Főoldal Szövetség bemutatkozások és keresés

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Tagfelvétel!!!

RolcsibáróRolcsibáró Bejegyzések: 1
szerkesztette ezt: 18.07.2014 itt: Szövetség bemutatkozások és keresés
Tagokat keresünk meglévő szövinkbe!Szeretnénk egy összetartó aktív baráti társaságot összekovácsolni akik szeretik a játékot. És legfőképp olyanok jelentkezését várjuk akik hajlandók időt is fordítani a játékra. Mi is az idősebb korosztályt képviseljük dolgozunk de minden nap belépünk és dumálunk. Amit elvárunk az minimum-18-év és az aktivitás.
Aki úgy érzi hogy szeretne a csapat tagja lenni az bátran jelentkezzen.

Nincs adó!

Üdv:a HOLTAK Helyettese: Rolcsibáró
Köszi hogy elolvastad szép napot:)
Jelentkezni tornádo3 -nál tudtok!
Jelentkezni privátban ha kérhetem köszi!
Post edited by Rolcsibáró on
Rolcsibáró @ hu 2

• Orosz ErikOrosz Erik Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 15.07.2014
    Sziasztok!

Én is dolgozom, a kisfiammal napi szinten többször is játszunk. nem vagyok kifejezetten gyakorlott. beléptem egy szövetségbe, de már majdnem mindenki kihalt onnan... ketten vagyunk a másik nem tag nem túl aktív. Hogyan lehet szövetséget váltani? Gondolom az előny ha nincs messze a szövetség többi tagja... a térképen a navigálás nagybb távokra megoldott vagy mindenki csak húzogatja a térképet... ha tudtok segítsetek infóval.

köszi

Pali
    Orosz Erik @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 15.07.2014
    Orosz Erik írta: »
    Sziasztok!

Én is dolgozom, a kisfiammal napi szinten többször is játszunk. nem vagyok kifejezetten gyakorlott. beléptem egy szövetségbe, de már majdnem mindenki kihalt onnan... ketten vagyunk a másik nem tag nem túl aktív. Hogyan lehet szövetséget váltani? Gondolom az előny ha nincs messze a szövetség többi tagja... a térképen a navigálás nagybb távokra megoldott vagy mindenki csak húzogatja a térképet... ha tudtok segítsetek infóval.

köszi

Pali

Szia Pali!

Szövetségből úgy tudsz kilépni, hogy a szövetségi kezelőfelületen belül oldalt van a menüság. Na ott lesz egy olyan rész, ahol a szövi leírása van. Alulról azt hiszem a 3. Na ott lesz a szövi leírás alatt 2 választási lehetőség. Neked a bal szélső kell. A szövetség jele áthúzva azt hiszem. Arra menj rá és kérdezni fogja, hogy kilép-e? Onnan már tudni fogod :)

Bocsi, hogy nem hajszál pontosan írtam le, de most nem vagyok fent csak itt fórumon :)

Remélem megtalálod így is :)
  • Orosz ErikOrosz Erik Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 16.07.2014
    Köszi!

Alulról a 4. :) de megtaláltam.

üdv

Pali
    Orosz Erik @ hu 2
  • VigyoRékaVigyoRéka Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 18.07.2014
    Sziasztok!
    Tagokat keresek Szövimbe!
    A legfőbb feltétel az aktivitás, és a folyamatos fejlődés. /A lustákkal kíméletlen vagyok!!!/
    Segítséget kapsz az induláshoz, és ha kiérdemled, továbbléphetsz egy erősebb szövetségbe.
    Jelentkezz levélben!
    Itt megtalálsz:
    VigyoRéka
    szöv.: Atom Anti
    hely: 754:1045
    magyarország2
    További szép napot, és jó játékot!
    Üdv.: VigyoRéka
    VigyoRéka @ hu 2
Sign In to comment.