Fórum szabályok

CarmisoCarmiso Bejegyzések: 276
szerkesztette ezt: 10.07.2015 itt: Javaslatok, dicséret és kritika
Eme gyönyörű táblázat szerint kell ezentúl eljárnunk :D :

7pFqsVg_www.kepfeltoltes.hu_.png

Gondolom amennyien örülnek neki, annyitoknak nem tetszik a dolog.

Tisztelet a kivételnek!
Remélem csak pár fórumozót érint majd ez.

Eredeti hír ITT olvasható.
Post edited by Carmiso on
«1345

• laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) Bejegyzések: 732
    szerkesztette ezt: 02.10.2014
    megkérdezem itt is ne keljen töbször leird, saját pontoakt hol lehet megteklinteni? mert uyge nem lenne baj ha legalább a saját pontokat meg lehetne nézni hoyg miböl vna vagy nincs vagy mi, nem gyüjteni akarom csak azért jo lenne tudni , mert igy nem tudod meniy stb. szoval linket kérlek vagy elérést hoyg hol lehet megnézni saját pontokat köszi
    Carmiso írta: »
    Eme gyönyörű táblázat szerint kell ezentúl eljárnunk :D :

Gondolom amennyien örülnek neki, annyitoknak nem tetszik a dolog.

Tisztelet a kivételnek!
    Remélem csak pár fórumozót érint majd ez.

rendben köszi
    és ez hoyg müködik konkréten . pl kaőpok egy egéyb-et akkor azt látom hoyg kaptam fiygelmeztetést és utáan ha lezs még 1 egyébb akor már tiltás avgy mi ?
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 276
    Minden játékos aki valami olyat tesz, kaphat figyelmeztetést privát üzenetben vagy szabálysértésért pontokat privát üzenetben. Ez utóbbi ahogy látom elég hamar örökös tiltást eredményez ...

Profilodban a figyelmeztetéseknél meg tudod tekinteni.
    nem azért de ez a menü a profilra katinva kell elgyen valahol mert nem találom . vagy ez csak akkor lezs megtaláéhato ha van vlaamiylen fiygelmeztetés és cska akor láthato a dolog? vagy hogy , mer ttéynelg lehet én vagyok a béna de nem találom, nem tennáél fel egy képet hogy hol keresme ?kérlek
    Minden játékos aki valami olyat tesz, kaphat figyelmeztetést privát üzenetben vagy szabálysértésért pontokat privát üzenetben. Ez utóbbi ahogy látom elég hamar örökös tiltást eredményez ...

Profilodban a figyelmeztetéseknél meg tudod tekinteni.
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .

laciqwer @ hu 2
    Itt található:

figyelmeztet_sek_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Igen csak akkor látható, ha már kaptál :D
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) Bejegyzések: 162HU2
    Éredekes... De gondolom visszamenőleg senkit nem fognak/fogtok büntetni mert akkor kb a fele fórumozótól elbúcsúzhatunk... :)

Ami észrevételem van ezzel a pontrenszerrel kapcsolatban... ki dönti el hogy mi minősül teszem azt felbujtásnak, sértegetésnek, trollkodásnak, "nem megfelelő nyelvezetnek"... Ezt a párat most csak kiragadtam a felsorolásból... de teszem azt nekem nem tetszik egy komment mivel vélt/valós sérelmet látok benne.. akkor írok nektek moderátoroknak hogy engem biza sértegetnek.. vagy mi... vagy ti amit jónak (értem rossznak) találtok azt büntetitek... Ez kicsit furcsa... Persze eddig is így volt, de ahogy eddig sem most sem látok benne semmi következetességet... Nem egy olyan téma volt ahol gyakorlatilag "anyáztak" mégsem történt semmi máshol meg pik-pakk törlés/kitiltás... Egy szó mint száz ezek a "fórum szabályok" semmit sem változtatnak, csak annyit, hogy mostantól mossátok kezeitek, mert ezekre a szabályokra hivatkozhattok..

Üdvözlet mindenkinek :)

Remélem nem sértettem szabályt:)
    XelysaX @ hu 2
    Nem fog visszamenőleg senki se kapni.

Félig meddig szinonímák is vannak köztük, de érezhető pl hogy a trollkodás kevésbé súlyos, mint mások sértegetése. És mi látjuk mennyi pontot szabtak meg "az ehhez értők". Ahhoz mérten. Mert a rendszer ahogy látom automatikusan tilt stb.

Xelysax mi másra hivatkozzunk? Eddig is ez volt.
    automtikusan ugy érted hoyg vlaki káronkodok az automatikusan kpa pontot? vagy ynit egy témát amit a rendszer nem ti moderátorok off nak itél azért kap pontott? vagy mi? , de mondjuk a pontok pl trolkodásnál emnyi pont a tiltásig valami yieln táblázat is jöhetne kérlek

Félig meddig szinonímák is vannak köztük, de érezhető pl hogy a trollkodás kevésbé súlyos, mint mások sértegetése. És mi látjuk mennyi pontot szabtak meg "az ehhez értők". Ahhoz mérten. Mert a rendszer ahogy látom automatikusan tilt stb.

laciqwer @ hu 2
  • bevo (HU2)bevo (HU2) Bejegyzések: 91
    - több dolog nem tiszta pl a képméret, mert ez az 500x170 az banner méret
    - morálisan veszélyes? ez mit is takar? tanultam filozofiát, jogelméletet, de számomra megfoghatatlan
    - ki dönti el mi minösül post hutingnak?
    - Tiltott felhasználóról való megbeszélés, kérdezősködés a fórumon és a játékban, akár gondolat rendőrség is jöhet
    bevo @ hu 2
    Nem automata a figyelmeztetés, az is a mi dolgunk, a rendszer csak a pontokat számolja össze, és úgy dönt.

De miért érdekel ennyire laci? :D

Ne aggódj, nem tilt ki senki, nekem nem is tetszik, hogy a rendszer dönti el milyen retorziókat alkalmaz bizonyos pontok után.
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) Bejegyzések: 162HU2

A rendszer automatikusan tilt gondolom itt a káromkodásokra gondolsz amit mint a levelezésben is igen furcsán oldottak meg.. például: segítség "seg" tilos és ehez hasonlók... de mint tudjuk a magyar nyelv gyönyörü és kb minden szónak tudunk alkotni olyan szövegkörnyezetet ahol sértőnek hathat... (azóta már volt erre vonatkozó én értelmeztem félre)

Kerek perec meg kéne szabni mit lehet és mit nem...és teszem azt nem csak fórumról hanem akár játékból való felfüggesztést adni... annak lenne némi elrettentő ereje... bár a direkt fórumozásra létrehozott fiókokat is lehetne néhanapján ellenőrizni...
    XelysaX @ hu 2
    Nem automata a figyelmeztetés, az is a mi dolgunk, a rendszer csak a pontokat számolja össze, és úgy dönt.

De miért érdekel ennyire laci? :D

Ne aggódj, nem tilt ki senki
    , nekem nem is tetszik, hogy a rendszer dönti el milyen retorziókat alkalmaz bizonyos pontok után.

szavadon foglak .
    remélem nem de ha mégis akkor ezt fogom posztolni aláirásomba .

miért érdekel ez egy jo kérdés, töb okbol, pl : meniy pont milen tiltás, miért jár a elgnagyobb bünti miért alegkisseb iylnek, kb a részletek érdekelnek, bár már annak is örülök hogy a sima dolgok meg vannak osztva hogy miért lehet büntit kapni már ez is haladás.

laciqwer @ hu 2
    XelysaX írta: »
    A rendszer automatikusan tilt gondolom itt a káromkodásokra gondolsz amit mint a levelezésben is igen furcsán oldottak meg..

Nem, a moderátorok határozzák meg, a rendszer meg az aszerinti büntetést szabja ki vagy összeadja az előzőkkel, ami már súlyos.
    laciqwer írta: »
    szavadon foglak .
    remélem nem de ha mégis akkor ezt fogom posztolni aláirásomba .

miért érdekel ez egy jo kérdés, töb okbol, pl : meniy pont milen tiltás, miért jár a elgnagyobb bünti miért alegkisseb iylnek, kb a részletek érdekelnek, bár már annak is örülök hogy a sima dolgok meg vannak osztva hogy miért lehet büntit kapni már ez is haladás.

Nem engedték meg a pontok közlését, mert akkor mindenki 30 napontént csinálna valamit, ami úgy is elévülne :D

Ezért minden máshogy van büntetve.

Csak ezt a táblázatot kell megjegyezni. Ezek tilosak.
  • bevo (HU2)bevo (HU2) Bejegyzések: 91
    Nem, a moderátorok határozzák meg, a rendszer meg az aszerinti büntetést szabja ki vagy összeadja az előzőkkel, ami már súlyos.

Nem engedték meg a pontok közlését, mert akkor mindenki 30 napontént csinálna valamit, ami úgy is elévülne :D

ok :-) de abból 3 gumi, melyek alapelveit a forum szabályzat tartalmazza :-D
    amugy egy biztos, adatvédelmi jogsértést csak a mod-ok követhetnek el, az IP-t és a személyhez köthető e-mail fiókot csak ők látják, ha van rá jogosultságuk.
    bevo @ hu 2
    ez oké de akor az egyébb indoknál már az is elég hoyg vlakai ir egy hozászolást .

laciqwer @ hu 2
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 03.10.2014
    Lehetne ezeknek a pontoknak elévülési ideje mert ez így elég nonszensz :)
    Szövetség: Magyarok Nyilai

http://facebook.com/kyopityus

signature_classicp8xxi.png
    KyoPityus írta: »
    Lehetne ezeknek a pontoknak elévülési ideje mert ez így elég nonszensz :)

Ott van hogy 30 nap.
  • matebaboca (HU2)matebaboca (HU2) Bejegyzések: 144
    Ez is csak arra jó A moderátorurak újab hatalmat kaptak a kezükbe Úgy tehetnek ahogy nekik tetszik ha szimpi valaki netán egyébb akkor semmi a másikat meg egyből törlik örökre!! Hol itt a szabadság jog????

A másik dolog uraim a tegnapi nap több kérdésre sem semmi válasz!! Nemgond a supportnak elküldtem ismét nemsikerül a játékban való segítség nyujtás és ezentúl mindent csak oda mert itt ha kérsz valamit azért is kizárnak

Lehet ezért is ugysem ér semmit ez a fórum hiába kérsz nem segítenek csak fenyegetnek meg kitiltanak
    matebaboca @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 03.10.2014
    matebaboca írta: »
    Ez is csak arra jó A moderátorurak újab hatalmat kaptak a kezükbe Úgy tehetnek ahogy nekik tetszik ha szimpi valaki netán egyébb akkor semmi a másikat meg egyből törlik örökre!! Hol itt a szabadság jog????

A másik dolog uraim a tegnapi nap több kérdésre sem semmi válasz!! Nemgond a supportnak elküldtem ismét nemsikerül a játékban való segítség nyujtás és ezentúl mindent csak oda mert itt ha kérsz valamit azért is kizárnak

Lehet ezért is ugysem ér semmit ez a fórum hiába kérsz nem segítenek csak fenyegetnek meg kitiltanak

"moderátoroknak ezentúl tilos törölni hozzászólásokat, témákat.
    Törlés helyett a belső archivumba kell helyezni, mely a supportosok számára elérhető, visszakövethető."

Szerintem olvasd el jobban. :) Ha tiltanak, írsz egy panaszt, hivatkozol arra, ami miatt van a probléma és ők ezután bármit vissza tudnak keresni, hisz nem lehet törölniük a modiknak.
    Ez azt takarja részemről, hogy a joguk ugyan úgy megvan, de nyom nélkül már semmit nem tehetnek.
  • matebaboca (HU2)matebaboca (HU2) Bejegyzések: 144
    "moderátoroknak ezentúl tilos törölni hozzászólásokat, témákat.
    Törlés helyett a belső archivumba kell helyezni, mely a supportosok számára elérhető, visszakövethető."

Szerintem olvasd el jobban. :) Ha tiltanak, írsz egy panaszt, hivatkozol arra, ami miatt van a probléma és ők ezután bármit vissza tudnak keresni, hisz nem lehet törölniük a modiknak.
    Ez azt takarja részemről, hogy a joguk ugyan úgy megvan, de nyom nélkül már semmit nem tehetnek.

Látom te hiszel még itt a mesében
    matebaboca @ hu 2
    matebaboca írta: »
    Ez is csak arra jó A moderátorurak újab hatalmat kaptak a kezükbe

Kedves matebaboca!

Ezek a jogok eddig is megvoltak a fórumkarbantartóknak.
    Én nem nevezném hatalomnak, szimplán egy feladat, amit önkéntesek végeznek.
Sign In to comment.