Főoldal Szövetség bemutatkozások és keresés

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Testvéri szövik! Akadémiák! Szégyen!

cheater king xcheater king x Bejegyzések: 2
szerkesztette ezt: 25.07.2014 itt: Szövetség bemutatkozások és keresés
Üdv. A Magyar1-en szégyenletesnek tartom hogy a /nagyok/ Lepaktáltak egymással. Testvéri szövetségesnek mondják egymást. :) Ami még (tetszik) az Akadémiák. Van akinek 2-3 akadémiája is van. Röhej! Sőt! Az akadémiák, akadémiái a legnevetségesebb. Ezért nem tudnak sehova jutni a kis szövetségek. Nézzetek már magatokba!!! Minek akadémiából több is? Nem bírjátok toborozni az embereket?? Ha megtámadtam egy Akadémiát rosszabb esetben számíthattam arra, hogy a fél szerver nekem esik? :) Nevetségesek vagytok M1. Első tíz szövetsége!!! Vegyétek észre magatokat, és legalább adjátok fel az akadémiáitokat!
Post edited by cheater king x on
cheater king x @ hu 1

• szerkesztette ezt: 23.07.2014
    Üdv. A Magyar1-en szégyenletesnek tartom hogy a /nagyok/ Lepaktáltak egymással. Testvéri szövetségesnek mondják egymást. :) Ami még (tetszik) az Akadémiák. Van akinek 2-3 akadémiája is van. Röhej! Sőt! Az akadémiák, akadémiái a legnevetségesebb. Ezért nem tudnak sehova jutni a kis szövetségek. Nézzetek már magatokba!!! Minek akadémiából több is? Nem bírjátok toborozni az embereket?? Ha megtámadtam egy Akadémiát rosszabb esetben számíthattam arra, hogy a fél szerver nekem esik? :) Nevetségesek vagytok M1. Első tíz szövetsége!!! Vegyétek észre magatokat, és legalább adjátok fel az akadémiáitokat!

Már nem azért, de Hun2-n is a legtöbb nagy nem egymást gyepálja, hanem a könnyebb 70-es tagokat kisebb szövikből :)

Ez mindenhol így van/volt/lesz...(sajnos).
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    szerkesztette ezt: 23.07.2014

Szia!

Elírtad a szervert sztem. Ez nem stratégiai játék, csupán nagyobb vizualizációval megáldott Facebook. Legyen minél több "barátod", csinálj esetleg másodprofilt is, azzal is legyetek spanok persze, és eszetlen nagy király lehetsz a virtuális tömeg kellős közepén.
    Jesse o:)
  • ábellovag3ábellovag3 Bejegyzések: 212
    szerkesztette ezt: 24.07.2014
    jelenleg szövi (és erőd) nélküli vagy, 66-os szintű, és a váraid alig, vagy egyáltalán nem égnek. Így annyira nem csodálom, hogy támadnak (a szövi nélkülieket nagyon gyakran támadják), azonban nem vagy már "kicsi", és mondom, nem ég szinte semmid, így nem értem a problémádat
    ábellovag3 @ hu 1
  • cheater king xcheater king x Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 24.07.2014
    Szia Ábel. (köszönés) :) Voltam már szövetségben. Nagy szövetségben is. Szerinted a kiírás elött nem voltam szöviben? Ne viccelj. :) De ha jól megnézed, félig abbahagytam a játékot. Te nem véletlen írod, amit írtál. Ti a harmadik helyen vagytok. Nálatok mennyi testvér szövi, vagy Akadémia is van? Úgy kb.2-3? :) Erről ennyit. Ja kicsit utána néztem. Ti a testvérszövetsége vagytok annak a szövinek, akik testvérszövetségben állnak az első helyen álló szövetségel. Tehát senki nem támad senkit. Remélem érthető. A ti testvérszövetségetek pont kilencedik. ;) Peace
    cheater king x @ hu 1
  • ábellovag3ábellovag3 Bejegyzések: 212
    szerkesztette ezt: 25.07.2014
    nem, azért írom, mert régebben engem is cseszegettek rendesen, így tapasztalatból mondom, hogy pl. engem 74-szer nyírtak ki védekezésben, mert rámrohantnak fullal, senki se segített, és gyakran csinálták meg égő várnál is.
    Ugyanakkor nem értem, hogy egy tök jó kastot miért kell abbahagyni, 3 erődöt nem nehéz kezdeni/szerezni, így magát a játékot miért kell abbahagyni (a jó sok bugot nem beleszámítva :))
    ábellovag3 @ hu 1
Sign In to comment.