Főoldal Hungarian Goodgame Empire – Közösség

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Büntető – Trumballino

1235»

• zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    én is átjöttem, top10-be szinte mindig benne vagyok, nagy szövibe is könnyen lehet lenni, ugyhogy ez jó, de még mindig hu2-es jobban érdekell
  • Sziasztok!

Kellene egy kis segítség!
    A Szakaszból miért molesztálja egy egyik tag 180-as legendás szintű kastélyával az erődjeimet és a városaimat?
    Ha viszonozom, mondjuk kémekkel a gyújtogatásait...akkor miért torolja meg, ha egyszer már győzött?
    Miért ekkora gyökér?
    A Szakaszban ugye nem minden tag ilyen?

Szép estét mindenkinek!
  • ripper (HU1)ripper (HU1) Bejegyzések: 260
    Sziasztok!

A Szakaszból miért molesztálja egy egyik tag 180-as legendás szintű kastélyával az erődjeimet és a városaimat?
    Ha viszonozom, mondjuk kémekkel a gyújtogatásait...akkor miért torolja meg, ha egyszer már győzött?
    Miért ekkora gyökér?

Szép estét mindenkinek!
    Van bajuk rendesen.... :#
  • Vjames (HU2)Vjames (HU2) Bejegyzések: 37
    ripper (HU1) mondta:
    Akinek van egy kis esze, már régen nekiállt csinálni egy kastit az egyes szerveren.....A kettesen ugyanis semmire sem mész. Vagy rengeteg időt és tetemes pénzt kell belefeccölni a játékba és még akkor is fent áll a veszélye hogy beszopod az egészet az előttem hozzászólók által említett módokon. Évekig is nyomhatod, de ha nem tolod napi 5-6 órában, toszhatod az egészet. Én is otthagytam a kettest mert rájöttem hogy nem nagyon terem ott babér. Persze sokan csinálják mivel a játék lehetőséget ad rá hogy mindkét helyen nyomják. Így ha egyik oldalon cumi van még mindig megmaradhat a "játék öröme" a másik szerveren. Arról nem is beszélve, hogy a ketteshez képest röhejesen könnyű nyerni nemességi versenyeket, akár eventeket, stb. 47-es szintnél már vannak fullos támadó és védő parijaim, egy csomó extra parancsnoki felszerelés, olyan kövek amiket a kettesen sosem birtokoltam bár relatíve nagy szinten voltam (legendás akárhányas).De baszottul beleuntam. Itt bőven vannak erődök, faluk, könnyebb a Vihar, egyáltalán az egész létezés. 50-es szövikbe is viszonylag könnyen be lehet jutni egy kis aktivitással, eredmények felmutatásával. Úgyhogy én arra bíztatok mindenkit, aki szeretne szabadabban, kényelmesebben, örömtelibben játszani, csináljon kastit az egyesen (is). Csak fujtogassák a nagyok egymást a kettesen, a francot sem érdekli. És ne sajnáljátok a "nagy kastitokat" elhagyni vagy kicsit hanyagolni ,meglátjátok itt sokkal gyorsabban juttok előre. Persze aki tapasztaltabb, annak pláne könnyen megy a dolog. És bevallom ,nagyon élvezetes újra kezdeni az egészet, pár év tapasztalatával. :# Mennyit nyekeregtem anno, mennyit szívtam! Most bulisabb, frankóbb az egész...Úgyhogy mindenki, akinek elege volt a gyökér kettes szerverből, irány az egyes! Ez sem a kiscserkészek gyülekezete, de a létszámból adódóan jóval kevesebb az IQ huszár barom, meg a gyerek, meg a sok tahó gecc. Nyilván ha sokan jönnek előbb-utóbb ez is egy nagy pöcegödör lesz, de addig még sok időnek kell eltelni.
    Ez igaz ,anno én is a kettesről jöttem át,és itt ténylég sokkal könnyebb játszani,nekem csak a rendes háborúk hiányoznak ,mert itt nem mennek se erődre,se éjszaka még háborúban sem,de ha valaki nyugisan szeret játszani annak tényleg megéri átjönni ide.
    . Nyilván ha sokan jönnek előbb-utóbb ez is egy nagy pöcegödör lesz, de addig még sok időnek kell eltelni.
    Sokan nem fognak jönni,eléggé kihalófélben van ez a szerver,idővel még kevesebben lesznek.

Hogyan lehet regisztrálni az egyes szerverre? Hiába próbálok regisztrálni, mindig a kettest adja ki.
    vjames @ hu 2
  • LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    kilépsz a kasridból alul bejelölöd azt hogy magyar 1 és középre beírsz egy játékos nevet meg egy jelszót.
    #FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

• Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    Sziasztok!

Miért ekkora gyökér?

Szép estét mindenkinek!
    Tetszik neki az erődjeid és a városaid:DDD

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt