Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Idegen invázió

GilgamesGilgames Bejegyzések: 109
szerkesztette ezt: 07.09.2015 itt: Bejelentések és hírek megbeszélése
Sziasztok!

Hozzászólásaitokat itt tudjátok posztolni a témával kapcsolatosan!

A bejelentés itt található!
Post edited by Gilgames on
Üdvözlettel, Gil
«1381

• Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    szerkesztette ezt: 25.06.2014
    Az lenne az igazi, ha "élő" játékos lenne az ellenfél:)
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • GilgamesGilgames Bejegyzések: 109
    Randiguru írta: »
    Az lenne az igazi, hogy "élő" játékos lenne az ellenfél:)

Áttételesen az, a megjelenő NPC közvetítő szerepet tölt be. Támadásod megjelenik a másik szerveren.
    Üdvözlettel, Gil
  • szerkesztette ezt: 25.06.2014
    Gilgames írta: »
    Sziasztok!

Hozzászólásaitokat itt tudjátok posztolni a témával kapcsolatosan!

A bejelentés itt található!

Az "event" automatikus lesz vagy kell majd pl nyersi meg pénz a felmenetelhez?

Azaz ez mindenkinek kötelező lesz?

Mert mondjuk ha valaki háborúban van, ez nem lenne előnyös senkinek...mert én mondjuk nem szeretném, hogy a háborús idő közepén valaki támadjon az event részeként...
    Gratulálok a marketing csapatnak...

Ezzel sok pénzt lehet majd kaszálni.
    Akik eddig nem támadtak, és őket se támadták mert nem volt érdempontjuk, azok is bele lesznek kényszerítve a védésbe, esetleg a támadásba is.
    Vagyis valószínüleg több védelmi és támadó eszköz fog fogyni, és persze azért a rubinos eszközök fognak fogynoi leginkább.
    Aki meg végképp nem akar részt venni a harcban meg majd nyitogat rubinért...
    1 hét alatt párszor nyitogathatnak majd a legósok.
    Micsoda bevétel lessz ebből:rolleyes:
    Egyébként az aktív játékosoknak ez még érdekes és jó is lehet...
    Csak sajnos tuti hogy BUG hegyek miatt csak a kínlódás és a mérgelődés lesz az osztályrészünk:rolleyes:
    Kíváncsian várom mikor jönnek már ezek a "szimulált" támadások.
    Gondolom ügyesen szimulált jó erős támadások is várhatóak majd amiket aztán csak győzzünk védeni:rolleyes:
    tamas24 írta: »
    Gratulálok a marketing csapatnak...

Ezzel sok pénzt lehet majd kaszálni.
    Akik eddig nem támadtak, és őket se támadták mert nem volt érdempontjuk, azok is bele lesznek kényszerítve a védésbe, esetleg a támadásba is.
    Vagyis valószínüleg több védelmi és támadó eszköz fog fogyni, és persze azért a rubinos eszközök fognak fogynoi leginkább.
    Aki meg végképp nem akar részt venni a harcban meg majd nyitogat rubinért...
    1 hét alatt párszor nyitogathatnak majd a legósok.
    Micsoda bevétel lessz ebből:rolleyes:
    Egyébként az aktív játékosoknak ez még érdekes és jó is lehet...
    Csak sajnos tuti hogy BUG hegyek miatt csak a kínlódás és a mérgelődés lesz az osztályrészünk:rolleyes:
    Kíváncsian várom mikor jönnek már ezek a "szimulált" támadások.
    Gondolom ügyesen szimulált jó erős támadások is várhatóak majd amiket aztán csak győzzünk védeni:rolleyes:

+1

valamint aki dolgozik és nem tud fent lenni az mit fog csinálni? :) Hazaér és azt látja, hogy x támadás jött ellene? :)

Azt várják el, hogy mindenki egész nap fent legyen és ölje bele a pénzt......

De én bedobom a védettséget aztán hello :rolleyes:

nincs kedvem a meló miatt oltogatni hetekig :))))))
  • ud80 (HU2)ud80 (HU2) Bejegyzések: 3
    Kíváncsi lennék azért arra, hogy ami a kicsi sárgáknak zsebpénz, az nállunk nem a fizetésünkel ér-e fel, a rubinos eszközök terén.
    Hiszen egyenlő pályák, egyenlő esélyek :). Vagy mégsem?!?!?
    ud80 @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    A gép ellenfél változtatja majd a védelmét, vagy ugyanolyan lesz, mint a nomád vagy a rablóbáró erőd?

Szerintem jó ez a frissítés! :)
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
    Nem hiszem, hogy itt érdekli majd őket, hogy nem egy kereseti színvonalon vagyunk a külföldiekkel :))
    Most komolyan... tegyük föl németország egyik fullos szerveréről ahol 1 millán játszanak támadnak mondjuk magyar1-en, ahol van 1000 játékos, ez kajakra kiegyenlített...
    Érdempontért megy, gratulálok, tehát ez olyan lesz mint a berimond, csak sokkal sűrűbben... Lesznek akik 100 ponttal rendelkeznek, meg akik végtelennel.. Ja apropó pontok... Régebben kb. 1-2 éve voltam még WWW1 szerveren is, ott a legynagyobb játékosnak sacc 5000 pontja volt, nálunk 3000 alatt van a legnagyobb, magyar1-et meg sem említem hol vannak...

Egyszóval vélemény:
    Rengeteg frissítés volt eddig amit nem akartunk, de eddig mind lenyeltem, mert szeretem a játékot, de ne csesszék már el könyörgöm... Miért nem lehet egyszer egy normális frissítést csinálni? Semmi kedvem ilyen baromsághoz...
    Akkor nem lenne rossz, ha nem lenne kötelező a részvétel....legyen átlagos event feeling! Kelljen nyersit meg pénzt beletenni és akkor aktiválódjon. Ennyi...

És akkor aki akar és van erre pénze meg ideje, az csinálja, aki kihagyná, az hadd tegye meg....
  • ud80 (HU2)ud80 (HU2) Bejegyzések: 3
    Lassan napi feladat lesz, 1 event, minden világban a lázadók, fél EU legyőzése, még a szigetet se feledjük.....
    Ha valaki akarja folytassa. Azon gondolkodom most, hogy mindezt, hogyan lehet majd rendessen csinálni, nem csak mindenbe bele kapni?
    ud80 @ hu 2
    Nekem jobb kérdésem lenne... :) mikor lesz az, hogy a minimálisan rubinozók/egyáltalán nem rubinozók is lehetne esélyesek valamire? :)

Az egy dolog ha valaki megteheti, hogy havonta vegyen mondjuk 20000-ért rubinokat...valaki csak rablózik vagy néha néha vesz egy keveset...

Az, hogy egyenlő erőviszonyok lesznek (kétlem, hogy valaha is lesznek) kizárt...

ha emiatt bukom a meglévő dolgokat, akkor inkább abbahagyom ezt az egészet....nem díjaznám ha egy frissítés hazavágná amit eddig összekapartam....
  • Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    este bever a háborús ellenfél nappal meg egy "alien" :)
    Dugodaniel @ hu 1
  • Lackoka25 (HU2)Lackoka25 (HU2) Bejegyzések: 4
    1 yen csak 2 forint :)
    Lackoka25 @ hu 2
    Lackoka25 írta: »
    1 yen csak 2 forint :)

Akkor vegyük az amerikaiakat, németeket, angolokat... stb... :)
  • WisniewskiWisniewski Bejegyzések: 3
    Németek, amerikaiak, angolok, japánok... Ennél jobb aligha lehetne.
    thronking.png
  • Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    Hogy elkerüljük a folyamatos zaklatást és az unalmas csatázásokat, a győzelem/vereség után másik ellenfelet helyez el a játék a környéken.

szal ha két sereget küldök akkor az első után eltűnik?

vagy ha ráküldök azonnal minumum számú katonát akkor is eltűnik? ;):D

ha rám jön vissza sem lehet vágni?

égő kastély játszik-e?
    Dugodaniel @ hu 1
  • BelfegorPlayer (HU2)BelfegorPlayer (HU2) HU2 Bejegyzések: 156
    Szerintem jo lesz! Kivancsi vagyok ,hogy jatsszanak!Nekem tetszik :)
    BelfegorPlayer @ hu 2
  • szikra (HU1)szikra (HU1) Bejegyzések: 1
    "Egy másik világ várura jelenik meg kastélyával a Világtérképen, betolakodásával harcra adva okot. A várúrt a számítógép vezérli, nem élő játékos - de élethű! Valójában egy másik játékos szimulációja.
    Azonban amint támadást indítasz ellene, támadásod megjelenik a másik szerveren is. Így valójában a játékost támadod, és ő is visszatámadhat."

Ezek szerint addig szimuláció amíg nem támadod!
    szikra @ hu 1
  • LélekfalóLélekfaló Bejegyzések: 76
    Nagyon örülök,újabban csak dicsérni tudom a játékot,sok jó ujítást került be!
    Csak így tovább! :cool:
    Isten ördöge
Sign In to comment.