatt vásárol. Remélem hamar megtalálják a probléma okát.
    persze egyetértek ezzel majd kaptok kárpótlást de lehet mindenki
    #FearTheDeer

ha valakinek mégis sikerül megkapnia az dolgokat, amit a bónuszba kért, akkor az írjon már ide légyszi. Na meg nem tudom ezt külön emailba is írjam meg a supportnak? vagy elég, hogy itt szóvá tettem?
  • rwt (HU2)rwt (HU2) Bejegyzések: 17
    szerintem a supportnak kene irjatok , vagy a  nemetnek angolul vagy az angol supportnak , mert itt nemtudom megoldodike a gondotok , nem hiszem nezne itt barki is a panaszokat
    :-) én írtam az angol supportnak a problémáról és jeleztem, hogy többen is vagyunk ezzel a gonddal, úgy hogy legyenek oly kedvesek és nézzenek utána mi lehet a probléma.Remélem mielőbb cselekednek és megtalálják a hibát.
    itt már nincs modi ha jól tudom így az angol fórumra vagy a németre vagy supportnak egyből
    #FearTheDeer

• Suppy (HU2)Suppy (HU2) Bejegyzések: 2
    Írtam a supportnak és tételesen felsoroltam, hogy mi az amit nem kaptam meg és mindent megkaptam! :)))
    Suppy @ hu 2
    én is írtam supportnak, de semmi se  történt, ez aggasztó, nem kicsit, mivel egy komolyabb összegről van szó és nem azért fizettem be, hogy heteket várjak arra, amit a bónusz adott volna.

• rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyzések: 285
    Gyémántok nincsenek a játékban, csak rubinok. Mindenesetre a supportnak írj, ne pedig ide, mert ezzel kb semmivel nem vagy előrébb
    rocker3675 @ hu 2
  • Tiber Anton (HU2)Tiber Anton (HU2) Bejegyzések: 1
    Kérdésem lenn ha veszek királyi lobogót a megvásárolt rubintjaimból és elpusztítsák a kastélyomat akkor az a lobogó elveszik vagy megmarad ha előröl kezdem a kastélyt az emailban kapót levél linkje alapján. tehát ugyan az a fiókom marad csak másik kastély mert az előző megbukott.

A válaszok erre az e-mail címre kérném: [email protected]
    A válaszokat előre is köszönöm Tiber Anton
  • Karesz53 (HU2)Karesz53 (HU2) Bejegyzések: 48HU2
    Kicsit régebbi probléma, de ugyan így jártam. Még márciusban vásároltam rubin-t, kártyás telefonról sms formájában.

A pénzt levonták, csak a rubin, és az ajándékok nem érkeztek meg. Írtam a supportak, azonban Ő jelezte, a vásárlással nem tudnak foglalkozni, mivel ez nem hozzájuk tartozik.
    Küldtek egy linket, ahol tovább panaszkodhattam.
    A panaszt megtettem, jött is a válasz - látják, hogy történt tranzakció, a vásárlási egyenleg mutatja, hogy ki a kedvezményezett, de nekem kell bizonyítani számlával, hogy történt vásárlás.

Konklúzió - kártyás telefonról történt vásárlásról a szolgáltató nem ad számlát, mivel a számlát a feltöltés során állítják ki. A szolgáltató nem követi nyomon a kártyás telefonok egyenlegét, mivel a számlafizetés nem utólagos.
    Hiába látszik a mai napig (ezt csak gondolom) a vásárlás, a meghiúsult tranzakció, nem kaptam meg se a rubin, se a vele járó ajándékcsomagot.

Karesz
  • klondike (HU2)klondike (HU2) Bejegyzések: 1
    Vonalas telefonról milyen ídőközönként vásárolhatok rubintokat ?
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,430Moderator
    Vonalas telefonról milyen ídőközönként vásárolhatok rubintokat ?
    Szia!
    Inkább nem vásárolnék telefonról. Sokkal biztosabb a játékban adott rendszer.
    Uriel
  • sírköves (HU2)sírköves (HU2) Bejegyzések: 1
    mért nem lehet rubint venni és mért lett külföldi nyelvű? legalább is nekem nem magyarul van és nem is engedi hogy vegyek
Sign In to comment.