Főoldal Hungarian Goodgame Empire – Közösség

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Büntető – Trumballino

135

• ripper (HU1)ripper (HU1) Bejegyzések: 260
    Aháá...... :D Majd most faszultok, mert visszatér Xerxész nagyúr álruhában, mint anno Mátyás, az igazságos. :#
  • vitafit (HU2)vitafit (HU2) Bejegyzések: 5
    A Szakasszal nincs baj...akinek baja van a Szakasszal az nézzen magába, mert ott lesz a hiba :)

Lehet hogy a véleményem szerint égek, és nincs katonám, de nem érdekel! Javítok, toborzok, bár eventezni nem tudok...kijavítom a kárt, megerősödöm, teljesítem a kritériumokat és csatlkozom a Szakaszhoz....ha minden jól megy
    vitafit @ hu 2
    Lehet hogy a véleményem miatt*
    vitafit @ hu 2
  • Tiama (HU2)Tiama (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 10.04.2016
    A Szakasszal nincs baj...akinek baja van a Szakasszal az nézzen magába, mert ott lesz a hiba :)

Lehet hogy a véleményem szerint égek, és nincs katonám, de nem érdekel! Javítok, toborzok, bár eventezni nem tudok...kijavítom a kárt, megerősödöm, teljesítem a kritériumokat és csatlkozom a Szakaszhoz....ha minden jól megy

Lehet hogy a véleményem miatt*
    Drukkolok neked, hogy bekerülj az általad áhított szövetségbe. Sokat teszel érte.

"Aki szereti a talpnyalást, méltó a talpnyalóhoz." (Shakespeare)
    Post edited by Tiama (HU2) on
    Tiama @ hu 2
    Ezt fèlre értetted..a Szakasz nagyon segít nekem és jó emberek alkotják! Az erőponton, címen és érdemen kívül a jellemet is nézni kell...sokan erre nem figyelnek
    vitafit @ hu 2
  • szakasz008 (HU1)szakasz008 (HU1) Bejegyzések: 140
    ripper (HU1) mondta:
    Aháá...... :D Majd most faszultok, mert visszatér Xerxész nagyúr álruhában, mint anno Mátyás, az igazságos. :#
    Most komoly dolgokról beszélek.A köcsög Phalanx-osok tönkre b.sszák a magyar1-es szerver békéjét.Én csak azt mondom nem kizárt,hogy Dinelke a szakasz soraiba vagy a Szt. Hubertus soraiba ott van.Szerinten az Szt. Hubertus-ba van,mert ő csak ahhoz ért,hogy veszítsen és tegyen szövetségeket szerver ellenséggé.
    24 órát adok,hogy az Enigmát átnevezzék "Vengeur szolgái"-ra.Ez találó név is lenne ahhoz a gatyi szövetséghez.

"A köcsög Phalanx-osok tönkre b.sszák a magyar1-es szerver békéjét."      "mert ő csak ahhoz ért,hogy veszítsen és tegyen szövetségeket szerver ellenséggé."
    "24 órát adok,hogy az Enigmát átnevezzék "Vengeur szolgái"-ra.Ez találó név is lenne ahhoz a gatyi szövetséghez."

Na, ez a stílus hiányzott nekem!!! :D Mindjárt lett egy kis pezsgés, vérszívás, trollkodás! :#
  • Tiama (HU2)Tiama (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    Ezt fèlre értetted..a Szakasz nagyon segít nekem és jó emberek alkotják! Az erőponton, címen és érdemen kívül a jellemet is nézni kell...sokan erre nem figyelnek
    Hidd el kérlek, hogy az embert nem az jellemzi igazán, amikor kedves, hanem amikor nem kapja meg, amit akar. (Ez egy viselkedéselemző megállapítása, és nagyon igaz.)
    Tiama @ hu 2
    ripper (HU1) mondta:
    Na, ez a stílus hiányzott nekem!!! :D Mindjárt lett egy kis pezsgés, vérszívás, trollkodás! :#
    Ez most nem sima trollkodás.Tudod a Phalanx szövetség trónján Kakaó jogtalanul ül.Pár multi acc segítségével szerezte meg a szövi vezetését.Az előző vezért pedig kidobták a szöviből,majd hazugnak nevezték.Most azzalmhogy hadat üzentek a Vengeurnak és kerecsen sólyomnak elérték,hogy ugyanarra a sorsa jussanak,mint az Szt.Hubertus.Sőt még rosszabra,mert személyes ügyből van a háború.Én utálom Dinelkét ezért hozom nyilvánosságra a piszkos kis dolgait.

Na, frankó dolgok vannak ebben a játékban, bakker! Ahogy itt olvasgatom, mindkét szerver [email protected], rendesen :o
    ripper (HU1) mondta:
    Na, frankó dolgok vannak ebben a játékban, bakker! Ahogy itt olvasgatom, mindkét szerver [email protected], rendesen :o
    Mindkét szerveren vannak gyökerek szép számban.Köztük élen a Phalanx szövetség tagjai.
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 402
    Ne bíztasd már a hülyéét,nem hiányzik ő ide...

Hu1
    Szint:70+950
    Szövi: Kerecsensólyom
    Ne bíztasd már a hülyéét,nem hiányzik ő ide...

Csak kitalálom,hogy gyökerek vagytok.Na persze....
    Post edited by szakasz008 (HU1) on
    Dinel ugyanazt csinálta a Reapersel,mint Cingár az Immortal heroessel.Multi accok segítségével ellopta és átnevezte.Megnézhetitek mi lett az egykor nagy I.H.-val.Nuti a jelenlegi vezér ott.Kakaónak üzenem.Azonnal ajánljon fel 50-50%-os hadisarcot a Kerecsennek és Vengének.Azután változtassa vissza a szövi nevét Reapersre(természetesen saját rubinból),majd adja vissza a szövit a jogos tulajdonosának(Krisztina Fodornak).Végül az egész Dinel family szedje össze a csomagját és takarodjon el abból a szöviből vissza az Enigmának nevezet szarkupacba és ott háborúzannak.
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    mi a baj a gyökerekel ebben a játékban csak szórakozzunk rajtuk nem??én is feltudnék sorolni rengeteg bunkót és mindegyiken nevetek 
  • Hisztérika (HU1)Hisztérika (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 12.04.2016
    Sziasztok. Azért a Phalanx nem úgy lett el véve Krisztától ahogy itt elő adjátok én pont ott voltam a reapersbe amikor történt. Kriszta össze veszett pár taggal, mint vezető meg tehette volna h ki dobja őket és kész,de nem tette hanem fel húzta az orrát és csapot-papot hátra hagyva ki lépett írt egy körlevelet h be fejezi a játékot is, aztán csak meg gondolta magát, vissza jött. Mit gondolt, nem tudom talán h vissza kapja a szövit? Hát nem kapta. Át mentünk a cinkosokba együtt, ott is össze veszett pár emberrel le lépett és most új szövit csinált. Azt h most Kakaóék mit csinálnak v nem csinálnak azt nem tudom, nekem nincs dolgom velük.
    Post edited by Hisztérika (HU1) on
    Sziasztok. Azért a Phalanx nem úgy lett el véve Krisztától ahogy itt elő adjátok én pont ott voltam a reapersbe amikor történt. Kriszta össze veszett pár taggal, mint vezető meg tehette volna h ki dobja őket és kész,de nem tette hanem fel húzta az orrát és csapot-papot hátra hagyva ki lépett írt egy körlevelet h be fejezi a játékot is, aztán csak meg gondolta magát, vissza jött. Mit gondol nem tudom talán h vissza kapja a szövit? Hát nem kapta. Át mentünk a cinkosokba együtt, ott is össze veszett pár emberrel le lépett és most új szövit csinált. Aki szereti a diktátorokat annak ajánlom h csatlakozzon ott meg mondja Kriszta h mikor vehetsz levegőt. Egy régebbi tag aki még a reapers előtt ismerte Krisztit mondta h sok szöviben voltak együtt,de Kriszti mindenhol össze veszett valakivel uh nem kell annyira sajnálni. Azt h most Kakaóék mit csinálnak v nem csinálnak azt nem tudom, nekem nincs dolgom velük.
    Lehet igazatbeszélsz(bár kétlem),akkor se kell tönkre b.szni egy szövetséget és 57 ember kastélyát.És vissza kellet volna adni neki a szövit.Ezt énis elvárnám.
    mi a baj a gyökerekel ebben a játékban csak szórakozzunk rajtuk nem??én is feltudnék sorolni rengeteg bunkót és mindegyiken nevetek 
    Valaki Vagyokk vagy Béciii visszatért a játékba úgy tűnik.
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    mivan??
    mivan??
    Na melyik vagy a fent említett két karakter közül?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt