Játék Etikett

The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyzések: 83
szerkesztette ezt: 09.09.2015 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban
Az eredeti, KyoPityus által nyitott "Játék Etikett" téma törölve lett.

Megnyitottam ezt a témát, itt szintén a játék etikettről beszélgethettek egymással.
Megoszthatjátok egymással a gondolataitokat, tapasztalataitokat, érzéseiteket.

A szabályok:

- Tiszteld a másikat! (Egymás sértegetése és a személyeskedés bármilyen formája tilos!)
- Bizalmasság és anonimitás! (Játékosok és szövetségek neveinek a leírása nem megengedett! Kivétel ez alól az, ha valaki -játékos vagy szövetség- ehhez hozzájárul!)
- Ne térj el a témától! (Maradj a témánál, minden más hozzászólás törlésre kerül!)
- Bármit írsz ide, tartsd szem előtt a Közösségi Irányelveket!
Post edited by The Red Baron (HU2) on
«1325

• The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyzések: 83
    szerkesztette ezt: 19.08.2014
    KyoPityus által megfogalmazott gondolatok / irányelvek:

1. Támogasd a társad, ha támadják.
    2. Ha megtámadnak visszatámadhatsz, de ezt csak arányosan tedd.
    3. Mindig a megtámadott játékos dönti el visszatámad-e vagy nem, ezt a döntést szövetség tagjai is fogadják el.
    4. Csoportos támadási akciót csak háború esetén indítsatok másik szövetség ellen.
    5. Háború indítása előtt mindig küldjön hadüzenetet a szövetség vezetője.
    6. A háború kezdetét levélben is jelezze a másik szövetség vezetőjének.
    7. A háború megkezdése a hadüzenet elküldése és a vezetői levélváltás után 24 órával kezdődik, így lehetősége van mindkét félnek felkészülni.
    8. Háborút kezdeni rögtön a hadüzenet kezdete után tilos!
    9. Egy ellenfélre egyszerre csak egy játékos támadjon.
    10. Erődök támadása engedélyezett.
    11. Erőforrás faluk vagy erődök elvétele a vesztes féltől TILOS!
    12. Tilos az aránytalan harc, tehát nagy szövetség komplett támadása a kicsi ellen.
    13. Tilos az akadémiák támadása kivéve, ha az akadémiák tagjai is bekapcsolódnak a háborúba, de a háború megkezdése ebben az esetben is ugyan az, mint az 5-6-7 pontban írtak.
    14. A háború végét a szövetségek vezetői hirdessék ki tagjaik között.
    15. Hadüzenet nélküli háborúnak tekinthető, ha egy szövetség legalább 4 vagy több tagja egyszerre támad másik szövetségre. Ilyen esetben a megtámadott fél azonnali tűzszünetet kérhet.
    16. Tüntesd fel a szövetséged leírásában, hogy Támadó vagy Békés jellegű szövetség vagytok. A békés szövetségek a védekezésre építenek nem céljuk a háborúzás. A Támadó szövetségek a háborút részesítik előnyben ők, ha lehet hasonló támadó szövetségeket keressenek ellenfélnek!
  • Imike Empire (HU2)Imike Empire (HU2) Bejegyzések: 176
    szerkesztette ezt: 19.08.2014
    17. TILOS ÉGŐ VÁR TÁMADÁSA DE HÁBORÚBA SZABAD:rolleyes:
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Hali :)

Elvileg törölted a topicot. Miért nyitottad meg újra? Ráadásul az etikettet én magam törölvem, így nincs rá szükség. Ennek ellenére kell egy topic ahol a szövetségeket érintő vitás kérdéseket meg lehet beszélni. Kb erre volt jó ez a topic.
    Szövetség: Magyarok Nyilai

http://facebook.com/kyopityus

signature_classicp8xxi.png
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 276
    KyoPityus írta: »
    Ennek ellenére kell egy topic ahol a szövetségeket érintő vitás kérdéseket meg lehet beszélni.

Ezt volt a lényege, hogy mindenki megoszthatja kulturált véleményét a témáról :D
  • The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyzések: 83
    KyoPityus írta: »

Elvileg törölted a topicot. Miért nyitottad meg újra? Ráadásul az etikettet én magam törölvem, így nincs rá szükség. Ennek ellenére kell egy topic ahol a szövetségeket érintő vitás kérdéseket meg lehet beszélni. Kb erre volt jó ez a topic.

Szia!

Töröltem igen, de megnyitottam újra, pár alapvető szabály betartásával (amik hozzáteszem nem spártai dolgok, hanem ezek a Közösségi Irányelvek, amik mindenki számára kötelező érvényűek) továbbra is meg lehessen vitatni, kulturált körülmények között a vitás kérdéseket, a játékban történt sérelmeket...stb.

A fent leírt, néhány egyszerű szabályt legyetek szívesek betartani.
    Köszönöm szépen!

Üdv!
  • dunlop4dunlop4 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 03.09.2014
    Sziasztok:) Én olyan problémával fordulok hozzátok hogy egy 33 as tagból álló szövi háborúban áll egy 15 tagból maradt szövivel, mert a háború során oylan mértékben történtek támadások amit egyszerűen nem lehet győzni.. ez még nem is lenne gond, mivel aki miatt kialakult a háború jogosan történt. viszont aki miatt volt a háború már nincs a szövetségben és mégis maradt a háború. az ellenféllel nem lehet kommunikálni mert nem reagálnak a levelekre. pedig megpróbáltuk békés módón megtárgyalni a háború befejezését. olvasom az ettiketben hogy a vesztes féltől erőforrás falut tilos elvenni. hát ők mégis megteszik minden nap. már a vesztes szövetség nevet is változatott hoyg ezzel is jelezve újra szeretnének éledni és talpra állni de a kedves ellenfél ezt nem hagyja. amit művelnek az már nem ettikettes dolog szerintem! Szeretném a segítségeteket kérni hogy mit lehet ilyenkor még tenni? mert semmi ötletünk nincs már. se katonailag,se erővel nem bírjuk már. a szintkülönbségeket sem tartják be! Megköszönném a hozzászólásokat! Üdv::)
    dunlop4 @ hu 2
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) Bejegyzések: 544HU2
    dunlop4 írta: »
    Sziasztok:) Én olyan problémával fordulok hozzátok hogy egy 33 as tagból álló szövi háborúban áll egy 15 tagból maradt szövivel, mert a háború során oylan mértékben történtek támadások amit egyszerűen nem lehet győzni.. ez még nem is lenne gond, mivel aki miatt kialakult a háború jogosan történt. viszont aki miatt volt a háború már nincs a szövetségben és mégis maradt a háború. az ellenféllel nem lehet kommunikálni mert nem reagálnak a levelekre. pedig megpróbáltuk békés módón megtárgyalni a háború befejezését. olvasom az ettiketben hogy a vesztes féltől erőforrás falut tilos elvenni. hát ők mégis megteszik minden nap. már a vesztes szövetség nevet is változatott hoyg ezzel is jelezve újra szeretnének éledni és talpra állni de a kedves ellenfél ezt nem hagyja. amit művelnek az már nem ettikettes dolog szerintem! Szeretném a segítségeteket kérni hogy mit lehet ilyenkor még tenni? mert semmi ötletünk nincs már. se katonailag,se erővel nem bírjuk már. a szintkülönbségeket sem tartják be! Megköszönném a hozzászólásokat! Üdv::)

Sokat nem tudtok tenni. Ha nem válaszolnak a levélre, akkor kérjetek egy nagyobb szintű szövetségtől segítséget, mint harmadik fél, talán így meg tud oldódni a probléma.
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • dunlop4dunlop4 Bejegyzések: 4
    köszi szépen a véleményt:)
    dunlop4 @ hu 2
  • Apu53 (HU2)Apu53 (HU2) Bejegyzések: 32HU2
    Hogy lehet az, hogy egy senki által nem birtokolt erődhöz -csak tábla jelzi,meg a termelhető élelem és kő - elindítok egy hódító támadást és 34 órai menetelés után valaki a csapataimat harc nélkül visszaforditja, hogy az erőd gazdája más lett és védelem alatt áll. Visszafelé 2 óra alatt haza értek. Kinek áll jogában az én hódító támadásomat felülbírálni és eldönteni helyettem hogy esetleg az új tulajtól nem akarom e elhódítani. Nem beszélve a kárról amit a csapat kiképzése, felszerelése utaztatása miatt igy ért. Ki fogja ezt részemre jóváírni. Várom a sűrgős választ.
    Apu53 @ hu 2
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) Bejegyzések: 544HU2
    Apu53 írta: »
    Hogy lehet az, hogy egy senki által nem birtokolt erődhöz -csak tábla jelzi,meg a termelhető élelem és kő - elindítok egy hódító támadást és 34 órai menetelés után valaki a csapataimat harc nélkül visszaforditja, hogy az erőd gazdája más lett és védelem alatt áll. Visszafelé 2 óra alatt haza értek. Kinek áll jogában az én hódító támadásomat felülbírálni és eldönteni helyettem hogy esetleg az új tulajtól nem akarom e elhódítani. Nem beszélve a kárról amit a csapat kiképzése, felszerelése utaztatása miatt igy ért. Ki fogja ezt részemre jóváírni. Várom a sűrgős választ.

Ez igen egyszerű. Ketten mentetek rá, de ő előbb ért oda. Sem ő, sem te nem látod, h támadás(hódítás) alatt az erőd.Ha üres erődöt akarsz foglalni, akkor számszer, és buzi, mert ők gyorsan mozognak, ha jól emlékszem akkor 50 db fegyveres alatvaló van egy üres erődbe.
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 04.09.2014
    dunlop4 írta: »

Na ez azért vicces :)
  • irénke26irénke26 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 14.09.2014
    sajnos engem is folyamatosan támadnak egyszerre többen is erödöket,ugyan az a szövi,klánban támadnak védekezni sem lehet .Overlord2-ről van szó.így nem lehet játszani föleg ha égö kastélyt ,erődöt támadnak egyszere többen,
    irénke26 @ hu 2
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) Bejegyzések: 711HU2
    irénke26 írta: »
    sajnos engem is folyamatosan támadnak egyszerre többen is erödöket,ugyan az a szövi,klánban támadnak védekezni sem lehet .Overlord2-ről van szó.így nem lehet játszani föleg ha égö kastélyt ,erődöt támadnak egyszere többen,

Szia!

Vannak etikátlan szövetségek, és vannak etikátlan játékosai. Ez mindigis így volt, és így is marad. Úgy gondolják, hogy ők ülnek a trónon, ők a legyőzhetetlenek. Ez nem így van.
    Nekem is volt már dolgom jópár játékossal / szövetséggel, és úgy veszem észre, hogy vagy azok az etikátlanok akik még semmit se értenek a játékhoz, vagy azok, akik már túl sokat értenek hozzá.
    Mindig lesz náluk is erősebb, és ez csak pillanatnyilag van így, hogy ők mindent megtehetnek. Mindig lesz gyengébb és erősebb is!
  • Alfredo18Alfredo18 Bejegyzések: 1
    irénke26 írta: »

Szia
    Én úgy hallottam te is ezt csinálod ezért támadtak etikátlanul téged. Néz körül a saját házad táján és utána irogass a fórumon.
    Alfredo18 @ hu 2
  • sanangelsanangel Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 15.09.2014
    Sziasztok arra lennék kíváncsi van -e valami büntetése egy olyan játékosnak aki a szövim nöi tagjaingak gyalázkodó és obszcén leveleket ír már más szövitől is kértünk segítséget ugyanis szintben jóval alattunk áll és miatta nem akartuk levinni az érdempontjainkat.Mit érdemel az a bünös,vélemények javaslatok????
    sanangel @ hu 2
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    sanangel írta: »
    Sziasztok arra lennék kíváncsi van -e valami büntetése egy olyan játékosnak aki a szövim nöi tagjaingak gyalázkodó és obszcén leveleket ír már más szövitől is kértünk segítséget ugyanis szintben jóval alattunk áll és miatta nem akartuk levinni az érdempontjainkat.Mit érdemel az a bünös,vélemények javaslatok????

Szia!
    Mentsétek a leveleket és screeneljétek. Majd jelentsétek a tagot a supportnak, mellékelve a képekkel. Ők majd elintézik a büntetést. Ettől függetlenül le lehet ám vinni azt az érdemet is picit...
    Jesse o:)
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Mikor az En tagomat sertegette valaki, vagy inkorrekt volt, akkor megerte minuszolnom az erdempontomat, hogy kis lecket kapjon.
    Ha viszont nem akartok erdempontot veszteni, akkor kuldjetek ra mind szabotazst.:)
    Az oltogatassal el lesz foglalva egy darabig igy is. :)

Ui.: Jesse javaslata megfogadando. Support fele jelezd bizonyitva a sertegeto uzikkel, feljelentheto. Valamint tilto listara is lehet tenni es nem kapnak tobb levelet a sertegetotol.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • HarcosGamerHarcosGamer Bejegyzések: 67
    Tilds le jelettd a suportnak
    sanangel írta: »
    HarcosGamer @hu 1

Bocsi ha olyat mondok amiért megsértődsz.

Nem érdekel semmi hatalommániás idióta!

Egy jó mondás tőlem:
    Dilibogyó!

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • sanangelsanangel Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 16.09.2014
    Köszönöm a válaszokat a suport kivételével mindre gondoltam.Igazából csak egy kis megerősítésre volt szükségem de az illető most nem érti miért nem szeretik a környéken és szegény áldozatnak tekinti magát..
    sanangel @ hu 2
  • LélekfalóLélekfaló Bejegyzések: 76
    szerkesztette ezt: 16.09.2014
    Árulja már el valaki mióta divat kis szöviknek falut lopni, vagy legalább is megpróbálni, majd ha ez nem tetszik a meglopott félnek egyből egy nagy szövi mögé bújva fenyegetőzni?
    Gyerekek próbáljatok már meg magatoktól elérni valamit, és nem a nagyok mögé bújva azt hinni hogy nektek aztán bármit lehet...
    Gusztustalan dolog...
    Isten ördöge
Sign In to comment.