ELLENÁLLÁS /A REND

11824

• kiskiráy (HU2)kiskiráy (HU2) Bejegyzések: 9HU2
    :)
    Kiskiráy.
  • baka80 (HU2)baka80 (HU2) Bejegyzések: 91HU2
    sdive (HU1) mondta:
    baka80 (HU2) mondta:
    ripper (HU1) mondta:
    Mi értelme van ennek a magyarország 2-nek? Magyarország 1-be ezerszer jobb. Ott csak a Vengeur és a Kerecsensólyom tagjai a csicskák ( bár ők nagyon) 
    Szerintem is sokkal frankóbb az egyes. Egyszerűen ez egy olyan szerver, ahol a játék még valóban  játszható és kész, ennyi. Nem kell eszetlenül rohanni, extrémen megfelelni, mindennap 5 órákat fent lenni hogy képben maradj. Nagy baj mikor egy szórakoztatásra készült játék több dühöt, idegeskedést, haragot és nyomasztó kötelességet jelent, mint örömöt és élvezetet. Itt lehet hogy gyermetegebb és kiscserkészesebb a játék ( bár azért itt is zajlik az élet) de legalább is egyelőre olyan kirívó disznóságokat, elnyomást és visszaéléseket, olyan nagyfokú bunkózást még nem tapasztaltam mint a kettes szerveren. Lehet hogy csak szerencse de én egyelőre nem bántam meg hogy otthagytam a kettest. Pár nagy szöviből itt beszélgettem emberekkel (igaz hogy főleg hölgyek voltak) de teljesen emberinek és normálisnak tűntek. Gondolom itt is tenyésznek nagy geccek, de talán korántsem akkora és olyan kifordult lelkületű, torz értékrendű függők, mint páran a kettesen.....
    Szia !

Ha ott jobb, akkor érezd magad jól !

De azt nem értem, hogy az ilyen kéretlen vendégek ( 1-es szerólakók) miből gondolják, hogy beleszólhatnak abba, hogy a 2-es szerveren miként játszuk itt a játékunk?

Mielőtt válaszolni szeretnél, közlöm magasról teszek a véleményedre.(A kifordult lelkületem , függőségem sem kiváncsi )
    Csak azt nem értem, ha ennyire játékfüggő vagyok, miért válaszolok erre a topic-ra?Honnan van rá időm?

Nem csak azért nem érdekel, mert cinikus vagyok, hanem mert utálom azt a fajta liberális kreténséget amit képviseltek: Nekem nem fáj ha másnak beledumálok a dolgaiba úgy, hogy a következmények rám nincsenek hatással.

Azt sajnálom a legjobban, hogy az ilyen KEMÉNY VÉLEMÉNYŰ 1-es szerverlakóval nem lehet csatázni, mert a szájkarate az már megy,de arra is kiváncsi lennék a támadás, védés művészete is ilyen tökéletesen megtanulták?

Baka80

Üdv!
    Nos baka én ismerlek és hidd el jó a magyar 1 sen lenni át mentem én is ,mert elegem lett a sunyi magyar 2 böl
    Te oktatod a védést stb magyar 1 nek?Háát ide oda mozogsz szövetségekben mindig oda mentél ahol erősek voltak nyerő oldalra !Ellenségem voltál nem részletezem ezt, nézz elötte magadba aztán szólj le mást !Hidd el sok erős játékos van magyar 1 sen Ti csak harcoljatok 2 sen és mocsok modon ahogy tudtok!Hájrá szakasz akkor is nekik drukkolok Szakasz ki érdemelte azt ahol most jár és ki is harcolta magát!A leg régebbi szövetség akikre én emlékszem és jó pár dolgot és tagot ismerek ott!Baka80 nem tartod a szavad te sem hazudos vagy és hitszegő (Én tapasztaltam)Ne kell le szólni másokat miközben te....Írhatnám hogy hányszor vesztettél ellenem sírtál hogy ne támadjalak stb stb De sajnos nem vagyok ilyen
    Hidd el nem azt kell el hinni ami ide van írva Hanem tapasztald mások természetét és tettét !!!!Sok harc ebböl van és csak azért mert multis fel lép párszor és elhint minden hűlyeséget és ti el hiszitek azt!Válaszólsz ennek aki a magyar 1 sen van közben halvány fogalmad sincs mi is van itt az 1 sen és kik vagyunk!
    Elnézést az írásomért de teloról írtam nem bírtam már!
    Én ellenálás és szakasz tagokat ismerem régröl sok jó ember van mind2 szövetségben van És innen szeretnék nekik szeretcsét és kiratást kíváni És üdv minden régi játékosnak akik tudják ki vagyok és emlékeznek rám!
    További szép napot mindenkinek!

Üdv
    (Volt deusos régi tag)
    sdive

Szia Sdive!

Te a Trium éptésével részese voltál egy rezsimnek, amit te is építettél.
    Ha részese voltál az általad mocskosnak nevezett játéknak és építetted, most  miért is fikázod?
    Ezt egyesek nevezhetik köpönyegforgatásnak?

Benéztem az 1-es szerverre, De nem láthattál írást arról, mi a véleményem az ott tapasztaltakról.
    Nem is fogsz, mert veled ellentétben NEM akarok beleszólni a játékototokba !!!!!
    Ettől érzem magam külömbnek nálad, és minden olyan 1-es szerverlakónál aki belebeszél a másik szerver életébe !!!!!

Te nem ismersz, és voltak, vannak és lesznek jobb játékosok nálam,Te is közéjük tartoztál,de inkább zsebbel.
    Itt befejeztem a további pocskondiázásod !
    Ha attól érzed jobban magad, hogy engem fikázol, egészségedre !

Baka80

baka80 @ hu 2

Név :baka80
    Szint : 70-es

• baka80 (HU2)baka80 (HU2) Bejegyzések: 91HU2
    szerkesztette ezt: 07.06.2016

Most nyugodt szívvel kijelenthetem a hu2 szerver kitett magáért :smile: 
    baka80 @ hu 2

Név :baka80
    Szint : 70-es

• Sx24 (HU2)Sx24 (HU2) Bejegyzések: 3
    Elnézést hogy bele szólok de szerintetek a Rend gyáva féreg??
    mert ha igen nagyot tévedtek!!

Sokkal erősebbek mint életetekben egyszer voltatok!!
    És 500 katival amit ki ütöttetek az támadó volt szóval nem kéne verni a melleteket!!
  • LuciferMester (HU2)LuciferMester (HU2) Bejegyzések: 34
    Sx24 (HU2) mondta:
    Elnézést hogy bele szólok de szerintetek a Rend gyáva féreg??
    mert ha igen nagyot tévedtek!!

Sokkal erősebbek mint életetekben egyszer voltatok!!
    És 500 katival amit ki ütöttetek az támadó volt szóval nem kéne verni a melleteket!!
    Éejárt téma.Mindenki leszarja már.
  • kelemen11 (HU2)kelemen11 (HU2) Bejegyzések: 25HU2
    Ekkora még nem volt senkinek  Érdem pont.3504 Pont
  • BelfegorPlayer (HU2)BelfegorPlayer (HU2) Bejegyzések: 154HU2
    Egyértelmű lefalkázás!
    BelfegorPlayer @ hu 2
  • tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) Bejegyzések: 131HU1
    Ahogy a pletykákból hallani lehet az ellenállás pirosat nyomott a Rend szövetségre, már több hete.

És állítolag a Rend egyenlőre nem áll jól.
    Mi ebből az igazság?
    És a szakasz miért nem segít a szövetségesének ha tényleg bukóra állnak az ellenállásal szemben?
    Lehet hogy a szakasz magára hagyja a legfontosabb szövetségesét? esetleg tervezi a lecserélését a deresre, vagy a sons of odinra?
    Mi lesz akkor a különleges épületekkel amik a Rendnél vannak?
    Aki tud ezekre válaszolni az tegye meg, mert biztos sokakat érdekel ez a dolog.

• jozsyyy (HU2)jozsyyy (HU2) Bejegyzések: 81HU2
    Majd lesz ami lesz. A jövő kérdése :D 
    Nem kell más dolgába avatkozni ;) 
    HU2
                                                                                                             Szint:70+                                                                                                            

• BelfegorPlayer (HU2)BelfegorPlayer (HU2) Bejegyzések: 154HU2
    Szakasznak igazából senkire sincs szüksége!Elég erős magában is!

BelfegorPlayer @ hu 2
  • Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    Miért érdekel az téged?:)
    Használd ki a lehetőséget, eventezz ,talán jobb helyezéseket is elérsz. 

Magán véleményként irom hogy amig a Rend és az Ellenállás hábizik csak (1v1) , addig a szakasznak nem érdeke beleszólni a hábiba.  
  • topetike38 (HU2)topetike38 (HU2) Bejegyzések: 3
    Tisztesseges jatek a hun2 szerveren megszunt letezni mar korabban sajnos.
  • tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) Bejegyzések: 131HU1
    Ki ugrott a "patkány" a bokorból?

Ez várható volt.
    Én azt a másik két szövit nem értem csak.
    Miért jó a szakasz vazalusának lenni?
    Biztos a lelkük ilyen, vagy ki tudja
  • Hungerik (HU1)Hungerik (HU1) Bejegyzések: 350
    2017. január 4.-én a Rend "hadgyakorlatot" hirdetett az Ellenállás ellen. Három hét elteltével, mivel a gyakorlatot nem hagyták abba, pirosat nyomtunk rájuk. Előtte a Szakasz vezetőivel is tárgyalt a vezérkar, akik elmondták, nem szoktak beleszólni az 1v1 küzdelmekbe.

A Rend rosszul teljesített, hamarosan elvesztette 2 híján az összes tornyát, február 28.-ra virradóra pedig igen koncentrált támadást szenvedtek el,  

Ma, március elsején pedig a Szakasz, az Odin és a Deres, a tönkrevert Renddel karöltve lerohant minket. Ez a történet.

Az nyilvánvaló, hogy ezáltal kiállíttatott a Rend szegénységi bizonyítványa. Az is nyilvánvaló, hogy a Szakasz a hangzatos lózungjait csak addig ismételgeti, amíg a saját érdekei ezt diktálják. 2016 őszén éppen itt a fórumon tartott erkölcsi prédikációt BlackOutEmire arról, hogy milyen csúnya dolog nem 1v1-ben háborúzni. Meg is büntettek minket, minden tornyunkat és kk-nkat elszedték. Úgy látszik, azóta átírták saját morális szabályaikat, s 4-en, az első négyből hárommal jönnek ránk. (Ami egyúttal annak is jele, hogy a Szakasz még önmagát sem tartotta elég erősnek, további két szövetséget is fontosnak tartott bevonni, holott mi immár két hónapja háborúzunk.)

Az Odin a tavalyi háborúban még a mi oldalunkon állt, pontosabban közben árult el. Ezt sem árt tudnia mindenkinek.

A Deres pedig 5 éve szünet nélkül hangoztatott semlegességét adta fel a szervercsendőr parancsára.

Nos ilyen körülmények között természetesen bárkit ki lehet "végezni", de nem árt ha tudja a szerver, kiknek a szava mennyit ér valójában.
    Szerintem ez egy teljesen normális összefoglaló habár én 1 dolgot megkérdőjeleznék ami biztos fszság  de nem érdekel.
    Szerintem a Szakasz nem gyávaságból nem egyedül jött hanem stratégiai okokból hiszen 4en sokkal könnyebb megverni egy szövit mint egyedül (4x annyi bejövőtök van, és 4x gyorsabban tudnak veletek "végezni")

Tisztesseges jatek a hun2 szerveren megszunt letezni mar korabban sajnos.
    Nem mindenkinek ugyab az a tisztesség fogalma sztem..ahány ház anyi szokás 
    Ki ugrott a "patkány" a bokorból?

Ez várható volt.
    Én azt a másik két szövit nem értem csak.
    Miért jó a szakasz vazalusának lenni?
    Biztos a lelkük ilyen, vagy ki tudja
    -------------------------------------

Nem lehet hogy a "megkötettett paktumot komolyan veszik" 
    VAgy hogy a másik két szövinek van ebben érdeke?
    Illetve a Deresnek az eggyik rangos tagjának a posztjában említve lett hogy eddig a Deres szövi edddig eventes volt és mostmár lassan szeretnének átálni egy háborús-eventes szövivé, Ez az alkalom meg egy remek alkalom volt számukra .....
  • janzsoedit (HU2)janzsoedit (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    2017 22-47 perc szakasz erödőt foglal tölűnk ennyit a tiszteségröl ök nem azért jönnek ennyien mert így hamarabb végeznek velünk azért mert félnek bár melyikükkel 1 az 1 ellen  kiállnánk és az 1000% hogy szétkapnánk őket úgy mint foxi a lábtörlőt  egy igazi gyáva fér. ha olvasátók akkor áljatók ki velünk 1 az 1 ellen és mutasátók meg hogy  királyok vagytok  rat igazmondó juhász ha tényleg kemény a szövid akkor mért hozod ellenünk a vérebeidet  1-sével szét kapnánk titeket a rend is oda ment bőgni hozátók hogy segitsetek nekik mert végük pedig a ts-en azt mondtátok hogy nem szoltók bele és örülnétek ha szét szednénk öket
  • talicska1 (HU2)talicska1 (HU2) Bejegyzések: 17HU2
    no komment:)

Most papoljon baka80 a tisztesseges Deres szovetsegrol :)
    En biztos nem avatkoztam volna bele az 1vs 1 kuzdelembe. A Rend el fog veszteni mindent amit eddig felepitett mert az uj szolgaloknak/ odin, deres/ kell hinteni valamit szakasz reszerol, es ugye bar a sajatjat nem fogja odaadni:).
    Egyszer ugy is felepul az ELLENALLAS es  ujra meg erosebb lesz. Kitartas mindenkinek.

• Tomm (HU2)Tomm (HU2) Bejegyzések: 21HU2
    Üdv Minden ELLENÁLLÁS játékosnak !!
    Kivülről szemléltem a csatátokat és emelem kalapom előtetek !!
    Mind egytől egyig remek játékosok és stratégák vagytok ,bízom benne ,hogy együtt maradtok .
    A bizonyítvány ki lett állítva az Ellen a legerősebb csapat a szerveren .
    A végeredmény elszomorító !értem én ,h ez egy háborús játék ,de az emberi alap elveket illenék tartani .......
    nem ragozom tovább a szót .
    További sok sikert és jó játékot mindenkinek .
    Tomm @ hu 2
  • zoltanbabos (HU2)zoltanbabos (HU2) Bejegyzések: 17HU2
    Sziasztok!
    A legszomorúbb az, hogy a GGE engedi ezt a gerinctelen, mocsadék játékot. Miért nem lehet csak 1v1 háborút? Sok 100 játékost/szövetséget kivégeztek már hobbiból és ez nem is fog addig más lenni, amíg valaki megpróbálja tisztességesen, normálisan játszani ezt a játékot. Napokig ülsz figyeled mikor lesz falunyitás, nehezen sikerül is a foglalás, jön egy erősebb játékos és elveszi. Ha reklamálni mersz, meg kivégeznek. Alapjaiban teljesen rossz ez a játék. A HU2 szerveren. Nem mindenhol lehet ezt megcsinálni ami itt természetes! Emberség, tisztesség, becsület itt ártalmas a játékosra/szövetségre nézve.És tudjátok hogyan van ez, a szél összehordja a szemetet:))
    Szép délutánt Mindenkinek!
    zoltanbabos @ hu 2
Sign In to comment.