Főoldal Humor és szórakozás

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Top Szövetségi címerek bővebben. Karácsonyra a fa alá :).

Asinne (HU2)Asinne (HU2) HU2 Bejegyzések: 64
szerkesztette ezt: 13.12.2016 itt: Humor és szórakozás

;)  Üdvözlök mindenkit! :p

Eljött hát az a nap mikor elkészültem a Top 3 szövetségi nemesi ház címerek vector grafikus megszerkesztésével. Úgy gondoltam, én e módon szeretnék tisztelegni a Top 3 szövetségnek, önzetlen szándéktól vezérelve.

Hatalom pontok, és Általános érdempontok alapján Top 3.

Továbbá, ide kerül fől a TEMPLOMOSOK szövetségi címer is, ugyanis mikor először játszottam ezzel a játékkal, akkor ő volt a legjobb szövetség, minden tekintetben az első helyen állt, így tehát az övét is megalkottam. Viszont az alatta lévőkre már nem emlékszem, kettő és fél éve volt. Akkoriban Asinne néven játszottam, amit a regisztráció most át is írta a nevemet arra mikor most egészen más névvel játszom, mindegy.

Végezetül a TheLords szövetség, akiknek hálával tartozom, és úgy gondoltam az ő címerüket is meg alkotom, így tehát az övéket is felrakom ide.

Egyedül azt sajnálom, hogy a mostani Top 3 szövetség címereinek a fő színe a fekete :( Mindenesetre igyekeztem más színt is hozzátenni, amelyik címer engedte.
Remélem tetszeni fog a szövetségeknek az alkotások :).
Vagy az is lehet, hogy senkit nem érdekel B) .

Post edited by Asinne (HU2) on
- Játékban - Duplakeresztes (hu2) -
- Ötletelő -

• tj27 (HU2)tj27 (HU2) HU2 Bejegyzések: 94
    Jól néznek ki, köszi szépen!

Üdv
    tj
  • marcsi3 (HU2)marcsi3 (HU2) HU2 Bejegyzések: 17
    Minden Lovag és Lovagnő nevében köszönet a munkádért:))  Nem minden elfogultság nélkül, azért a mienk a legszebb:))))) A királynő büszke arra, hogy Lovagja nemcsak a harcokban jeleskedik!
  • marcsi3 (HU2)marcsi3 (HU2) HU2 Bejegyzések: 17
    És az a korona igazán csinos:)))
  • Bryll (HU2)Bryll (HU2) HU2 Bejegyzések: 16
    Köszönjük szépen az energiát és időt, amit a címerünk megalkotásába fektettél!
    Igazán kedves gondolat:)
    Nemes királyunk, külön örült ,címerünk fő elemének, a vérmókusnak, kiemelt központi helyen történő ábrázolásának:)

Szép lett, köszönjük szépen:!:)

Az ötlettől felvillanyozva, lelkes zenei zseniket keresnénk, himnuszunk megalkotására is!
    Tehát várjuk  vállalkozó szellemű igricek, lantosok jelentkezését!:)

Bryll @ hu 2
  • Duzu (HU2)Duzu (HU2) HU2 Bejegyzések: 55
    Sziasztok!

Én egy földhöz ragadt ember vagy akinek a logika az istene. Véleményem szerint rangsort alkotni a Szakasz és Rend között ésszerűtlen. Sosem csaptak össze jelenlegi állapotukban és remélhetőleg nem is fognak, hiszen egységként tudják csak uralni a szervert. A két szövetség egészen más rendszerben működik, más értékrenddel, nem összehasonlíthatóak.

A munkád valóban dicséretes és szép, de nem helyes.

U.i: több büszkeséget néztem ki belőled T. Józsi, minthogy megköszönd, hogy másodiknak titulálnak valós alapok nélkül..., bocsesz, de nem szokásom visszatartani a véleményem...D
  • Asinne (HU2)Asinne (HU2) HU2 Bejegyzések: 64
    Tisztelt Duzu, több reakciót itt olvas, és a játékban, megfogalmazódott bennem ,hogy ténylegesen kár rangsorolni. Mint én is, úgy más is, tanul hibáiból. Legalábbis, kell ,hogy tudjon fejlődni.
    Köszönöm a véleményeket :), tanácsokat, észrevételek.
    - Ötletelő -

• Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    Duzu (HU2) mondta:
    Sziasztok!

Én egy földhöz ragadt ember vagy akinek a logika az istene. Véleményem szerint rangsort alkotni a Szakasz és Rend között ésszerűtlen. Sosem csaptak össze jelenlegi állapotukban és remélhetőleg nem is fognak, hiszen egységként tudják csak uralni a szervert. A két szövetség egészen más rendszerben működik, más értékrenddel, nem összehasonlíthatóak.

U.i: több büszkeséget néztem ki belőled T. Józsi, minthogy megköszönd, hogy másodiknak titulálnak valós alapok nélkül..., bocsesz, de nem szokásom visszatartani a véleményem...D

A logika istene sztem nem hibáztatna senkit aki ránézett bármelyik rangsorra és azok alapján levonta a következtetést. :p
    Egyébként egyetértek, bár mi biztosan nem uralunk semmilyen szervert, nem is volt ilyen célunk, soha nem is lesz.

A témánál maradva, jók a grafikák, köszönjük szépen, kedves gesztus volt. Bryll, én azt hittem amúgy hogy az egy kecske a címerünkben, de egyezzünk ki abban hogy ez még egy nyitott kérdés. ;)

U.I.: Duzu, TJ-nek nézd el a dolgot, ő Dereses, nyilván tetszik neki ha legalább másodiknak titulálják. >:)
    Jesse o:)
    szerkesztette ezt: 13.12.2016
    Duzu (HU2) mondta:
    Sziasztok!

A logika istene sztem nem hibáztatna senkit aki ránézett bármelyik rangsorra és azok alapján levonta a következtetést. :p
    Egyébként egyetértek, bár mi biztosan nem uralunk semmilyen szervert, nem is volt ilyen célunk, soha nem is lesz.

A témánál maradva, jók a grafikák, köszönjük szépen, kedves gesztus volt. Bryll, én azt hittem amúgy hogy az egy kecske a címerünkben, de egyezzünk ki abban hogy ez még egy nyitott kérdés. ;)

U.I.: Duzu, TJ-nek nézd el a dolgot, ő Dereses, nyilván tetszik neki ha legalább másodiknak titulálják. >:)

Visszatérve a címerekre, kiszedtem a rangsorolást. Így talán megfelelőbb mindenkinek :).

- Ötletelő -

• angel0033 (HU2)angel0033 (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 13.12.2016
    Szerintem nagyon szépek lettek a címerek. Gratulálok, ügyes vagy! :)
    "Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!"

angel0033 @ hu 2
  • Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    Szépen ki lettek dolgozva! (tempis nekem nem annyira jött be azzal a vidám háttérel de nembaj jóvan az úgy :DD)
    Grat:)

ui: készítenél nekem is címert?:)-nem vagyok kicsinyes:))
    Köszönöm.

Kedves Hungerik, játékon belül válaszoltam kérdésedre. :)
    - Ötletelő -

• Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    Köszönöm a levelet, én is válaszoltam a leveledre :D

Sign In to comment.