FŇĎoldal‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüõí Rubin v√°s√°rl√°si probl√©ma ūüõí

lityi123 (HU2)lityi123 (HU2) Bejegyzések: 1
szerkesztette ezt: 18.09.2020 itt: Technikai problémák és bugok
vettem gyémántokat sms-ben a pénzt levonta a számlámról de nem kaptam meg a gyémántokat lityi123  vagyok
Post edited by BM Rot on
¬ę134

V√°laszok

• √ľnnepmen (HU2)√ľnnepmen (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 3
    V√°s√°roltam rubintot vas√°rnap.
    85000 ezret
     10ezer forint  pay safe-el fizettem
    Ez az aj√°nlat volt am ima is van 21:10 kor
    a rubintot megkaptam,de a  kiválasztott eszközöket  nem.
    Ilyenkor mi a teendŇĎ?
    √údv √únnepmen

• Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyz√©sek: 350
    √ćrsz a supportnak
  • R√°cz Krisa7 (HU2)R√°cz Krisa7 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 17
    szerkesztette ezt: 27.02.2017
    Sziasztok!
    A ritka ajánlatnál 6500 rubint kell vásárolni+ a kiválasztott ajándékot elmenteni.Elmentettem s mégsam kaptam meg az a. Utána tudnátok nézni? Elöre is köszönöm
    Post edited by R√°cz Krisa7 (HU2) on
  • Suppy (HU2)Suppy (HU2) Bejegyz√©sek: 2
    √údv!
    √Črdekes! √Čn sem kaptam meg az aj√°nd√©kot! Val√≥ban ut√°na kellene n√©zni a hib√°nak!
    ElŇĎre is k√∂szi!
    Suppy @ hu 2
  • Blackheart (HU1)Blackheart (HU1) HU1 Bejegyz√©sek: 15
    Sziasztok ugyan ezzel a problémával szeretnék jelentést tenni.
    ŇĪ
    √ľdv elŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m
  • LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 275
    szerkesztette ezt: 28.02.2017
    szerintem ez a frissítéssel járó bug

#FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

persze √©rtem ezt,de az√©rt kicsit d√ľh√≠tŇĎ, hogy nem kapja meg az ember azt ami miatt v√°s√°rol. Rem√©lem hamar megtal√°lj√°k a probl√©ma ok√°t.
    persze egyetértek ezzel majd kaptok kárpótlást de lehet mindenki
    #FearTheDeer

ha valakinek m√©gis siker√ľl megkapnia az dolgokat, amit a b√≥nuszba k√©rt, akkor az √≠rjon m√°r ide l√©gyszi. Na meg nem tudom ezt k√ľl√∂n emailba is √≠rjam meg a supportnak? vagy el√©g, hogy itt sz√≥v√° tettem?
  • rwt (HU2)rwt (HU2) Bejegyz√©sek: 17
    szerintem a supportnak kene irjatok , vagy a  nemetnek angolul vagy az angol supportnak , mert itt nemtudom megoldodike a gondotok , nem hiszem nezne itt barki is a panaszokat
    :-) √©n √≠rtam az angol supportnak a probl√©m√°r√≥l √©s jeleztem, hogy t√∂bben is vagyunk ezzel a gonddal, √ļgy hogy legyenek oly kedvesek √©s n√©zzenek ut√°na mi lehet a probl√©ma.Rem√©lem mielŇĎbb cselekednek √©s megtal√°lj√°k a hib√°t.
    itt m√°r nincs modi ha j√≥l tudom √≠gy az angol f√≥rumra vagy a n√©metre vagy supportnak egybŇĎl
    #FearTheDeer

• Suppy (HU2)Suppy (HU2) Bejegyz√©sek: 2
    √ćrtam a supportnak √©s t√©telesen felsoroltam, hogy mi az amit nem kaptam meg √©s mindent megkaptam! :)))
    Suppy @ hu 2
    √©n is √≠rtam supportnak, de semmi se¬† t√∂rt√©nt, ez aggaszt√≥, nem kicsit, mivel egy komolyabb √∂sszegrŇĎl van sz√≥ √©s nem az√©rt fizettem be, hogy heteket v√°rjak arra, amit a b√≥nusz adott volna.

• rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyz√©sek: 285
    Gy√©m√°ntok nincsenek a j√°t√©kban, csak rubinok. Mindenesetre a supportnak √≠rj, ne pedig ide, mert ezzel kb semmivel nem vagy elŇĎr√©bb
    rocker3675 @ hu 2
  • Tiber Anton (HU2)Tiber Anton (HU2) Bejegyz√©sek: 1
    K√©rd√©sem lenn ha veszek kir√°lyi lobog√≥t a megv√°s√°rolt rubintjaimb√≥l √©s elpuszt√≠ts√°k a kast√©lyomat akkor az a lobog√≥ elveszik vagy megmarad ha elŇĎr√∂l kezdem a kast√©lyt az emailban kap√≥t lev√©l linkje alapj√°n. teh√°t ugyan az a fi√≥kom marad csak m√°sik kast√©ly mert az elŇĎzŇĎ megbukott.

A v√°laszok erre az e-mail c√≠mre k√©rn√©m: [email protected]
    A v√°laszokat elŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m Tiber Anton
  • Karesz53 (HU2)Karesz53 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 53
    Kicsit régebbi probléma, de ugyan így jártam. Még márciusban vásároltam rubin-t, kártyás telefonról sms formájában.

A p√©nzt levont√°k, csak a rubin, √©s az aj√°nd√©kok nem √©rkeztek meg. √ćrtam a supportak, azonban Ňź jelezte, a v√°s√°rl√°ssal nem tudnak foglalkozni, mivel ez nem hozz√°juk tartozik.
    K√ľldtek egy linket, ahol tov√°bb panaszkodhattam.
    A panaszt megtettem, jött is a válasz - látják, hogy történt tranzakció, a vásárlási egyenleg mutatja, hogy ki a kedvezményezett, de nekem kell bizonyítani számlával, hogy történt vásárlás.

Konkl√ļzi√≥ - k√°rty√°s telefonr√≥l t√∂rt√©nt v√°s√°rl√°sr√≥l a szolg√°ltat√≥ nem ad sz√°ml√°t, mivel a sz√°ml√°t a felt√∂lt√©s sor√°n √°ll√≠tj√°k ki. A szolg√°ltat√≥ nem k√∂veti nyomon a k√°rty√°s telefonok egyenleg√©t, mivel a sz√°mlafizet√©s nem ut√≥lagos.
    Hi√°ba l√°tszik a mai napig (ezt csak gondolom) a v√°s√°rl√°s, a meghi√ļsult tranzakci√≥, nem kaptam meg se a rubin, se a vele j√°r√≥ aj√°nd√©kcsomagot.

Karesz
  • klondike (HU2)klondike (HU2) Bejegyz√©sek: 1
    Vonalas telefonr√≥l milyen √≠dŇĎk√∂z√∂nk√©nt v√°s√°rolhatok rubintokat ?
  • UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    Vonalas telefonr√≥l milyen √≠dŇĎk√∂z√∂nk√©nt v√°s√°rolhatok rubintokat ?
    Szia!
    Inkább nem vásárolnék telefonról. Sokkal biztosabb a játékban adott rendszer.
    Uriel
  • m√©rt nem lehet rubint venni √©s m√©rt lett k√ľlf√∂ldi nyelvŇĪ? legal√°bb is nekem nem magyarul van √©s nem is engedi hogy vegyek
Sign In to comment.