Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Idegen invázió

13081

• szerkesztette ezt: 26.06.2014
    Kata25 írta: »
    szerintem gusztustalan, etikátlan. Égő kastélyra támad 800-as sereggel, csak azért mert 56-os szintű játékos.

Itt nincs etika...ezt mondtam én is folyton, hogy a fejlesztők bevágták ezt ide, mikor vannak akik háborúban vannak...ennyi ész egy helyen, erre ennyi a véleményem :)

Remélem hamar törlik, hisz sokaknak a véleménye az, hogy ez az event egy kalap..... :)
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    szerkesztette ezt: 26.06.2014
    Tilu írta: »
    Lehet nem én vagyok az első, de van egy kis probléma nálam. Támogattam egy társam, rámentem a csapatok visszaküldésére és 2000-2500 védőm felszivodott... Az élelmet fogyasztják ugyanúgy de sehol sincsenek... Hogyan is van ez?!

Szia

Lepjel ki. Frissitsd a bongeszot, majd lepj be ujra es elokerulnek. En is igy jartam, de megvannak a vedoim amit a tarsamnak kuldtem.Epp masiroznak haza.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
    Alicia2 írta: »
    Van, hogy elkapjak a kemet,de nem tudjak kinek volt a keme.

De a lebukási esély érdekelne.

Nem támadott engem senki mert a váram kb lekémkedhetetlen (a rendes játékban) de azt nem tudom, nekik a lebukási esély ugyan annyi e?
  • TiluTilu Bejegyzések: 2
    Alicia2 írta: »
    Szia

Lepjel ki. Frissitsd a bongeszot, majd lepj be ujra es elokerulnek. En is igy jartam, de megvannak a vedoim amit a tarsamnak kuldtem.Epp masiroznak haza.

Frissitettem de nemvolt jó. Mind1 ujrainditom a böngészőt is hátha. Köszönöm a hozzászólásod!
    Tilu @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Nálam is változott a védők létszáma, mire odaértem 2-szer annyi lett!

1 órával később van Litvániában, szóval így időzítsetek.
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • Ördögfattya2Ördögfattya2 Bejegyzések: 6
    Szerintem is jól lesz, ez kiváló alkalom lesz a játék befejezésére. Nem gondolják a fejlesztők, hogy ezentúl napi 3-4000 rubint belerakok a védelembe, UGYE, hogy a 52-es váramat letámadja egy 1080 fős hadsereg, amíg "karbantartás van a szerveren"
    Ördögfattya @ hu 2
    Itt nincs etika...ezt mondtam én is folyton, hogy a fejlesztők bevágták ezt ide, mikor vannak akik háborúban vannak...ennyi ész egy helyen, erre ennyi a véleményem :)

Remélem hamar törlik, hisz sokaknak a véleménye az, hogy ez az event egy kalap..... :)

Az én észre vételem Egy láthatatlanságba mindenkit beraktak. Ha nem háboruztak vagy támadtak napközben. valaki kitalálta ennek a módját. Mindenkit beraktak a kalapba és mindenki támadja a másikat. Vagy védekezik szövije támogatotságával. Valóban ezt a játék szervezök fejlesztő jól elcseszték. Úgy rossz ahogy van. Ez nem arról tanuskodik hogy valójában egy jó ötlet gatdák lennének. Inkább az ellenkezöjét suralmas és szánalmas. Üzenem neki az erőlködés nem igazán jó dolog. Mert az csak arra jó hogy elszinezödjön a fehérnemüjük. Ne erőltessenek meg úgy vitelezenek ki hogy nem müködö képes mert szét széled innen a játékosok jó része. Nincs türelem megértés. Kezd abból már elegünk lenni. többen fontolgatják megint távozásukat. Ha valaki dolgozik . Mert abból él. Mire belép a játékához már igen sok kárt szenvedett mig távol volt Lesz kedve utána játszani kikapcsolódásként ?? Olyan mintha mindig mikor játszana a sakkal mielőtt lépne valaki megint lesöpri bábuit. Nézz aztán ott hagyja már nem is érdekli. Gondolom a bizonyos képzelet elgondolkodtat sokakat.

egy két betüt vissza olvastam elütöttem De olvasható igy is és érthető.
  • Deltaxqwe2Deltaxqwe2 Bejegyzések: 63
    Szerintem is jól lesz, ez kiváló alkalom lesz a játék befejezésére. Nem gondolják a fejlesztők, hogy ezentúl napi 3-4000 rubint belerakok a védelembe, UGYE, hogy a 52-es váramat letámadja egy 1080 fős hadsereg, amíg "karbantartás van a szerveren"

Tökéletesen igazad van."Karbantartás ":) után 23 perccel érkezett a támadó egy kis szintűhöz nálunk.Szerencsére kivédte,mert mi még rubinnal se értünk volna oda.
    Kíváncsiságból lekémkedtem kettőt,de azok is eltűntek.Lett helyettük más és a kémkedés eredményét rájuk tette át.:D Ha támadni akartam volna jól bebukom.32-esből 41-es lett.
    A hun2-n elég sok a karbantartás,de legalább akkor ne legyünk támadhatóak.
    Amúgy sem értem miért nem kap mindenki védettséget ellenük,és csak az veszti el aki maga is támad ?Vagy mint a töviskirálynál _nem csinálod,ha nem akarod.
    Ez a játék egyre rosszabb .
    Deltaxqwe2 @ hu 2
    Fejlesztőknek közösen egy tapsvihar mehetne :)

Ez a véleményem :)

Ötletszegények és pénzölésre próbálnak (szinte már kötelezni) minket....nevetséges....

Ha tiltanak majd emiatt, ha nem, joga van az embernek kimondani a véleményét....ha emiatt tiltanak, az azt jelenti, hogy a kritikát nem tudják elviselni :)))
  • nyest01nyest01 Bejegyzések: 1
    Óriási problémák vannak az event kapcsán látom. Nekem a támogatásba küldött katonáim tüntek el mikor visszahívtam őket egy sikeres védés után. Továbbá hiába szeretném jelenteni a supportnak. Miután kiöltöttem az űrlapot és elküldtem hibát jelez és nem tudom jelenteni a problémám.
    nyest01 @ hu 2
    Most miért tűnt el a hsz-em? Nem tetszett a nem tetszésem kifejezése?
    Ördögfattya @ hu 2
  • Ariel (HU2)Ariel (HU2) Bejegyzések: 28
    thunder8 írta: »
    Ugye az megvan, hogy még nem tudták komolyan venni?
    Ezek a pár nappal ezelőtti támadásaik. Ha épp pangás van, akkor csak farmoló seregek, meg gyengébbek elleni támadások. Elég vicces, hogy úgy tudnák komolyan venni, hogy a saját szerverükön indítanak ki fullos támadásokat, és bíznak benne, hogy majd azokat teszi bea rendszer ide.

Aki olyan kaliberü játékosokat támad mint pl. Te, komolyan kell, hogy vegye a támadást, de ugye a támadások többségét, nem a "keménygyerekekre" küldik, illeve nem valószínű, hogy pl. egy level 51-es játékost csak azért fog valaki a legdurvább parancsnokával és full rubinos sereggel támadni, hogy esetleg a "leképezett" világban majd pont Te kapd azt a támadás! Az igazság inkább az, hogy úgy tűnik a most beadott litvánok többsége -legalábbis amiket mi látunk- gyenge mint a harmat. Pl. Téged sosem foglak úgy kémkedni, hogy ne találjak nálad 1000-1500 védőt full rubinos eszközökkel, a litvánok közt pedig keresni kell mint tűt a szénakazalban! :) Remélem amikor a németeked adja be, nem fogom elsírni magam az ellenkezője miatt!? :D:D:D
    Ariel @ hu 2
  • The TeacherThe Teacher Bejegyzések: 94
    Litván 1 szerveren, fórumon, körül nézett már valaki?
    ***Salvum fac Deus reginae***
    **A préda nem pofázik, csendben átadja magát az elmúlásnak, s megtér isteneihez.**
    ...ja és még valami, nem lehet benézni az 'ellenség' várába, így simán támadhat az ember szánékán kívűl is égő várat.
    Én játszottam androidon is, de az etikátlanság miatt 54-es szinten abbahagytam, ott aztán volt minden, eszközleverők, falkatámadással kombinálva, volt hogy 7-en támadtk be 2 órán belűl. A németek naponta vettek 100.000 rubinokért seregeket amelyket napi szinten buktak el. Mit számít ott 1-200 euro, de én nem akarok erre havi 1000 FT-nál többet költeni, úgyhogy ha így folytatódik akkor az tutti hogy nem veszek több rubint, aztán végeztem ezzel az inkorrekt játékkal.
    EZ a játék csak a pénzről szól, ha pedig azt akarják hogy rubint vásároljak akkor lassan 1000%-os primetime kell :)
    Értsétek meg okos tulajdonosok, hogy max 1000 Ft van rá/hó, ha annyiból nem megy akkor a kedvem elmegy, és ha egyszer elment az vissza már nem jön. Simán átnyergelek egy korrektebb játékra és ott költöm az ezresemet ;)
    Ördögfattya @ hu 2
    Persze, napi szinten dumcsizok velük! Livánul of course :D
    Ördögfattya @ hu 2
    Ariel írta: »
    Aki olyan kaliberü játékosokat támad mint pl. Te, komolyan kell, hogy vegye a támadást, de ugye a támadások többségét, nem a "keménygyerekekre" küldik, illeve nem valószínű, hogy pl. egy level 51-es játékost csak azért fog valaki a legdurvább parancsnokával és full rubinos sereggel támadni, hogy esetleg a "leképezett" világban majd pont Te kapd azt a támadás! Az igazság inkább az, hogy úgy tűnik a most beadott litvánok többsége -legalábbis amiket mi látunk- gyenge mint a harmat. Pl. Téged sosem foglak úgy kémkedni, hogy ne találjak nálad 1000-1500 védőt full rubinos eszközökkel, a litvánok közt pedig keresni kell mint tűt a szénakazalban! :) Remélem amikor a németeked adja be, nem fogom elsírni magam az ellenkezője miatt!? :D:D:D

Mellettem most van egy tag, 57-es de csak a felszerelés rubinos, a katonák széma csak 500...ennél nálam is több van.
    1100 védőnél kevesebb nem nagyon szokott bent lenni szintén rubinos cuccokkal.

De amúgy, ha támadok valakit akkor az most már nem tud a védelmen állítani? Olyan mint egy rablóbáró kb?
  • DavidTDIDavidTDI Bejegyzések: 19
    Persze, napi szinten dumcsizok velük! Livánul of course :D
    És szereztél már infókat? O.O
    DavidTDI @ hu 2
  • zola23zola23 Bejegyzések: 1
    Ez az egész nem igazán jó haza jövök melóbol és lángolok1054 vándor és démonnal támadnak elkezdek toborozni oltani és megint jön 1054 ez milyen jó
    zola2 @ hu 2
  • OlveOlve Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

Érdekes ez az idegen invázió. Bejött egy támadás, sikeresen kivédtem.
    Ment egy ellentámadás, és az üzenet: " nincs csata, a célpont más helyen van vagy védelem alatt áll".
    De ez még semmi.
    A TELJES támadó seregemnek nyoma veszett.... nem értek vissza, nincsenek úton sem...
    Olve @ hu 2
  • Ariel (HU2)Ariel (HU2) Bejegyzések: 28
    Mellettem most van egy tag, 57-es de csak a felszerelés rubinos, a katonák széma csak 500...ennél nálam is több van.
    1100 védőnél kevesebb nem nagyon szokott bent lenni szintén rubinos cuccokkal.

De amúgy, ha támadok valakit akkor az most már nem tud a védelmen állítani? Olyan mint egy rablóbáró kb?

Elmletileg nem tud állítani, gyakorlartilag valaki esküdözik, hogy 15 percenként kémkedi míg be nem ér a sereg és folymatosan változik...
    Ariel @ hu 2
Sign In to comment.