Főoldal Hungarian Szövetség bemutatkozások és keresés

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

xXfejvadászokXx a magyar 2-es szerveren

13»

• krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    szerkesztette ezt: 21.06.2021
    Én vagyok szemtelen meg primitív???????????????????????????????????????????????????????
    Na ne viccelj már.Lehet koccolni innen HALál. témájából,mert nem vagytok itt szivesen látva krisztina69-el együtt.Lehet HALál. befejezte de én nem.
    Nem tudom ki említi meg minden mondatában a "....." "......." ....." stb szavakat?? Nem te? Vagy számodra mit jelent ez a szó: primitív. És meg meg is lepődsz ezek után, hogy azt mondják rád, hogy szemtelen vagy??? Hogy beszélsz te nálad idősebbekkel??? És szerinted ez nem szemtelenség?? A fórum meg arról szól, hogy mindenki leírhatja a véleményét, ehhez neked, nekem, sőt yellowking -nek is joga van... 33 -as szinten, 14 évesen én a helyedben nem magyaráznék, főleg nem olyan formában, ahogy te azt teszed.... :( Sorry
    Post edited by BM Yoda on
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    Szólás szabadság van.
    Így van,. Te pedig pontosan arról papolsz, hogy takarodjunk a haverod témájából, mert ő rohadtul tapasztalt játékos, és ha beszólunk neki, akkor csúnyán megszívjuk... :( Te azt sem tudod miről beszélsz, cs nyomod a dumádat, ha kell, ha nem...
  • béciii (HU1)béciii (HU1) Bejegyzések: 81
    Beírok ide is vmit, hátha akkor akkor a moderátorok figyelme is idetéved egy kicsit, és rendet tesznek a témában.
  • Mr. Hankey (HU2)Mr. Hankey (HU2) HU2 Bejegyzések: 77
    Nem azt mondom mennyetek,hanem hogy maradjatok a témájánál.
    Menny mint ország vagy menj mint indulj el?
    Mr. Hankey, the Christmas Poo
  • Accelerator01 (HU2)Accelerator01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    Hát végül nem jött össze a tervem. Szívás!  :neutral:

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt