Főoldal Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

kérdés

2»

• csenge32 (HU2)csenge32 (HU2) HU2 Bejegyzések: 33
    Köszönöm Máté. Ez jó tanács.
    csenge32 @ hu 2
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 377
    Köszönöm Máté. Ez jó tanács.
    Szívesen:)
    Hu1
    Szint:70+
    Szövi: Aranysólyom
  • meg tudom valahogy nézni mióta vagyok egy szövetségben?
  • Coffos78 (HU1)Coffos78 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok !

Biztos bennem van a hiba, de ha jól értelmezem a Legendás csarnok bónuszait, akkor azok hozzáadódnak a 90/90-es táv és közel erőhöz amennyiben azt választom. Értelmezésem szerint 5%ok még hozzá jönnek tehát mind a ketőhöz pl 5% akkor 
    95/95 lesz a paracsnok. valaki akit tud biztosat mondani kérem válaszoljon:)

Coffos78 @ hu 1
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Roric (HU2) mondta:
    szoval ebben benne vannak az idegenek, nomadok,szamurajok,stb????
    igen, bár az idegenek egy érdekes dolog. Ott ugyanis egy bizonyos időben úgymond leképeznek egy kastélyt (felderítik, megnézik, adatokat gyűjtenek róla katik védelem ilyesmi) aztán klónozzák, tehát lemásolják és egy ilyen eredeti játékos által vitt kastiról készült másolat lesz az ellenfél... Elméletileg ezért nem változhatna a védelme amit lekémkedsz mert nem élő ellenfél-persze ebben a játékban ez is előfordul, volt hogy a kémkedés tükörképe lett a védelem csapódáskor :# De úgy tudom az idegenek bár nem élő ellenfelek de nem is NPC-k, valami köztes katyvasz

Biztos vagy benne, hogy ez így működik? (Mert én eddig azt hittem, hogy amikor egy idegent támadsz, akkor egy másik szerveren lévő játékost támadsz, aki real time látja, hogy épp támadod.)
    Ha real time lenne, akkor ha támadsz nem kivonják a katit, hanem bele tolják, v tévedek? Esetleg ti úgy nyomjátok, ha támad egy játékos akkor  ahelyett, h a védelemre összpontosítotok, inkább a katonák felét kikülditek, h kevesebb haljon? Mert én rámentem 1300, ra, mire odaértem 615 lett, biztos real time. Vagy te 1 hullámnyi eszközzel védsz? nem hiszem, mert ha így lenne, akkor már nem lenne katija a szövetségeteknek, mivel hamar rátok szoknának.

Ez az idegen egy vicc, egy fos, nem tudok mást mondani rá. Régen lehet, h cs 1-2 hetvenes kasti volt, de hozott dpt, most mind egyforma, mintha elő lenne írva milyen séma katik felállások legyenek benne, és azokat osztja ki. pl 780 kati, tele királyőrrel, és hopp, ott figyel 280 medvepárti? Valóban? Mikor már nincs is ilyen juti kati a beriben? STB, még sorolhatnám. Jön egy full támadás, dárdás nővel, oldalanként 96 pajzsfal, középen 100, ha real time, ki az a barom aki így támad? Könnyű szórni a rubinos eszközöket. Rám meg jön 166 kati,  a fele paraszt (buzogányos, számszer) hetvenes kastiba... Gratula....
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Roric (HU2)Roric (HU2) Bejegyzések: 323
    Ha real time lenne, akkor ha támadsz nem kivonják a katit, hanem bele tolják, v tévedek? Esetleg ti úgy nyomjátok, ha támad egy játékos akkor  ahelyett, h a védelemre összpontosítotok, inkább a katonák felét kikülditek, h kevesebb haljon? Mert én rámentem 1300, ra, mire odaértem 615 lett, biztos real time. Vagy te 1 hullámnyi eszközzel védsz? nem hiszem, mert ha így lenne, akkor már nem lenne katija a szövetségeteknek, mivel hamar rátok szoknának.

Ez az idegen egy vicc, egy fos, nem tudok mást mondani rá. Régen lehet, h cs 1-2 hetvenes kasti volt, de hozott dpt, most mind egyforma, mintha elő lenne írva milyen séma katik felállások legyenek benne, és azokat osztja ki. pl 780 kati, tele királyőrrel, és hopp, ott figyel 280 medvepárti? Valóban? Mikor már nincs is ilyen juti kati a beriben? STB, még sorolhatnám. Jön egy full támadás, dárdás nővel, oldalanként 96 pajzsfal, középen 100, ha real time, ki az a barom aki így támad? Könnyű szórni a rubinos eszközöket. Rám meg jön 166 kati,  a fele paraszt (buzogányos, számszer) hetvenes kastiba... Gratula....
    Volt már olyan, hogy beérkező támadás esetén inkább kiküldtem a katonákat, hogy egyáltalán ne veszítsek. De ezt és ennek az ellenkezőjét tapasztalom az idegeneknél is. Van hogy mire odaér a sereg már kétszer annyian vannak a várban, mint eredetileg kellene és volt már olyan is, hogy kevesebben lettek. Embere válogatja, hogy ki hogy játszik. Én egy pillanatig sem állítottam, hogy mindez real time, azt állítottam, hogy azt hittem, hogy az. 
    580x30_pagebreak_02qaxbrpng

Volt már olyan, hogy beérkező támadás esetén inkább kiküldtem a katonákat, hogy egyáltalán ne veszítsek. De ezt és ennek az ellenkezőjét tapasztalom az idegeneknél is. Van hogy mire odaér a sereg már kétszer annyian vannak a várban, mint eredetileg kellene és volt már olyan is, hogy kevesebben lettek. Embere válogatja, hogy ki hogy játszik. Én egy pillanatig sem állítottam, hogy mindez real time, azt állítottam, hogy azt hittem, hogy az. 
    Annak éppen nincs értelme, h kivonod a katonákat, és hagyod felgyújtani magad, inkább nyiss kaput, az kevésbé tűnik gerinctelenségnek, mint az első megoldás. Az,h 2x annyi kati volt benne nem igen fordul elő, talán imitálnak védést, de az meg szánalmas, mert elvileg 4-6h frissül az adat, tehát kémkedés, támadás, kémkedés támadás belefér ebbe az intervallumba, de még is ha ilyen történne, mire újból odaérek egy gyorsabb sereggel a védőknek már hűlt helye.

WarriorHunterHU @ hu 2
  • aiden (HU2)aiden (HU2) Bejegyzések: 1
    sziasztok.hogy tudok kilépni egy szövetségből? eddig csak telefonon játszottam gépen nem
  • matebaboca (HU2)matebaboca (HU2) Bejegyzések: 144
    szerkesztette ezt: 30.11.2015
    Itt a mai frissítésről sem tudunk meg semmit!!:(

Ez a forum halott!!!!!!!!!!:'(

az okosoko:)  meg azt tanácsolták olvassak más országok fórumán ott megtalálom

ez a magyar empire>:) >:)

Tiszta röhej az egész:'(
    matebaboca @ hu 2

Én nyitottam topicot a mai frissítéssel kapcsolatban. 
  • matebaboca (HU2)matebaboca (HU2) Bejegyzések: 144
    Roric (HU2) mondta:

Én nyitottam topicot a mai frissítéssel kapcsolatban. 

Köszönjük de ez a empire dolga lenne
    matebaboca @ hu 2
    Őszintén szólva én a fejlesztők részéről jobban sérelmezem, hogy a kijavított bugokról nem kaptunk egy listát. (Engem ugyanis érdekelne és lehet, hogy másokat is.) Az angol és a német fórumon is pontosan annyi információt tettek közzé, mint amennyit én itt...
  • maryspearls (HU2)maryspearls (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    sziasztok!
    18 eszköz van a raktáramban és azt jelzi, hogy tele van.
    régebben 50 eszköz fért bele. kérdeztem a társaimat, nekik most is 50 lehet benne.
    így nincs választékom, nem tudom rendesen felöltöztetni a kapitányaimat.
    nekem miért nem fér bele több???

maryspearls @ hu 2
  • uandora (HU2)uandora (HU2) Bejegyzések: 3
    Szeretnék érdeklődni hogy tudok a meghívott társamnak csapatokat küldeni.Támogatási opciót nem találtam.Közben belépet egy szövibe amit a rendszer felkínált  neki:neutral: 
    sziasztok!
    18 eszköz van a raktáramban és azt jelzi, hogy tele van.
    régebben 50 eszköz fért bele. kérdeztem a társaimat, nekik most is 50 lehet benne.
    így nincs választékom, nem tudom rendesen felöltöztetni a kapitányaimat.
    nekem miért nem fér bele több???

A felszerelés raktár 4 felé van osztva:
    -pk felszerelés
    -pk hősök
    -várpk felszerelés
    -várpk hősök.

Ha ezek számát össze adod akkor ott leszel ahol a társad...
    Szeretnék érdeklődni hogy tudok a meghívott társamnak csapatokat küldeni.Támogatási opciót nem találtam.Közben belépet egy szövibe amit a rendszer felkínált  neki:neutral: 
    Sehogy. Csak akkor tudod támogatni, ha egy szövetségben vagytok.

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Sziasztok !

Biztos bennem van a hiba, de ha jól értelmezem a Legendás csarnok bónuszait, akkor azok hozzáadódnak a 90/90-es táv és közel erőhöz amennyiben azt választom. Értelmezésem szerint 5%ok még hozzá jönnek tehát mind a ketőhöz pl 5% akkor 
    95/95 lesz a paracsnok. valaki akit tud biztosat mondani kérem válaszoljon:)

IGEN.
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • bobek01 (HU2)bobek01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 18
    igen hozzá adódik de csak legendás játékossal szemben működik a csarnok plussz bónusza .
    bobek01 @ hu 2
  • Vjames (HU2)Vjames (HU2) Bejegyzések: 37
    A lakosok száma mitől függ a házakon kívül? Van olyan kastélyom, ahol 120 lakónak van hely a házakban, mégis 135 lakót mutat a számláló. Más helyen meg pont annyi van, amennyi a házakban elfér.
    vjames @ hu 2
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 426
    A kutatótoronyban van olyan kutatás, ami növeli a főkastély népességét.
    Lorant96 @ hu 2
Sign In to comment.