Főoldal Humor és szórakozás

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Fontos! Saját érdeketekben

Sziasztok

Tegnap este láttam egy cikket az ORIGO-n miszerint 15 ezer magyar G-mail fiók jelszavát tették közzé, egy weboldalon. Mindenkit arra biztatok hogy változtassa meg a G-mail jelszavát.  Ha másmilyen levelezőt használtok akkor nem szükséges.
(Az ORIGO igaz cikkeket szokott közzétenni.)

Bal

UI.: Tudom, tudom nem ide kellett volna ezt írni, de nem találtam másik olyan témát ami "Nem a GGE-rel kapcsolatos.

Szint: 57

Szövetség: tigris n bárány

Rang: Tábornok

Legnagyobb elért nemesi cím: Tartománygróf

Név: Bal500

Szerver: Magyarország 2

Idézet:

"Mert az erő nem a kőben, hanem a védők lelkében vagyon!"

/Dobó István/

• WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Bal500 (HU2) mondta:

Sziasztok

Tegnap este láttam egy cikket az ORIGO-n miszerint 15 ezer magyar G-mail fiók jelszavát tették közzé, egy weboldalon. Mindenkit arra biztatok hogy változtassa meg a G-mail jelszavát.  Ha másmilyen levelezőt használtok akkor nem szükséges.
    (Az ORIGO igaz cikkeket szokott közzétenni.)

Bal

UI.: Tudom, tudom nem ide kellett volna ezt írni, de nem találtam másik olyan témát ami "Nem a GGE-rel kapcsolatos.

Cs abban az esetben szükséges, ha a cikkhez tartozó linken szerepel az email címe....
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Roric (HU2)Roric (HU2) Bejegyzések: 323
    Attól, hogy valaki nincs rajta a listán, még nem biztos, hogy érdemes megnyugodni... 
    580x30_pagebreak_02qaxbrpng
Sign In to comment.