jelszó probléma

szeretném megkérdezni,miértnem kapok válszlevelet email címemre ,ajelszó kiküldésről?

játszom Magyarország 2 szerveren is sell néve és elfelejtettem a jelszavam,nemtudok belépni a játékba,
írtam asupportnak de választ nem kapok
ottis ezen az emailcímen vagyok

Válaszok

• lundorfka (HU2)lundorfka (HU2) Bejegyzések: 4
    nem tudom nem vagyok moderátor. fordulj hozájuk.
  • pistam (HU2)pistam (HU2) Bejegyzések: 4
    Szertném meg változtatni a jelszó de nem tudom hogy kell

pistam @ hu 2
  • Éomer1978 (HU2)Éomer1978 (HU2) Bejegyzések: 2
    Szia!

jobb sarok fönt,a fórum belépés alatt beállítások(jelszó módosítása):régi jelszó
                                                                                                    új jelszó

• máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) Bejegyzések: 383HU1
    pistam (HU2) mondta:
    Szertném meg változtatni a jelszó de nem tudom hogy kell

Szia!
    A képernyő jobb felső sarkában van 6 ikon,ezek között van egy fogaskerék,(beállítások).Ha arra rákattintasz,3 további lehetőséget fog felkínálni,ezek közül a középsőt válaszd,aminek a neve szintén beállítások..Itt tudod változtatni többek közt a grafikai minőséget,az animációkat,és a jelszót is.
    Hu1
    Szint:70+
    Szövi: Aranysólyom
  • SUPERHERO (HU2)SUPERHERO (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Sziasztok!
    Meg szeretném kérdezni, hogy meg lehet-e változtatni a jelszavamat úgy, hogy nem tudok belépni a váramba?
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) Bejegyzések: 59HU2
    szerkesztette ezt: 28.10.2019
    A bejelentkezés gomb fölött van egy olyan hogy "Elfelejtetted a jelszavad?". Arra kattints és írd be az emailedet. A levelek között nézd meg a spam mappát, vagy a promóciókat. Nekem rendszeresen a promóciók közé teszi a goodgames leveleket. Ha jó emaillel próbálkozol, ott lesz a levél.
    Post edited by Kristofia665 (HU2) on
Sign In to comment.