Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - Átdolgozott Nomádok

158

• viggervigger Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 23.04.2015
    Nekem annyi a bajom,hogy nem ír semmi infót az egészről.Most hogy is működik???:confused:
    vigger @ hu 2
  • markpetermarkpeter Bejegyzések: 71
    Milu84 írta: »
    81-es szinten mind a 4ben van. Nekem egyébként tetszik a változtatás, màr vàrtam a nomàdokat.

Nem Milu,csak egy hullámban van eszközük. 86-nál is. De ez látszik a kémkedésben hiszen oda van irva.
    markpeter @ hu 2
  • bevo (HU2)bevo (HU2) Bejegyzések: 91
    nem tudom nálatok milyen csóró nomádok vannak, de az enyémek minden hullámba tele vannak eszközzel.
    bevo @ hu 2
  • Lord Bembem (HU2)Lord Bembem (HU2) Bejegyzések: 20
    Egy oldalon elég ha kiüti őket az ember ! Sima győzelem ! Általában középen megyek 2 hullám távos két hullám közeli ! A legtöbb amit katonát veszítettem az 90 db volt ! De legalább az eszközökkel lehet így spórolni !
    Igazság szerint megpróbálnám hogy az első 2-3 hullámba leszedőket és utána feltölteni a maradékot távosokkal de nem merem :)
    Lord Bembem @ hu 2
  • bevo (HU2)bevo (HU2) Bejegyzések: 91
    semmi értelme, mind a 4 hullám eszközös védelem. Én se ütök 3 helyen, ott támadok, ahol nincs tömve közelessel és mészporbombával, igy kb 30-40 közt van a bukta
    bevo @ hu 2
  • Lord Bembem (HU2)Lord Bembem (HU2) Bejegyzések: 20
    Ha vége a nomádoknak, legközelebb onnan folytatódnak a táborok szintjei ahol a jelenlegi ewent befejeződött vagy előröl alap szinten kezdik ?
    Nekem a legnagyobb az 87. szintű ha vége következőre is innen folytatom vagy 81. szintű lesz ?
    Lord Bembem @ hu 2
  • ANYAKIRÁLYNŐ kaANYAKIRÁLYNŐ ka Bejegyzések: 2
    annyit szolnék a nomádokhoz hogy jók meg minden a kán táblák továbbra is megmaradnak meg ha kérhetek valamit az az lenne hogy lehetne több kisebb tábor mert nekem van kb 3 1db 53-as 1db 51-es 1 db meg 52-es ja és nézem a kán ládát és vmi angol szöveget benyomot nekem óóó, mondom mit veszíthetek megvettem meg ezzel az ujitással kapcsoltabn annál az izénél ami mindig bejön hogy lojális és hősies meg ilyenk annál jó volt kitalálni azt a rublikát ,,hogy csak akkor mutassa meg ha új van"én egyből bepipáltam :D
    ANYAKIRÁLYNŐ ka @ hu 1
  • Hgmg (HU2)Hgmg (HU2) Bejegyzések: 32
    Érdekes lesz az eredményeknél 100k táblákat összeszedni így..
    Hgmg @ hu 2
  • ANYAKIRÁLYNŐ kaANYAKIRÁLYNŐ ka Bejegyzések: 2
    az biztos az a baj hogy egy 51-es nomád hoz 14 kán táblát????egy 30-as többet hozott akkoriban szte de nem 100%
    ANYAKIRÁLYNŐ ka @ hu 1
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Kánládákat hogyan működnek? hullámonként max 1-1-1 db-ot lehet használni? Hiába pakolsz be 40-et, akkor is 1-et jelez.
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyzések: 285
    Valamit nagyon de nagyon elrontottak. Ha rablózok, ha barbározok csak a hős értékeit nézi a játék. Betámadtam mást a legjobb parimmal és a jelentést nézve azt mutatta, hogy nem volt semmi eszköz nálam, így bónusz se volt.....
    rocker3675 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 24.04.2015
    The2ndBest ,nálam 6 eszköz van a nomádnál. J. 2 -K. 2 -B. 2 egy bodkin a dárdavetőnek egy mészpor a lándzsásnak. Vagy ennek a variánsa 2-3-1 arányban a 90 es szintnél például.Semmi extra cucc ,páncélos ostromtorony az ingyen van minden nap ,most a lázadók is szépen hozták. A kos és a pajzs fa.Persze elég lenne az egy hullám katona de a többen több nyersit hoznak ki :rolleyes:11173316_874034726008134_2824142417352742776_n.jpg?oh=5d060b7d43a414e6b1c9073994bfbed5&oe=55DA256C
    markpeter @ hu 2
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    markpeter írta: »
    The2ndBest ,nálam 6 eszköz van a nomádnál. J. 2 -K. 2 -B. 2 egy bodkin a dárdavetőnek egy mészpor a lándzsásnak. 89-es szint ,de mindegyiknél igy volt.Semmi extra cucc ,páncélos ostromtorony az ingyen van minden nap ,most a lázadók is szépen hozták. A kos és a pajzs fa.Persze elég lenne az egy hullám katona de a többen több nyersit hoznak ki :rolleyes:[bazinagykép]
    Szia!

Mivel első hullámban beütöd a falat, a többi hullám védelmi eszközei már nincsenek a jelentésben. De 4 hullámra van neki.
    Jesse o:)
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    Aki A-t mond, mondjon B-t is rovatom következik:

Nem tetszik az újmódi nomád. A régi, nehezítés elötti jobban bejött! De tény, hogy ez egy fokkal jobb mint a nehezített. Bár kevés a tábla, amit dobnak, és nincs többé olcsó álparaszt, de tény, hogy deszkásan is üthetők. Ha úgy tekintek rá, mint egy teljesen új eventre, nem mint a nomád megszállás földi maradványaira, akkor talán egyszer még meg is kedvelem! :) És köszi az ajándékot! Venni nem fogok kán-ládát, de amit kaptam azért elsütöm! :D

Valamint javaslom a felszerelésraktár mielőbbi bővítését!
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
    Szia!

Mivel első hullámban beütöd a falat, a többi hullám védelmi eszközei már nincsenek a jelentésben. De 4 hullámra van neki.

Jesse ,6 eszköz 4 hullámra nem elég. A kémkedésbe oda van irva ,hogy 6 eszköz.
    11193255_874084796003127_204524092729243637_n.jpg?oh=bd898a6ca14faff6f81b11d4eb95dd1d&oe=55A4BBA2
    markpeter @ hu 2
    11193255_874084796003127_204524092729243637_n.jpg?oh=bd898a6ca14faff6f81b11d4eb95dd1d&oe=55A4BBA2

Hat helyen van eszköz, nem hat eszköz!

"Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
    Hat helyen van eszköz, nem hat eszköz!

Nem Lusti,sajnos most ellenkeznem kell veled ,össz 6 eszköze van.

De a javaslatodra szavazok :)
    markpeter @ hu 2
    Nem Lusti,sajnos most ellenkeznem kell veled ,össz 6 eszköze van.

De a javaslatodra szavazok :)

Rendicsek! :) Akkor tegyél egy leszedő hullámt, esetleg kettőt, és nézd meg lesz-e még eszköz fent! Ha neked van igazad nem, ha nekem, akkor igen! :)

Továbbra is javaslom a felszerelésraktár mielőbbi bővítését! :)
    Rendicsek! :) Akkor tegyél egy leszedő hullámt, esetleg kettőt, és nézd meg lesz-e még eszköz fent! Ha neked van igazad nem, ha nekem, akkor igen! :)

Továbbra is javaslom a felszerelésraktár mielőbbi bővítését! :)

Rendben Lusti :) És a javaslatodra szavazok :)
    markpeter @ hu 2
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373

Úgy van ahogy Lusty írja, 6 helyen van eszköz, de 4 hullámra elegendő, nem csak egyre. Ha nem hiszed, tegyél 1 leszedő hullámot, és a 2. legyen a támadóhullámod.

Az összesített kémkedés pedig pont azért ír 6 eszközt hogy ne lehessen megsaccolni mennyi hullámra elegendő, így több támadóeszközt kelljen vegyél, és vigyél. Mikor megváltoztatták a kémkedés részletes kijelzését (régen minden rubrikában pontosan írta mennyi darab van), rövid ideig az összesítő oldalon még az összes eszköz darabszámát tüntették fel ugyanezzel a tooltip szöveggel, és rá lehetett jönni az hány hullámra oszlik el. Ma már csak ennyit mutat amit bemásoltál, de így már a tooltip szövege megtévesztő.
    Jesse o:)
Sign In to comment.